21. kolo: VOJVODINA - Kolubara 3:0 (0:0)

Locked
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1460
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Kolubara, subota 16h (A7)

Post by Neizlecivi »

fare wrote: Sun Feb 12, 2023 3:55 am Baray rešio utakmicu kakva je povreda Čumića u pitanju? Ako je zadnja loža a izgleda jeste nema ga 2,3 nedelje :(
Delovalo je kao udarac. Nije se drzao za lozu, vec sa strane - kuk/guzica :)
ssnigd
Posts: 3364
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Kolubara, subota 16h (A7)

Post by ssnigd »

Baraye promenio tok utakmice. Kabica nastaviti forsirati u prvih 11, decko ce vratiti visestruko. Samo mu treba verovati i raditi sa njim na fizickom i psiholoskom planu. Jedno lose poluvreme, ne sme biti izgovor da se skloni iz tima. Nemamo jos puno klinaca sa ovakvim stilom igre i atraktivnim golovima, jos od Danijela Aleksica.
NN moze da ima fudbalsko znanje i inteligenciju kakvo god, pokazao se u pravom svetlu sa svojim bolom u medjunozju i odnosom prema igri. Folirant grobarski!!!
Od strucnog staba ocekujem da igramo fudbal 90min, a ne samo u segmentima. Cigani su nas rasformirali u prvih 25min, Kolubaru nismo ni oznojili posteno. Previse bacenog vremena na terenu, otud i nervoza na tribinama.

Ako sam dobro procitao sa Lucanima u petak od 16h. Od 16h radni dan?!?! A cetvrtak neradni dan u Srbiji... Zar su stvarno toliko mentalno retardirani u tom savezu???
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Kolubara 3:0 (0:0)

Post by slanobarac »

Samo da dodam još jedno zapažanje. Nismo stali posle datog gola i to je veliki napredak u odnosu na ranije. Možda je Trener mogao ranije da vrši izmene i tako izbegne povrede. Sve u svemu potpuno nerazumljiva igra dok ih nismo načeli. Šta je u njihovim glavama sam Bog zna. Kvalitet ekipe je tu samo ga treba i potvrditi. Bekovi potpuno van igre. Čuka i mi imamo mnogo teži raspored od TSC-a i biće čupava borba.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Milan
Posts: 4150
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Kolubara 3:0 (0:0)

Post by Milan »

Da, bekovi su nam katastrofa i apsolutno nemamo nikakve vajde od njih u fazi napada.
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3835
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Kolubara 3:0 (0:0)

Post by Deep Purple »

Milan wrote: Sun Feb 12, 2023 3:05 pm Da, bekovi su nam katastrofa i apsolutno nemamo nikakve vajde od njih u fazi napada.
Kako nemamo? Imamo od tvog imenjaka, samo da radi ono što zna a ono što zna je pokazao kod prvog gola. Utrčao, isekao, gurnuo loptu i gol
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Kolubara 3:0 (0:0)

Post by slanobarac »

Deep Purple wrote: Sun Feb 12, 2023 3:21 pm
Milan wrote: Sun Feb 12, 2023 3:05 pm Da, bekovi su nam katastrofa i apsolutno nemamo nikakve vajde od njih u fazi napada.
Kako nemamo? Imamo od tvog imenjaka, samo da radi ono što zna a ono što zna je pokazao kod prvog gola. Utrčao, isekao, gurnuo loptu i gol
Da, da šutnuo kao da ima drvenu nogu. :mrgreen:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Kolubara 3:0 (0:0)

Post by Turija »

slanobarac wrote: Sun Feb 12, 2023 3:37 pm
Deep Purple wrote: Sun Feb 12, 2023 3:21 pm
Milan wrote: Sun Feb 12, 2023 3:05 pm Da, bekovi su nam katastrofa i apsolutno nemamo nikakve vajde od njih u fazi napada.
Kako nemamo? Imamo od tvog imenjaka, samo da radi ono što zna a ono što zna je pokazao kod prvog gola. Utrčao, isekao, gurnuo loptu i gol
Da, da šutnuo kao da ima drvenu nogu. :mrgreen:
Momak se uvek trudi maksimalno, do iznemoglosti.
A da nije utrcao, presekao i gurnuo loptu, ko zna kad bi dali gol i kako bi se zavrsila utakmica.

