23. kolo: VOJVODINA - Radnik 1:1 (1:1)

User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1106
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Radnik, petak 16h (A1P)

Post by naseljekolumbija »

Идемо даље, растемо уз топу и базуку наше наде. Море мрш кога ви зајебавате?!
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Radnik, petak 16h (A1P)

Post by fare »

Nismo mi ni za k***c kakva crna Evropa najgori tim lige ne možemo kući dobiti opet gde je var kod penala gde je golmanova desna noga pola metra ispred linije zato je i odbranio
User avatar
torrente
Posts: 503
Joined: Thu Aug 06, 2009 3:16 pm
Location: Srem bato

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Radnik, petak 16h (A1P)

Post by torrente »

Jebem li vas u u.ta smrdljiva,koga vi jebete pi.ketine jedne smrdljive,povracam pola sata od nervoze,u us.a vam se is.enjam ...
Ma ne zasluzujemo mi nista ,ovo je prava Vojvodina krs i lom i pe.erluk ,Da se ne palimo ovo je Vovodina ovo smo mi ,tuga cemer i jad,sta se mi palimo kao jebu nas sudije ,j**e nas Var,ma mi smo go**a kakvih nema na Svetu!!!
Sve vam jebem !!!
Gde vam jue ponos,gde vam je strast gde je borba za dres za pobedu,malodušni manekenčići!!!!
Uffff nije mi dobro!!!!!
moja familija je došla u Vojvodinu pre žaba...
Nevernik II
Posts: 447
Joined: Fri Jun 10, 2022 3:29 pm

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Radnik, petak 16h (A1P)

Post by Nevernik II »

Ladno smo promašili penal u zadnjem minutu.
Samo kod nas.
Za ovo bi i scenaristi trash filmova gde mutirani krokodil napada ajfelovu kulu rekli "Ovo je previše, ne možemo to ubaciti u scenario" :D
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Radnik, petak 16h (A1P)

Post by gospodinFKV »

Nisam jos video penal, ali ako je druga noga na liniji, sve je cisto.
Nemojte se jediti! Em je kup nas, em smo svakako sampioni u bezlicnosti. Pune se vitrine trofejima. :greenbutt:

Smejurija na svim nivoima.
Makraganta
Posts: 33
Joined: Sun Jul 17, 2022 10:33 am

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Radnik, petak 16h (A1P)

Post by Makraganta »

Jos namestise penal za nas da nam poklone tri boda...xaxa ... Al nema N.N.da uzme loptu i da go, bravo Rastavac :cheers:
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Radnik, petak 16h (A1P)

Post by slanobarac »

Ovu utakmicu poklanjam svim Zbiljićevim i Trenerovim vernicima. Uživajte.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
N13
Posts: 2027
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Radnik, petak 16h (A1P)

Post by N13 »

Jedna od najgorih nasih igara u poslednjih dosta godina.
Bukvalno smo bili bezidejni, bunarili loptu napamet.
Pa sta vi radite na treningu, ljudi?

Vec raspadnuta igra se dodatno raspala izlaskom Simica, kasnije i Baraya.

Najvise me iritiralo stalno tapsanje naseg trenera. Kao da je Marko Djuric usao u njega.
Posaljemo loptu napamet u aut, on tapse. Izgubimo svaki duel, on tapse. Sta kod lose uradimo, on tapse.
Lalatovic bi uleteo u teren i iscupao bi im usi (ne prizivam ga nazad, naprotiv, samo pravim poredjenje). Nama bre treba trener sa autorititom i energijom.

Totalno razocarenje.
Vladimir
Posts: 121
Joined: Sun Aug 21, 2016 9:35 pm
Location: Telep

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Radnik, petak 16h (A1P)

Post by Vladimir »

Не треба кривити тренера, главни кривац је управа. Ретко који тренер поднесе оставку,зашто би и овај наш кад је добра плата. Управа је главни кривац свега.
Телеп
Marko93
Posts: 549
Joined: Fri Jul 18, 2014 1:32 pm

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Radnik, petak 16h (A1P)

Post by Marko93 »

Najjači deo mi je sto su prvo poluvreme napadali okrenuti ka prepunom severu ,dobar bod rastemo iz dana u dan još par utakmica i možemo izboriti top 8
User avatar
Djisa
Posts: 1202
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Radnik, petak 16h (A1P)

Post by Djisa »

Vladimir wrote: Fri Feb 24, 2023 7:25 pm Не треба кривити тренера, главни кривац је управа. Ретко који тренер поднесе оставку,зашто би и овај наш кад је добра плата. Управа је главни кривац свега.
Kaze covek i ostane ziv!
Pa da se ne ljubimo!
Vladimir
Posts: 121
Joined: Sun Aug 21, 2016 9:35 pm
Location: Telep

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Radnik, petak 16h (A1P)

Post by Vladimir »

Djisa wrote: Fri Feb 24, 2023 7:35 pm
Vladimir wrote: Fri Feb 24, 2023 7:25 pm Не треба кривити тренера, главни кривац је управа. Ретко који тренер поднесе оставку,зашто би и овај наш кад је добра плата. Управа је главни кривац свега.
Kaze covek i ostane ziv!
Не разумем? Може појашњење?
Телеп
ssnigd
Posts: 3364
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Radnik, petak 16h (A1P)

Post by ssnigd »

Makraganta wrote: Fri Feb 24, 2023 7:13 pm Jos namestise penal za nas da nam poklone tri boda...xaxa ... Al nema N.N.da uzme loptu i da go, bravo Rastavac :cheers:
Mani se NN. Pokazao je decko dovoljno. No, nije on krivac za ovakvu kvalitetnu fudbalsku predstavu.

Nemamo iskristalisanih 11 ili makar 8-9 igraca. Previse lutamo sa timom. Gomila identicnih igraca po kvalitetu. Niko sposoban da odigra ninimum tri utakmice na vrhunskom nivou. Pretanko i prejadno.

Ps. Serif raskanta partizan, partizan raskanta nas. Toliko o nasem kvalitetu. Samo prica i buka, a kvalitet mizeran.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3829
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Radnik, petak 16h (A1P)

Post by Red Marquis »

Nije mi žao mene, za mene je kasno. Žao mi onih klinaca koji su došli, bežite deco od našeg fudbala, ima toliko lepših stvari na svetu. Ustvari, sve stvari na svetu su lepše od našeg fudbala.

Ne valja ništa ali i tu u ništa ima gorih od najgorih. Vezni red svi odreda marš.
Io odio Belgrado
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Radnik, petak 16h (A1P)

Post by Voja »

Meni samo jedna stvar nije jasna.Odakle nama vise bodova nego Pazarcima,Kolubari,Radnickom iz Kragujevca,Javoru,Lucanima,GATu,Radniku? Svi oni oni imaju sisteme po kojima su prepoznatljivi.Mi dve godine nismo u mogucnosti standardan par stopera da ubodemo tj.oformimo
Image
Locked