25. kolo: Voždovac – VOJVODINA 0:0

Locked
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 25. kolo: Voždovac – VOJVODINA, nedelja 18h (A10)

Post by Voja »

Treba ipak na sve gledati sa vedrije strane... eto nismo prvi tim nad kojim Vozd prekida niz meceva bez pobede :whistler:
Image
User avatar
Deep Purple
Posts: 3835
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 25. kolo: Voždovac – VOJVODINA, nedelja 18h (A10)

Post by Deep Purple »

Voja wrote: Sun Mar 05, 2023 8:57 pm
Jedini razlog i nasa sreca sto nismo izgubili ovakav mec su Neskovic i Noveski
A šta ti to govori? Na jednog talentovanog fudbalera izbacimo buljuk igrača koji kada ne bi dobili šansu odmah u prvom timu čamili bi godinama po Srpskim ligama a neki i po zonama.
Last edited by Deep Purple on Sun Mar 05, 2023 9:06 pm, edited 1 time in total.
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 25. kolo: Voždovac – VOJVODINA, nedelja 18h (A10)

Post by fare »

Uporedite statistiku areninu i na rezultati.com majke im ga nabijem bezobrazne iz arene pederčine jedne.
Nevernik II
Posts: 446
Joined: Fri Jun 10, 2022 3:29 pm

Re: 25. kolo: Voždovac – VOJVODINA, nedelja 18h (A10)

Post by Nevernik II »

Nevernik II wrote: Sun Mar 05, 2023 4:49 pm Vidim da TSC igra sa Zvezdom. Znači, imamo priliku da smanjimo razliku.
Znači, biće 1:1.
Standarno. Očekivano.
Šteta što nisam stavio neke novce, da barem bude neke koristi od svega ovoga.
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 25. kolo: Voždovac – VOJVODINA, nedelja 18h (A10)

Post by Turija »

Voja wrote: Sun Mar 05, 2023 8:57 pm Turija da li se slazes da smo ovaj mec imali naklonost sudija? Da je svaka situacija 50-50% sudjena u nasu korist,a o crvenom kartonu domacih da ne pricam.

Jedini razlog i nasa sreca sto nismo izgubili ovakav mec su Neskovic i Noveski
Jesmo, ali su oni bili grubi, kao da im zivot zavisi od ove utakmice ( naravno, na borbrnost imaju pravo, a verovatno inpremirani od nasih konkurenata za Evropu?).. Svaki start na ivici faula i napravili su ih 20 dosudjenih u toku utakmice.
Da li se ti slazrs da je to previse, jer moglo se dosuditi i vise?
Jedini razlog stoi nismo pobedili su Malbasic, NN, Simic i Cumic i u ovako losoj nasoj igri.
Last edited by Turija on Sun Mar 05, 2023 9:07 pm, edited 2 times in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
N13
Posts: 2027
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 25. kolo: Voždovac – VOJVODINA, nedelja 18h (A10)

Post by N13 »

Voja wrote: Sun Mar 05, 2023 8:57 pm A o crvenom kartonu domacih da ne pricam.
Crveni karton je potpuno opravdan. Tacnije drugi zuti.
Golmanu ne smes blokirati ispucavanje lopte i kraj price. Za to se uvek dobijao karton.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 25. kolo: Voždovac – VOJVODINA, nedelja 18h (A10)

Post by Voja »

N13 wrote: Sun Mar 05, 2023 9:06 pm
Voja wrote: Sun Mar 05, 2023 8:57 pm A o crvenom kartonu domacih da ne pricam.
Crveni karton je potpuno opravdan. Tacnije drugi zuti.
Golmanu ne smes blokirati ispucavanje lopte i kraj price. Za to se uvek dobijao karton.
Au moja greska,nisam mislio na crveni,vec na onaj zuti Mijailovicu na centru.5x sam premotavao apsolutno ni za sta covek dobi zuti karton.Moja greska...
Image
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 25. kolo: Voždovac – VOJVODINA, nedelja 18h (A10)

Post by Voja »

