23. kolo: VOJVODINA - Radnik 1:1 (1:1)

User avatar
Djisa
Posts: 1202
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Radnik, petak 16h (A1P)

Post by Djisa »

Vladimir wrote: Fri Feb 24, 2023 7:38 pm
Djisa wrote: Fri Feb 24, 2023 7:35 pm
Vladimir wrote: Fri Feb 24, 2023 7:25 pm Не треба кривити тренера, главни кривац је управа. Ретко који тренер поднесе оставку,зашто би и овај наш кад је добра плата. Управа је главни кривац свега.
Kaze covek i ostane ziv!
Не разумем? Може појашњење?
Cim objasnis sta je krivica uprave, reci ce ti se samo!
Pa da se ne ljubimo!
Vladimir
Posts: 121
Joined: Sun Aug 21, 2016 9:35 pm
Location: Telep

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Radnik, petak 16h (A1P)

Post by Vladimir »

То како си ти написао ,то је за мене увреда. Прво не познајеш ме,не познајем те. Ја ти се тако никада не бих обратио. Друго,управа не мења тренера упркос јако лошим резултатима. Управа није направила никакав напредак ни на једном пољу,а обећавала је много. Управа није ни једном реаговала колико ја знам на лоповлук и безобразлук судија током читавог првенства. Ако теби није то довољно,мени јесте. Војводина је изнад свих,па и оваквих управа.
Још једном ,није лепо вређати. Ја не вређамо никога , нарочито кога не познајем.
Телеп
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Radnik, petak 16h (A1P)

Post by Voja »

Vladimir wrote: Fri Feb 24, 2023 8:05 pm Ја не вређамо никога.
koliko vas je? :mrgreen: Salim se malo... u cirkusu svi po malo moramo biti klovnovi
Image
Makraganta
Posts: 33
Joined: Sun Jul 17, 2022 10:33 am

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Radnik, petak 16h (A1P)

Post by Makraganta »

ssnigd wrote: Fri Feb 24, 2023 7:43 pm
Makraganta wrote: Fri Feb 24, 2023 7:13 pm Jos namestise penal za nas da nam poklone tri boda...xaxa ... Al nema N.N.da uzme loptu i da go, bravo Rastavac :cheers:
Mani se NN. Pokazao je decko dovoljno. No, nije on krivac za ovakvu kvalitetnu fudbalsku predstavu.

Nemamo iskristalisanih 11 ili makar 8-9 igraca. Previse lutamo sa timom. Gomila identicnih igraca po kvalitetu. Niko sposoban da odigra ninimum tri utakmice na vrhunskom nivou. Pretanko i prejadno.

Ps. Serif raskanta partizan, partizan raskanta nas. Toliko o nasem kvalitetu. Samo prica i buka, a kvalitet mizeran.
Nastaviće se ova tuzna saga nazalost. Protiv dva najgora tima u ligi, osvojili smo samo dva boda... Ali koliko god da sam bio nezadovoljan prvim delom prvenstva i igrom N.N.ova resenja u nastavku prvenstva su Jos gora. Pripreme u Turskoj nam nisu nista donele, samo smo nazadovali sa igrom...
Marko93
Posts: 549
Joined: Fri Jul 18, 2014 1:32 pm

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Radnik, petak 16h (A1P)

Post by Marko93 »

Čemu nervoza? trener veli da nismo imali sreće i da je to igra kakvu želimo znači radi se na planu za budućnost ukratko najebali smo

I ako moze sledeća dva kola tipa sreda u 12h i petak 10 30 da ih moje oci ne gledaju
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Radnik, petak 16h (A1P)

Post by Krle »

Šta je rekao Rastavac? Šta kaže staistika?
Ne slažem se da nam je ovo najgora igra, ove sezone smo bar još dve utakmice ovako odigrali. Da sam Zbiljić, tražio bih odgovore od sportskog sektora. Da sam Skupština, tražio bih odgovore od Zbiljića. Da sam sponzor, tražio bih pare nazad s kamatom.
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
User avatar
Djisa
Posts: 1202
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Radnik, petak 16h (A1P)

Post by Djisa »

