19. kolo: VOJVODINA - Radnički Kg 2:1 (0:0)

User avatar
Milan
Posts: 4153
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Radnički Kg, subota 19

Post by Milan »

Jaaaako kilavo i danas.


Reakcija Cumica (nakon U. Nikoliceve prosli put) je samo jos jedan pokazatelj da Rastavac nema kontrolu nad situacijom.

N. Nikolic nakon izmene odsetao u svlacionicu i to mu nije prvi put. Vedeti je izgleda ispod casti da sedi na klupi sa saigracima i isprati utakmicu do kraja. Lik je umislio da je Mesi, a igra mu je na nivou mog rekreativnog fudbala.
POŠTO OBRAZ ???!!!
NorthTribune
Posts: 101
Joined: Tue Aug 30, 2022 7:45 pm

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Radnički Kg, subota 19

Post by NorthTribune »

Čumić je opasan igrač..Kontrola lopte, brzina, dribling..Konstantna opasnost po gol, bez alibi poteza..Prava je šteta što igra sam..Od saigrača slaba vajda..Simić u daunu, NN je rekreativno, UN nema konstantnost...
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Radnički Kg, subota 19

Post by Voja »

Meni je prenos bio ukljucen,al sam u isto vreme nesto citao pa sam dosta tih detalja o kojim pisete preskocio i nisam ih video..Jednostavno nisam nesto bio zagrejan za mec. Mozda me i TSC pre naseg meca istrosio (tj.napunio rezervoar (odvojen za danas) moje duse lepim,napadackim,smislenim i atraktivnim fudbalom),jer sam uzivao u utakmici i broju sansi koje su stvorili,kao mi nekada... ona zlatna vremena kada ti neki klub dodje na tvoj stadion,a ti primoras izvestace da naprave izvestaj od 10 minuta,a da u njemu imaju samo sastavi i sanse,bez repriza... Mislim da nam se takva Vojvodina nikada vise vratiti nece.

NorthTribune wrote: Sun Nov 13, 2022 12:10 am Čumić je opasan igrač..Kontrola lopte, brzina, dribling..Konstantna opasnost po gol, bez alibi poteza..Prava je šteta što igra sam..Od saigrača slaba vajda..Simić u daunu, NN je rekreativno, UN nema konstantnost...
Lepo od tebe sto si svoje vidjenje dao odmah posle meca,jer da si cekao sutra da ih ocenis,posle nastupa reprezentativca Erakovica (i poredjenja sa njegovom igrom),svi bi dobili u startu dve ocene manje :mrgreen:
Image
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Radnički Kg, subota 19

Post by ssnigd »

Nadam se da ce ovo govedo grobarsko zauvek otici iz ovog kluba. Poserem mu u se u svaki dinar koji je primio. Neka odleti u svoju vukojebinu odakle je i dosao kod nas.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Maki
Posts: 1111
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Radnički Kg, subota 19

Post by Maki »

Smrzo sam se večeras na tribini, od hladnoće, od izmene Čumić-Baraj, od 1:2 pa do kraja, od čitave polusezone, od toga što Trener ostaje...

NN i Baraj potpuno mrtvi i beskorisni.
Malbašić i Simić borbeni, ali iritantno neefikasni.
Vitas kiksira koliko i Traore, a stariji je 2 godine.
Ova tri Grobara i cigan mogu slobodno da idu. Baraj takođe.

Bekovi su nam bili dobri kao i uvek. Topić bez kiksa na štoperu. Busnić i Zukić su odlično odigrali u paru. Mislim da nisu igrali do sad. Carević nas je spasao u prvom poluvremenu. Čumić kao Salah pored ostalih. UN je odigrao bolje u drugom poluvremenu. Veliki je to igrač.
Sve u svemu, niko nije mnogo pokazao. Zukić je najviše napredovao, više nikoga ne nervira kad uđe. Nekoliko puta sam mu vikao bravo, što je više nego svima ostalima zajedno.
User avatar
rykerfcv
Posts: 729
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Radnički Kg, subota 19

