25. kolo: Voždovac – VOJVODINA 0:0

User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 25. kolo: Voždovac – VOJVODINA, nedelja 18h (A10)

Post by Turija »

Voja wrote: Sun Mar 05, 2023 9:43 pm
Deep Purple wrote: Sun Mar 05, 2023 9:39 pm @Turija

Ja čvrsto smem da kažem i stojim iza toga da se sad sklopi Ex-Yu liga mi bi isto bili 6-7 jer je ovo klasično skrojen tim za sredinu tabele, negde dobijemo, negde izgubimo i dosta remiziramo. Malo nam šansi stvaraju ali zato ni mi ništa više šansi ne stvaramo. Kako izgledamo na terenu ubijemo volju kod protivnika a i kod nas samih. Šon Dajš bi bio ponosan. Klasična mešavina Evertona i West Hema iz zlatnih sredina tabele dana.
Pa mi smo i u ovoj ligi sredina tabele :)
Ja mislim da bi u toj ligi ispali. Pa onaj tim Vose, sto je ispao iz lige sredinom osamdesetih, igracki je bio daleko bolji od ovog danas.
Ovaj tim je za nekadasnju Vojvodjansku ligu u Ex- Yu. Na primer Kabel (1 do 2 igraca koji mogu preci u Vosu).
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Duplof
Posts: 862
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: 25. kolo: Voždovac – VOJVODINA, nedelja 18h (A10)

Post by Duplof »

Forza Voša wrote: Sun Mar 05, 2023 9:50 pm Apsolutno se ne slazem. Sam je ušao u ovo u datom trenutku što znači da veruje da zna, vredi i može. Uostalom, bilo je nas koji smo pisali da on nije za Vošu ali još uvek niko nije pisao da želi da on ode. Eto mu pa nek se pokaže.
Nije Batak mađioničar pa da promeni sve za 2 utakmice. Može taktički i motivaciono podići ekipu, ali na fizičku spremu, npr, ne može previše uticati u martu mesecu. Ako ga u klubu zaista vide na duže staze, pustiti mu da vodi ove utakmice kao pripremne za narednu sezonu (osim u kupu gde, za sad, i dalje imamo neke šanse).
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
User avatar
Maki
Posts: 1111
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 25. kolo: Voždovac – VOJVODINA, nedelja 18h (A10)

Post by Maki »

Koliko je ovo bilo tužno. Koliko je ovo loša selekcija fudbalera. Limitiran tim u kome jedino Stefan Đorđević ima neki kontinuitet, a kvalitet sasvim prosečan. Deca su razjurena, ili rasprodata. U svakom protivničkom klubu imamo po nekoliko igrača iz naše škole, a kod nas nemotivisani isluženi poluigrači. Nijedno ime nismo doveli, ni na klupi, ni u loži, ni na terenu. Realno, imamo prosečan tim i upravu, tako da se nalazimo na ovom mestu na tabeli samo na ime renomea kluba i navijačke podrške. Imali smo sreće danas. Batak je napravio užasne izmene, ako smo želeli pobedu, ali za nerešeno su bile dobre. Bodu na krovu se u zube ne gleda..ajoj!
Nadajmo se čudu u subotu, ali bez klinaca koji mogu da učine nešto nepredvidlvo, predviđam tešku bitku za bod. Dolazim!
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 25. kolo: Voždovac – VOJVODINA, nedelja 18h (A10)

Post by Turija »

Hocemo li sad prekvalifikovati Baraja na desnog beka?
Tehniku i kontrolu lopte ima, kondiciju za celu utakmicu, pa mozda i ima? Ne pretrci nista manje od Djordjevica.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Milan
Posts: 4153
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 25. kolo: Voždovac – VOJVODINA, nedelja 18h (A10)

Post by Milan »

Batak jeste kriv, kako nije?! Pa on je vratio ovog manekena u pokusaju NN u ekipu i napravio losu postavku, lose i kasne izmene… J.ebao ga on (NN) i sve u upravi koji mu jos uvek nisu urucili otkaz! Tacno imamo igraca manje sa njim u postavi. I ostatak ekipe metiljav do zla boga danas. Kad vidim Lazarevica da se namesta na centarsut, ne znam da li da pocnem da se smejem ili da placem. Simiceve partije i vise nego tuzne. Topic uzasan danas. Cumic ne pamtim kada je probio nekog igraca. Malbasicu dusa u nosu. Da ne nabrajam dalje…
POŠTO OBRAZ ???!!!
student
Posts: 87
Joined: Sat Dec 21, 2013 12:51 pm

Re: 25. kolo: Voždovac – VOJVODINA, nedelja 18h (A10)

Post by student »

Lazarevic je kriminalno los i nije igrac ni za Prvu ligu. Pa on covek ne zna da li da pritisne igraca ili brani prostir, ne zna da doda, ni da primi loptu. Resiti ga se prvom prilikom. NIJE IGRAC ZA VOJVODINU.

