21. kolo: VOJVODINA - Kolubara 3:0 (0:0)

User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Kolubara 3:0 (0:0)

Post by slanobarac »

Voja wrote: Sun Feb 12, 2023 8:02 pm
slanobarac wrote: Sun Feb 12, 2023 7:56 pm Ima još jedna zanimljivost a to je (saznao sam danas) da mu ugovor ističe u junu.
Auuu brateeee.... ti si onda ovde definitivno ubacen element.Nije tebi do Vose.Ko zna za koga ti navijas kad i ne citas sta se pise na forumu.Vec godinu (ovde na forumu) se pise o isteku Simicevog ugovora,a ti to tek danas saznao :evil: Priznaj za koga si? Posto ne volEs Simketa gadjam da si crveno beli :mrgreen:
E jbg. provalio si me :mrgreen:
Znam da je bilo reči o Rusiji ali je to propalo a to znači da na leto ide za dž najbolji igrač prošle sezone. A na forumu i u klubu muk. Šta je po sredi?
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Kolubara 3:0 (0:0)

Post by Turija »

Svako od nas ne zapazi sve, nesto propusti, nesto mu se ne dopadne, a drugo mu se dopadne, nesto zaboravi. Zato u zbiru glasova to bude dosta iznivelisano. Nismo mi statisticari da belezimo svaki potez svakog igraca. Mi glasamo u globalu, po utisku.

Tako npr, Voji je Topic doprineo sigurnijoj igri stopera. Zukic npr nije? Ili, mozda, jeste?Po meni je i on doprineo, kao i ceo tim boljoj defanzivi. Dobra defanziva je samo bod, a gol je tri. Topic, po vokaciji, i treba da pretrci najvise.
A, ko je vise pretrcao, na oko, ne moze tacno reci. Kad bi se iznela pojedinacna statistika, mislim da prevelike razlike nema ( posto nema NN na terenu :mrgreen: ).

Slanobarac, to sto si naveo u vezi Simica, jesu dvostruki arsini.
Sad, da ga odstrane, izracunali su da je veca steta od koristi, a i nisu mu dozvolili jesenas da ide.
S druge strane, dao je dosta golova i ima prvoligaskog staza u nasem dresu. Kako bi Milosevic odigrao celu utakmicu ( utakmice), zaista ne znam? Samo trenutno i primer Kabicevih igara ( od sjaja, do ocaja) dosta naslucuje.
Trece, Milosevic nema nijedan profesionalni ugovor sa Vosom, a vec kod prvog nece da potpise, za razliku od Simica.

Tako da, sve se dosta relativizuje specificnom situacijom. Ne moze cvrsto stati ni iza jednog.
Ne bih vise na ovu temu da ne gusim forum. :cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Deep Purple
Posts: 3835
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Kolubara 3:0 (0:0)

Post by Deep Purple »

Momci ne gušite, samo vi nastavite, uzeo sam kokice :mrgreen:
1892
Posts: 1052
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Kolubara 3:0 (0:0)

Post by 1892 »

slanobarac wrote: Sun Feb 12, 2023 7:56 pm @Turija
Ti si druže nešto pobrkao. Ne sećam se da sam pomenuo Topića a i neku trojku. Rekao bih, možda nikad sem davanja ocena. Ja sam bio iznenađen da je Simić mogao dobiti jedan glas pa sam zato tražio da mi tačno ukažete šta je on to dobro uradio na utakmici? Video sam sebičluk, netačna dodavanja(čak bih rekao ispod nivoa profesionalnog fudbalera), nerezonske šuteve...... Ima još jedna zanimljivost a to je (saznao sam danas) da mu ugovor ističe u junu. E sad kako za njega ne važe "pravila" da trenira sa omladincima, trči krugove na VB i trpi uvrede na forumu? Možda je on stvarno vredan trpljenja jer je izgleda neizostavan šraf u igri tima? Eto pitam.
Bilo ga je svuda po terenu ali je više izglednih prilika i polušansi upropastio nego dobrog koje je doneo. U drugom poluvremenu kontru i 100% šansu poslao nebu pod oblake.
Sa dodavanjima posvađan. Možda je vreme da ga Peaky Mima preseli na klupu a Baraya/UNa vrati u prvu.
Come on you Reds!
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Kolubara 3:0 (0:0)

Post by Krle »

Kao što rekoh, halavljenje postaje izrazit problem. Ceo tim se upre da pogura, izgura i dogura, a onda halavac prospe sve u vetar. Pa sad ti trči i trudi se. Ubije volju za gledanjem, a kamo li za igranjem.
Last edited by Krle on Sun Feb 12, 2023 9:49 pm, edited 1 time in total.
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Kolubara 3:0 (0:0)

Post by Turija »

Deep Purple wrote: Sun Feb 12, 2023 9:35 pm Momci ne gušite, samo vi nastavite, uzeo sam kokice :mrgreen:
:D
A, pivo nisi uzeo? :cheers:
Pravi sportista, ali moraces i to, ako nastavimo :wink:

@Krle
Ja mislim da se on ne halavi namerno, nego nema dobru kontrolu lopte i tajminga ( napisao sam u jednom postu iznad) i da juri loptu i trazi poziciju da je moze nekom dodati.

Da ima netacan pas i sut ima. Mada, mozda je i to posledice brzog trka. Ja se ne secam da sam video Simica sa loptom, a da nije u sprintu?

