21. kolo: VOJVODINA - Kolubara 3:0 (0:0)

Locked
User avatar
Maki
Posts: 1112
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Kolubara, subota 16h (A7)

Post by Maki »

Ajde, biću neskroman, da se nisam na kraju poluvremena proderao „Igrajte fudbal!! Sram vas bilo “, ništa od ovoga ne bi bilo.
Srećom, nisu znali da sam odmah nakon toga napustio stadion. :)
Bez šale, čestitka Rastavcu zbog uvođenja Baraja i neizvođenja Malbašića! Mislim da smo dobili na njihov potez i kvalitet.
User avatar
Milan
Posts: 4154
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Kolubara, subota 16h (A7)

Post by Milan »

Prvo poluvreme repriza jeseni. U drugom mnogo razigraniji i mastovitiji. Nemoj da se neko zajebava i priziva NN-a!

Rastavac jako pogresio i na 3:0 nije izvadio kljucne igrace i desilo se nesto cega sam se i pribojavao-Cumic se povredio. Rastavcu na dusu.

Ako sam dobro video, Cumic nakon utakmica dao dres devojcici iz Bukovca koja je od uzbudjenja plakala prilikom posete u skoli. Bravo za marketing i Milosa Subotina! Tako se to radi!
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Kolubara, subota 16h (A7)

Post by Turija »

Cestitke za pobedu. Tesko, ali vazno. cheers:

Inace, prvo poluvreme za zaborav i ne ponovilo se.
Drugo je licilo na fudbal, gde su izdominirali nekoliko igraca.
Prvo, gol Simica i asistencija Lazarevica-Malbasica.
Zatim precizno izveden penal, koji je iznudio Vitas. Uz njega odlicna igra i Traorea, trud i 1 pas Topica za prvi gol.

Standardne igre Simica i Cumica i danas odlicna Malbasica.
Hvala i Carevicu, sto nismo dobili gol u kriticnom momentu. Odlicno je izvukao onu loptu ispod precke.
I Baraj, onako. Ni tamo, ni ovamo. Jos uvek ne pruza maksimum, a moze vise.
Last edited by Turija on Sat Feb 11, 2023 7:31 pm, edited 2 times in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1460
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Kolubara, subota 16h (A7)

Post by Neizlecivi »

Dva beka i dva vezna igraca (Djordjevic, Lazarevic, Topic i Zukic) su odigrali bas lose. Kao da nisu mogli da dodju sebi. Dva vezna su razlog zasto prvi deo igre nismi dve lopte ok preneli.

Raduje me sto je Malbasic odigrao dobro i sto prvi put od kad se vratio nisam primetio da je fizicki potonuo nakon 45minuta. Baraj nam je doneo velilki plus i prelomio utakmicu, makar meni tako deluje. Ima kvalitet covek.

Zao mi je sto Rastavac nije iskoristio 2:0 i 3:0 da pruzi ranije sansu nekim mladjim momcima koji nisu imali bas mnogo minuta u nogama.

Idemo dalje....
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1268
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Kolubara, subota 16h (A7)

Post by MiSmoFKV! »

Utisak utakmice mi je da smo odigrali samo jedno poluvreme i dobili sa 3:0.
Moramo od početka nametnuti brži tempo igre.
Prvih 11 su mi bili ok, od izmena samo Baraj odigrao kako treba.
Jako mi je smetalo u prvom poluvremenu što je Đorđević forsirao dribling 1 na 1. Tako smo izgubili sigurno 3, 4 lopte.
Jedva čekam sledeću utakmicu
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1362
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Kolubara, subota 16h (A7)

Post by Uvek sa tobom »

Баш сам некако веровао у ову победу, иако смо у првом полувремену деловали безопасно, мада имали смо неку јалову иницијстиву, срећа у другом смо их начели на време, па су и они морали да се отворе, а ту смо их чекали и казнили.

Добра игра Витаса, Чумића, Малбашића па и Симића, Зука доста више трчи него пре, мора још пас игру мало да поправи имао је пар продатих лопти, као и Топић. Кабић поново по старом набија главу у земљу и гура лопту кроз играча лоше полувреме. Још једно разочарање је Бјековић када је ушао, јако слаб у дуелу. Траоре и Царевић на висини задатка. Све у свему вредело је смрзнути се данас у Новом Саду.
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3833
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Kolubara, subota 16h (A7)

Post by Red Marquis »

Koliko god klimavo, nije ovo loše bilo, naravno mislim samo na drugo poluvreme.
Štoperi sigurni, bekovi ništa, veza naravno škripi i škripaće, napadači svoje napravili, sve je ubojitije kad nema onog umišljenka u napadu.

