20. kolo: c.z. - VOJVODINA 1:1 (1:1)

Istocno stajanje
Posts: 541
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: 20. kolo: c.z. - VOJVODINA, subota 16h (А1П)

Post by Istocno stajanje »

Sudija ne bi ovako normalno sudio da su njima bili potrebni bodovi, ovako na plus 10 u odnosu na groblje moze opusteno da sudi.
Jedva cekam plej of da vidim da li ce se Vitas opet povrediti protiv njih, nekako mi deluju sumnjivo te njegove povrede(sam se povredi), kao da ne zeli da igra protiv njih do kraja( obe utakmice do povrede odigra vrhunski).
Rezultati u ovom kolu nam ne idu na ruku, mi moramo pobedjivati u kontinuitetu, da se ne ponovo prosla godina. Dobar start smo i tada imali i onda propali.
Respekt za Kataia.
Karlsson
Posts: 2113
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: 20. kolo: c.z. - VOJVODINA, subota 16h (А1П)

Post by Karlsson »

Ja ne znam čemu se mi radujemo, kakva borba? Da su imali malo krštenijeg napadača od Pešića lagano 3:1 ili 4:1. Toliko sam puta video loptu u naš gol. Da vidim ko bi onda govorio o borbi i maksimumu naših igrača. Ja sam se čoveče radovao svaki put kada bi smo prešli sa loptom na njihvou polovinu.
No jedva čekam da vidim na šta će Zvezda izgledati kada odu Ivanič i Katai, jer teško da će naći domaće igrače takvog kvaliteta. Oni ne znaju da ih naprave, a ni mi više nemamo koga da im damo. Verovatno će se deliti srpsko državljanstvo strancima kao od šale ili će se zbog njih menjati pravilo o strancima.
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 20. kolo: c.z. - VOJVODINA, subota 16h (А1П)

Post by Turija »

@Karlsson
Radujemo se znacajnom bodu i prekidu niza poraza od zvezde.
Inace, za napisano si u pravu. :cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Duplof
Posts: 862
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: 20. kolo: c.z. - VOJVODINA, subota 16h (А1П)

Post by Duplof »

Karlsson wrote: Sun Feb 05, 2023 11:08 am Ja ne znam čemu se mi radujemo, kakva borba? Da su imali malo krštenijeg napadača od Pešića lagano 3:1 ili 4:1. Toliko sam puta video loptu u naš gol. Da vidim ko bi onda govorio o borbi i maksimumu naših igrača. Ja sam se čoveče radovao svaki put kada bi smo prešli sa loptom na njihvou polovinu.
No jedva čekam da vidim na šta će Zvezda izgledati kada odu Ivanič i Katai, jer teško da će naći domaće igrače takvog kvaliteta. Oni ne znaju da ih naprave, a ni mi više nemamo koga da im damo. Verovatno će se deliti srpsko državljanstvo strancima kao od šale ili će se zbog njih menjati pravilo o strancima.
Istina, slažem se sa napisanim, ali šta bi bilo kad bi bilo. Mi možemo reći šta bi bilo da smo imali u veznom redu nekog kvalitetnog... Treba nekada imati i sreće, nama je to često nedostajalo u poslednji n godina.

Rastavac je lepo rekao, ovaj bod će biti velik samo ukoliko se pokažemo u narednim utakmicama. Džabe nam jučerašnji bod ukoliko ne pobedimo Kolubaru za vikend...
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 20. kolo: c.z. - VOJVODINA 1:1 (1:1)

Post by Voja »

Ono sto je cinjenica je da je bod jos sinoc dobio na snazi i ogroman je,a tek danas... opasno su poljuljani. A sto se nas tice,moramo bolje,ustvari cvrsce i jace u duel igri
Image
1892
Posts: 1052
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: 20. kolo: c.z. - VOJVODINA 1:1 (1:1)

Post by 1892 »

Ne znam da li je neko već prokomentarisao, generalno nije to sjajno izgledalo s naše strane, ali raduje me da su cigani izveli preko 10 kornera, možda čak i 15 a nisu stvorili priliku iz njih. Taj segment igre smo odlično branili.

Kabić je juče pokazao, kao svojevremeno i Lane, Kačar, SMS da je protiv blizanaca jedino bitno imati muda i ne respektovati ih. To cenim kod njega i zato mislim da će napraviti karijeru, harizmatičan je, samouveren, ima sportsku aroganciju. Čumiću je juče toga nedostajalo, argentinac ga je spakovao.
A inače kad vidim kakav je Šilja Pešić ciganima centarfor, naši NN i Malbašić su odlični :mrgreen:
Come on you Reds!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 20. kolo: c.z. - VOJVODINA 1:1 (1:1)

Post by Deep Purple »

@1892

Ne bih rekao da ga je Argentinac spakovao, dobro je njega Čumić istrošio. Eh da smo imali samo bržeg špica…

U narednih deset kola ne vidim ko može da nam uzme bod :mrgreen:

Šalu na stranu kako znamo i umemo u naredna tri kola moramo da odnesemo devet bodova. Danas u Pazaru bi nam odgovarao X.
User avatar
Simica
Posts: 155
Joined: Sun Sep 26, 2010 12:52 pm
Location: Old east

Re: 20. kolo: c.z. - VOJVODINA 1:1 (1:1)

Post by Simica »

Što neko reče: "bodu u rupi se ne gleda u zube",... Idemo dalje, da popunimo stadion sledeću tekmu, Kolubara, nije atraktivna, ali svaka podrška je dobrodošla. Evropa je jedino merilo, spremajmo pasoše !!!!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 20. kolo: c.z. - VOJVODINA 1:1 (1:1)

Post by Deep Purple »

Image

Šteta što je Milošević uposlio u ovoj situaciji Čumića a ne Simića…
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 20. kolo: c.z. - VOJVODINA 1:1 (1:1)

Post by gospodinFKV »

Milan wrote: Sun Feb 05, 2023 12:28 am
gospodinFKV wrote: Sat Feb 04, 2023 11:09 pm Topic i Vitas vrhunski.
Videla se zelja kod svih njih, a na momente smo videli i obrise neke igre. :cheers:
Sve u svemu, nije lose, za pocetak.


Ozbiljno su shvatili tvoju pretnju… :D
Valja nekad i podviknuti. :greenbutt:
Salu na stranu, sto se sudjenja tice, osim tih par izleta pomocnog sudije, ja sam prijatno iznenadjen. Dobijali su kartone za startove.
Treba podvuci i to sto se Katai nije radovao. Lep gest, sve po zasluzi. :cheers:
Duplof
Posts: 862
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: 20. kolo: c.z. - VOJVODINA 1:1 (1:1)

Post by Duplof »

Lepo od Kataia što se nije radovao, po meni malo i neočekivano. A onda pogledajte Pavkova i Pankova...
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
1892
Posts: 1052
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: 20. kolo: c.z. - VOJVODINA 1:1 (1:1)

Post by 1892 »

Duplof wrote: Sun Feb 05, 2023 3:40 pm Lepo od Kataia što se nije radovao, po meni malo i neočekivano. A onda pogledajte Pavkova i Pankova...
Nije neočekivano. Katai je kroz mlađe kategorije bio slaninar. Pavkov se uvek radovao iz nekog besa, to je radio još u Radničkom kad nam je davao golove. Prosto je uvek smatrao da nije dobio šansu kod nas. Takođe slaninar.
Pankov poput Mudrinskog go**o cigansko. Karijeru naravno nije napravio. Sedenje na ciganskoj klupi najveći domet.
Pretpostavljam da bi i Mirko Ivanić postupio poput Kataija. Mislim da se svojevremeno ni Abubakar nije radovao.
Come on you Reds!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 20. kolo: c.z. - VOJVODINA 1:1 (1:1)

Post by Radoye »

Cekaj nije ovo prvi gol da nam je Katai ikad dao, u ranijim situacijama se vec radovao kao da ga je dao u finalu lige sampiona, ko zna sta je ovaj put u pitanju ali ne verujem da ima puno veze sa nama. Mislim da je nesto interno u pitanju kod njih i da se ne bi radovao bilo kome da ga je metn'o juce, osim mozda crnima. Jer ne znam sta bi mu iznenada probudilo nekakvu emociju prema Vosi sad odjedared...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 20. kolo: c.z. - VOJVODINA 1:1 (1:1)

Post by Turija »

Radoye wrote: Sun Feb 05, 2023 5:37 pm Cekaj nije ovo prvi gol da nam je Katai ikad dao, u ranijim situacijama se vec radovao kao da ga je dao u finalu lige sampiona, ko zna sta je ovaj put u pitanju ali ne verujem da ima puno veze sa nama. Mislim da je nesto interno u pitanju kod njih i da se ne bi radovao bilo kome da ga je metn'o juce, osim mozda crnima. Jer ne znam sta bi mu iznenada probudilo nekakvu emociju prema Vosi sad odjedared...
I ja mislim, isto sto i Radoje, da je pre u pitanju interno nezadovoljstvo i da nema veze sa Vosom. Vise nije siguran kao starter. Poremeceni su odnosi u ekipi i medju njihovim igracima, sto se videlo i u njihovoj volji i zalaganju juce.
Nije ovako bilo nekad, kad nam je Katai davao golove. Itekako se radovao.
Nisam ubedjen, ni da je tako, kako je napisao @1892. Vise mislim da kod Butorovica niko nije smeo javno da kaze da navija za blizance.
Ja najmanje zameram radovanje Pavkovu, jer je ono pobudjeno precrtavanjem u Vosi i najvise je iz revolta u smislu:
a, nisam vam valjao, je li?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 20. kolo: c.z. - VOJVODINA 1:1 (1:1)

Post by Voja »

Turija wrote: Sun Feb 05, 2023 6:03 pm a, nisam vam valjao, je li?
Samo nek je on otisao.... los centarfor
Image
Locked