26. kolo: VOJVODINA – Čukarički 3:2 (2:0)

Locked
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

26. kolo: VOJVODINA – Čukarički 3:2 (2:0)

Post by Grof Žekula »

Без озбиљне намере да победимо на вождовачком крову и потврдимо нишки тријумф, дочекујемо Брђане, који су, сасвим јасно, већ изборили евро пласман на крају сезоне.

Немамо пораз ове 2023. године, али исто тако нити игру да би чешће побеђивали. То колико заиста вредимо, показаће се не само већ у суботу, него и у наредна четири меча који следе после тога (до поделе табеле), а где ми, на било ком од њих, по квалитету представа које пружамо, мало тога имамо да тражимо. Више се уздамо у то у каквом нам је стању ривал (сви редом до краја), него шта ми можемо учинити бољим. Од тога нема ништа.

Еуфорија пред старт сезоне, потакнута обећањима у које је лако поверовати, може се извесно претворити у прошлогодишње посртање у лигашким мечевима (тешко гледљив фудбал већ одавно играмо). Већина играча на терену не би ту ни била да имамо какву такву конкуренцију. Спортски директор не одговара, нити ће. Таква је политика.

Батак ће учинити, у то дубоко верујем, све што може и зна да извуче најбоље од свега. То је чинио и Радојичић. Колико је то довољно, видећемо. Обично не бива!

Видимо се на Стадиону. То је до нас!!!

ФКВ - Чукарички 3:2 (2:0)
1:0 - Зукић 5'
2:0 - У. Николић 14'
2:1 - Тошић 66'
2:2 - Панков 72'
3:2 - Лазаревић - 82'


Извештај са утакмице - https://superliga.rs/sezone/2022-23/match/3776
User avatar
Maki
Posts: 1111
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 26. kolo: VOJVODINA – Čukarički, subota 16h (A2)

Post by Maki »

Od ove utakmice očekujem mnogo našeg trčanja i odgovornu igru na sredini terena, pre svega Topića i Zukića. Voleo bih da gledam Kabića, Bjekovića, Miloševića i Uroša Nikolića, jer od njih se može očekivati neki bljesak. Carević će nadam se uhvatiti sve što se može. Od ostalih ništa ne očekujem, čak ni od Čumića koji je evidentno u kanalu od početka 2023.
Biće senzacija ako pobedimo, a izboriti nerešeno, ili dati gol, bi bio veliki uspeh.
Nadam se i da neće biti kiše, zbog posete i atmosfere na istoku.
Eto, bilo šta od ovoga da se desi, biće dobro.
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 26. kolo: VOJVODINA – Čukarički, subota 16h (A2)

Post by Turija »

Ne znam sta da ocekujem u subotu.
Gosti nisu u nekoj dobroj formi, a Vosa isto. Ono sto moramo uciniti, to je mnogo vise trcati bez lopte i i pokazatu zelju i borbenost.
Vreme je da i Cumic izadje iz krize driblinga i golova.

Posle utakmice sa Vozdovcom, mene zanima sta ce igrati Baraj, da li ce Batak dati minute Mileticu i mozda jos nekom omladincu.
Tu mislim na Milosevica, pa i trojicu debitanata, koji su se odlicno pretstavili na pripremama u Beleku. Mozda ne na ovoj utakmici, ali je vreme da pocnu dobijati minute i Bukinac, Kovacev i Kokanovic.

PS
Mislim da za NN ova utakmica treba biti poslednja sansa.
Ako ne zeli da se umara na terenu, lepo na tribine i raskid ugovora, pa neka se odmara i vidi gde ce dalje igrati sa takvim pristupom i kretanjem. Tako ne moze igrati ni mali fudbal. Moze samo sa decom na golice.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Maki
Posts: 1111
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 26. kolo: VOJVODINA – Čukarički, subota 16h (A2)

Post by Maki »

Ajde, kad sam već rekao svoja nadanja, pade mi na pamet ovaj napadački sistem 3-5-2:
Čumić, Malbašić
Simić, Zukić, Topić, U. Nikolić, Bjeković
Đorđević, Vitas, Traore

Tu bi bilo trčanja i golova na obe strane. :)
Turija, šta kažeš?
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Re: 26. kolo: VOJVODINA – Čukarički, subota 16h (A2)

Post by Grof Žekula »

021 wrote:Voša te zove: Uz kupljenu kartu za Čukarički, poklon ulaznica i za Partizan


Fudbaleri Vojvodine dočekaće ekipu Čukaričkog u direktnom okršaju u borbi za Evropu, u subotu, 11. marta, u 26. kolu Superlige Srbije.