Vladimir wrote: Fri Feb 24, 2023 8:05 pm То како си ти написао ,то је за мене увреда. Прво не познајеш ме,не познајем те. Ја ти се тако никада не бих обратио. Друго,управа не мења тренера упркос јако лошим резултатима. Управа није направила никакав напредак ни на једном пољу,а обећавала је много. Управа није ни једном реаговала колико ја знам на лоповлук и безобразлук судија током читавог првенства. Ако теби није то довољно,мени јесте. Војводина је изнад свих,па и оваквих управа.
Још једном ,није лепо вређати. Ја не вређамо никога , нарочито кога не познајем.
Vidi, kad pricas stvari onako, ja moram da se obratim sa recima koji dokazuju moje iznenadjenje. Nije mi bila zelja da uvredim, ako si ti tako shvatio, ja ti se izvinjavam. O nacinu vodjenja kluba (ne Vojvodine, nego bilo kog kluba) se moze uvek naci kritika. Uprava je odlucila da stane iza trenera i da mu da celu sezonu. Ok i to je legitimno, ja se prvi ne slazem sa politikom menjanja 3 trenera po sezoni. Losi smo, cak ocajni, ali da li je krivica uprave. Dovedeni su provereni igraci, skupi igraci. Opet, ja ne branim upravu, ja ne bih tako radio, ja bih postepeno dovodio igrace, ali su oni hteli uspeh u ovoj sezoni, koja puno donosi. Napravljene su ogromne greske, ali je uprava obezbedila novac da imamo budzet odmah iza blizanaca. Malo? Pricas o lopovluku? Pokrali nas na 2 utakmice, a mi prosuli 10 utakmica. Ako znas upravu koja bi obezbedila vise novca, sa manje mesanja u struku, kazi pa da menjamo. Ovako samo kritika i to tolko nelogicna, da si i Slanobarca prešišao!
Pa da se ne ljubimo!
Wild Srem
Posts: 113
Joined: Mon Feb 21, 2022 7:54 pm

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Radnik, petak 16h (A1P)

Post by Wild Srem »

Iskreno sam mislio da ce Rastavac nesto da uradi i bio sam za njega do kraja, ali evo dalo mu se i vreme i pripreme i igraci i sve....Posle godinu dana mi ne mozemo 2 akcije protiv Radnika jebenog da odigramo ko svet.... nesto mora da se menja neko trebo bi da plati....jebem li ga tako ide.....
Edit: oko ovih protesta... Mislim da treba dolaziti na utakmice i na poluvremenu izaci u ovakvu neku protestnu setnju po NS ali sve tribine zajedno da ima efekta...mislim da ce biti efektnije od ne dolaska na stadion uopste.
Last edited by Wild Srem on Fri Feb 24, 2023 8:43 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Radnik, petak 16h (A1P)

Post by Turija »

Radoye wrote: Fri Feb 24, 2023 5:04 pm Dobro smo poceli... :oops: :roll:
Jos bolje zavrsili.

Nemam komentar, ovo je ispod svakog nivoa. Pocev od igraca, trenera, uprave, sd..pa nadalje.
Svi cute i teraju dalje iz sramote u sramotu, verujuci da je kup nas.
Verovatno je obecano, ali koji ce nam, kad mi ne mozemo da pobedimo fenjerase u domacoj ligi.

Sramotno tuzna ce biti ovakva Vosa u Evropi. Ovde nema 2 normalna igraca, nize evropske klase. Oni ni iz penala ne mogu gol dati ni 50%. O cemu da pricamo?
Nista novo sa Zbiljicem, kao predsednikom FKV, isto kao i sa OKV, dok je bio na celu tog kluba. Ekipe totalni autsajderi u evropskim kupovima. Retko kad u odbojci Vosa set da uzme u Evropi, a ovi u FKV ni pocasni gol nece dati tamo.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3833
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Radnik, petak 16h (A1P)

Post by Red Marquis »