Djordjevic tek za nijansu bolji od njega. NIJE IGRAC ZA VOJVODINU.

Novi stoper se okrece tek malo brze nego sleper sa prikolicom. Ako je suditi po jednoj utakmici NIJE IGRAC ZA VOJVODINU.

Topic u prvom poluvremenu kritican, u drugom kao da je izasao drugi igrac. Skroz korektno.

Malbasic bez snage, bez pasa, bez brzine, bez suta, bez zelje. NIJE TRENUTNO IGRAC ZA VOJVODINU. Propustio 100% sansu jer je uputio ocajan sut.

Simic tu i tamo, dobar potez dva, ali ne zna da je sutne. Upropastio je danas jednu, proslu utakmicu jedno u u toku sesone ko zna koliko sansi samo zato sto ne zna da sutne po zemlji.

NN je igrac koji stvarno zna, ali ima takav bol u k da igra da je to neverovatno. NIJE IGRAC ZA VOJVODINU sa ovakvim pristupom. Staviti ga na rezim ishrane kao Zukica koji se preporodio.

Cumic, nije ga islo.

Carevic, Traore i Zukic dobri.

Da bi neke sanse probit Cukarickog imali UN mora igrati umesto Malbasica. Zao mi je sto je tako, bio sam srecan kad se Filip vratio ali ne ide...

I izuzetno me nervira sto moram ovo da kazem ali nadam se postavi kao i danas samo sa tom jednom izmenom. S tim da se podrazumeva da Simic ide na krilo. Kao i naravno Vitasa u postavi umesto novog stopera.

Poruka za sportskog direktora. Kreni da trazis oba beka, zadnjeg veznog koji je "Ball wining midelforser". Snaznog, agresivnog i koji moze puno da trci i pokrije.
Odmah posle toga cenatefora i 10ku.


I jos par zapazanja danas:
- prvo poluvreme mi je delovalo kao da nisu ni zeleli da igraju, drugo jos boze pomozi.
Malbasic i Simic promasuju 100% prilike po ko zna koji put zbog loseg suta.
- Oko 55-60 min lopta kod Carevica, Malbasic sam ko duh na polovini, stoperi Vozdovca se polako vracaju. Da je Carevic ispucao loptu spojio bi ga 1 sa 1 sa golmanom
Ali Carevic gleda da doda po zemlji a Malbasic gleda sebi u kopacke, bez zelje da se trgne.
- Batak ludi pored terena za svaku glupost i imam osecaj da ce pojesti igrace.
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 25. kolo: Voždovac – VOJVODINA 0:0

Post by ssnigd »

Gledao sam ponovo izvestaj. Zalosno kako je Malbasic izgledao prilikom suta prilikom zicera na pocetku II poluvremena. U njemu nije bilo nikakve snage, mlitavo telo, mlitav stav, mlitav sut.
Vozdovac je rekao bih nikada slabiji na krovu bio protiv nas, gomila decurlije, sa nasim Novevskim i Neskovicem i mi ni takvu ekipu ne umemo da razbijemo.
Ako i odemo u Evropu, pitaj Boga sta li ce nam se dogoditi tamo.
Za pohvalu par lepih akcija, ali premalo za bilo sta, kada je zavrsni pas ili udarac na nivou seoskih liga.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1362
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: 25. kolo: Voždovac – VOJVODINA 0:0

Post by Uvek sa tobom »

Малбашић почиње баш да нервира, поред тога тренер мења Симића, НН исто игра целу утакмицу друго полувреме видео се није. Обојица су на полувремену требали да лете напоље, по мени и закаснеле измене не може се очекивати од играча наших са клупе да за 10 мин од тога игре 5-6 мин направе разлику.
Урош Николић мора почињати, Симић на крило, а Милошевић у напад. Малбашић и НН напоље.
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 25. kolo: Voždovac – VOJVODINA 0:0

Post by Voja »

Uvek sa tobom wrote: Mon Mar 06, 2023 10:11 am Малбашић почиње баш да нервира,
Ja sam prijatno iznenadjen... do juce bog i batina,gol i asistencija... a gle posle par dana... neverovatno... neka ga,mozda Cuki da gol,pa opet eto ga bog i batina :wink:
Image
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1362
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: 25. kolo: Voždovac – VOJVODINA 0:0

Post by Uvek sa tobom »

