20. kolo: c.z. - VOJVODINA 1:1 (1:1)

Locked
NorthTribune
Posts: 101
Joined: Tue Aug 30, 2022 7:45 pm

Re: 20. kolo: c.z. - VOJVODINA, subota 16h (А1П)

Post by NorthTribune »

Zaslužen bod..Voša disciplinovana i bez straha,..Nadam se da je ovo uvod u mnogo bolju polusezonu..
User avatar
N13
Posts: 2027
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 20. kolo: c.z. - VOJVODINA, subota 16h (А1П)

Post by N13 »

Nazalost na sredini nismo postojali.
Neko je vec napisao, svaka 'nicija' lopta nije zapravo bila njihova. Nisu momci krivi za to, borili su se, i cestitam im (osim na prvih 20ak minuta, kada nismo postojali, tj usrali su se).
Problem je u hvalitetu ove ekipe. Tehnicki jako limitirani, postavljanje i kretnja bez lopte na nivou nizeligaske ekipe. I to ce se tek primetiti na manjim utakmicama.

Za borbenost jos jednom cestitke. Kada su shvatili da su i zvezdini igraci samo obicni ljudi, nije bilo ponizavajuce gledati.
Cak ni Carevicu ne zameram za primljen gol. Ocigledno mu je bio posao da stoji visoko i kupi kikseve odbrane. Zvezda jednostavno tako igra, pas u prostor i izlazenje 1na1 sa golmanom. Nasa odbrana dosta slabo pokriva prostor, te je Carevic to morao da radi. Zato je zvezda u prvih par minuta pocela tako da igra, gde je Carevic svojim postavljanjem sprecio ili onemogucio pas u prostor. Posle je i zvezda morala da menja nacin napadanja.
Jbg, lob jeste njegova krivica, ali sam siguran da je bio celu utakmicu na liniji, da bismo primili makar 3 komada.
Ono centarsutevi sto su na kraju ispali sutevi tek nisu njegova krivica... vetar je bio nenormalan.

Treneru, vezbaj sa ekipom igru bez lopte... za 70% bismo bili jaci da to imamo.

PS: Ocekivao sam NN-a da udje i da ga u nadoknadi za pobedu. Jbg :D

EDIT: Dodao bih da se vide odredjene promene kod Zukica i Kabica. Kabic dobio na masi, vidi se i u ramenima i rukama. I evo rezultat svega toga je da napokon ne gubi svaki duel.
Kod Zukica se vidi veca pokretljivost i agilnost. Ranije je bio 'mrcina', trom... sad je dosta pokretljiviji.

Citao sam izjavu da je Zukicu bio propisan poseban rezim ishrane. I izgleda da je to jako brzo dalo rezultate. Verujem da je i sa Kabicem slicna prica (ishrana, treninzi u teretani). I to je pristup koji imaju ozbiljni klubovi. Personalizovani treninzi, ishrana. To ce dati rezultate vrlo brzo.
Last edited by N13 on Sat Feb 04, 2023 7:47 pm, edited 1 time in total.
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 20. kolo: c.z. - VOJVODINA, subota 16h (А1П)

Post by fare »

Moram pohvaliti i suđenja glavnog sudije odavno nismo imali poštenije suđenje kada smo teški autsajderi kvota 20 na nas. Topić je danas pokazano njegovo pravo mesto a ne štopera, Zukić nastavio dobre partije sa priprema i na kraju veliko iznenađenje Rastavac umesto zadnjih 10 minuta bunkerčina mi čak pokušavamo sa par kontri da damo 2 gol šteta mogli smo ga i dati da je bilo više koncentracije.
User avatar
slanina
Posts: 809
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: 20. kolo: c.z. - VOJVODINA, subota 16h (А1П)

Post by slanina »

Niko ne spominje gaženje Đorđevića(po meni čist crveni) i neshvatljivo da niko ne reaguje sem Rastavca na klupi, a vrhunac je kad je krenuo usporeni snimak neko kao da je dojavio režiseru nemoj slučajno da si ponovio i dobili smo samo pokušaj snimka :D.