Turija wrote: Sun Mar 05, 2023 9:06 pm Jedini razlog stoi nismo pobedili su Malbasic, NN, Simic i Cumic i u ovako losoj nasoj igri.
Vec pred Nis kad sam video da je vracen NN pisao sam da ako ga baci u sam spic ponovo nista ne dobijamo.Potajno sam se nadao da je Batak mozda postao kreativniji,al dzaba...Idemo na Cuku da nadoknadimo sto smo danas propustili,kako rece trener :mrgreen:
Image
User avatar
Deep Purple
Posts: 3835
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 25. kolo: Voždovac – VOJVODINA, nedelja 18h (A10)

Post by Deep Purple »

Voja wrote: Sun Mar 05, 2023 9:12 pm
N13 wrote: Sun Mar 05, 2023 9:06 pm
Voja wrote: Sun Mar 05, 2023 8:57 pm A o crvenom kartonu domacih da ne pricam.
Crveni karton je potpuno opravdan. Tacnije drugi zuti.
Golmanu ne smes blokirati ispucavanje lopte i kraj price. Za to se uvek dobijao karton.
Au moja greska,nisam mislio na crveni,vec na onaj zuti Mijailovicu na centru.5x sam premotavao apsolutno ni za sta covek dobi zuti karton.Moja greska...
Kako Vojo nije za žuti? Pa on se za svaki duel žalio sudiji, priča momak sa sudijom celu utakmicu. Jasno je da se žalio što je sudija pustio prednost nakon njegovog dodavanja. I nije mi jasno zašto Pantović nije igrao za Voždovac?

A gde si mislio da ubaci N.N? On sa njegovim radijusom kretanja i fizičkom spremom može da trči između prostora za rezervne igrače, velika sramota. Neka se vrati u Suboticu gde gospodari i gde će sve da se vrti oko njega ili neka prekida karijeru. Pričao sam sa momkom koji je igrao sa njim u omladinskom pogonu, kaže majstor ali se čudi da Taki još uvek i igra fudbal jer mu se za fudbal očigledno je*e već godinama, šteta jer je mogao mnogo više.
Makar smo otklonili dilemu da je Lukić minimum za klasu bolji fudbaler :mrgreen:
Last edited by Deep Purple on Sun Mar 05, 2023 9:21 pm, edited 1 time in total.
Duplof
Posts: 861
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: 25. kolo: Voždovac – VOJVODINA, nedelja 18h (A10)

Post by Duplof »

Deep Purple wrote: Sun Mar 05, 2023 9:01 pm Ako je Rastavac dobio otkaz koji je bio sasvim zaslužen isto zaslužuje i Marko Jovanović. A Zbiljić neka dobro razmisli kakve ambicije najavljuje a kakve ljude postavlja jer za svaki sledeći ovakav promašaj ljulja se fotelja sve više i više.
+1

Nemam šta da dodam.
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 25. kolo: Voždovac – VOJVODINA, nedelja 18h (A10)

Post by Voja »

Deep Purple wrote: Sun Mar 05, 2023 9:17 pm Kako Vojo nije za žuti?
Makar smo otklonili dilemu da je Lukić minimum za klasu bolji fudbaler :mrgreen:
Sad sam ponovo premotavao,jos je kamera u direktnom prenosu ostala na Mijailovicu,ne vidim nista za zuti,al ok. Ma kakav crni Lukic :mrgreen: Nemam vise snage ni da pratim ovo mucenje,kad vidim kapitena kako se muci kao riba na suvom,kako jedva dise jeza me uhvati.Lazarevic dobije parabolu od Zukica mislim i iz ciste pozicije gde lopta nije ni na zemlji on ne moze dalje od roglja peterca da je posalje.Sramotno.Busnic da onu lepu loptu Nikolicu,ali jok... treba potrcati za njom. Nasa ekipa je fizicki unistena,disu na skrge,kretanje 0,duel igra 0,skok igra 0,probojnost 0,defanziva malo jaca od nule
Image
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 25. kolo: Voždovac – VOJVODINA, nedelja 18h (A10)

