22. kolo: Mladost – VOJVODINA 1:1 (0:1)

CRD FCV
Posts: 1603
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 22. kolo: Mladost – VOJVODINA, petak 16h (A2P)

Post by CRD FCV »

Кошта нас игра без класичног шпица. Имамо Михајловића и користимо га за крај утакмице а не либи се да удели лакат противнику. Малбашић на тој позицији не доприноси скоро па ништа, уз дужно поштовање за сво залагање
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 22. kolo: Mladost – VOJVODINA, petak 16h (A2P)

Post by Voja »

CRD FCV wrote: Fri Feb 17, 2023 11:43 pm Кошта нас игра без класичног шпица. Имамо Михајловића и користимо га за крај утакмице а не либи се да удели лакат противнику. Малбашић на тој позицији не доприноси скоро па ништа, уз дужно поштовање за сво залагање
Kako bre nista,a gol i asistencija? Jbt,sami sebe lazemo... dovoljno je samo pogledati Malbasiceve reakcije kod one nase kontre (prvo pol.) kada je Baray sutnuo glavom pored gola,a Malbasic pokusao da stigne loptu. Podsetio je na mene dok fucu pikam u farkama,pa ne mogu dovoljno da ispruzim nogu,da stignem loptu.I onaj povratni pas Topicu za sut sa distance... Sta vi vidite u tom coveku i dalje mi nejasno. Kritikuje se Rastavac sto pre nije izveo Simica. Pa Simic takav kakav je jedini u ovoj ekipi ni iz cega moze da postigne gol. Sve ovo ostalo je za klasu ispod. A da l sam u pravu,videce se veoma brzo (ako ostanemo bez Simica). Ako se ne varam jos pre godinu na pripremama u Sloveniji (kad smo imali 5-6 centarforova u timu) rekoh da su nam bekovi i spicevi najtanje pozicije u timu i evo do dana danasnjeg,ispostavlja se da je to istina,ali nepromenjiva
Image
CRD FCV
Posts: 1603
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 22. kolo: Mladost – VOJVODINA, petak 16h (A2P)

Post by CRD FCV »

Voja wrote: Fri Feb 17, 2023 11:54 pm
CRD FCV wrote: Fri Feb 17, 2023 11:43 pm Кошта нас игра без класичног шпица. Имамо Михајловића и користимо га за крај утакмице а не либи се да удели лакат противнику. Малбашић на тој позицији не доприноси скоро па ништа, уз дужно поштовање за сво залагање
Kako bre nista,a gol i asistencija? Jbt,sami sebe lazemo... dovoljno je samo pogledati Malbasiceve reakcije kod one nase kontre (prvo pol.) kada je Baray sutnuo glavom pored gola,a Malbasic pokusao da stigne loptu. Podsetio je na mene dok fucu pikam u farkama,pa ne mogu dovoljno da ispruzim nogu,da stignem loptu.I onaj povratni pas Topicu za sut sa distance... Sta vi vidite u tom coveku i dalje mi nejasno. Kritikuje se Rastavac sto pre nije izveo Simica. Pa Simic takav kakav je jedini u ovoj ekipi ni iz cega moze da postigne gol. Sve ovo ostalo je za klasu ispod. A da l sam u pravu,videce se veoma brzo (ako ostanemo bez Simica). Ako se ne varam jos pre godinu na pripremama u Sloveniji (kad smo imali 5-6 centarforova u timu) rekoh da su nam bekovi i spicevi najtanje pozicije u timu i evo do dana danasnjeg,ispostavlja se da je to istina,ali nepromenjiva
Сматрам да би био једнако ако не и кориснији на својој природној позицији а са Милошевићем у шпицу тим укупно гледано ефикаснији.
Тренутно Малбаша има кредита због претходне две текме али ако гледамо укупно проведено време у нападу онда је Траоре далеко убојитији.
Милошевић напред, Мачбашић у средину и верујеж да би били ефикаснији.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 22. kolo: Mladost – VOJVODINA, petak 16h (A2P)

Post by Rabba »

Traore je uhavtio volej levom, slabijom nogom... Ako je VAR soba donela odluku na osnovu snimka koji je prikazan na areni, nemam reči...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
ssnigd
Posts: 3364
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 22. kolo: Mladost – VOJVODINA, petak 16h (A2P)

Post by ssnigd »

Var ocekivano odradio. Prosuli smo odradjeno do sada.

