I.S.2022/23: 21. kolo SLS: Vojvodina - Kolubara

User avatar
N13
Posts: 2029
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: I.S.2022/23: 21. kolo SLS: Vojvodina - Kolubara

Post by N13 »

3 Malbasic
2 Simic
1 Baraye
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: I.S.2022/23: 21. kolo SLS: Vojvodina - Kolubara

Post by Voja »

lazarr wrote: Sat Feb 11, 2023 8:47 pm Voleo bih argumente za gore napisano....
Da ne kažem neku težu reč, reći ću samo - smešno....
Zasto nisi glasao da vidim gde se mimoilazimo? :mrgreen: Svako od nas verovatno ima neke svoje kriterijume po kojima ocenjuje i po mojim kriterijumima Topic je No1 veceras. Bar po onom sto sam video uvek je bio u epicentru,uvek tamo gde je lopta.Imao je sirok radijus kretanja,a igracima na toj poziciji uvek najvise oprastam greske,jer su retko kad rastereceni,uvek imaju neko na ledjima i igraju pod pritiskom. Simic se dobro kretao,ali njegove situacije su uvek bile mnogo lakse za razmisljanje i reakcije nego Topiceve i opet je mnogo gresio,Malbasic je kod prvog gola hteo da uputi sut petom,kao i kod njegovog gola,tako da mogu da mu racunam snalazljivost kod gola,al asistenciju ne,Cumic je solidno odigrao,al posto nas je navikao na mnogo bolja izdanja automatski slabija ocena,Traore se polako vraca posle krize i najvise zbog toga sam mu dao bod,mogao ga je i Vitas dobiti,ali zaista od svega sto su igraci prikazali za mene ce Topic danas bio najbolji,i cak nisam 100% siguran,al mislim da mu mozda po prvi put dajem 3 boda. I odmah osuda :mrgreen:
Image
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: I.S.2022/23: 21. kolo SLS: Vojvodina - Kolubara

Post by fare »

3 Baray preokrenuo utakmicu
2 Malbašić gol i zalaganje
1 Vitas odličan i penal nad njim.
User avatar
omega
Posts: 147
Joined: Sun Oct 01, 2017 8:23 am

Re: I.S.2022/23: 21. kolo SLS: Vojvodina - Kolubara

Post by omega »

Malbašić - 3
Baraye - 2
Vitas - 1
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Re: I.S.2022/23: 21. kolo SLS: Vojvodina - Kolubara

Post by Grof Žekula »

3 Витас
2 Малбашић
1 Царевић
lazarr
Posts: 815
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: I.S.2022/23: 21. kolo SLS: Vojvodina - Kolubara

Post by lazarr »

Voja wrote: Sun Feb 12, 2023 12:15 am
lazarr wrote: Sat Feb 11, 2023 8:47 pm Voleo bih argumente za gore napisano....
Da ne kažem neku težu reč, reći ću samo - smešno....
Zasto nisi glasao da vidim gde se mimoilazimo? :mrgreen: Svako od nas verovatno ima neke svoje kriterijume po kojima ocenjuje i po mojim kriterijumima Topic je No1 veceras. Bar po onom sto sam video uvek je bio u epicentru,uvek tamo gde je lopta.Imao je sirok radijus kretanja,a igracima na toj poziciji uvek najvise oprastam greske,jer su retko kad rastereceni,uvek imaju neko na ledjima i igraju pod pritiskom. Simic se dobro kretao,ali njegove situacije su uvek bile mnogo lakse za razmisljanje i reakcije nego Topiceve i opet je mnogo gresio,Malbasic je kod prvog gola hteo da uputi sut petom,kao i kod njegovog gola,tako da mogu da mu racunam snalazljivost kod gola,al asistenciju ne,Cumic je solidno odigrao,al posto nas je navikao na mnogo bolja izdanja automatski slabija ocena,Traore se polako vraca posle krize i najvise zbog toga sam mu dao bod,mogao ga je i Vitas dobiti,ali zaista od svega sto su igraci prikazali za mene ce Topic danas bio najbolji,i cak nisam 100% siguran,al mislim da mu mozda po prvi put dajem 3 boda. I odmah osuda :mrgreen:
Poštujem svačije mišljenje ali mi zasmeta kada pomislim da je ono pogrešno. Zato sam i tražio objašnjenje.
U prilog tome idu i bodovi ostalih forumaša (njih petnaestak) koji su mu ukupno dali 3 boda.
Osim njegovih tradicionalnih lopti unazad ka štoperima ( od 10 lopti, 8 vrati štoperu) i netačnih dubinskih lopti (juče ih je potrošio minimum 5) ja nisam video ništa.
U prvom poluvremenu je pogotovo bio loš jer se stalno sakrivao od lopte i nije organizovao napade pa je Vitas bio primoran da dugim loptama gađa naše napadače.
Posle prvog gola, sve se promenilo i utakmica je otišla u drugom smeru.
Zato sam ljut što nismo tako igrali od 1 minuta utakmice a najveći krivci za to su bili upravo Topić i Zukić (govorim o 1 poluvremenu). Zato sam iznenađen sa tvojih 3 boda Topiću.
čeda_maraš
Posts: 90
Joined: Fri Apr 02, 2021 11:53 am

