22. kolo: Mladost – VOJVODINA 1:1 (0:1)

Locked
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 22. kolo: Mladost – VOJVODINA, petak 16h (A2P)

Post by fare »

Voja wrote: Fri Feb 17, 2023 11:23 pm
fare wrote: Fri Feb 17, 2023 10:36 pm O 2,3 Rastavcovom mestu možemo samo da sanjamo čupaćemo i rukama i nogama za 5 mesto, posle Radnika se plašim da ćemo slabo bodova ušićariti a posle toga plej of le, le :(
Jao sad kad nam osvetnici Dule i Slavoljub odrze lekciju :mrgreen:
Nisu samo oni Subotić i Vukliš?
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 22. kolo: Mladost – VOJVODINA 1:1 (0:1)

Post by fare »

Ne znam ali ja sam ubeđen da nam nije poništen gol da smo poveli 2:0 dali bi još koji iz kontre sigurno, forum bi bio pun hvalospeva čudan smo mi narod :shock:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 22. kolo: Mladost – VOJVODINA 1:1 (0:1)

Post by Voja »

fare wrote: Sat Feb 18, 2023 5:56 pm Ne znam ali ja sam ubeđen da nam nije poništen gol da smo poveli 2:0 dali bi još koji iz kontre sigurno, forum bi bio pun hvalospeva čudan smo mi narod :shock:
Pa sve zavisi,recimo mi i da smo prvo poluvreme na kontre primili 2-3 gola,ja bih bio zadovoljan igram,jer je napokon sve imalo nekog smisla. Po meni je sasvim normalno da se komentarise ono sto vidimo,da smo pobedili normalno bi bilo da se pisu hvalospevi (naravno ukoliko ima osnova),ali nismo pobedili. I posle boda na Marakani rekao sam da uopste nisam zadovoljan igrom (uvek komentarisem prvo igru,za mene je rezultat nebitan),al jbg,masa me nadjacala :mrgreen:

I ajd da vam i ovo nabijem na nos :mrgreen:
Voja wrote: Fri Feb 17, 2023 9:17 pm
Turija wrote: Fri Feb 17, 2023 9:08 pm Ne treba da se nerviramo, zbog danasnjeg rezultata.
A ko se nervira,sve tece po planu... izravnali smo i osvetlili pistu,za Cukinih (sutra) opustenih 0. Ne bodova,vec golova :cheers:
Boze koliko je sve postalo providno da me jeza hvata... ogadi mi se domaci fudbal maksimalno
Image
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 22. kolo: Mladost – VOJVODINA 1:1 (0:1)

Post by Turija »

Voja wrote: Sat Feb 18, 2023 6:30 pm
fare wrote: Sat Feb 18, 2023 5:56 pm Ne znam ali ja sam ubeđen da nam nije poništen gol da smo poveli 2:0 dali bi još koji iz kontre sigurno, forum bi bio pun hvalospeva čudan smo mi narod :shock:
Pa sve zavisi,recimo mi i da smo prvo poluvreme na kontre primili 2-3 gola,ja bih bio zadovoljan igram,jer je napokon sve imalo nekog smisla. Po meni je sasvim normalno da se komentarise ono sto vidimo,da smo pobedili normalno bi bilo da se pisu hvalospevi (naravno ukoliko ima osnova),ali nismo pobedili. I posle boda na Marakani rekao sam da uopste nisam zadovoljan igrom (uvek komentarisem prvo igru,za mene je rezultat nebitan),al jbg,masa me nadjacala :mrgreen:

I ajd da vam i ovo nabijem na nos :mrgreen:
Voja wrote: Fri Feb 17, 2023 9:17 pm
Turija wrote: Fri Feb 17, 2023 9:08 pm Ne treba da se nerviramo, zbog danasnjeg rezultata.
A ko se nervira,sve tece po planu... izravnali smo i osvetlili pistu,za Cukinih (sutra) opustenih 0. Ne bodova,vec golova :cheers:
Boze koliko je sve postalo providno da me jeza hvata... ogadi mi se domaci fudbal maksimalno
@Vojo, ne volem ( sto peva Balasevic), sto sam poceo da se slazem sa tobom u misljenju, jer nece biti diskusije, na ovom forumu, izmedju nas dvojice :D

Inace, za post :cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
021
Posts: 852
Joined: Fri Jan 21, 2005 6:46 pm

Re: 22. kolo: Mladost – VOJVODINA, petak 16h (A2P)

Post by 021 »

Voja wrote: Fri Feb 17, 2023 11:54 pm Pa Simic takav kakav je jedini u ovoj ekipi ni iz cega moze da postigne gol.
Njegov problem i jeste što daje golove iz ničega, a izgledne šanse propušta. Na svaki gol koji ćušne sa 2 metra su 2-3 promašena zicera. Pri tome nije u stanju da odigra najobičnije dodavanje. I onda se Zukić i Topić proglašavaju dežurnim krivcima za tanak vezni red...

Kabić bi sa Simićevom minutažom dao duplo više golova.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 22. kolo: Mladost – VOJVODINA, petak 16h (A2P)

Post by Voja »

021 wrote: Sat Feb 18, 2023 9:58 pm Kabić bi sa Simićevom minutažom dao duplo više golova.
Auuuu... auuuu....
Image
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 22. kolo: Mladost – VOJVODINA, petak 16h (A2P)

Post by Turija »

Voja wrote: Sat Feb 18, 2023 11:21 pm
021 wrote: Sat Feb 18, 2023 9:58 pm Kabić bi sa Simićevom minutažom dao duplo više golova.
Auuuu... auuuu....
Kabic ima potencijal, ali je nedovrsen igrac. Mora dosta stvari da popravi.
Simic i sa tom falinkom, dace vise golova od Kabica, jer ce naci u vise gol sansi i bolji je u defanzivi. Kabic nema tu brzinu, kao Simic, niti snagu u duelu ( nema je nijedan igrac trenutno u Vosi).Simic brzinom izbegne duele i ulazi u sanse. Nije Simicev pas toliko neprecizan, koliko je los tajming dodavanja i sut na gol. Kad je Simic u minus fazi na terenu, mi ostajemo bez opasnijeg napada.

Inace se slazem @021 da treba hitno da se uvedu u tim Milosevic ( dok je tu), pa Kovacev, Bukinac i Kokanovic.
Mislim da je u nasem veznom redu bolji tandem Miletic - Kokanovic od Topic - Zukic, prema onome sto sam video u Beleku.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Deep Purple
Posts: 3835
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 22. kolo: Mladost – VOJVODINA 1:1 (0:1)

Post by Deep Purple »

Topić je u ove tri utakmice odigrao maksimalno i ono što je do njega. Fali ovde ekstra kvalitet da povuče celu ekipu pa tako i ostatak veznog reda. Gledam Sarajevo dovelo Maria Vrančića iz Rijeke jeste već u godinama (33) ali to je ozbiljan igrač za naše uslove.

Ako bi nekako izboksovali treće mesto, rukama i nogama bih dovukao Docića.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 22. kolo: Mladost – VOJVODINA 1:1 (0:1)

Post by Rabba »

Postoji jako malo klubova u superligi iz kojih mi imamo kapaciteta dovesti prvotimce. Čukarički nije jedan od njih.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Locked