Mali Milosevic mora da dobije vise minuta. Sa svakim njegovim ulaskom, nesto se menja na terenu, postajemo opasniji.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Maki
Posts: 1111
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 22. kolo: Mladost – VOJVODINA, petak 16h (A2P)

Post by Maki »

U sve tri ovogodišnje utakmice smo dali gol iz prvog šuta u okvir, igrajući lošije od protivnika u prethodnom toku meča.
Treba biti zadovoljan i ovom bodom. On je kao kuća u odnosu na ideju, igru i šanse. Imamo dosta sreće, za sada.
Sa ovim trenerom nećemo uraditi ništa, on prosto nije za ovaj posao. Kilaviji je i od igrača i predsednika kluba, bilo kog fudbalskog kluba. Ovo ne postoji nigde. Kaže „izgubili smo dva boda“. Ne, gari, osvojili smo bod i to nezasluženo. Protivnik nas je tukao 5:1 u šutevima u gol i bar 3 šuta je Traore izblokirao. Ispromašivali su se Lučanci, što je njihov trener pravilno i zapazio.

Gaga Radojičić je bar razigravao klince, pa smo ove sezone nešto od njih i zaradili. Mima i Zbilja samo troše, za sad.
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 22. kolo: Mladost – VOJVODINA 1:1 (0:1)

Post by Turija »

Odgledao sam na YT najzanimljivije detalje.
Potpuna repriza jesenjih utakmica.
Sa Rastavcom, i pola nasih igraca, bi bilo najbolje da se rastanemo.
Zbiljic, nista bolji od Vukovica. Obojica rasprodali nasu najbolju decu i doveli polupovredjene polovnjake ( i bez uticaja u FSS i sudijskoj organizaciji). Vosa, ponovo, moneta za potkusurivanje i podsmeh.
Za Sportskog direktora bi bilo najbolje da uzme povratnu kartu. Nista bolji od Dundjerskog nije, ali je zato visestruko skuplji. Dundjerski je, barem, bio odlican igrac Vojvodine.
Savetnici bi bili najkorisniji za Vosu, kad bi bili savetnici kod nasih protivnika.
Polako klizimo ka 9 mestu, kao i pre neku godinu ( kad nas je partizan, pred plejof, spasao odlaska u donji dom Super lige).
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Milan
Posts: 4151
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 22. kolo: Mladost – VOJVODINA 1:1 (0:1)

Post by Milan »

Nekad nam stvarno nedostaje i malo sreće. I dalje sam ubeđen da ovom timu malo fali da se rastrči i raspuca, ali nam za to trebaju pobede na ovakvim utakmicama (i pobede u nizu) za podizanje samopouzdanja. Da nije poništen gol, priveli bismo lagano utakmicu kraju. Ali, kad bi baba imala...

Nije da ne trčimo, nije da se ne borimo, a po onakvom terenu ne možeš ni da pokažeš da li znaš.

Ne znam zašto se prestalo sa praksom rotacije na mestu golmana. Carević sjebao sa izletanjem protiv cigana i sad i kad treba, on ostaje na golu. Pride, mislim da je Simić bolji golman.

Protivnik nam olako dolazi u šanse na svakoj utakmici i pravo je čudo da nemamo više primljenih golova.

Baraj opet nezainteresovan - u odbrani naročito. Malbašić se kao nešto trudi i trči, ali bez učinka. Čini mi se i da Čumić nije tako ubojit kao kad je došao, ali i pored toga ima uspešnih akcija i naš najopasniji je igrač, definitivno.

Bekovi danas za nijansu bolji nego na prethodnim mečevima.
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 22. kolo: Mladost – VOJVODINA 1:1 (0:1)

Post by Turija »

Poslednjih godina, ekipa nam, posle svakih priprema, postaje sve gora. Totalni apsurd. Neverovatno. A svi treneri obecavaju preporod tima i igre, kad zajedno odrade pripreme sa novim igracima.

