20. kolo: c.z. - VOJVODINA 1:1 (1:1)

User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 20. kolo: c.z. - VOJVODINA 1:1 (1:1)

Post by Turija »

Voja wrote: Sun Feb 05, 2023 6:18 pm
Turija wrote: Sun Feb 05, 2023 6:03 pm a, nisam vam valjao, je li?
Samo nek je on otisao.... los centarfor
A, mi smo imali bolje i sad ih imamo?
I zvezdi, evo, nema ko da skoci u 16m.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 20. kolo: c.z. - VOJVODINA 1:1 (1:1)

Post by Deep Purple »

Kad ste kod Pavkova, nudio se preko agenta mogli ste da ga gledate u našem dresu ponovo, na našu sreću ili nesreće kako za koga, sportski sektor je procenio da nije pojačanje trenutno :)
Karlsson
Posts: 2113
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: 20. kolo: c.z. - VOJVODINA 1:1 (1:1)

Post by Karlsson »

Mi smo izgleda limit budžeta probili letos, pa sada stežemo kaiš.
Duplof
Posts: 862
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: 20. kolo: c.z. - VOJVODINA 1:1 (1:1)

Post by Duplof »

A možda se i štedi za leto... :)
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
CRD FCV
Posts: 1603
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 20. kolo: c.z. - VOJVODINA 1:1 (1:1)

Post by CRD FCV »

Од ове утакмице сам добио шта сам желео, Кабић на висини задатка. Надао сам се да ће испунити очекивања и његов потенцијал, може ли лепше да се започне пролећни део сезоне него голом против најјаче екипе у лиги тренутно. Надам се да ће му самопоуздање порасти као и целој екипи након ове утакмице па да се бодови просипају много мање него јесенас.
Свака част свима, нешто више Малбашићу јер се од њега мало шта очекује а показао је доста у јако тешкој утакмици.
Срећа нас је пратила, лопта је више пута виђена у мрежи али Пешић то слабо реализује.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 20. kolo: c.z. - VOJVODINA 1:1 (1:1)

Post by gospodinFKV »

Radoye wrote: Sun Feb 05, 2023 5:37 pm Cekaj nije ovo prvi gol da nam je Katai ikad dao, u ranijim situacijama se vec radovao kao da ga je dao u finalu lige sampiona, ko zna sta je ovaj put u pitanju ali ne verujem da ima puno veze sa nama. Mislim da je nesto interno u pitanju kod njih i da se ne bi radovao bilo kome da ga je metn'o juce, osim mozda crnima. Jer ne znam sta bi mu iznenada probudilo nekakvu emociju prema Vosi sad odjedared...
Dao je dva prosle sezone samo. To su mu jedini protiv nas, zanimljivo. Nije se radovao.
Mozda mislis na Plavsica malog. Taj se radovao kao da ga je Realu dao svaki put.
User avatar
AntonioKasano
Posts: 498
Joined: Sun Feb 21, 2010 5:28 pm

Re: 20. kolo: c.z. - VOJVODINA 1:1 (1:1)

Post by AntonioKasano »

Prosle sezone se isto nije radovao ako se ne varam, pre toga ne secam se morali bi da proverimo. Plavsic nije kao Pankov ali skoro. Abubakar nam je dao dva i ispao posten. Ivanic verujem da bi se radovao ako vec i nije ali i to treba proveriti.
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1361
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: 20. kolo: c.z. - VOJVODINA 1:1 (1:1)

Post by Uvek sa tobom »

иванић је провоцирао запад последњу утакмицу у НС кад је излазио, ако има неко са запада да потврди, он ми је у рангу панкова :shit:
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
Duplof
Posts: 862
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: 20. kolo: c.z. - VOJVODINA 1:1 (1:1)

Post by Duplof »

Uvek sa tobom wrote: Mon Feb 06, 2023 5:02 pm иванић је провоцирао запад последњу утакмицу у НС кад је излазио, ако има неко са запада да потврди, он ми је у рангу панкова :shit:
Potvrđujem.
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
User avatar
LIMAN
Posts: 197
Joined: Tue Aug 30, 2016 3:42 pm

Re: 20. kolo: c.z. - VOJVODINA 1:1 (1:1)

Post by LIMAN »

Duplof wrote: Mon Feb 06, 2023 5:18 pm
Uvek sa tobom wrote: Mon Feb 06, 2023 5:02 pm иванић је провоцирао запад последњу утакмицу у НС кад је излазио, ако има неко са запада да потврди, он ми је у рангу панкова :shit:
Potvrđujem.
Vratio je Kabic ciganskom zapadu ovo nakon gola, dobrih 7 sekundi je drzao rasirene ruke i gledao ka zapadu. Mangupski, limanski :twisted:
Само храбро до нове победе, але...
User avatar
Milan
Posts: 4153
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 20. kolo: c.z. - VOJVODINA 1:1 (1:1)

Post by Milan »

Nisam bas siguran da je svestan sta je radio. Kao sto sam vec rekao, trebalo je da trci prema kavezu. Ovo mi je malo vuklo na samopromociju, a tako mi izgleda i njegova igra. Nadam se da ce igrati vise timski u nastavku sezone.

Sto se go**a ivanica tice, radovao bi se on i te kako. Videlo se to po zalu na njegovom licu nakon svake promasene sanse. go**o smrdljivo!
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 20. kolo: c.z. - VOJVODINA 1:1 (1:1)

Post by Turija »

Mozda se Kabic obracao Zbiljicu i MJ na zapadu, posto je bio na toj strani, kada je dao gol? Mada, ima tog samopromotivnog vise nego sto treba. I na terenu igra previse individualno. Nadam se da ce to sve ispraviti, kako vreme ide i on sazreva. Jos, uvek, je premlad da mu se sve slozi u glavi i racionalizuje. Mladalacki je emotivno impulsivan.

Svakako je trebao otici do kaveza, ako su nasi navijaci bili usli na stadion ( mislim da jesu?), kada je on dao gol.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 20. kolo: c.z. - VOJVODINA 1:1 (1:1)

Post by slanobarac »

Kabić bi morao da poradi na driblingu. Uvek mu ide u levo i verujem da će ga brzo provaliti ako to ne promeni.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
rykerfcv
Posts: 726
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: 20. kolo: c.z. - VOJVODINA 1:1 (1:1)

Post by rykerfcv »

slanobarac wrote: Mon Feb 06, 2023 8:43 pm Kabić bi morao da poradi na driblingu. Uvek mu ide u levo i verujem da će ga brzo provaliti ako to ne promeni.
Upravo tako,ali me mnogo raduje to sto je fizicki dosta napredovao samo neka tako nastavi decko.

Okrecemo se kolubari,bilo bi idealno ako se iz narednih 5 kola izvuce barem 12 bodova ali otom potom.
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 20. kolo: c.z. - VOJVODINA 1:1 (1:1)

Post by fare »

Možda nam spremaju Džona Merija za Leto :) .
Locked