22. kolo: Mladost – VOJVODINA 1:1 (0:1)

User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1267
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: 22. kolo: Mladost – VOJVODINA, petak 16h (A2P)

Post by MiSmoFKV! »

Ne znam šta mi je gore palo, taj poništeni gol ili što primamo gol na odbitak. Da je gol priznat, utakmica bi se završila isto kao sa Kolubarom. Dva prosuta boda, idemo dalje.

Edit: Još par stvari kojih sam se setio:
1. Kasne izmene Rastavca
2. Duvalo je ozbiljno kroz sredinu
3. Simić je bio zreo za izmenu već na poluvremenu, nakon poništenog gola je morao biti izveden, njega takve stvari uvek pogode
4. Strana Đorđević - Čumić je mnogo više forsirana od Bara j- Lazarević, što je imalo posledicu da je Čumić na kraju jedva izvodio kornere
Last edited by MiSmoFKV! on Fri Feb 17, 2023 7:48 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1361
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: 22. kolo: Mladost – VOJVODINA, petak 16h (A2P)

Post by Uvek sa tobom »

Несхватљиво смо се повукли после датог гола, Тренер је морао да реагује, терен доста лош, леп го Траореа, а остало за заборав. Свиђа ми се како Чумић изводи корнере не знам зашто их до сада није изводио он ил ми је то промакло.
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
Nevernik II
Posts: 447
Joined: Fri Jun 10, 2022 3:29 pm

Re: 22. kolo: Mladost – VOJVODINA, petak 16h (A2P)

Post by Nevernik II »

Istocno stajanje wrote: Fri Feb 17, 2023 6:32 pm Deluje mi da ce nas skupo kostati taj ofsajd...
Baksuze :D

To je to. Vošin standard.
4 boda izgubiti od Lučana. :?
Propuštena istorijska prilika da se ide u grupnu fazu. Bilo i dosta publike tokom jeseni, sve upropastili.
Ogromna količina besmislene priče...toliko je sve smušeno da je to neverovatno.
Treći možemo da budemo jedino ako stigne dekret sa vrha.
NorthTribune
Posts: 101
Joined: Tue Aug 30, 2022 7:45 pm

Re: 22. kolo: Mladost – VOJVODINA, petak 16h (A2P)

Post by NorthTribune »

Dosta tromo i neorganizovano, generalno...Igra na mahove..Slaba priča.
Doduše i teren je dosta kumovao svemu tome..
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 22. kolo: Mladost – VOJVODINA, petak 16h (A2P)

Post by Turija »

Prica je prejaka, a delo preslabo.
Prica se ono sto ne treba, cuti za ono sto treba.

Nisam gledao ovu utakmicu, ali po pisanju forumasa, opet smo osteceni i to drasticno, po ko zna koji put.
I Zbiljic cuti o tome ( o cemu treba da govori, itekako glasno), a ne da prica bajke za malu decu. Trener, isto tako. SD, takodje sa skupim pojacanjima, slabog kvaliteta za renome Vosu.

Ne treba da se nerviramo, zbog danasnjeg rezultata. Ne znaci on nista, tj. da li cemo biti 6, 8, 5, 4.. bicemo totalni autsajderi u Evropi. Kao i OKV sa svim domacim sampionskim titulama poslednjih godina ( a nekad igrali Fajnal for, predstavljali nesto u Evropi i njeni igraci cinili 60-70% reprezentacije).
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 22. kolo: Mladost – VOJVODINA, petak 16h (A2P)

Post by Voja »

Turija wrote: Fri Feb 17, 2023 9:08 pm Ne treba da se nerviramo, zbog danasnjeg rezultata.
A ko se nervira,sve tece po planu... izravnali smo i osvetlili pistu,za Cukinih (sutra) opustenih 0. Ne bodova,vec golova :cheers:
Image
srkins
Posts: 1432
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: 22. kolo: Mladost – VOJVODINA, petak 16h (A2P)

Post by srkins »

