25. kolo: Voždovac – VOJVODINA 0:0

fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 25. kolo: Voždovac – VOJVODINA 0:0

Post by fare »

Salvador wrote: Mon Mar 06, 2023 5:04 pm
Uvek sa tobom wrote: Mon Mar 06, 2023 10:11 am Малбашић почиње баш да нервира, поред тога тренер мења Симића, НН исто игра целу утакмицу друго полувреме видео се није. Обојица су на полувремену требали да лете напоље, по мени и закаснеле измене не може се очекивати од играча наших са клупе да за 10 мин од тога игре 5-6 мин направе разлику.
Урош Николић мора почињати, Симић на крило, а Милошевић у напад. Малбашић и НН напоље.
Ovo je i neki moj zaključak, svi ostali još i nekako, ali sa Malbašićem i NN u napadu nije bilo šanse da damo gol.
Treba im dati ispisnicu što pre..
Zašto ne igra Kabić?
Navodno povreda ali ja bih rekao da je u pitanju prodaja čuvaju ga.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 25. kolo: Voždovac – VOJVODINA 0:0

Post by Rabba »

Naš klub odavno luta i promašuje sa pojačanjima. Setite se da smo imali prelaznih rokova koje smo završavali sa 10 krila ili 5 golmana ili 8 centarhalfova, dok su pozicije na kojima nam je očigledno falilo kvaliteta ostajale prazne. Tih 10 krila je one famozne sezone kad nam je napad bio sastavljen od 4 krila i svako je igralo na poziciji na kojoj inače ne igra. Ova sezona je samo nastavak tog trenda, odavno ustanovljenog. Ekipa nam je puna nezasluženo skupih igrača. Neki su preplaćeni od samog dolaska, neki su se očigledno zasitili igranja ovde pa otaljavaju svoje skupe ugovore. Jedini koji je 100% pogodak je Čumić, ali ne može dečko sam. Čak ni Carevića ne gotivim, ali ajde, ima logike ako ga prodamo skupo kad bude odlazio. Ako hoćemo malog Jojića, oslobodimo se dva jaka ugovora i ponudimo dečku da igra za nas. Šta će nam i Vitas i Ljubisavljević? Šta će nam Milosavljević? Pola napada takođe? Evo, Nešković i Novevski su itekako pokazali da mogu da igraju egal sa našim zvezdama. Zašto Nemanja Nikolić, Malbašić, Baraye a ne navedena dvojica? Čemu služi mali Crnogorac u špicu? Zašto buljuk igrača svaki prelazni rok? Zašto ne planirano uzeti nekoliko igrača? Pa ih i platiti više, al smisleno. Ne, preplaćuje se Nemanja Nikolić i njegov preponalni bol... Puno promašaja za ovakvu priliku.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 25. kolo: Voždovac – VOJVODINA 0:0

Post by churguzijanac »

18 igrača bez golmana i doselekcija iz omladinske škole.Jeste rizik, ali u isto vrema i investicija u omladinu.Mozda bi mogli da odvoje malo novaca za kvalitetnu desetku i devetku kad bi se resili 7-8 igraca.
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 25. kolo: Voždovac – VOJVODINA 0:0

Post by fare »

Rešiti se viškova kojih ima mnooogo sa epizodnom ulogom i dovesti za te pare 2,3 krštena igrača bolje imati 18,20 igrača i od toga da 3,4 odskaču nego imati 30 osrednjih igrača da me neko pogrešno ne shvati.
Ljubisavljević, Milosavljević, Malbašić, Vukčević i Nikolići, Bogdanović za njih 7 bi se valjda moglo dovesti makar 3 igrača malo kvalitetnije, jer imaju sigurno dobre plate.
User avatar
Maki
Posts: 1111
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 25. kolo: Voždovac – VOJVODINA 0:0

Post by Maki »

Rockov (Vanja)
Bjeković, S. Babić, Jeličić (Pankov), S. Đorđević
Medojević, Radoja, Ivanić (Sergej)
Katai, Gaćinović, Pavkov (D. Tadić)
(Bonus igrači: J. Milošević i Kabić)

Eto, tako nekako bih voleo da izgleda Vošin tim. :)
Dovoljno da se prezimi u LŠ. Takav je trenutni presek derana poniklih na Vujadinu za one koji tvrde da se tamo ne radi. Sigurno sam mnoge propustio...
Neka blizanci sastave ovakav tim ako mogu.
A pogledajte ko je sve došao u Vošu poslednjih 10 godina!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 25. kolo: Voždovac – VOJVODINA 0:0

Post by Voja »

