24. kolo: Radnički (N) - VOJVODINA 1:4 (0:2)

User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

24. kolo: Radnički (N) - VOJVODINA 1:4 (0:2)

Post by Grof Žekula »

Батак Радослав, после Чумићевог промашаја, добио је другу шансу. По старој народној „Док једном не смркне, другом не сване“. Да је Чумић погодио, ми би се и даље „правили“ да је све у реду, а било није. Ми смо (били) лоши!!!

Тренутак да смениш и поставиш, без намере да елаборирам да ли је Батак добро решење (свакако му треба дати шансу, али то, иако је њему нова, спортском директору је задња!!!) је храбра и луда. Јер већ ове недеље имамо два гостовања. Ми, међутим, морамо јасно рећи шта нам је (нови) циљ! Ако Европа долази још „само“ освајањем купа, онда паметно искористити наставак првенства да уигравамо само оне, који ће дрес Војводине носити и наредне сезоне. Све остало је бесмислено.

Чека нас већ сутра гостовање у Нишу и „најуспешнији тренер у историји Војводине, коме је она увек у срцу и његова трећа кућа (ако га из прве није жена/партнерка избацила)...“. Нема пуно времена, Батаче сеци одмах. Па како прођеш. Толико си нас ваљда пута гледао ове сезоне да можеш да закључиш шта не ваља и где шкрипи. Буди оно што си био на терену!

Раднички - ФКВ 1:4 (0:2)
0:1 - Малбашић 9' (п)
0:2 - Зукић 18'
0:3 - Зукић 58'
0:4 - У. Николић 68'
1:4 - Белаковић 83'


Извештај са утакмице - https://superliga.rs/sezone/2022-23/match/3743
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 24. kolo: Radnički (N) - VOJVODINA, utorak 16 (A1P)

Post by Turija »

Rastavac je dosao kao trenersko ime na klupu Vose, a Batak dolazi kao igracko ime na istu klupu. Sad, videcemo ko ce biti uspesniji? Takodje i da li ce Stepanov bolje namestiti stopere od Saule?
Puno srece obojici.

Drugo, sto je napisao @Grof u uvodu: koji su nam sada (novi) ciljevi?
Po meni:
a) Kup
b) 5 mesto, tj. sigurica za Evropu.
Da u b varijanti mozemo razvijati mlade igrace i drzati rezervnu evropsku opciju.

Ako sam dobro zapamtio/shvatio, porazeni finalista kupa vise ne ide u Evropu u slucaju da pobednik kupa istovremeno bude i sampion drzave? Je li tako?
Ako je tako, mi nikako ne smemo ispusti to 5 mesto, ukoliko zelimo evropske utakmice.

E, sad, videcemo kako ce ekipa izgledati, pa da se ne brukamo na leto u kvalifikacijama (ako budu igrali kao do sada). Onda, bolje da u Evropu ode neka kvalitetnija ekipa od nas ( npr. Novi Pazar).

Srecno u Nisu!
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
CRD FCV
Posts: 1603
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 24. kolo: Radnički (N) - VOJVODINA, utorak 16 (A1P)

Post by CRD FCV »

Рекао бих да не очекујем више од бода али опет у последње време делује да је и Раднички усталасан.
Од промена рекао бих да неће бити много, Батак ће се држати провереног осим ако ово није дуже планирано а он у том периоду сковао неки план. Можда је индикација томе и гостовање Степанова у Open Air пре меча са Радником.
Istocno stajanje
Posts: 539
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: 24. kolo: Radnički (N) - VOJVODINA, utorak 16 (A1P)

Post by Istocno stajanje »

Moze da se desi da ni peto mesto ne vodi u evropu, ako kup osvoji neko ko nije obezbedio evropu preko prvenstva.
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1361
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: 24. kolo: Radnički (N) - VOJVODINA, utorak 16 (A1P)

Post by Uvek sa tobom »

Колко сам ја сконтао нама куп игра највећу улогу за европу, јер освајач купа иде у плеј-оф Лиге европе(испадањем иде у Лигу конференције), само ако цигани освоје куп онда се то преноси на 3. место у првенству. Можда и грешим, нека ме неко исправи.

Тако да КУП ЈЕ НАШ :deal: :mrgreen:

Што се тиче Ниша, мислим да горе од онога што смо играли ме може бити тако да верујем у неки барем мали помак. Ал реално мало је времена имао Батак за било шта...
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
zukenp
Posts: 189
Joined: Mon Mar 04, 2013 12:34 pm
Location: Pazar

Re: 24. kolo: Radnički (N) - VOJVODINA, utorak 16 (A1P)

Post by zukenp »

Uvek sa tobom wrote: Mon Feb 27, 2023 6:10 pm Колко сам ја сконтао нама куп игра највећу улогу за европу, јер освајач купа иде у плеј-оф Лиге европе(испадањем иде у Лигу конференције), само ако цигани освоје куп онда се то преноси на 3. место у првенству. Можда и грешим, нека ме неко исправи.