Re: I.S.2022/23: 21. kolo SLS: Vojvodina - Kolubara

Post by čeda_maraš »

Malbašić 3 boda.Dao gol.centaršut za Vitasa kod penala,asistencija petom za Simića.Velika želja i voljaz zapobedom.Topić 2 boda.Puno pretrčanih km.i odličan pas za Lazarevića.Vitas 1 bod.Velika sigurnost i mirnoća u odbrani,penal nad njim.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: I.S.2022/23: 21. kolo SLS: Vojvodina - Kolubara

Post by Voja »

lazarr wrote: Sun Feb 12, 2023 4:05 pm
Voja wrote: Sun Feb 12, 2023 12:15 am
lazarr wrote: Sat Feb 11, 2023 8:47 pm Voleo bih argumente za gore napisano....
Da ne kažem neku težu reč, reći ću samo - smešno....
Zasto nisi glasao da vidim gde se mimoilazimo? :mrgreen: Svako od nas verovatno ima neke svoje kriterijume po kojima ocenjuje i po mojim kriterijumima Topic je No1 veceras. Bar po onom sto sam video uvek je bio u epicentru,uvek tamo gde je lopta.Imao je sirok radijus kretanja,a igracima na toj poziciji uvek najvise oprastam greske,jer su retko kad rastereceni,uvek imaju neko na ledjima i igraju pod pritiskom. Simic se dobro kretao,ali njegove situacije su uvek bile mnogo lakse za razmisljanje i reakcije nego Topiceve i opet je mnogo gresio,Malbasic je kod prvog gola hteo da uputi sut petom,kao i kod njegovog gola,tako da mogu da mu racunam snalazljivost kod gola,al asistenciju ne,Cumic je solidno odigrao,al posto nas je navikao na mnogo bolja izdanja automatski slabija ocena,Traore se polako vraca posle krize i najvise zbog toga sam mu dao bod,mogao ga je i Vitas dobiti,ali zaista od svega sto su igraci prikazali za mene ce Topic danas bio najbolji,i cak nisam 100% siguran,al mislim da mu mozda po prvi put dajem 3 boda. I odmah osuda :mrgreen:
Poštujem svačije mišljenje ali mi zasmeta kada pomislim da je ono pogrešno. Zato sam i tražio objašnjenje.
U prilog tome idu i bodovi ostalih forumaša (njih petnaestak) koji su mu ukupno dali 3 boda.
Osim njegovih tradicionalnih lopti unazad ka štoperima ( od 10 lopti, 8 vrati štoperu) i netačnih dubinskih lopti (juče ih je potrošio minimum 5) ja nisam video ništa.
U prvom poluvremenu je pogotovo bio loš jer se stalno sakrivao od lopte i nije organizovao napade pa je Vitas bio primoran da dugim loptama gađa naše napadače.
Posle prvog gola, sve se promenilo i utakmica je otišla u drugom smeru.
Zato sam ljut što nismo tako igrali od 1 minuta utakmice a najveći krivci za to su bili upravo Topić i Zukić (govorim o 1 poluvremenu). Zato sam iznenađen sa tvojih 3 boda Topiću.
Zato i postoje pravila glasanja koja su rekao bih sito i reseto i koja uvek iskristalisu stvarno najbolje. Uzmi ucesce u glasanju i daj svoj doprinos.A sto se mene tice,i dalje stojim iza svog bodovanja :wink:
Image
User avatar
salefkv
Posts: 597
Joined: Wed Aug 01, 2012 11:28 am

Re: I.S.2022/23: 21. kolo SLS: Vojvodina - Kolubara

Post by salefkv »

3 Malbasic
2 Vitas
1 Simic
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: I.S.2022/23: 21. kolo SLS: Vojvodina - Kolubara

Post by Radoye »

Glasalo 19

Malbasic 43 (3)
Vitas 26 (2)
Baraj 16 (1)

V. Simic 10
Topic 8
Traore 7
Cumic 3
Carevic 1

Tabela:

1. Nikola Čumić 20
2. Mamadou Traore 17
3. Veljko Simić 16
4. Lazar Carević 16
5. Nemanja Nikolić 10
6. Uroš Nikolić 10
7. Aleksandar Busnić 9
8. Yves Baraye 9
9. Uroš Kabić 6
10. Stefan Đorđević 6
11. Dejan Zukić 5
12. Filip Malbašić 4
13. Uroš Vitas 4
14. Nikola Simić 3
15. Mirko Topić 3
16. Igor Jeličić 1
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Locked