Eto, Voja npr. kaze da je Malbasic slucajno uposlio Simica.
Slanobarac verovatno da je i Simic slucajno dao gol.
Malo previse ,,slucajnosti" u jednoj akciji iz koje je pao gol.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Deep Purple
Posts: 3835
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Kolubara 3:0 (0:0)

Post by Deep Purple »

Malo je filozofski ali svaka slučajnost je namerna @Turija

Stvarno postižemo puno golova posle minijatura i lepih kombinacija. Dosta lepih golova ove sezone. Fali kvalitetan vezni da u kontinuitetu držimo protivnika u konopcima.
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Kolubara 3:0 (0:0)

Post by slanobarac »

Lazarević je promašio loptu, Malbašić takođe(išla mu je iza leđa, opravdano) a Simić je utrčao i ostao sam kao duh( nigde odbrane). Jedino je začetak akcije bio odličan i dobro utrčavanje Lazarevića. Bilo kako bilo, što više ovakvih akcija i golova pa da bude nešto od nas. :cheers:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Kolubara 3:0 (0:0)

Post by fare »

Uroš Nikolić??? Bolestan i dalje ili ponovo neka povreda pošto je jako sklon povredama a on nam je jedini kao ta neka 10-ka.Raduje povratak stare forme Traorea :D
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Kolubara 3:0 (0:0)

Post by Voja »

slanobarac wrote: Sun Feb 12, 2023 4:39 pm Lazarević je promašio loptu, Malbašić takođe(išla mu je iza leđa, opravdano) a Simić je utrčao i ostao sam kao duh( nigde odbrane). Jedino je začetak akcije bio odličan i dobro utrčavanje Lazarevića.
Apsolutno,cak je ni Simic nije sutnuo fudbalski vec nekontrolisano. Ovo je gol Topica i Lazarevica,al ajd... nebitno. Mi smo poznati po tome da nam jedna dobra izjava u novinama dize ljubav ka autoru te izjave i jedan gol igraca dize njegove kvaliteta u visine,a sto bi i ovaj put bilo drugacije.Malbasa gol i asistencija i verovatno najbolji napadac lige.Realno ko da mu konkurise?Pesic? Rikardo? Bojovic je otisao....
Image
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Kolubara 3:0 (0:0)

Post by Turija »

Voja wrote: Sun Feb 12, 2023 7:05 pm
slanobarac wrote: Sun Feb 12, 2023 4:39 pm Lazarević je promašio loptu, Malbašić takođe(išla mu je iza leđa, opravdano) a Simić je utrčao i ostao sam kao duh( nigde odbrane). Jedino je začetak akcije bio odličan i dobro utrčavanje Lazarevića.
Apsolutno,cak je ni Simic nije sutnuo fudbalski vec nekontrolisano. Ovo je gol Topica i Lazarevica,al ajd... nebitno. Mi smo poznati po tome da nam jedna dobra izjava u novinama dize ljubav ka autoru te izjave i jedan gol igraca dize njegove kvaliteta u visine,a sto bi i ovaj put bilo drugacije.Malbasa gol i asistencija i verovatno najbolji napadac lige.Realno ko da mu konkurise?Pesic? Rikardo? Bojovic je otisao....
Svi su oni bili tamo gde treba, da bi se dao gol iz te akcije. E sad, sto sve nije bilo savrseno, meni ne menja stvar. Da je sve perfekt, igrali bi u timovima petice ( a i tamo se dese slicne akcije). Nista i niko nije savrsen.

Sad pitanje za Voju i Slanobarca:
Koliko je bilo dobrih pasova od strane Topica, a koliko u bunar i ,,uz tarabu" (u sirinu ili najblizem igracu ili vracanje lopte stoperima)?

