19. kolo: VOJVODINA - Radnički Kg 2:1 (0:0)

Karlsson
Posts: 2113
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Radnički Kg, subota 19

Post by Karlsson »

Simić je retko sebičan igrač.
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Radnički Kg, subota 19

Post by Turija »

churguzijanac wrote: Sat Nov 12, 2022 9:45 pm E moj Simiću em zicer mašiš em nevidiš Malbašića
Zato i nije mogao u zvezdi, jer mu treba 5 zicera za jedan gol.
Oteo je i dati gol Busnicu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Radnički Kg, subota 19

Post by fare »

NN raskid ugovora momentalni. :x
NorthTribune
Posts: 101
Joined: Tue Aug 30, 2022 7:45 pm

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Radnički Kg, subota 19

Post by NorthTribune »

Da nije bilo Vladana Milojevića teško da bi igrao on u Zvezdi...
draganas
Posts: 193
Joined: Thu Sep 15, 2016 2:44 pm

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Radnički Kg, subota 19

Post by draganas »

:? Zasto majkumu 1:30 vise produzio vise od redovnih 3. :? Najzad to 4 mesto. Nenadano
CRD FCV
Posts: 1603
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Radnički Kg, subota 19

Post by CRD FCV »

За ово бих рекао да смо успели да не изгубимо три бода пре него да смо освојили три бода, ако то иђа смисла.

Поред Зукића похвалио бих и тренера Радничког који је изменама преуео главну реч на терену
User avatar
N13
Posts: 2028
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Radnički Kg, subota 19

Post by N13 »

milancl wrote: Sat Nov 12, 2022 9:37 pm U prenosu se videlo da Čumić nekom maše prstom, kao da preti, evidentno nezadovoljan... Posle na klupi deluje kao da plače. Moj lični utisak da je bio najbolji večeras, apsolutno ga nije trebalo menjati, poslednji meč ove godine...

Ima li ko na stadionu, da je video ovo? Nadam se da je pretio Rastavcu
Da, nekome je mahao. Nisam uspeo videti kome tacno, ali u pravcu nase klupe. Slicnu reakciju je imao i u prethodnoj utakmici, protiv GAT-a kada je zamenjen.
milancl
Posts: 466
Joined: Tue Aug 21, 2012 2:18 am

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Radnički Kg, subota 19

Post by milancl »

N13 wrote: Sat Nov 12, 2022 10:20 pm
milancl wrote: Sat Nov 12, 2022 9:37 pm U prenosu se videlo da Čumić nekom maše prstom, kao da preti, evidentno nezadovoljan... Posle na klupi deluje kao da plače. Moj lični utisak da je bio najbolji večeras, apsolutno ga nije trebalo menjati, poslednji meč ove godine...

Ima li ko na stadionu, da je video ovo? Nadam se da je pretio Rastavcu
Da, nekome je mahao. Nisam uspeo videti kome tacno, ali u pravcu nase klupe. Slicnu reakciju je imao i u prethodnoj utakmici, protiv GAT-a kada je zamenjen.
Hvala na odgovoru :lala:

Kup nisam ni pogledao, večeras je apsolutno ludački bilo menjati Čumića. Umalo nam se osvetilo...
Čumić nezadovoljan, zamisli NN nezadovoljan izmenom, Baraj ulazi nezainteresovan i na terenu i nakon meča deluje kao da jedva čeka da napusti stadion... Mnogo toga ne štima, a sad će da se priča o trijimfalno završenoj godini i petom mestu i kako rastemo kao tim
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Radnički Kg, subota 19

Post by fare »

Ovaj naš mag na klupi stvarno zna da zakuva utakmicu da danas ni smo dobili on bi bio isključivi krivac, ponovo nešto eksperimentiše zašto mu UN nije igrao tog nekog prednjeg veznog nego ga bacio na krilo gde je bio totalno neupotrebljiv? A o NN više ni pričati mislim da njega i Baraya nećemo videti na proleće a i Simića.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3832
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Radnički Kg, subota 19

Post by Red Marquis »

Samo nek je gotovo. Ne mogu više da gledam ovaj jad. Nadam se na proleće barem petorice neće biti tu.
Io odio Belgrado
čeda_maraš
Posts: 90
Joined: Fri Apr 02, 2021 11:53 am

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Radnički Kg, subota 19

Post by čeda_maraš »

Čumić je bio izrazito nezadovoljan što izlazi.Ja sam mislio,pošto sedim tačno tu oko sredine na zapadu,da neće ni da izadje,jer je to jasnom gestikulacijom i pokazao.Ipak pri izlasku otpozdravio je publici,koja ga je gromkim aplauzom ispratila.Pri odlasku na klupu nije se ni pozdravio sa Mimom koliko je bio besan.Danas se tačno videlo da mu se igra.Bio je,ono što bi se reklo,baš našpanovan.Vidim da svi komentarišete neke komentare sa arene i mislim da bi više pomoglo kada bi ste došli na stadion i onda bi ste uživo mogli da iskažete svoje zadovoljstvo ili uglavnom nezadovoljstvo.Slažem se sa komentarima da nam igra nije kakvu očekujemo,ali tvrdim da bi igrači igrali bar 30 do 50% bolje kada bi bilo više ljudi na tribinama i kada bi osetili njihovu podršku.Za naše uslove koliko je dolazilo publike,danas nas je bilo dosta više nego prethodnih sezona i što veoma raduje da je puno roditelja dovelo malu decu tako da marketing po školama očigledno daje rezultate.Eto ako ništa drugo ja ću bar to pohvaliti,da marketing počinje da radi dobar posao.
milancl
Posts: 466
Joined: Tue Aug 21, 2012 2:18 am