Inače čestitke za bod...
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Srbendinho
Posts: 89
Joined: Thu Aug 08, 2013 10:56 pm

Re: 20. kolo: c.z. - VOJVODINA, subota 16h (А1П)

Post by Srbendinho »

Да се похвали и коп. Лијепо је видјети пун кавез. Колико сам схватио било је и браће из Бањалуке.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 20. kolo: c.z. - VOJVODINA, subota 16h (А1П)

Post by Voja »

Zbog ljudi koji samo citaju naslove i od gledanja fudbala iza sebe imaju samo gledanje rezultata,a opet sve na svetu znaju ovaj bod ima preveliki znacaj jer nam je dao ogroman marketing,veci odjek ce imati ovaj osvojeni bod nego bilo koja akcija marketingskog tima.Kabic je takodje iskoristio momenat i izazvao ogromno strahopostovanje fudbalske javnosti u Srbiji.Moram pohvaliti i sve Partizanovce koji to danas nisu bili nego su svim srcem bili navijaci Vojvodine :mrgreen: I otprilike je to profit koji nam je ovaj mec doneo. Slazem se da su se svi momci zalagali,ali smo definitivno lose izgledali.I smatram da mi nismo osvojili bod,niti smo izgubili dva,vec je ta dva boda izgubila zvezda. Imali su sve u svojim nogama,bukvalno se za nista ne terenu nismo pitali. A zal ostaje bas zbog toga,jer sam ubedjen da je ovaj zvezdana totalni raspad i da smo sa samo 20% hrabrijom igrom mogli nikad lakse da dodjemo do 3 boda u sred Beograda. Previse smo njima postovanja i respekta dali od prvog minuta. Koliko god da su se igraci trudili nisam video zar,ponos cast u njihovim ocima sto su dosli da predstavljaju Vojvodinu. Jednostavno su mi svi nekako delovali kao da su prvi put na Marakani i da su ocarani istom,samo su im falili mobilini da opale koji selfi. Tak pred kraj meca smo se malo oslobodili,ali to i zbog toga sto ona druga strana nije znala gde srlja.Steta,ostaje zal za 3 boda,jer smo bili veoma blizu. Na kraju me malo razocarao Simic,jer uvek u takvim situacijama kada povuce kontru i prate ga tri nasa igraca on ne zeli da vidi ni jednog i sam zavrsava akciju,a sad kada ga niko od nasih nije pratio,umesto da krene svom snagom ka golu,on staje i trazi gde su mu saigraci.... lepa sansa ode u nepovrat. Pamtice ce se kapitenova zalamanja pred kraj meca,steta sto ih nije bilo vise,oni su bili zreli.... Iskreno,nisam nesto ushicen osvojenim bodom,idemo dalje... A sto se Carevica tice,nije me toliko razocarao njegov izlazak na akciju,koliko sto nije digao ruke,da bar pokusa... A sto se sudija tice,ostace zapisano da su nam ukrali korner :mrgreen: (a onu jednu zanimljivu situaciju... precutacemo :mrgreen: )
Image
User avatar
Milan
Posts: 4150
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 20. kolo: c.z. - VOJVODINA, subota 16h (А1П)

Post by Milan »

Katai se nije radovao posle postignutog gola???

Kabicevo radovanje u pravcu ciganskog zapada, a imas pun kavez iza sebe???
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 20. kolo: c.z. - VOJVODINA, subota 16h (А1П)

Post by Voja »

Milan wrote: Sat Feb 04, 2023 8:11 pm Katai se nije radovao posle postignutog gola???
Mozda je to ta desetka za leto i Evropu!? :)

Sta je ovo nigde nikog,svi po kafanama... slave bod
Image
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4786
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 20. kolo: c.z. - VOJVODINA, subota 16h (А1П)

Post by gospodinFKV »

Topic i Vitas vrhunski.
Videla se zelja kod svih njih, a na momente smo videli i obrise neke igre. :cheers:
Sve u svemu, nije lose, za pocetak.
ultra komsa
Posts: 406
Joined: Fri May 03, 2013 9:37 pm

Re: 20. kolo: c.z. - VOJVODINA, subota 16h (А1П)

Post by ultra komsa »

Uh koje kidanje zivaca. Odbrana nije sinhronizovana uopste. Imam samo utisak da je Lazarevic toliko slab. I spustite jebenu loptu jebem vas u ispucavanja. Ostaje borba, bice ovo nastavak agonije. Osecaj bi isti imao da smo i pobedili. Ne mogu da se otisnem utisku da te Ivanic na snagu dobije i zagradi.