Post by rykerfcv »

Zukic je hvala bogu krenuo da igra,tako mi je zao sto Kabic i Jelenkovic deca naseg kluba ne dobijaju prilike uopste,Kabica sam gledao na Srbija Portugal u19.Odigrao je jedno poluvreme ako ga menadzer/povrede ne sjebu.Bice to vrh igrac(sto je i prikazivao kad je dobivao priliku).Za Jelenkovica necu uopste trositi reci,decko moze da igra i stopera i zadnjeg veznog jako dobro,smiren na lopti,zna da je iznese.Baraye i cuvenog Takija poslati tamo gde smo ih nasli.
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
Istocno stajanje
Posts: 541
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Radnički Kg 2:1 (0:0)

Post by Istocno stajanje »

Cumic...nesto najbolje sto nam je doslo od pojacanja u duzem vremenskom roku. Toliko zelje za fudbalom ima, da imamo jos tri takva gde bi nam kraj bio.
Posto sam ove sezone uglavnom sve pogodio, ovo cu napisati: Ako Rastavac ostane, Cumic odlazi. A to bi bila prava tragedija.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Radnički Kg 2:1 (0:0)

Post by Deep Purple »

Istocno stajanje wrote: Sun Nov 13, 2022 8:41 am Cumic...nesto najbolje sto nam je doslo od pojacanja u duzem vremenskom roku. Toliko zelje za fudbalom ima, da imamo jos tri takva gde bi nam kraj bio.
Posto sam ove sezone uglavnom sve pogodio, ovo cu napisati: Ako Rastavac ostane, Cumic odlazi. A to bi bila prava tragedija.
Neće Čumić nigde, besan je bio zbog izmene jer je hteo da postigne gol i posveti ga ako sam dobro razumeo pokojnom bratu.


Malbašiću bih dao još sledeću polusezonu, mislim da kod njega nije kvalitet upitan već je apsolutno nespreman.

Uroš Nikolić definitivno može više i sa vremenom će biti još bolji.

Baraye, Taki mogu slobodno da idu.
Baraye nema hitrinu za ono što nama treba a loše se koriste njegovi kvaliteti. Mislim da je i za njega i za nas najbolje da se rastanemo.

Taki, šta reći niko ne može da ospori neke njegove kvalitete ali igra u mestu, katastrofalne odluke donosi na terenu. Od 20 loših odluka, dve prođu i to ispadnu kvalitetna dodavanja od kojih zaostaje dah a u realnosti da je igrao prostije, dodavao kad treba, šutirao kad treba i ekipa bi bila efikasnija a i on. Volim njegov “work-rate” i cenim ga kao igrača ali stojim iza toga da on može da igra samo tama gde je alfa i omega u ekipi, gde se sve vrti oko njega.
Nama treba gol igrač i ako takav igrač dođe, da li možete NN-a da zamislite da sedi na klupi? Ja ne mogu.

A on polušpic nije, on može da igra napadača iz senke u paru sa nekim ali i to u nekom specijalu.

Jednostavno u Spartaku svi igraju bolje ali kada napuste taj klub ne zna se ko ima lošiji učinak i tako godinama. Retko ko ispuni očekivanja kad ode iz tog kluba.
I Tufegdžić bi napustio Sofiju da je ne vodi Saša Ilić…

Umesto Baraye neki stranac koji u veznom redu pravi razliku a umesto Nikolića takođe neki stranac.

Voleo bih ja da Taki ostane sa lične strane ali koliko je pametno njega staviti na klupu?
Makraganta
Posts: 33
Joined: Sun Jul 17, 2022 10:33 am

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Radnički Kg 2:1 (0:0)

Post by Makraganta »

Nama treba igrač sredine terena koji zna da iznese loptu,ko je bio na stadionu ove polusezone video je da dok se napadač ne vrati na sredini terena da organizuje napad, mi igru nemamo, niti sansu za go. Ako Simić i N.N odu iz kluba, mi ce mi se boriti za opstanak u ligi.
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Radnički Kg 2:1 (0:0)