Voja wrote: Mon Mar 06, 2023 11:30 am
Uvek sa tobom wrote: Mon Mar 06, 2023 10:11 am Малбашић почиње баш да нервира,
Ja sam prijatno iznenadjen... do juce bog i batina,gol i asistencija... a gle posle par dana... neverovatno... neka ga,mozda Cuki da gol,pa opet eto ga bog i batina :wink:
Гледајући од почетка полусезоне Малбашић нема толико лош учинак 2 гола 2 асистенције, ал једноставно то није Малбашић на ког смо ми навикли. Игра од "сјаја" до очаја, није константан.
По мени гол и асистенција заслужују 3 бода на гласању, био то Малбашић или било ко други.
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 25. kolo: Voždovac – VOJVODINA 0:0

Post by Voja »

Uvek sa tobom wrote: Mon Mar 06, 2023 1:38 pm
Voja wrote: Mon Mar 06, 2023 11:30 am
Uvek sa tobom wrote: Mon Mar 06, 2023 10:11 am Малбашић почиње баш да нервира,
Ja sam prijatno iznenadjen... do juce bog i batina,gol i asistencija... a gle posle par dana... neverovatno... neka ga,mozda Cuki da gol,pa opet eto ga bog i batina :wink:
Гледајући од почетка полусезоне Малбашић нема толико лош учинак 2 гола 2 асистенције, ал једноставно то није Малбашић на ког смо ми навикли. Игра од "сјаја" до очаја, није константан.
По мени гол и асистенција заслужују 3 бода на гласању, био то Малбашић или било ко други.
Ma nema to veze sa glasanjem...a pojedinacne ucinke ne pratim,cek onda ispada (mozda i gresim) da NN ima bolji ucinak!?
Image
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1362
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: 25. kolo: Voždovac – VOJVODINA 0:0

Post by Uvek sa tobom »

Нисам мислио да гледамо учинак и бројке, него да чак по учинку није толко лош, колико овако боде очи његова игра, не знам где сам ја толико хвалио Малбашића, сем током тог гласања, зато сам и споменуо гласање.
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: 25. kolo: Voždovac – VOJVODINA 0:0

Post by Krle »

Ne znam da li je ovde iko za hvalu, sem oba golmana. Ostali se kreću u rasponu od sjaja do očaja i obrnuto. Doduše, Zukić kao da od polusezone pokazuje konstantne partije.
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
1892
Posts: 1052
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: 25. kolo: Voždovac – VOJVODINA 0:0

Post by 1892 »

Voja wrote: Mon Mar 06, 2023 2:40 pm
Uvek sa tobom wrote: Mon Mar 06, 2023 1:38 pm
Voja wrote: Mon Mar 06, 2023 11:30 am

Ja sam prijatno iznenadjen... do juce bog i batina,gol i asistencija... a gle posle par dana... neverovatno... neka ga,mozda Cuki da gol,pa opet eto ga bog i batina :wink:
Гледајући од почетка полусезоне Малбашић нема толико лош учинак 2 гола 2 асистенције, ал једноставно то није Малбашић на ког смо ми навикли. Игра од "сјаја" до очаја, није константан.
По мени гол и асистенција заслужују 3 бода на гласању, био то Малбашић или било ко други.
Ma nema to veze sa glasanjem...a pojedinacne ucinke ne pratim,cek onda ispada (mozda i gresim) da NN ima bolji ucinak!?
NN je užasan. Dobio je drugu priliku na našem dresu i podjednako je užasan kao i prošli put. Evidentno je da ima talenat ali takođe i opasan problem u glavi koji ga je očigledno sputao u karijeri.
Protiv Voždovca je imao sjajnu asistenciju petom za Malbašića, kojom ga je izbacio u 100% šansu ali je ostalih 89min bio katastrofalan. Igra nerezonski, pravi 2 faula u napadu u nadoknadi vremena, ne kreće se itd. Bole oči dok ga gledaš kako se vuče po terenu.
Mnogo mi je to veći problem nego recimo Topić, koji se trudi ali ne zna. NN samo nema volje.
Come on you Reds!
User avatar
Salvador
Posts: 1071
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: 25. kolo: Voždovac – VOJVODINA 0:0

Post by Salvador »

Uvek sa tobom wrote: Mon Mar 06, 2023 10:11 am Малбашић почиње баш да нервира, поред тога тренер мења Симића, НН исто игра целу утакмицу друго полувреме видео се није. Обојица су на полувремену требали да лете напоље, по мени и закаснеле измене не може се очекивати од играча наших са клупе да за 10 мин од тога игре 5-6 мин направе разлику.
Урош Николић мора почињати, Симић на крило, а Милошевић у напад. Малбашић и НН напоље.
Ovo je i neki moj zaključak, svi ostali još i nekako, ali sa Malbašićem i NN u napadu nije bilo šanse da damo gol.
Treba im dati ispisnicu što pre..
Zašto ne igra Kabić?
Locked