Jos jedna utakmica u kojoj nam je trebala pobeda da se malo odlepimo od Vozdovca i Pazara a i da napravimo pritisak na Cuku i TSC i opet nista,doduse i dalje mi je jako cudno povucena ta linija za ofsajd meni je delovao kao cist gol. I da za kraj ako zelimo da dovedemo ovog Jojica iz Lucana treba to brzo da zavrsavamo pokupice nam ga neko ispred nosa.
Duplof
Posts: 861
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: 22. kolo: Mladost – VOJVODINA, petak 16h (A2P)

Post by Duplof »

Mnogo toga je gore napisano, i sa većinom toga se mogu složiti. Ne bih ni da se ponavljam, suvišno je, jer zakasnele izmene, psihološki pad ekipe nakon poništenog gola, loša reakcija odbrane prilikom primljenog gola itd. su evidentno uticale na ekipu.

Najveće pojačanje ove zime nam nisu trebali biti ni dovedeni štoperi, ni bolja uigranost ekipe, ni Tadić ili bilo ko, već sportski psiholog. Ovo nam se dešava već n-ti put ove sezone, i dalje ništa nismo naučili. Isto tako mi Rastavac nije jasan, zašto nije izveo Simića iz igre koji je potonuo odmah nakon poništenog gola? Mnogo pitanja bi se moglo postaviti, a malo odgovorila dobilo, kao što to obično i biva.

'Ajde sve još i nekako, ali opet se nama skraćuju krila na ovim "malim" utakmicama koje nemaju toliku medijsku pažnju. Zašto klub ne podigne glas povodom termina utakmice? Zašto se klub ne oglasi zbog ne prikazivanja situacije provere gola Mladosti? Je l' ovo liga koja se svodi na "veruj bratu" i da je ovaj VAR samo farsa? Dokle ćemo doživljavati ovakva ponižavanja? Da li je naš gol trebao biti poništen, moguće, samo je pitanje da li bi se tako nešto poništilo nekim drugim klubovima? Uprava neka pokaže hrabrosti malo, neka i plate kaznu, ali neka pokažu da im je zaista stalo do rezultata!!! Dokle ćemo se mi praviti fini? Mi treba da radimo što je do nas (izmene na vreme, psihologija igrača itd.), ali na ovakva iživljavanja treba odgovoriti žestoko!

Niko nije spomenuo da je u kavezu okačen transparent "fudbal se igra subotom", svaka čast!
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 22. kolo: Mladost – VOJVODINA, petak 16h (A2P)

Post by Voja »

Duplof wrote: Fri Feb 17, 2023 9:29 pm Mnogo toga je gore napisano, i sa većinom toga se mogu složiti. Ne bih ni da se ponavljam, suvišno je, jer zakasnele izmene, psihološki pad ekipe nakon poništenog gola, loša reakcija odbrane prilikom primljenog gola itd. su evidentno uticale na ekipu.

Najveće pojačanje ove zime nam nisu trebali biti ni dovedeni štoperi, ni bolja uigranost ekipe, ni Tadić ili bilo ko, već sportski psiholog. Ovo nam se dešava već n-ti put ove sezone, i dalje ništa nismo naučili. Isto tako mi Rastavac nije jasan, zašto nije izveo Simića iz igre koji je potonuo odmah nakon poništenog gola? Mnogo pitanja bi se moglo postaviti, a malo odgovorila dobilo, kao što to obično i biva.

'Ajde sve još i nekako, ali opet se nama skraćuju krila na ovim "malim" utakmicama koje nemaju toliku medijsku pažnju. Zašto klub ne podigne glas povodom termina utakmice? Zašto se klub ne oglasi zbog ne prikazivanja situacije provere gola Mladosti? Je l' ovo liga koja se svodi na "veruj bratu" i da je ovaj VAR samo farsa? Dokle ćemo doživljavati ovakva ponižavanja? Da li je naš gol trebao biti poništen, moguće, samo je pitanje da li bi se tako nešto poništilo nekim drugim klubovima? Uprava neka pokaže hrabrosti malo, neka i plate kaznu, ali neka pokažu da im je zaista stalo do rezultata!!! Dokle ćemo se mi praviti fini? Mi treba da radimo što je do nas (izmene na vreme, psihologija igrača itd.), ali na ovakva iživljavanja treba odgovoriti žestoko!