Post by slanobarac »

Deep Purple wrote: Sun Nov 13, 2022 11:55 am
Istocno stajanje wrote: Sun Nov 13, 2022 8:41 am Cumic...nesto najbolje sto nam je doslo od pojacanja u duzem vremenskom roku. Toliko zelje za fudbalom ima, da imamo jos tri takva gde bi nam kraj bio.
Posto sam ove sezone uglavnom sve pogodio, ovo cu napisati: Ako Rastavac ostane, Cumic odlazi. A to bi bila prava tragedija.
Neće Čumić nigde, besan je bio zbog izmene jer je hteo da postigne gol i posveti ga ako sam dobro razumeo pokojnom bratu.


Malbašiću bih dao još sledeću polusezonu, mislim da kod njega nije kvalitet upitan već je apsolutno nespreman.

Uroš Nikolić definitivno može više i sa vremenom će biti još bolji.

Baraye, Taki mogu slobodno da idu.
Baraye nema hitrinu za ono što nama treba a loše se koriste njegovi kvaliteti. Mislim da je i za njega i za nas najbolje da se rastanemo.

Taki, šta reći niko ne može da ospori neke njegove kvalitete ali igra u mestu, katastrofalne odluke donosi na terenu. Od 20 loših odluka, dve prođu i to ispadnu kvalitetna dodavanja od kojih zaostaje dah a u realnosti da je igrao prostije, dodavao kad treba, šutirao kad treba i ekipa bi bila efikasnija a i on. Volim njegov “work-rate” i cenim ga kao igrača ali stojim iza toga da on može da igra samo tama gde je alfa i omega u ekipi, gde se sve vrti oko njega.
Nama treba gol igrač i ako takav igrač dođe, da li možete NN-a da zamislite da sedi na klupi? Ja ne mogu.

A on polušpic nije, on može da igra napadača iz senke u paru sa nekim ali i to u nekom specijalu.

Jednostavno u Spartaku svi igraju bolje ali kada napuste taj klub ne zna se ko ima lošiji učinak i tako godinama. Retko ko ispuni očekivanja kad ode iz tog kluba.
I Tufegdžić bi napustio Sofiju da je ne vodi Saša Ilić…

Umesto Baraye neki stranac koji u veznom redu pravi razliku a umesto Nikolića takođe neki stranac.

Voleo bih ja da Taki ostane sa lične strane ali koliko je pametno njega staviti na klupu?
Vrlo dobra analiza. Složio bih se u potpunosti. :lala:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1106
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Radnički Kg 2:1 (0:0)

Post by naseljekolumbija »

Мислим да ће пре нама пријати ова пауза од скоро три месеца, таман мало да заборавимо на "бравуре" играча и тренера.
Или ће довести ИГРАЧЕ који фале или нема ништа и од ове сезоне
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Radnički Kg 2:1 (0:0)

Post by Turija »

Deep Purple wrote: Sun Nov 13, 2022 11:55 am
Istocno stajanje wrote: Sun Nov 13, 2022 8:41 am Cumic...nesto najbolje sto nam je doslo od pojacanja u duzem vremenskom roku. Toliko zelje za fudbalom ima, da imamo jos tri takva gde bi nam kraj bio.
Posto sam ove sezone uglavnom sve pogodio, ovo cu napisati: Ako Rastavac ostane, Cumic odlazi. A to bi bila prava tragedija.
Neće Čumić nigde, besan je bio zbog izmene jer je hteo da postigne gol i posveti ga ako sam dobro razumeo pokojnom bratu.


Malbašiću bih dao još sledeću polusezonu, mislim da kod njega nije kvalitet upitan već je apsolutno nespreman.

Uroš Nikolić definitivno može više i sa vremenom će biti još bolji.

Baraye, Taki mogu slobodno da idu.
Baraye nema hitrinu za ono što nama treba a loše se koriste njegovi kvaliteti. Mislim da je i za njega i za nas najbolje da se rastanemo.