Zameramo i Lazarevicu centarsut, ali i on je uvek u punom sprintu, kad treba da centrira (i pretrcao celo igraliste pre toga). Pa, ne ide to bas tako lako ( u maksimalnoj brzini, a precizno). Ko ne veruje, neka proba ( kao i maksimalno snazan sut, a da pogodi gol i/ili ne ode lopta preko gola ).
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
ssnigd
Posts: 3364
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Kolubara 3:0 (0:0)

Post by ssnigd »

Simic mnogo vise doprinosi ovoj ekipi, nego sto joj odmaze. Bez obzira na jucerasnju halavost i los izbor zavrsetaka nekoliko akcija. Pri svakom sutu, njegova glava je bila zakopana u podu, on nije ni znao da mu se neko nalazi pored i u mnogo boljoj poziciji.
Generalno jedina stvar koje me koliko toliko drzi optimisticnim je da ova ekipa moze mnogo vise od ovoga sto trenutno pruza. Igramo pod totalnim grcom i stegnutoscu. To se tacno videlo poslednjih petnaestak minuta na marakani, gde smo ciganima mogli uterati drugi gol i dobiti tekmu. Tacno se videlo, da niko ne veruje u tako nesto ili ne vidi priliku, koja je bila ocigledna nama ispred tva.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Kolubara 3:0 (0:0)

Post by Voja »

Mozda Simke trci pametnije od ostalih... eto idemo sa 4 igraca u kontru,Baray (ako se dobro secam) vodi loptu i imamo trojicu koji su u punom trku... i zasto je dao loptu bas Simicu? Zato sto je najpametnije trcao :mrgreen: Recimo u toj istoj akciji vise zameram Cumicu sto se ljutio na Simica jer mu nije dao loptu,a smatram da uopste nije bio tako otkriven da bi bilo koji igrac i pomislio da mu da loptu.Sut je bio rezonsko resenje,a jbg,sto nije bio precizan,desava se.Po meni i Baray i Simic su u toj akciji postupili vise nego fudbalski. Realno Simicu za kompletan boravak u Vosi nemam gotovo nista da prigovorim,od zalaganja do realizacije,vise nego zadovoljavajuce
Image
User avatar
Deep Purple
Posts: 3835
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Kolubara 3:0 (0:0)

Post by Deep Purple »

@Voja

Slažem se od reči do reči, isto smo videli kako tu situaciju tako i njegovu igru u našem dresu. Da je više Simića u ekipi.
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1267
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Kolubara 3:0 (0:0)

Post by MiSmoFKV! »

Sofascore je izbacio neke statistike za nasu ligu, pa ide jedan verovali ili ne podatak za Simica - on je ubedljivo nas najneprecizniji igrac - promasio je 7 velikih sansi
Image
Istovremeno najzasluzniji za postizanje golova:
Image
User avatar
N13
Posts: 2027
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Kolubara 3:0 (0:0)

Post by N13 »

Ovo gore dokazuje samo da je Simic ubedljivo najbolji igrac sto se tice kretanja i postavljanja. Trci, uvek je gde treba. Ali ima problema sa realizacijom. I pored tih silnih propustenih sansi, nas je najkorisniji igrac. I da budemo realni, da ume da iskoristi i tih 7, covek ne bi igrao ovu ligu, bio bi u najmanju ruku negde u Holandiji, Belgiji, Portugalu.
Nije igrac od kog treba praviti legendu kluba sada, ali da je jedan od nasih najbitnijih igraca, jeste. A onom utakmicom za reprezentaciju u Americi dokazao i da je medju najboljim igracima u ligi.

Vecina drugih igraca koji nemaju veze sa nama bi posle prelaska iz blizanaca kod nas na to gledali kao korak nazad u karijeri, igrali bi bez motiva skroz.
On je covek na predstavljanju rekao da prelazak iz zvezde u Vojvodinu nije korak nazad u karijeri, a igrama i odnosom prema dresu to i pokazao.
Kada smo se mucili sa rezultatima, bio jedina svetla tacka u timu. Ove sezone opet najkorisniji igrac. Da je bolji od ovoga sto jeste, jednostavno ne bi bio kod nas.
ssnigd
Posts: 3364
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Kolubara 3:0 (0:0)

Post by ssnigd »

Kada je Traore promasio dva zicera? :mrgreen:
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
1892
Posts: 1052
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Kolubara 3:0 (0:0)

Post by 1892 »

ssnigd wrote: Mon Feb 13, 2023 10:55 am Kada je Traore promasio dva zicera? :mrgreen:
Sto je najgore, ja mislim i da jeste. U prvim kolima je imao neke šuteve posle kornera par puta....nešto od toga su računali.
Vidim da je ovu polusezonu krenuo potpuno drugačije. Da kažemo više ziceraški, ne drži previše loptu u nogama, ne iznosi je do pola terena. Deluje da i njemu prija igra sa Vitasom koji je jak na lopti za razliku od Jeličića jesenas.
Come on you Reds!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3835
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Kolubara 3:0 (0:0)

Post by Deep Purple »

Nemanja Nikolić je definitivno imao više od tri velike promašene šanse, to što on u tim trenutcima doda ili izgubi loptu pa ne šutne i ovi to ne broje je nešto drugo. Statistika je kao bikini.

Naravno podrška N.N da proigra i igra onako kako može.
ssnigd
Posts: 3364
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Kolubara 3:0 (0:0)

Post by ssnigd »

I ja se nadam da se vraca. Deluje kao jako dobar momak, posten prema svojim obavezama. Marketinski je takodje a traktovan za publiku.
Cumic je u intervjuu za onaj uzicki podcast rekao, kako je psihicki potonuo posle partizana, cak mu je i zamerio na tome, kao profesionalnim sportisti.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Locked