Velika + danas braci iz kaveza samo.
Wild Srem
Posts: 113
Joined: Mon Feb 21, 2022 7:54 pm

Re: 20. kolo: c.z. - VOJVODINA, subota 16h (А1П)

Post by Wild Srem »

ultra komsa wrote: Sat Feb 04, 2023 11:11 pm Velika + danas braci iz kaveza samo.
Izaći iz kuće jutros u 10h i vratiti se u istu u 22h,i u glavi dok sam kretao mi nešto govori ma opet će se skloniti, opet ćeš se iznervirati, opet gubiš ceo dan bezveze ko zna koji put... Medjutim,posle ja ne znam koliko godina se sa marakane vraćam istinski srećan. Bogami krcat kavez sa naše strane, a sa fudbalske je bilo borbe do kraja bez sklanjanja,pa to i tražimo godinama već protiv njih, zar ne? Vidimo se na Karađorđu za vikend da nastavimo ovako i navijači i fudbaleri.
BRAVO SVIMA KOJI SU BILI DANAS.
User avatar
Milan
Posts: 4150
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 20. kolo: c.z. - VOJVODINA, subota 16h (А1П)

Post by Milan »

gospodinFKV wrote: Sat Feb 04, 2023 11:09 pm Topic i Vitas vrhunski.
Videla se zelja kod svih njih, a na momente smo videli i obrise neke igre. :cheers:
Sve u svemu, nije lose, za pocetak.


Ozbiljno su shvatili tvoju pretnju… :D
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 20. kolo: c.z. - VOJVODINA, subota 16h (А1П)

Post by Voja »

Turija wrote: Sun Feb 05, 2023 12:35 am Ne mogu da glasam, jer ne znam kome bih dao 3 boda ( osim glavnom sudiji, koji je otsudio posteno i bez greske).
Cek,cek,cek.....a sto nas ostetio za korner,dva ofsajda,zvezdu za penal? :mrgreen:

Mislim,ako nesto mrzim to je kukanje na sudije.I nikada se tome ne bih posvetio da nema zanimljivih stavova ovde iz kojih se zakljucuje da uvek kada rezultat nije dobar pokradeni smo,a kada je rezultat ok sudjenje je posteno. Sudija je danas bio dobar zahvaljujuci najvise tome sto su obe ekipe malo opustenije usle u mec,da l smo ih mi previse respektovali pa stojali uvek na 3m od njihovih igraca,da l su nas oni potcenili pa nisu imali krvnickih startova kakvih uvek imaju protiv nas,ili se sve unapred znalo... pojma nemam,al su obe ekipe momacki sudiji olaksale posao.A sudjenje kao sudjenje,uvek ce biti nekih sitnih gresaka,ja nikakve namere nisam video niti u jednoj sudijskoj odluci
Image
ssnigd
Posts: 3364
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 20. kolo: c.z. - VOJVODINA, subota 16h (А1П)

Post by ssnigd »

Pohvala za osvojen bod. Ako izuzmemo ono ponizavanje i brukanje u prvih dvadeset minuta, videli smo dosta pozitivnih stvari.
Meni ostala i gorcina, jer se videlo da su bili zreli da prime drugi gol. No, i ovako je dobro. Sledeci put od starta mnogo jace i sa loptom slobodnije. Moramo mnogo bolje da koristimo prostore koje nam ostavljaju.

Pozitivni utisci, mali Milosevic...zivu silu ne j... Traore, sa proslavom svakog dobijenog duela. Zukic, konacno da vidim slobodu u igri, pa cak i kada se pogresi (da zaboravimo onu spoljnu iz I poluvremena :mrgreen: ). Kabic, odlicna leva noga, dobar pregled igre. Vitas, koji nas je cuvao dok se nije povredio. NN, zakopcan na klupi!!!
Penal za cigane, ne moze da bude, lopta se odbila od zemlje. Sudija, iznenadjujuce dobar. Komentatori na areni, go**a, uostalom kao i cela ta odvratna televizija.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 20. kolo: c.z. - VOJVODINA, subota 16h (А1П)

Post by Turija »

@Vojo, ne znam da li dobro tumacim smajl, ali za nedosudjeni korner i dosudjene ofsajde nije njegova greska, vec pomocnika.

Tacno je da su mu igraci olaksali posao, bio je bes teskih situacija, ali mogao je glavni sudija itekako bit tendeciozan, ali nije. To je za pohvalu. Mozda sledeci put ne bude takav, medjutim, juce jeste.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Locked