19. kolo: VOJVODINA - Radnički Kg 2:1 (0:0)

Locked
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

19. kolo: VOJVODINA - Radnički Kg 2:1 (0:0)

Post by Grof Žekula »

Мима "Срећковић", кога неко "мази" (осим Збиљића ?) од горе, предводиће у суботу, у последњој утакмици у 2022. години тим против Крагујевчана. Ја се надам да је и њему последња, само то потире ово горенаписано.

Шта очекивасмо летос и како завршавамо, коси се са реалним. Такав пад у сваком сегменту фудбала, нико није могао да предвиди.

Постало је бљутаво. Срећом, "мазаће" нас (њега мазе, нас мажу, у томе је разлика) у току дуге паузе да ће бити боље на пролеће. Како ако све остане исто? Исти тренер посебно? Њему свакако шансу више не треба давати. Ми не да не напредујемо од лета, већ назадујемо и то у пуном трку. Оног кога, свакако, на терену нема.

Нема везе. Раставац каже да растемо. Томе верује још само један (поменут горе) који се и пита. Демократија на делу.

Раднички добијамо. Потом "славимо" целе зиме како смо ушли у резултатски успешну серију. После јесени у којој никога (или ретко кога) смо надиграли. Више се срамотили. Таква нам беше цела 2022.

Ево и Деда Мраза. Пожелите жељу! Моја је да, за почетак, певамо "Мој Милане, кад са клупе пођеш..."

ФКВ - Раднички Кг 2:1 (0:0)
1:0 - Поњевић (аг) 48'
2:0 - Симић 55'
2:1 - Видовић 78'


Извештај са утакмице - https://www.superliga.rs/sezone/2022-23/match/3666
Marko93
Posts: 549
Joined: Fri Jul 18, 2014 1:32 pm

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Radnički Kg, subota 19

Post by Marko93 »

Ocemo da pogadjamo startnu postavu evo aj krila i stoperski par da pogadjamo😄
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Radnički Kg, subota 19

Post by Turija »

I da pogadjamo postavu, niko ne bi sastavio najbolju, jer najbolja ne postoji.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3828
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Radnički Kg, subota 19

Post by Red Marquis »

A večernji termin za našu ligu, u novembru redovno naš.
A u maju ćemo igrati u 15h...
Io odio Belgrado
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8835
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Radnički Kg, subota 19

Post by Radoye »

Turija wrote: Thu Nov 10, 2022 2:59 pm I da pogadjamo postavu, niko ne bi sastavio najbolju, jer najbolja ne postoji.
Naravno da ne postoji jer su nam svi igraci nekompletni, svakom fali po nesto. I onda samo jednog loseg menjas drugim jednako ali na drugi nacin losim. To ni Gvardiola ne bi uklopio u funkcionalnu ekipu a kamo li prosecan SLS trener. Ili mi sa tribina i kraj "malih ekrana TV prijemnika"... :deal:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Duplof
Posts: 861
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Radnički Kg, subota 19

Post by Duplof »

Marko93 wrote: Thu Nov 10, 2022 2:32 pm Ocemo da pogadjamo startnu postavu evo aj krila i stoperski par da pogadjamo😄
Može svako od nas lupiti neku postavu, Mima će izvesti neku koju koja, do tad, nikad nije počela utakmicu zajedno, kao kad se Miha kladio sa novinarima za postavu u Zagrebu. Ma srpski Pep Gvadriola, samo mu malo fale pobede :D
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
User avatar
Maki
Posts: 1111
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Radnički Kg, subota 19

Post by Maki »

Grof Žakula je nadmašio sebe sa najavom. :)
Istocno stajanje
Posts: 540
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Radnički Kg, subota 19

Post by Istocno stajanje »

Drago mi je sto se zavrsava ova totalno neuspesna godina za nas klub.
Ove sezone smo imali "novu" rec - lazna devetka. Nama treba prava devetka za pocetak i ne treba nam lazni trener.
Uprava da se uoZbilji, a ne da nas zezaju.
Sto se utakmice tice, ocekujem pobedu i da zavrsimo na petom mestu.
Ceka nas duga zima, dosta vremena za dovodjenje pojacanja i nastavak borbe za istorijski plasman u grupu LK. Ne mogu da verujem da su grupnu fazu igrali timovi sa Kosova, Litvanije, cak i nas dzelat Vaduz...
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Radnički Kg, subota 19

Post by gospodinFKV »

Drugacije je kad do LK stignes ispadanjem.
Tu ima dosta timova koji su na papiru mnogo slabiji, ali su sampioni u tako tim zemljama, pa prodju neke nesretnike u prvom kolu kvalifikacija LS, i onda samo propadaju do grupe LK. Treba biti realan i ne porediti se s takvim ekipama, jer one zaista zaista retko stizu do grupe evropskog takmicenja kroz kvalifikacije za isto.

Sto se utakmice tice, ocekujem mucenje, jer Radnicki nije los u gostima, a mi ocajni i kod kuce i u gostima. Mozda opet Cumic uvalja nesto za 1:0 ili 2:1.
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Radnički Kg, subota 19

Post by fare »

Bez novog para bekova, prave a ne lažne 9 i jednog pravog playmekera ne treba ni da nastavljamo prvenstvo s ako je stvarno istina da smo mogli dovesti Ožega i ispustili ga onda smo stvarno debili sa velikim D.
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Radnički Kg, subota 19

Post by Turija »

Ova pobeda protiv Kragujevcana je vazna, samo u slucaju ovog sto je @fare napisao u postu iznad.
Mislim da cemo sutra pobediti, ali je to Pirova pobeda, ako se ne odradi prelazni rok kako treba.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
ssnigd
Posts: 3364
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Radnički Kg, subota 19

Post by ssnigd »

Ovaj Kragujevac je kvalitetniji od onog kojeg smo rutinski dobili na Cika Daci. Bice mucenje iako se nadam pobedi. Pobeda ce biti od ogromnog znacaja na prolece.
Mozda je Simic proigrao, posto je konacno pokazao neku zelju za fudbalom. Mozda ce NN sutnuti umesto pogresno dodati u 16m. Mozda ce Malbasic uraditi nesto korisno za tim. Mozda ce Topic imati tri uspesna pasa unapred. Mozda ce Mima uraditi nesto dobro, za promenu. Jedno veliko, mozda
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Radnički Kg, subota 19

Post by Voja »

po svemu prikazanom (od obe ekipe) na terenu u zadnjih par meseci,ja na ovom mecu ne vidim keca.
Image
Makraganta
Posts: 33
Joined: Sun Jul 17, 2022 10:33 am

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Radnički Kg, subota 19

Post by Makraganta »

A sada pravac stadion, da pobedimo veceras :cheers:
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1361
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Radnički Kg, subota 19

Post by Uvek sa tobom »

Мислим да је ово и најјача наша постава, с тим што би ставио још Лазаревића уместо Бјековића.
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
Locked