Sad slavite taj jedan, ne umanjujuci Topicevu solidnu partiju u defanzivi ( a, kudite navedenu trojku, koja je otvorila put ka pobedi). Nista taj Topicev pas ne bi znacio da nije pao gol iz te akcije. Realno, pas Topica jeste za pohvalu, jer je prosao, isto kao i sto je gol prosao u nastavku te akcije.
Svako je dao dobar doprinos pobedi u drugom poluvremenu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Kolubara 3:0 (0:0)

Post by Voja »

Turija wrote: Sun Feb 12, 2023 7:35 pm Sad pitanje za Voju i Slanobarca:
Koliko je bilo dobrih pasova od strane Topica, a koliko u bunar i ,,uz tarabu" (u sirinu ili najblizem igracu ili vracanje lopte stoperima)?

Sad slavite taj jedan, ne umanjujuci Topicevu solidnu partiju u defanzivi ( a, kudite navedenu trojku, koja je otvorila put ka pobedi). Nista taj Topicev pas ne bi znacio da nije pao gol iz te akcije.
E vidis,bas suprotno... ne slavim taj jedan pas,vec velicam tu solidnu partiju u defanzivi.Uz dobru igru i kretanje Topica u polju do izrazaja su dosli i Vitas i Traore,jer je sredina ovaj put bila solidno zakrpljena i oni su odmah bili opusteniji,komotniji,a znamo koliko to znaci za ucinak igraca. A koju ja to trojku kudim? Mislim cisto da znam na koga mislis? Malbasic,Simic,Cumic? Na njih mislis? Simicu sam dao 2 poena,dovoljan argument? Cumic moze,zna i ume bolje... i zato ne mogu biti zadovoljan njegovom igrom,ne samo zbog prikazanog na terenu,vec je i prethodni mec bio jedan od nevidljivijih... A sto se Malbasica tice,lika nema nigde 6 meseci i jedno poluvreme protiv Kolubare i onda (za 20 minuta) asistira (iako to za mene nije nikakva asistencija) i da gol i odjednom to je to,on je najbolji. Pa ajd ako i jeste bio najbolji,gde je bio prvo poluvreme? Ok reci ces i Topic je bio los,ali Topicev posao je vise da stiti gol,i mi ga ne primismo. Da li si nekad obracao paznju koliko SMS da pasova u bunar,ili najblizem igracu? Da li si nekad obratio paznju na to koliko Lazio primi golova posle presecene lopte koju je poslao SMS? Za mene je na toj poziciji najbitnije da se igrac krece,da preseca i otima lopte,i da pokusava povremeno te pasove ka napred.E sad da l ce na mecu proci tri,jedan ili nijedan,vazno je da se pokusava.Sto Karasi kaze,ne mozes dati gol ako ne sutas na gol
Image
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Kolubara 3:0 (0:0)

Post by slanobarac »

@Turija
Ti si druže nešto pobrkao. Ne sećam se da sam pomenuo Topića a i neku trojku. Rekao bih, možda nikad sem davanja ocena. Ja sam bio iznenađen da je Simić mogao dobiti jedan glas pa sam zato tražio da mi tačno ukažete šta je on to dobro uradio na utakmici? Video sam sebičluk, netačna dodavanja(čak bih rekao ispod nivoa profesionalnog fudbalera), nerezonske šuteve...... Ima još jedna zanimljivost a to je (saznao sam danas) da mu ugovor ističe u junu. E sad kako za njega ne važe "pravila" da trenira sa omladincima, trči krugove na VB i trpi uvrede na forumu? Možda je on stvarno vredan trpljenja jer je izgleda neizostavan šraf u igri tima? Eto pitam.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Kolubara 3:0 (0:0)

Post by Voja »

slanobarac wrote: Sun Feb 12, 2023 7:56 pm Ima još jedna zanimljivost a to je (saznao sam danas) da mu ugovor ističe u junu.
Auuu brateeee.... ti si onda ovde definitivno ubacen element.Nije tebi do Vose.Ko zna za koga ti navijas kad i ne citas sta se pise na forumu.Vec godinu (ovde na forumu) se pise o isteku Simicevog ugovora,a ti to tek danas saznao :evil: Priznaj za koga si? Posto ne volEs Simketa gadjam da si crveno beli :mrgreen:
Image
Locked