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Radnički Kg, subota 19

Post by milancl »

čeda_maraš wrote: Sat Nov 12, 2022 10:48 pm Čumić je bio izrazito nezadovoljan što izlazi.Ja sam mislio,pošto sedim tačno tu oko sredine na zapadu,da neće ni da izadje,jer je to jasnom gestikulacijom i pokazao.Ipak pri izlasku otpozdravio je publici,koja ga je gromkim aplauzom ispratila.Pri odlasku na klupu nije se ni pozdravio sa Mimom koliko je bio besan.Danas se tačno videlo da mu se igra.Bio je,ono što bi se reklo,baš našpanovan.Vidim da svi komentarišete neke komentare sa arene i mislim da bi više pomoglo kada bi ste došli na stadion i onda bi ste uživo mogli da iskažete svoje zadovoljstvo ili uglavnom nezadovoljstvo.Slažem se sa komentarima da nam igra nije kakvu očekujemo,ali tvrdim da bi igrači igrali bar 30 do 50% bolje kada bi bilo više ljudi na tribinama i kada bi osetili njihovu podršku.Za naše uslove koliko je dolazilo publike,danas nas je bilo dosta više nego prethodnih sezona i što veoma raduje da je puno roditelja dovelo malu decu tako da marketing po školama očigledno daje rezultate.Eto ako ništa drugo ja ću bar to pohvaliti,da marketing počinje da radi dobar posao.
Tako sam i pretpostavio za Čumića...

Što se tiče ovog dela sa dolaskom i nedolaskom na stadion... Ko neće da dođe ni ne treba, ima apsolutno pravo. Svojim iskazivanjem nezadovoljstva nažalost ništa neće promeniti. Ne tako davno, ti koji su javno iskazivali nezadovoljstvo su čak izbacivani sa stadiona. Što se mene lično tiče, godinama sam dolazio, ove godine 3 puta samo. Tako da kad mi obaveze i dozvole nisam lud da opičim skoro 200 km da gledam kako nas Rastavac je*e u zdrav mozak, lakše to podnesem u porodičnom okruženju
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
User avatar
slanina
Posts: 809
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Radnički Kg, subota 19

Post by slanina »

milancl wrote: Sat Nov 12, 2022 10:25 pm
N13 wrote: Sat Nov 12, 2022 10:20 pm
milancl wrote: Sat Nov 12, 2022 9:37 pm U prenosu se videlo da Čumić nekom maše prstom, kao da preti, evidentno nezadovoljan... Posle na klupi deluje kao da plače. Moj lični utisak da je bio najbolji večeras, apsolutno ga nije trebalo menjati, poslednji meč ove godine...

Ima li ko na stadionu, da je video ovo? Nadam se da je pretio Rastavcu
Da, nekome je mahao. Nisam uspeo videti kome tacno, ali u pravcu nase klupe. Slicnu reakciju je imao i u prethodnoj utakmici, protiv GAT-a kada je zamenjen.
Hvala na odgovoru :lala:

Kup nisam ni pogledao, večeras je apsolutno ludački bilo menjati Čumića. Umalo nam se osvetilo...
Čumić nezadovoljan, zamisli NN nezadovoljan izmenom, Baraj ulazi nezainteresovan i na terenu i nakon meča deluje kao da jedva čeka da napusti stadion... Mnogo toga ne štima, a sad će da se priča o trijimfalno završenoj godini i petom mestu i kako rastemo kao tim
Dečko je srčan i stalo mu je do Vojvodine više nego nekim našim koji su ponikli,što se videlo kad je sudija odsvirao kraj a on je skočio na teren od radosti jer smo pobedili.Čini mi se da je na trenera bio ljut jer nije hteo ni da se pozdravi sa njim a i lupio je besno u zid od kućice što se čulo baš na zapadu.
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Sasa1969
Posts: 621
Joined: Sun Sep 29, 2013 11:29 pm
Location: Istok

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Radnički Kg, subota 19

Post by Sasa1969 »

Večeras sjajni Čumić i odlični Zukić toliko od mene.
Image
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Radnički Kg, subota 19

Post by Turija »

Kad imas toliko 30ogodisnjaka u timu i to u jako slaboj formi, onda moras biti vrhunski trener da ekipu drzis pod kontrolom.
Ocigledno da Rastavac nije takav trener.
Mi imamo malo igraca u najboljim godinama. Recimo Cumic i Simic, ostali ili mladi ili u ozbiljnim igrackim godinama, istroseni, puni sebe i bezvoljni da trce.

Cini mi se da u ekipi mnogo sta ne stima i da su igraci nezadovoljni tretmanom, pa nacinom igre i svojim ulogama na terenu?

Mozda je, stvarno, bolje da prebacimo Topica na stopera ( u nedostaku kvalitetnih), a dovedemo pravog zadnjeg veznog, pravog prednjeg veznog i golgetera. To bi vec puno promenilo izgled ekipe i samu igru.

PS
Cumic igra moderno i na reprezentativnom nivou sa puno volje, ali ga Rastavac ozbiljno sputava.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Locked