Baraj je uneo i nametnuo tempo svojim ulaskom, nadam se da se vraća na igre sa početka sezone.
Io odio Belgrado
Duplof
Posts: 862
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Kolubara, subota 16h (A7)

Post by Duplof »

Prvo poluvreme puštati igračima kao reper kako izgleda loša ekipa! Drugo poluvreme dosta bolje, odmah smo se nametnuli i dali brz gol, što je presudilo današnji meč. Tri boda se pišu, ostajemo u trci za Evropu, ali, budimo iskreni, Kolubara je došla na ovu utakmicu, kao i Spartak na početku sezone, da odigra 0:0. Jednima je to prošlo, a drugi su izgubili ubedljivo, uprkos našoj, sveukupno gledano, skromnoj partiji. Izdvojio bih Vitasa i Traorea, lepo se dopunjuju, kao i Baraja koji je zainteresovaniji za igru u odnosu na prvi deo sezone. Takođe, bravo za sve koji su došli po ovom ledenom vremenu! :)

Edit: Moram pohvaliti i stajling Mime Rastavca! :D Nekima je Deki Stanković, u onim raznoraznim izdanjima, bio "mister", kako bi tek zvali Mimu da je njihov trener? :D
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Kolubara, subota 16h (A7)

Post by slanobarac »

Otišao na glasanje za igrača utakmice i sad znam da su ukusi različiti ali imao bih jedan predlog. Svi vi koji ste dali bod Simiću da mi pokažete jednu, samo jednu situaciju da nije zajebao. Gol ne računam jer to bi dao svako od nas. Ukažite mi gde grešim jer je čovek sve pasove dao unatrag iza igrača, halavio se u nekoliko izglednih situacija, kasno se oslobađao lopte itd, itd.... Samo trči u svim smerovima ali to i nije neki kvalitet. I još nešto. Kada mu ističe ugovor, zna li neko? Samo nemojte da mi prebacujete kako ga uvek kritikujem, ne volim, ne cenim ili slično. Argumentovano da analiziramo ovu utakmicu. Sve dobre poteze okačite ovde ili napišite u tom i tom minutu je uradio to i to. Naći ću sam i ponovo pogledati na tv. :cheers:
PS:Trebao nam je taj gol da ih otvorimo a do tada baš, baš jadno. Bekovi večeras najlošiji i tu nam zaista najviše škripi. Izgleda da će međusobni dueli Čuke, TSC, partizana i nas odlučiti ko će ići lakšim a ko težim putem u Evropu.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Kolubara, subota 16h (A7)

Post by Turija »

@ Slanobarac
Ti bas ne volis Simica :wink:
Mislim da je pravo objasnjenje dao forumas @MiSmoFKV:
Simic- motor ekipe.

Velika pokretljivost, stvara visak, puno trci. Opasan je zbog brzine i eksplozivnosti. Nije slucajno nas najbolji strelac, a da ima bolju realizaciju, mogao je dati jos toliko golova.
Dosta i gresi u tajmingu, pasu i sutu Nekad se alavi, ali mislim da to nije namerno, vec zakasni u tajmingu za dodavanje, pa onda vuce loptu dalje sam, jer ne moze da je doda iz te pozicije.

Kazes svako bi dao taj gol veceras. Ja mislim da ne bi, jer ne bi se nasao ( iskocio) na tom mestu za gol sansu. Iznenadi odbranu, istrci neocekivano ispred protivnickog igraca.
Od mene toliko :cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Kolubara, subota 16h (A7)

Post by slanobarac »

@Turija
Ok,tvoje mišljenje. Nisi me ubedio, samo uopštene stvari, ništa konkretno.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Milan
Posts: 4154
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Kolubara, subota 16h (A7)

Post by Milan »

E da, Baraj odlican danas!
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Kolubara, subota 16h (A7)

Post by Voja »

Milan wrote: Sat Feb 11, 2023 11:49 pm E da, Baraj odlican danas!
Mene je Baray odusevio kad je posle postignutog gola odmah priznao sudiji d aje bio u ofsajdu,sto malo kvari ona vasa misljenja ovde da je nadmen,nabedjen i sl. Ono sto je istina je da je stigao sa klub sa velikom reputacijom,mnogo vecom nego Traore i njegovom igrom ne mogu biti zadovoljan,jer nista spektakularno nije pokazao.Uradio je sve ono sto bi uradiuo i svaki drugi igrac da se nasao u takvim situacijama danas. Mora to mnooogo bolje.
Image
User avatar
rykerfcv
Posts: 729
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Kolubara, subota 16h (A7)

Post by rykerfcv »

Tvoja plava zvedja sja

ajmo dalje,prvo poluvreme ocajno ulazak baraya je odmah promenilo ritam utakmice,bice sve ovo dobro samo nek se radi.
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Kolubara, subota 16h (A7)

Post by fare »

Baray rešio utakmicu kakva je povreda Čumića u pitanju? Ako je zadnja loža a izgleda jeste nema ga 2,3 nedelje :(
Locked