Taki, šta reći niko ne može da ospori neke njegove kvalitete ali igra u mestu, katastrofalne odluke donosi na terenu. Od 20 loših odluka, dve prođu i to ispadnu kvalitetna dodavanja od kojih zaostaje dah a u realnosti da je igrao prostije, dodavao kad treba, šutirao kad treba i ekipa bi bila efikasnija a i on. Volim njegov “work-rate” i cenim ga kao igrača ali stojim iza toga da on može da igra samo tama gde je alfa i omega u ekipi, gde se sve vrti oko njega.
Nama treba gol igrač i ako takav igrač dođe, da li možete NN-a da zamislite da sedi na klupi? Ja ne mogu.

A on polušpic nije, on može da igra napadača iz senke u paru sa nekim ali i to u nekom specijalu.

Jednostavno u Spartaku svi igraju bolje ali kada napuste taj klub ne zna se ko ima lošiji učinak i tako godinama. Retko ko ispuni očekivanja kad ode iz tog kluba.
I Tufegdžić bi napustio Sofiju da je ne vodi Saša Ilić…

Umesto Baraye neki stranac koji u veznom redu pravi razliku a umesto Nikolića takođe neki stranac.

Voleo bih ja da Taki ostane sa lične strane ali koliko je pametno njega staviti na klupu?
Sve potpisujem od reci do reci, samo moramo dovesti ta prava pojacanja.

Ja sam toliko zeleo NN u Vosi, ali sada, kad smo ga bolje upoznali, ne cudi me sto se nigde nije duze zadrzao. Pamtila su se ta njegova 2 vrhunska poteza (od 20 losih, od kretanja, do realizacije) i to nas je zavaralo u tv izvestajima.
Nismo znali za ostalo. Sad bih mogao da napisem sve njegove mane, ali spisak bi bio predugacak za jedan post.

Pre svega, treba nam i dva vezna ( prednji i zadnji) sa njima bi i sadasnji napadaci postigli vise golova, jer bi imali vise sansi.

Ja mislim da mi moramo, obavezno, ojacati i uzu odbranu. Stopere, pre svega.

Zato mi nije nikako jasno zasto nije pruzena sansa Jelenkovicu, ni minut, а svim drugim igracima jeste, kakva takva?Njemu bas nikakva, a tu ,,santamo" samo tako.
I dalje sam za dolazak Satare, a odlazak Vitasa.

Sve ostale pozicije se mogu ,,istrpeti" bez vece stete po rezultate, pa i efikasnost.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Maki
Posts: 1111
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Radnički Kg 2:1 (0:0)

Post by Maki »

naseljekolumbija wrote: Sun Nov 13, 2022 1:51 pm Мислим да ће пре нама пријати ова пауза од скоро три месеца, таман мало да заборавимо на "бравуре" играча и тренера.
Или ће довести ИГРАЧЕ који фале или нема ништа и од ове сезоне
Trebalo bi uprava da ova tri meseca pošalje trenera ne neko doškolovanje, možda u Katar na SP. Ako smo već osuđeni na njega, da bar nešto nauči, pošto ne zna baš ništa.
Marko93
Posts: 549
Joined: Fri Jul 18, 2014 1:32 pm

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Radnički Kg 2:1 (0:0)

Post by Marko93 »

Sve je ovo dobro za sada svaka cast treneru na polu sezoni ne treba nam puno imamo 3 meseca da se lepo pripremimo treba nam samo desni bek, stoper, drugi stoper,levi bek, zadnji vezni,desetka i spic ali u sustini to je to
Karlsson
Posts: 2113
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Radnički Kg 2:1 (0:0)

Post by Karlsson »

Da smo protiv Zvezde, Partizana, TSC-a i Čukaričkog osvojili recimo 4 boda umesto 0 sada bi smo bili treći i u otvorenoj trci za drugo mesto.
To je najveći poraz što smo protiv najjačih timova u ligi delovali potpuno nadigrano i nemoćno. Sreća pa i oni znaju da kiksnu protiv drugih timova, pogotovo Čukarički koji je ušao u crnu seriju.
Locked