Eto i sada. Najsveziji primer je Cumic pre priprema i Cumic posle priprema. Jednostavno se ,pogubio" sta i kako treba da radi.
Pa Carevic...
Nesto malo bolji jedino Vitas, nego kad je dosao, kao i Malbasic.To samo zato sto su skinuli nekoliko kilograma i imali kondicione treninge.
Nije to samo kod Rastavca, a izjave iz Kluba, uvek sampionske.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Forza Voša
Posts: 574
Joined: Fri Nov 29, 2013 6:22 pm

Re: 22. kolo: Mladost – VOJVODINA 1:1 (0:1)

Post by Forza Voša »

Ne treba tugovati zbog bodova koje nismo uzeli jer pitanje je koliko smo ih zasluzili. Dva gostovanja i dva boda, mozda i vise nego zasluzeno. Cime li smo zasluzili jos dva boda juce, nadigrali ih sigurno nismo. Uostalom, po zakonu velikih brojeva kad se crta bude podvlacila imacemo ih bas onoliko koliko smo i zasluzili.
„Hasta la Victoria Siempre!“
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: 22. kolo: Mladost – VOJVODINA 1:1 (0:1)

Post by Danilo »

Jako loše, neko kaze teren ovakav onakav, al nije to optavdanje.Nasi igraci imaju suvise jaka primanja koja igrom ne zasluzuju a nemaju nikakve sankcije.Cekali smo i te cuvene pripreme i da prodje 6 meseci da se igra usavrsi al vas drugar vidi samo jedno sivilo od nase igre.Porazavajuce deluje da smo protiv najlosije ekipe koja je prodala svoja 4 najbolja igraca imali samo jedan sut na gol.Samo jedan.
Razumem i Rastavca da trazi vreme jer lepo je svaki mesec primati po 30 soma eura , ne znam dal je istina, za nista i davati laznu nadu navijačima.Sportski sektor na kolenima.
Marko J. Veliko razocarenje.
Zbiljo i Bajatovicu kad vec dajete veliki pare dovedite nekoga ko zna posao a to je bez premca Vladimr Matijasevic.
Sta da kazu ostali treneri koji menjaju ceo tim na sezoni
Da se ne lazemo protiv zvezde smo se izvukli zahvaljujuci njihovim promasajima a kao da smo osvojili prvenstvo.Nase utakmice su Mladost, Surdulica , kolubara....i tu smo morali da uzmemo 9 bodova .
Nazalost realnost je jako ruzna.
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 22. kolo: Mladost – VOJVODINA 1:1 (0:1)

Post by slanobarac »

Bod na strani, kući tri i da nas Bog vidi. :mrgreen:
Želim Treneru da izdrži jer sve se uperilo protiv njega. Taman našao prvu postavu i sad bi neki da menjaju. I to, zamislite, za vreme utakmice kad tim počinje da pada. Prosto nezamislivo, učiti najškolovanijeg trenera u Srbiji. :mrgreen:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 22. kolo: Mladost – VOJVODINA 1:1 (0:1)

Post by Voja »

Osvojise i Lucanci prvi bod u nastavku sampionata :mrgreen:
Image
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 22. kolo: Mladost – VOJVODINA 1:1 (0:1)

Post by Turija »

https://www.zurnal.rs/sr/clanak/147806/ ... enzionisao

Isti slucaj, kao u Lucanima ( ponistio regularan gol Simica i nije povukao liniju kod Milicevog gola). Samo sto ce ovog ovde unaprediti. Cuveni, preposteni, Lazar Lukic. Internacionalac, je li? :roll:
A ona povucena linija, kod gola Simica je sramotna i za crtanje malog deteta u obdanistu. :oops: Cak i komentatar na areni nije mogao toliko da laze.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
rykerfcv
Posts: 726
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: 22. kolo: Mladost – VOJVODINA 1:1 (0:1)

Post by rykerfcv »

5/9 moglo je ali je i moralo bolje,nadam se pobedi protiv Surdulice.
Ali generalno iz ove 3 utakmcice se moze reci samo da je fizicka sprema ekipe bolja.
Sto se tice tabele sve je poznato,samo pobede i mozemo doci do istorijske grupne faze(sto je i dalje moguce).
TSC nije sta toliko bolji -4 se moze dostici veoma brzo
i naravno Cukaricki -3.U naredne 3 utakmice mora da se izvuku 3 pobede,da taj nas cilj bude moguc.
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
Locked