S obzirom koliko šara po taktici i postavi, očekivao bih od trenera i da bude raznovrsniji na konferencijama za štampu. Daj malo - loš teren, nedostajali navijači, petak dan za metak, papire sa taktičkim zamislima mi pojeo pas...a ne, nismo imali sreće. Slabo. Zabavi nas već posle meča kad nas umeš samo nervirati tokom istog.
Io odio Belgrado
Vladimir
Posts: 121
Joined: Sun Aug 21, 2016 9:35 pm
Location: Telep

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Radnik, petak 16h (A1P)

Post by Vladimir »

Djisa
Види, доведени играчи и играчи који си се задесили у Војводини очигледно су жеља тренера и спортског директора. Ти исти играчи или неће или не могу да испуне очекивања навијача ,тренера...значи крив је тренер. Тренера је довела управа ,он или не зна или не може боље. Крива је управа ,па сходно томе мењај тренера. Слажем се да није корисно мењати тренере,али ово, је прешло неке границе. Ово је Војводина ,а не неки сеоски клуб.
Моја очекивања су била много већа. Данас после овакве утакмице,због које сам изашао са посла,дете извео раније из школе ,немам речи.
Ми не треба да играмо петком у 4 ,него средом у 10 пре подне како играмо.
Last edited by Vladimir on Fri Feb 24, 2023 9:10 pm, edited 1 time in total.
Телеп
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Radnik, petak 16h (A1P)

Post by Turija »

Red Marquis wrote: Fri Feb 24, 2023 8:53 pm S obzirom koliko šara po taktici i postavi, očekivao bih od trenera i da bude raznovrsniji na konferencijama za štampu. Daj malo - loš teren, nedostajali navijači, petak dan za metak, papire sa taktičkim zamislima mi pojeo pas...a ne, nismo imali sreće. Slabo. Zabavi nas već posle meča kad nas umeš samo nervirati tokom istog.
Ja ne gledam konferencije i ne citam izjave Rastavca, jer je to kao kad bi slusao pokvarenu gramofonsku plocu, svaki put s kraja na pocetak. Nista novo cuti ne moze.

PS
Dragoslav Stepanovic je bio car konferencija za stampu, kad je bio trener u Vosi. Tu je bilo svega i fudbala i odvala, zdravog humora :D
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Duplof
Posts: 862
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Radnik, petak 16h (A1P)

Post by Duplof »

Iskreno se nadam da će Novi Pazar igrati Evropu pre nas i Trgovačkog. Nisam gledao drugo poluvreme, ali kad sam video da smo promašili penal u 90'+ minutu, i bolje što nisam...

Srećno Pazarcima u Evropi, a ti Vošo se zapitaj u kojoj godini se nalaziš, jer ovo više nije SFRJ da imaš veliku četvorku i još neke mine, nego sramotno igraš protiv Lučana, Surdulice i Javora!
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
User avatar
Milan
Posts: 4153
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Radnik, petak 16h (A1P)

Post by Milan »

Trenerove izjave su tragikomične. Ovaj deo danas mi se najviše svideo:


Играли смо онако како смо желели, успели смо да ставимо протиника под притисак и да долазимо у противнички шеснаестерац

Ako ti je želja ovakva igra, ti si, gari, bog! Mi smo igrali egal sa poslednjeplasiranom ekipom, a na momente bili i dobrano pritisnuti na našoj polovini (što u fazi odbrane, što u fazi napada). Baš tuga. Ko će od danas prisutne dece imati neki razlog da poželi da se vrati još neki put na Karađorđe?




Makraganta wrote: Fri Feb 24, 2023 7:13 pm Jos namestise penal za nas da nam poklone tri boda...xaxa ... Al nema N.N.da uzme loptu i da go, bravo Rastavac :cheers:


NN, ti li si? 18 postova na forumu i u 15 se piše o NN. Pa sjajno!!!! :cheers:

Taman čovek pomisli da smo ga se rešili na terenu, a on mora da nas proganja i na forumu...
POŠTO OBRAZ ???!!!
Makraganta
Posts: 33
Joined: Sun Jul 17, 2022 10:33 am

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Radnik, petak 16h (A1P)

Post by Makraganta »

Nazalost nisam N.N. Da ga cenim kao igrača,to da. Mislim da je samo pitanje vremena kada će proraditi, ne vidim da nam cvetaju ruže od kada on ne igra :lala:
Locked