"Stara dama" zauzima šestu poziciju sa 43 osvojena boda, ali koliko je borba za plasman u Evropu neizvesna, potvrđuje podatak da drugoplasirani Partizan ima samo osam bodova više.

Upravo će Voša u naredna dva meča ugostiti dva direktna rivala u borbi za Evropu, Čukarički u subotu 11. marta i potom Partizan 1. aprila nakon reprezentativne pauze, a između njih gostuje Javoru u Ivanjici.

FK Vojvodina je za sve verne navijače spremila lepo iznenađenje – svako ko kupi kartu za zapadnu tribinu "Karađorđa" za subotnji duel sa Čukaričkim, prilikom ulaska na tribine dobija i poklon ulaznicu za derbi sa Partizanom.

Utakmica sa Čukaričkim na programu je u subotu od 16 časova, a ekipi Radoslava Bataka biće mnogo lakše uz što veću podršku sa tribina, kao i sa Partizanom prvog vikenda aprila.

Ulaznice za utakmicu sa Čukaričkim će se prodavati po cenama od 400 (zapad), 200 (istok) i 100 dinara (sever). Ulaznice za zapad će se prodavati na glavnoj blagajni stadiona (između zapadne i južne tribine), ulaznice za istok će se prodavati na blagajni na istočnoj tribini (pored restorana "Ognjište"), dok će se ulaznice za sever prodavati u šopu navijača Vojvodine na zapadnoj tribini "Karađorđa". Blagajne će biti otvorene na dan meča, sat vremena pre početka utakmice.

Ulaz na istok biće besplatan za sve koje dođu u obeležju FK Vojvodina (dres, majica, šal), dok će ulaz za žene biti besplatan na sve tribine.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 26. kolo: VOJVODINA – Čukarički, subota 16h (A2)

Post by Voja »

Posto se ovi od kako su predali mec zvezdi guraju samo tako pitanja koja mozemo postaviti je da li cemo sami ispostovati preporuke ili to sudije treba da odrade. Iskreno ne ocekujem vise od iksa u nasu korist.Voleo bih da ih zveknemo,ali ko da donese loptu do gola,ko da da gol?
Image
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 26. kolo: VOJVODINA – Čukarički, subota 16h (A2)

Post by churguzijanac »

Smrdi na X.
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 26. kolo: VOJVODINA – Čukarički, subota 16h (A2)

Post by Turija »

Maki wrote: Thu Mar 09, 2023 12:46 pm Ajde, kad sam već rekao svoja nadanja, pade mi na pamet ovaj napadački sistem 3-5-2:
Čumić, Malbašić
Simić, Zukić, Topić, U. Nikolić, Bjeković
Đorđević, Vitas, Traore

Tu bi bilo trčanja i golova na obe strane. :)
Turija, šta kažeš?
Uhh, ne znam. Znam samo da bi se @Voja najezio na ovaj sastav :wink:
Ja bih malo odmorio i Kapitena :D

Sa trojicom nazad, bojim se da smo jako suplji na kontrama. Tu je samo Traore brz, ali i dosta nesmotren.

Po meni, Malbasic je pred istim vratima kao i NN.
Bjekovic mi defanzivno nesiguran. Uopste, lako nam protivnicka krila ,,lome kicmu" svim nasim bekovima, a najvise Bjekovicu. Za neku ofanzivniju varijantu, pre bih stavio Baraja.
Sto se tice trcanja, stavio bih Miletica, ako je popravio tajming i opreznost u startovima.
Vezni red mi je ,,najklimaviji", ali kad nemamo boljih, to nam je, sto nam je.

