21. kolo: VOJVODINA - Kolubara 3:0 (0:0)

User avatar
Milan
Posts: 4153
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Kolubara 3:0 (0:0)

Post by Milan »

ssnigd wrote: Mon Feb 13, 2023 11:51 am I ja se nadam da se vraca. Deluje kao jako dobar momak, posten prema svojim obavezama. Marketinski je takodje a traktovan za publiku.
Cumic je u intervjuu za onaj uzicki podcast rekao, kako je psihicki potonuo posle partizana, cak mu je i zamerio na tome, kao profesionalnim sportisti.

Da ne dođe da zabune, nadam se da si se nadovezao na post za Traorea, a ne NN-a...? :mrgreen:
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Turija
Posts: 10667
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Kolubara 3:0 (0:0)

Post by Turija »

1892 wrote: Mon Feb 13, 2023 11:21 am
ssnigd wrote: Mon Feb 13, 2023 10:55 am Kada je Traore promasio dva zicera? :mrgreen:
Sto je najgore, ja mislim i da jeste. U prvim kolima je imao neke šuteve posle kornera par puta....nešto od toga su računali.
Vidim da je ovu polusezonu krenuo potpuno drugačije. Da kažemo više ziceraški, ne drži previše loptu u nogama, ne iznosi je do pola terena. Deluje da i njemu prija igra sa Vitasom koji je jak na lopti za razliku od Jeličića jesenas.
Da, sigurniji je u paru sa Vitasom.
Vitasom koji ,dolazi sebi", kao i Malbasic ( kanda su i skinuli nekoliko kilograma?).
Sada je Traore prepustio Vitasu iznosenje lopte i dugacke pasove, na kojima je Traore dosta gresio jesenas. Ruku na srce, sada je i lakse uposliti nase napadace, jer se bolje krecu i dobili smo na brzini sa Cumicem i Malbasicem. Samo jos da Vitas i Traore budu opasniji u protivnickih 16m na prekidima ( i to izgleda ide na bolje - Vitas iznudio penal u subotu posle centarsuta).

Bez obzira sto se @Milan ne slaze, ja jos uvek verujem da NN moze dati znacajan doprinos ekipi, ako sredi misli, popravi svoje kretanje, smanji nepotrebne atraktivne poteze ( egzibicije) i podredi ego kolektivu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Kolubara 3:0 (0:0)

Post by ssnigd »

Milan wrote: Mon Feb 13, 2023 12:16 pm
ssnigd wrote: Mon Feb 13, 2023 11:51 am I ja se nadam da se vraca. Deluje kao jako dobar momak, posten prema svojim obavezama. Marketinski je takodje a traktovan za publiku.
Cumic je u intervjuu za onaj uzicki podcast rekao, kako je psihicki potonuo posle partizana, cak mu je i zamerio na tome, kao profesionalnim sportisti.

Da ne dođe da zabune, nadam se da si se nadovezao na post za Traorea, a ne NN-a...? :mrgreen:
Na Traorea naravno :mrgreen:
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Kolubara 3:0 (0:0)

Post by Deep Purple »

Nego šta nego treba da se podredi. Nije sramota ni da bude rezerva. Neka bude rezerva Malbašiću ali kada uđe neka izgara, biće dovoljno minuta za sve. Rešiće i neku utakmicu, igrač njegovih kvaliteta je prekopotreban za treću poziciju. Sam je na pripremama kriv što je izgubio mesto. Malbašić ne igra ništa specijalno ali eto gol i ast i trudi se a i po talentu i čistom kvalitetu može bolje. Taki je mašio penale, vukao se na terenu i ode mesto u startnih jedanaest ali sezona je duga. Biće minuta i za njega i za Miloševića. Trenutno je treća opcija u špicu napada.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Kolubara 3:0 (0:0)

Post by Voja »

Deep Purple wrote: Mon Feb 13, 2023 12:58 pm Malbašić ne igra ništa specijalno ali eto gol i ast i trudi se a i po talentu i čistom kvalitetu može bolje.
Gol i asistencija,Kabic gol na Marakani... takve stvari NN za karijere uradio nije tako da zaista,treba da ostane na klupi,ko ga j**e :mrgreen:

p.s.gledam onu sliku golovi i asistencije i mislim u sebi: Sta zna SOFA (na forumu je struka)? :mrgreen:
Image
User avatar
Turija
Posts: 10667
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Kolubara 3:0 (0:0)

Post by Turija »

Voja wrote: Mon Feb 13, 2023 1:17 pm
Deep Purple wrote: Mon Feb 13, 2023 12:58 pm Malbašić ne igra ništa specijalno ali eto gol i ast i trudi se a i po talentu i čistom kvalitetu može bolje.
Gol i asistencija,Kabic gol na Marakani... takve stvari NN za karijere uradio nije tako da zaista,treba da ostane na klupi,ko ga j**e :mrgreen:

p.s.gledam onu sliku golovi i asistencije i mislim u sebi: Sta zna SOFA (na forumu je struka)? :mrgreen:
Nista nisam razumeo ili sam razumeo pogresno?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3833
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Kolubara 3:0 (0:0)

Post by Red Marquis »

Voja wrote: Mon Feb 13, 2023 1:17 pm
Deep Purple wrote: Mon Feb 13, 2023 12:58 pm Malbašić ne igra ništa specijalno ali eto gol i ast i trudi se a i po talentu i čistom kvalitetu može bolje.
Gol i asistencija,Kabic gol na Marakani... takve stvari NN za karijere uradio nije tako da zaista,treba da ostane na klupi,ko ga j**e :mrgreen:
NN-u nije mesto na klupi, već na autoputu. takva primadona sigurno neće s mirom prihvatiti klupu.
Io odio Belgrado
User avatar
Milan
Posts: 4153
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Kolubara 3:0 (0:0)

