19. kolo: VOJVODINA - Radnički Kg 2:1 (0:0)

User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Radnički Kg 2:1 (0:0)

Post by Turija »

Neka ih Trener sad uigrava 3 meseca, eto mu prilika koju stalno trazi.
A, ne da ih sad odmah raspusti, sto ocekujem, posto su umorni. Ne znam od cega?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Maki
Posts: 1111
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Radnički Kg 2:1 (0:0)

Post by Maki »

Komedija. :)
Prvenstvo je počelo pre 4 meseca, sada imamo još 3 meseca da se uigramo. Bolje da ne dođe niko nov, trebaće nam mnogo više. Kontam, na proleće će V. Simić igrati desnog beka, a Topić centarfora.
čeda_maraš
Posts: 90
Joined: Fri Apr 02, 2021 11:53 am

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Radnički Kg 2:1 (0:0)

Post by čeda_maraš »

Ne raspuštaju se igrači.Spiker je na stadionu objavio da u nedelju igraju neku prijateljsku utakmicu ali nisam čuo protiv koga.
User avatar
N13
Posts: 2027
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Radnički Kg 2:1 (0:0)

Post by N13 »

Kako sam cuo, u Rumuniji igraju neku prijateljsku.
lapo-lapo
Posts: 210
Joined: Fri May 20, 2022 11:47 am

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Radnički Kg 2:1 (0:0)

Post by lapo-lapo »

Turija wrote: Sun Nov 13, 2022 5:11 pm Neka ih Trener sad uigrava 3 meseca, eto mu prilika koju stalno trazi.
A, ne da ih sad odmah raspusti, sto ocekujem, posto su umorni. Ne znam od cega?
Od cega su umorni? Pa nemoj tako, ipak :D
User avatar
021
Posts: 852
Joined: Fri Jan 21, 2005 6:46 pm

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Radnički Kg 2:1 (0:0)

Post by 021 »

Deep Purple wrote: Sun Nov 13, 2022 11:55 am Malbašiću bih dao još sledeću polusezonu, mislim da kod njega nije kvalitet upitan već je apsolutno nespreman.
Ja bih mu dao ispisnicu. Sramota je da se forsiraju igrači poput njega, Simića i Baraja, a Kabić ne dobije ni pet minuta. Dečko puca od snage i želje, a trune na klupi...
User avatar
N13
Posts: 2027
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Radnički Kg 2:1 (0:0)

Post by N13 »

021 wrote: Sun Nov 13, 2022 11:03 pm Ja bih mu dao ispisnicu. Sramota je da se forsiraju igrači poput njega, Simića i Baraja, a Kabić ne dobije ni pet minuta. Dečko puca od snage i želje, a trune na klupi...
Kabic puca od snage?
Slazem se da treba da dobije sansu, i pizdeo sam na trenera sto mu ne daje vise minuta. Ali Kabic i snaga ne mogu u istu recenicu, nazalost.
Decko gubi svaki moguci duel. Znaci hitno mu treba propisati poseban rezim ishrane i treninga u teretani, jer je ocito da talenta ima, ali snaga fali. Steta bi bila velika da zbog nedostatka fizicke snage ne napravi karijeru kakvu moze.
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Radnički Kg 2:1 (0:0)

Post by Turija »

N13 wrote: Sun Nov 13, 2022 11:14 pm
021 wrote: Sun Nov 13, 2022 11:03 pm Ja bih mu dao ispisnicu. Sramota je da se forsiraju igrači poput njega, Simića i Baraja, a Kabić ne dobije ni pet minuta. Dečko puca od snage i želje, a trune na klupi...
Kabic puca od snage?
Slazem se da treba da dobije sansu, i pizdeo sam na trenera sto mu ne daje vise minuta. Ali Kabic i snaga ne mogu u istu recenicu, nazalost.
Decko gubi svaki moguci duel. Znaci hitno mu treba propisati poseban rezim ishrane i treninga u teretani, jer je ocito da talenta ima, ali snaga fali. Steta bi bila velika da zbog nedostatka fizicke snage ne napravi karijeru kakvu moze.
Delim misljenje, sto se tice snage Kabica.
Za Malbasica mislim da, jos uvek, moze bolje. E sad, da li ce tako biti, nisam bas ubedjen. Deluje mi da je dosta izgubio u svemu, gledajuci prvi mandat u Vosi. Kad je vec tu, hajde da vidimo kakav ce biti posle zimskih priprema? Da mu damo jos malo kredita.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Radnički Kg 2:1 (0:0)

Post by Voja »

Jel se moze tek tako zahvaliti nekom od igraca!? Mislim nekom od ovih sto su dosli pre par meseci!?
Image
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Radnički Kg 2:1 (0:0)

Post by fare »

Jel ono sa malim Miloševićem gotova priča drugim rečima da smo ga ispušili?
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1267
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Radnički Kg 2:1 (0:0)

Post by MiSmoFKV! »

Malbašić je u prvom mandatu imao polusezonu ulaska u formu. Treba malo strpljenja sa njim.
Sa druge strane, mislim da su naša najopasnija krila Kabić i Čumić.
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1361
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Radnički Kg 2:1 (0:0)

Post by Uvek sa tobom »

Кад смо код Бараја, просто ми је невероватно да је тај човек играо прву португалску лигу, он у овој нашој не може да се састави или су у питању године па је дошао да отаља и узме паре, баш зато не треба маторе странце доводити они немају никакав мотив, част изузецима. Њему се првом захвалити...
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Radnički Kg 2:1 (0:0)

Post by Turija »

https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... ews=436184

Dobra opservacija ove utakmice i cele polusezone.
Cumic, kako je odigrao utakmice do sada, ako tako nastavi, igrac je Reprezentaciju.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Radnički Kg 2:1 (0:0)

Post by churguzijanac »

Uvek sa tobom wrote: Mon Nov 14, 2022 9:10 am Кад смо код Бараја, просто ми је невероватно да је тај човек играо прву португалску лигу, он у овој нашој не може да се састави или су у питању године па је дошао да отаља и узме паре, баш зато не треба маторе странце доводити они немају никакав мотив, част изузецима. Њему се првом захвалити...
Vidiš, na primer ja ću reći da Baraj nikako nije iskorišćen na pravi način i to zato što Mima ne zna i nema autoritet za takvog igrača.Dok je kvalitet NN precenjen i to je sad svima jasno pa i Mimi.Ako trener ostane NN sigurno neće.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3828
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Radnički Kg 2:1 (0:0)

Post by Red Marquis »

Iako bih da oba lete, ako treba birati između Mime i NN, apsolutno sam za to da NN treba da leti i to koliko je moguće i pre januara.
Io odio Belgrado
Locked