Post by Turija »

Duplof wrote: Sun Mar 05, 2023 9:21 pm
Deep Purple wrote: Sun Mar 05, 2023 9:01 pm Ako je Rastavac dobio otkaz koji je bio sasvim zaslužen isto zaslužuje i Marko Jovanović. A Zbiljić neka dobro razmisli kakve ambicije najavljuje a kakve ljude postavlja jer za svaki sledeći ovakav promašaj ljulja se fotelja sve više i više.
+1

Nemam šta da dodam.
Tacno.
A, sve je tacno @Deep i ono sto si analizirao.
Mnogo igraca nema individualni kvalitet. Pri prijemu lopta se daleko odbija od noge, pa se ponovo bore za svoju cistu loptu, gruva se napamet napred, tamo nema ko da prihvati loptu, 1na 1 jako retko prolazi, duele u remplovanju uglavnom gubimo, loptu vodimo nesigurno, skok igru nemamo. Protivnicki korneri su pola gola, malo manje opasni od penala, kad bi protivnicki igraci znali da upute sut glavom kako treba.
Cumic daleko slabiji od pocetnih nastupa.Omladinska skola ne izbacuje igrace potrebnog kvaliteta za Vojvodinu.
Dobro, Milosevic je privremeno kaznjen zbog indolencije i greske u Nisu. Medjutim, mogli bi videti ostale reprezentativce ( Kovacev, Bukinac i Miletic. Kabica smo, koliko toliko videli, jos uvek je samo potencijalno talenatovan napadac)

Mnogo posla za Bataka. Nista on nije kriv za danasnji rezultat na krovu. Da smo umeli da sutnemo loptu, uzeli bi 3 boda. Ovako, dobro je i nereseno, s obzirom na vidjeno i zahvaljujuci Carevicu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Deep Purple
Posts: 3835
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 25. kolo: Voždovac – VOJVODINA, nedelja 18h (A10)

Post by Deep Purple »

@Turija

Ja čvrsto smem da kažem i stojim iza toga da se sad sklopi Ex-Yu liga mi bi isto bili 6-7 jer je ovo klasično skrojen tim za sredinu tabele, negde dobijemo, negde izgubimo i dosta remiziramo. Malo nam šansi stvaraju ali zato ni mi ništa više šansi ne stvaramo. Kako izgledamo na terenu ubijemo volju kod protivnika a i kod nas samih. Šon Dajš bi bio ponosan. Klasična mešavina Evertona i West Hema iz zlatnih sredina tabele dana.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 25. kolo: Voždovac – VOJVODINA, nedelja 18h (A10)

Post by Voja »

Deep Purple wrote: Sun Mar 05, 2023 9:39 pm @Turija

Ja čvrsto smem da kažem i stojim iza toga da se sad sklopi Ex-Yu liga mi bi isto bili 6-7 jer je ovo klasično skrojen tim za sredinu tabele, negde dobijemo, negde izgubimo i dosta remiziramo. Malo nam šansi stvaraju ali zato ni mi ništa više šansi ne stvaramo. Kako izgledamo na terenu ubijemo volju kod protivnika a i kod nas samih. Šon Dajš bi bio ponosan. Klasična mešavina Evertona i West Hema iz zlatnih sredina tabele dana.
Pa mi smo i u ovoj ligi sredina tabele :)
Image
User avatar
Forza Voša
Posts: 574
Joined: Fri Nov 29, 2013 6:22 pm

Re: 25. kolo: Voždovac – VOJVODINA, nedelja 18h (A10)

Post by Forza Voša »

Deep Purple wrote: Sun Mar 05, 2023 9:01 pm Ne razumem određenje taktičke poteze Bataka ali on ovde ništa nije odgovoran.
Apsolutno se ne slazem. Sam je ušao u ovo u datom trenutku što znači da veruje da zna, vredi i može. Uostalom, bilo je nas koji smo pisali da on nije za Vošu ali još uvek niko nije pisao da želi da on ode. Eto mu pa nek se pokaže.
„Hasta la Victoria Siempre!“
Locked