Niko nije spomenuo da je u kavezu okačen transparent "fudbal se igra subotom", svaka čast!
ako nista drugo mozemo da se tesimo da igramo posten fudbal,jer da smo bar 3 za 3 dogovorili sad bi obe ekipe imale po bod vise :mrgreen: Inace Kolubara izmenjala dosta igraca u timu,ocigledno njima ne treba sezona,dve za uigravanje,cak ako se ne varam ni Antaliji nisu bili i iz 3 meca skupise 6,a mi 5 bodova
Image
Duplof
Posts: 861
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: 22. kolo: Mladost – VOJVODINA, petak 16h (A2P)

Post by Duplof »

Voja wrote: Fri Feb 17, 2023 9:34 pm ako nista drugo mozemo da se tesimo da igramo posten fudbal,jer da smo bar 3 za 3 dogovorili sad bi obe ekipe imale po bod vise :mrgreen:
Možda sa Lučanima igramo bod za bod :mrgreen:
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 22. kolo: Mladost – VOJVODINA, petak 16h (A2P)

Post by fare »

Šteta ovo se moralo dobiti naš gol je čist to sam ubeđen a njihov ofsajd čim nisu pokazivali uopšte posle provere vara,umesto da se skroz približimo TSC i Čuki mi ponovo useremo motku na malim utakmicama. Rastavac jako kasno vršio izmene ne znam šta je čekao da primimo gol pa da menja???
milancl
Posts: 466
Joined: Tue Aug 21, 2012 2:18 am

Re: 22. kolo: Mladost – VOJVODINA, petak 16h (A2P)

Post by milancl »

Kod nas VAR zaista nema smisla. Definitivno ništa ne verujem njima i njihovim linijama. Nikad se zvezdi ovako nešto ne bi poništilo, ne bi ni pogledali. Plus što kod nas provera strašno dugo traje. Valjda odluče kako im odgovara, pa puste da što više vremena prođe da mislimo da su kao nešto proveravali.

Elem, to ne sme da nam bude opravdanje. Onaj pad posle vođstva je strašan. Mi paničimo i povlačimo se u Lučanima.

Evidentno je da se Zbiljić niti bilo ko iz kluba neće oglasiti, i ne treba time da se zaluđujemo.

Kad počnemo da ličimo na iole ozbiljan tim, ovakva gostovanja ćemo rutinirati. A dotle ostaje da kukamo na oranicu u Lučanima, kako se fudbal igra vikendom, kukamo na var i uživamo što rastemo kao ekipa.
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 22. kolo: Mladost – VOJVODINA, petak 16h (A2P)

Post by fare »

O 2,3 Rastavcovom mestu možemo samo da sanjamo čupaćemo i rukama i nogama za 5 mesto, posle Radnika se plašim da ćemo slabo bodova ušićariti a posle toga plej of le, le :(
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1460
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 22. kolo: Mladost – VOJVODINA, petak 16h (A2P)

Post by Neizlecivi »

Moze se igrati bez golmana, moze bez bekova, moze bez spica... Ali bez veznog reda ne. Mi sa Zukicem i Topicem u vezi delujemo jaaaaako tanko. Previse Vitasovih lopti ispucano i prodato samo zato sto se ova dvojica ne nude i deluju relativno nesposobno da prenesu lopti. Topic je pogotovo u padu forme.

Mi imamo srecu sto nam je ofanzivni deo sasvim dobar i brz, pa na kontre mozemo biti nagazna mina za svakoga.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 22. kolo: Mladost – VOJVODINA, petak 16h (A2P)

Post by Voja »

fare wrote: Fri Feb 17, 2023 10:36 pm O 2,3 Rastavcovom mestu možemo samo da sanjamo čupaćemo i rukama i nogama za 5 mesto, posle Radnika se plašim da ćemo slabo bodova ušićariti a posle toga plej of le, le :(
Jao sad kad nam osvetnici Dule i Slavoljub odrze lekciju :mrgreen:
Image
Locked