PS
Ne znam kakav je Ljubisavljevic, tj da li je bolji od Vitasa?
Nisam mogao da formiram utisak na utakmici sa Vozdovcom. Premalo je to minuta. Igrao je na sigurno. Videcemo kasnije.
Last edited by Turija on Thu Mar 09, 2023 1:38 pm, edited 1 time in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1362
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: 26. kolo: VOJVODINA – Čukarički, subota 16h (A2)

Post by Uvek sa tobom »

Grof Žekula wrote: Thu Mar 09, 2023 9:57 am Видимо се на Стадиону. То је до нас!!!
Управо тако, морамо ми да урадимо шта је до нас, невероватно је да нам други бежи само 8 бодова, поред толико наших просутих бодова, просто је невероватно и да смо и даље у трци за Европу. Батак у новом мандату први пут на Карађорђу надајмо се најбољем.

Ако не може У. Николић од почетка, можда пробати Зукића на 10.
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
CRD FCV
Posts: 1603
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 26. kolo: VOJVODINA – Čukarički, subota 16h (A2)

Post by CRD FCV »

Чукарички смо последњи пут тукли 2020 у купу. У лиги тек сад већ давне 2018. 1:6. Крајње је време да се прекине тај низ.
На терену бих волео екипу исту као против цигана са Милошевићем у шпицу.

И не треба напоменути да се треба отићи на стадион, имамо енглески термин.
User avatar
Milan
Posts: 4154
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 26. kolo: VOJVODINA – Čukarički, subota 16h (A2)

Post by Milan »

5 godina nismo dobili Čuku u ligi?! :shock:
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 26. kolo: VOJVODINA – Čukarički, subota 16h (A2)

Post by Rabba »

Maki wrote: Thu Mar 09, 2023 12:46 pm Ajde, kad sam već rekao svoja nadanja, pade mi na pamet ovaj napadački sistem 3-5-2:
Čumić, Malbašić
Simić, Zukić, Topić, U. Nikolić, Bjeković
Đorđević, Vitas, Traore
Ne može Simić da odigra tog levog nikako...

Đorđević, Vitas, Traore - Antonijević, Topić, Bjeković - Zukić - U. Nikolić, V. Simić - Čumić za 3-3-1-2-1 kao ideja :)
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Salvador
Posts: 1071
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: 26. kolo: VOJVODINA – Čukarički, subota 16h (A2)

Post by Salvador »

Maki wrote: Thu Mar 09, 2023 12:46 pm Ajde, kad sam već rekao svoja nadanja, pade mi na pamet ovaj napadački sistem 3-5-2:
Čumić, Malbašić
Simić, Zukić, Topić, U. Nikolić, Bjeković
Đorđević, Vitas, Traore

Tu bi bilo trčanja i golova na obe strane. :)
Turija, šta kažeš?
Nisam Turija, ali ne bih se složio, Malbašić i Bjeković su u startu dva igrača manje u takvoj postavi, a odbrana nam je šuplja i sa 4 igrača.
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 26. kolo: VOJVODINA – Čukarički, subota 16h (A2)

Post by slanobarac »

Mi tražimo trenera a ovde ih ima iha-ha. :mrgreen:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
CRD FCV
Posts: 1603
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 26. kolo: VOJVODINA – Čukarički, subota 16h (A2)

Post by CRD FCV »

Мало (не)битних података о тој давној последњој лигашкој победи.

За Чукарички су тада наступали играчи који и данас играју за њих и можемо их видети на терену у суботу: Белић на голу, Доцић, Овусу, Пушкарић, Стевановић, Стојановић.
Играчи који су касније носили наше боје: Петар Бојић, Дринчић, Копитовић.

Са наше стране, једини играч који је тада био у протоколу и данас је још увек са нама је Игор Јеличић.

Код њих на клупи био Лалат код нас Веселиновић.
Locked