Maki wrote: Wed Mar 08, 2023 1:40 pm Rockov (Vanja)
Bjeković, S. Babić, Jeličić (Pankov), S. Đorđević
Medojević, Radoja, Ivanić (Sergej)
Katai, Gaćinović, Pavkov (D. Tadić)
(Bonus igrači: J. Milošević i Kabić)

Eto, tako nekako bih voleo da izgleda Vošin tim. :)
Dovoljno da se prezimi u LŠ. Takav je trenutni presek derana poniklih na Vujadinu za one koji tvrde da se tamo ne radi. Sigurno sam mnoge propustio...
Neka blizanci sastave ovakav tim ako mogu.
A pogledajte ko je sve došao u Vošu poslednjih 10 godina!
Tacno 5 igraca iznad nekog superligaskog proseka,i 2 koja mogu da trce... malo bi to bilo i za titulu ovde,a ne za zimu u LS,realno
Image
User avatar
Maki
Posts: 1111
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 25. kolo: Voždovac – VOJVODINA 0:0

Post by Maki »

Voja wrote: Wed Mar 08, 2023 2:51 pm Tacno 5 igraca iznad nekog superligaskog proseka,i 2 koja mogu da trce... malo bi to bilo i za titulu ovde,a ne za zimu u LS,realno
Precenjuješ superligu, očigledno.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 25. kolo: Voždovac – VOJVODINA 0:0

Post by Voja »

Maki wrote: Wed Mar 08, 2023 5:50 pm
Voja wrote: Wed Mar 08, 2023 2:51 pm Tacno 5 igraca iznad nekog superligaskog proseka,i 2 koja mogu da trce... malo bi to bilo i za titulu ovde,a ne za zimu u LS,realno
Precenjuješ superligu, očigledno.
Ne precenjuje nego sem: VMSa,Babica,SMSa,Kataia i Tadica ne vidim igrace koji bi bili sposobni praviti bilo kakvu razliku
Image
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1361
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: 25. kolo: Voždovac – VOJVODINA 0:0

Post by Uvek sa tobom »

Ај све ал Бјековић и панков ...
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
Maki
Posts: 1111
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 25. kolo: Voždovac – VOJVODINA 0:0

Post by Maki »

Kad nemamo boljih. Naveo sam samo neke aktivne igrače iz naše škole, s tim što su ovi u zagradi nerealne želje u ovom trenutku, iz različitih razloga. Mnogo smo više para rasuli na poluigrače nego što smo zaradili od ovih koje sam pomenuo.
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 25. kolo: Voždovac – VOJVODINA 0:0

Post by Turija »

Ja nisam tako ,,strog", kao @Voja, pa bih dodao jos Radoju, Ivanica i Gacinovica u tu grupu. Ostali ne prave razliku ni u nasoj ligi, a ne u Evropi.
Ali, @Maki, sve su to nasi bivsi igraci od pre skoro 10 godina. Posle njih nemamo nikog, sto samo govori o losem radu omladinske skole FKV.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 25. kolo: Voždovac – VOJVODINA 0:0

Post by Rabba »

Ni jedan jedini od navedenih igrača nije gotovo nikakvu ozbiljnu razliku pravio dok je igrao kod nas. Svi su otišli kao debelo nedovršeni igrači i afirmisali se i kompletirali negde drugde. Poslednji naš igrač koji je otišao kao proizvod je bio Gojko Kačar. Najbliži sledeći tom opisu sa spiska je ivanić. Pa Radoja.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 25. kolo: Voždovac – VOJVODINA 0:0

Post by Voja »

Turija wrote: Wed Mar 08, 2023 9:06 pm Ja nisam tako ,,strog", kao @Voja, pa bih dodao jos Radoju, Ivanica i Gacinovica u tu grupu. Ostali ne prave razliku ni u nasoj ligi, a ne u Evropi.
Kad si zadnji put gledao Radoju,kad si zadnji put gledao Gacinovica? Ako stajemo iza igraca na osnovu onog sto smo NEKAD gledali od njih,ja bih angazovao sledeci prelazni rok Ranka Despotovica i Igora Gluscevica :whistler:
Image
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 25. kolo: Voždovac – VOJVODINA 0:0

Post by Rabba »

@Voja

Gluščevića iz Utrehta ili iz Vojvodine?
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 25. kolo: Voždovac – VOJVODINA 0:0

Post by Voja »

Rabba wrote: Wed Mar 08, 2023 11:22 pm @Voja

Gluščevića iz Utrehta ili iz Vojvodine?
Iz Extramadure :mafia:
Image
Locked