Тако да КУП ЈЕ НАШ :deal: :mrgreen:

Што се тиче Ниша, мислим да горе од онога што смо играли ме може бити тако да верујем у неки барем мали помак. Ал реално мало је времена имао Батак за било шта...
Skontao si dobro .Ali sanse da kup osvoji neko ko nece bit u prvih 5 su ravne naucnoj fantastici .
User avatar
Maki
Posts: 1111
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 24. kolo: Radnički (N) - VOJVODINA, utorak 16 (A1P)

Post by Maki »

Grof Žekula wrote: Mon Feb 27, 2023 9:32 am Буди оно што си био на терену!
Uživao sam čitajući ovu najavu i osetio se privilegovanim što sam član fan zajednice i foruma Starog kluba.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 24. kolo: Radnički (N) - VOJVODINA, utorak 16 (A1P)

Post by Voja »

Image
CRD FCV
Posts: 1603
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 24. kolo: Radnički (N) - VOJVODINA, utorak 16 (A1P)

Post by CRD FCV »

Одслушао сам Лалата што би Воја рекао у једном даху. Направио анализу своје екипе, открио све слабости и врлине. Лепо се изјаснио и за термине утакмица. Делује смиреније у односу на неки претходни период. Има ту енеегију и харизму, знања неког али да ли довољног да се прогласи најбољим тренером у нашој лиги. Раставац делује цивилизованије али мање поткован од њега.
Но, да ми сутра некако из Ниша дођемо са бодом или три.
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 24. kolo: Radnički (N) - VOJVODINA, utorak 16 (A1P)

Post by fare »

Jel Kabić spreman za sutra? Mislim da bi sutra NN trebao da počne utakmicu, jel ima neke šanse da nam Milošević ostane na pozajmicu još neko vreme? I ako naši ne misle da dovode nekog stranca mislim da bi trebalo probati vratiti Čovića mada mislim da je to naučna fantastika.
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 24. kolo: Radnički (N) - VOJVODINA, utorak 16 (A1P)

Post by Turija »

fare wrote: Tue Feb 28, 2023 12:53 am Jel Kabić spreman za sutra? Mislim da bi sutra NN trebao da počne utakmicu, jel ima neke šanse da nam Milošević ostane na pozajmicu još neko vreme? I ako naši ne misle da dovode nekog stranca mislim da bi trebalo probati vratiti Čovića mada mislim da je to naučna fantastika.
Slazem se.
Od kako je otisao Covic, izgubili smo skok igru, drzanje lopte u posedu i sigurno izvodjenje penala.
Takodje i da N. Nikolicu treba dati sansu, jer je imao vremena da razmisli o svojoj igri i vrati se na pravi put.
Isto tako, Milosevic je pokazao da zasluzuje vise minuta, nego sto je dobijao.
Bice tesko do bodova u Nisu, ali ne i neostvarivo.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Deep Purple
Posts: 3835
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 24. kolo: Radnički (N) - VOJVODINA, utorak 16 (A1P)

Post by Deep Purple »

Taki opet u 11. Izgleda da nije nešto štimalo na relaciji sa Rastavcem.
ssnigd
Posts: 3364
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 24. kolo: Radnički (N) - VOJVODINA, utorak 16 (A1P)

Post by ssnigd »

[quote="Deep Purple" post_id=200559 time=1677593245 user_id=5566]
Taki opet u 11. Izgleda da nije nešto štimalo na relaciji sa Rastavcem.
[/quote]
Mozda je u medjuvremenu ojacao na nivo odraslog coveka i profesionalnog fudbalera i naucio da sutne loptu na gol. I dodatno, da iskoristi zicer sa sedam-osam metara.
Last edited by ssnigd on Tue Feb 28, 2023 4:38 pm, edited 1 time in total.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 24. kolo: Radnički (N) - VOJVODINA, utorak 16 (A1P)

Post by Turija »

Deep Purple wrote: Tue Feb 28, 2023 4:07 pm Taki opet u 11. Izgleda da nije nešto štimalo na relaciji sa Rastavcem.
Sigurno nije stimalo, kad nema rezultata, a verovatno nije bio zadovoljan sa svojom ulogom u timu. Realno, NN moze daleko vise, nego sto je pokazao u Vosi pri kraju jesenje polusezone?

NN nije bio los na pocetku, cak i kad je preterivao sa nepotrebnim asistencijama. Nisu bili kljucni promaseni penali za izgubljeno mesto startera. Nesto drugo je puklo na relaciji Rastavaca i Nikolica.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 24. kolo: Radnički (N) - VOJVODINA, utorak 16 (A1P)

Post by Voja »

Kako god,ako NN opet bude najistureniji,gledacemo vec vidjeno... A po sastavu bih rekao da nam se bas to sprema. Ukoliko bude povuceniji iza Malbasica oba ce biti mnogo bolji i efikasniji,al onda gubimo Simica na krilu,jer mislim da nije toliko dobar tamo. Ipak mi se cini da smo blizi Malbasicu na krilu,a NNu na centarforu
Image
Locked