Post by Milan »

Dobra vest - Čumić je ok!
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Kolubara 3:0 (0:0)

Post by slanobarac »

Ova priča sem što je van teme i ne vodi nigde. Sto ljudi, sto ćudi. Jednom je dobar ovaj, drugom onaj, ne valja treći, onaj tamo nema pojma i tako u nedogled. Najbolje bi bilo otvoriti novi topik sa nazivom npr. polemika o..... I onda bi mogli razmeniti mišljenja o svemu i svačemu. Bez ličnih podjebavanja. :cheers:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Kolubara 3:0 (0:0)

Post by Voja »

Turija wrote: Mon Feb 13, 2023 1:23 pm
Voja wrote: Mon Feb 13, 2023 1:17 pm
Deep Purple wrote: Mon Feb 13, 2023 12:58 pm Malbašić ne igra ništa specijalno ali eto gol i ast i trudi se a i po talentu i čistom kvalitetu može bolje.
Gol i asistencija,Kabic gol na Marakani... takve stvari NN za karijere uradio nije tako da zaista,treba da ostane na klupi,ko ga j**e :mrgreen:

p.s.gledam onu sliku golovi i asistencije i mislim u sebi: Sta zna SOFA (na forumu je struka)? :mrgreen:
Nista nisam razumeo ili sam razumeo pogresno?
Pa zbog dva gola i jedne nazovi asistencije dobismo dva bisera o kojima svet pise... a igra za tih 180 pomenutog dvojca ocaj. I evo jos jedno pitanje,da zanemarimo asistenciju Simicu,dal je asistencija Kabicu na Marakani bila namerna,i fudbalska? :)
Image
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Kolubara 3:0 (0:0)

Post by Krle »

Kad sam rekao halavac nisam mislio isključivo na Simića. Fudbal je timska igra, pa ako se već teško dolazi do gola, nemoj još i da ukakiš i šansu i svoje saigrače. Bar ja to tako vidim.
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
User avatar
Turija
Posts: 10667
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Kolubara 3:0 (0:0)

Post by Turija »

Voja wrote: Mon Feb 13, 2023 2:45 pm
Turija wrote: Mon Feb 13, 2023 1:23 pm
Voja wrote: Mon Feb 13, 2023 1:17 pm

Gol i asistencija,Kabic gol na Marakani... takve stvari NN za karijere uradio nije tako da zaista,treba da ostane na klupi,ko ga j**e :mrgreen:

p.s.gledam onu sliku golovi i asistencije i mislim u sebi: Sta zna SOFA (na forumu je struka)? :mrgreen:
Nista nisam razumeo ili sam razumeo pogresno?
Pa zbog dva gola i jedne nazovi asistencije dobismo dva bisera o kojima svet pise... a igra za tih 180 pomenutog dvojca ocaj. I evo jos jedno pitanje,da zanemarimo asistenciju Simicu,dal je asistencija Kabicu na Marakani bila namerna,i fudbalska? :)
Ja sam barem onaj koji ne misli da NN nikad nije uradio tako nesto i smatram, kad se sredi u glavi, da moze doprineti timu i rezultatima.

Sto se tice Malbasicevih asistencija, cak i ako ne priznajes ovu petom protiv Kolubare, mislim da je on centrirao i Vitasu za penal.
Nisam u to siguran ( mrzi me da sad proveravam i trazim link), ali mislim da jeste. I ja to onda smatram asistencijom, iako se direktno ne vodi tako.

Sto se tice, asistencije za Kabicev gol, mozes sumnjati, ali ne mozes biti siguran da nije namerna, jer je poznato da Kabic ulazi u sredinu sa krila i kad ima loptu i kad je nema. Zna to i Malbasic, a mozda se i uigravala, iako tebi lici da je dodavanje napamet.
Ne znam. Jedino da pitamo Malbasica :D
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
AntonioKasano
Posts: 498
Joined: Sun Feb 21, 2010 5:28 pm

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Kolubara 3:0 (0:0)

Post by AntonioKasano »

Nemanja Nikolic sigurno moze da se upotrebi ali mislim da on ukoliko se sve ne vrti oko njega nije bas zainteresovan za neki doprinos. Videcemo kakav ce mu biti odnos kad bude igrao prvu sledecu utakmicu.
User avatar
Turija
Posts: 10667
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Kolubara 3:0 (0:0)

Post by Turija »

AntonioKasano wrote: Mon Feb 13, 2023 4:35 pm Nemanja Nikolic sigurno moze da se upotrebi ali mislim da on ukoliko se sve ne vrti oko njega nije bas zainteresovan za neki doprinos. Videcemo kakav ce mu biti odnos kad bude igrao prvu sledecu utakmicu.
Da. To je taj veliki ego, koji mu je upropastio uspesniju karijeru.
Ako ga potisne, dobro i nama i njemu.
Ima vise nego dovoljno iskustva i godina da shvati zasto mu se sve to desavalo kroz dosadasnju fudbalsku karijeru.

Mi smo ga prepoznavali samo po lepim fudbalskim potezima, ali bez kontinuiteta. Tek sada, kad pratimo njegove igre stalno, pokazala se i druga strana ,,medalje".
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Kolubara 3:0 (0:0)

Post by slanobarac »

Na kraju će meč sa Kolubarom imati najviše postova. :mrgreen:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Locked