18. kolo: Spartak - VOJVODINA 1:1 (0:0)

User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 18. kolo: Spartak - VOJVODINA, subota 18h

Post by Turija »

Milan wrote: Sat Nov 05, 2022 9:06 pm
Istocno stajanje wrote: Sat Nov 05, 2022 6:39 am 1. Bas zato sto pobedom stizemo Cuku velike su sanse da kiksnemo.

Tačka jedan je bila dovoljna... :D

Ne možemo kriviti nikog do sebe za prokockane šanse ove sezone i zbog toga što niko ne preuzima odgovornost se najviše i nerviram...
@ Milan, nemoj se nervirati. Polako, imaju oni viziju:
prolece je nase, tamo negde posle godine 2050e.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 18. kolo: Spartak - VOJVODINA, subota 18h

Post by Voja »

Ako nista drugo,bar mislim da je svaki igrac dobio sansu da pokaze koliko zna u ovom delu prvenstva,i da sam na mestu nekog bitnog dao bih otkaz i Mlabasicu,i Barayu i Nikolicu ako treba.... i doveo svezu krv. Bolje biti posten i reci nasi zadovoljio nego lagati i sebe i njih
Image
User avatar
Maki
Posts: 1111
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 18. kolo: Spartak - VOJVODINA, subota 18h

Post by Maki »

Bilo bi dobro da sastavimo spisak naših bivših igrača koji su nam davali golove (večeras Srećković) i trenera koje nismo pobedili (ove sezone Dunđerski, Radojičić, Lazetić). Da vidimo gde smo mi uopšte i kako je moguće da samo kod nas ništa ne funkcioniše?
Tumbasević sa 38 leta igra konkurentni prvoligaški fudbal tako da ga je smešno i uporediti sa našim veznjacima od kojih je stariji najmanje 10 godina, a od nekih i duplo. Za nas je odigrao 5-6 sezona ko zna kad, maltene je legenda kluba.

Na početku je neko rekao da će igrači kola do kraja biti Baraj ili Traore, drugi su se kleli u NN i Rastavca. Svi smo se radovali Malbašićevom povratku. Sada ispada da su to sve bili totalni promašaji, čak je i Simić postao prosečan igrač.

Šta se bre ovo dešava i dokle ćemo da trpimo?
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 18. kolo: Spartak - VOJVODINA, subota 18h

Post by Turija »

Voja wrote: Sat Nov 05, 2022 9:18 pm Ako nista drugo,bar mislim da je svaki igrac dobio sansu da pokaze koliko zna u ovom delu prvenstva,i da sam na mestu nekog bitnog dao bih otkaz i Mlabasicu,i Barayu i Nikolicu ako treba.... i doveo svezu krv. Bolje biti posten i reci nasi zadovoljio nego lagati i sebe i njih
Evo, ja priznajem, pogotovo za NN.
Sad, kad ga gledamo u kontinuitetu, vidimo da ima potez, ali previse je spor, slabo skocan, previse komplikuje i previse promasuje gol sanse.
Malbasic, ni bleda senka nekadasnjeg igraca.
Baraj nezainteresovan sa gotovo nikakvim ucinkom.
Trener isto.
Uprava, Omladinska skola i sportski sektor takodje.

Cumic, UN i golmani pokazali najvise.
Bez svih ostalih se moze. Malo je tu igraca za Vojvodinu. Teski je to superligaski prosek.
V. Simic samo u pocetku sezone aktivan, posle poziva Rusa, vrlo, vrlo slab i ne verujem da ce biti bolji na prolece. Omladincima treba jos dosta vremena i boljih saigraca i trenera da bi napredovali.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Marko93
Posts: 549
Joined: Fri Jul 18, 2014 1:32 pm

Re: 18. kolo: Spartak - VOJVODINA, subota 18h

Post by Marko93 »

Sta kaze trener treba jos ovakvih utakmica?kisa?nije dan?takticki jos nismo spremni? Klima u Subotici?Ili mozda da je prevara od tre....a da
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 18. kolo: Spartak - VOJVODINA, subota 18h

Post by ssnigd »

Poklonismo bod Spartaku zbog zajebavanja u 16m.
Vedeta grobarska nas vec previse kosta. Knjiski primer alibi igraca.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: 18. kolo: Spartak - VOJVODINA, subota 18h

Post by Krle »

Do 16 metara nekako, a odatle nikako. I tako već godinama, bez obzira na to ko je trener. Iznošenje lopte je posebna, tužna priča.
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 18. kolo: Spartak - VOJVODINA, subota 18h

Post by churguzijanac »

Sta vredi Evropa ako ce tamo da nas puni ko kako stigne.NN se zahvaliti za sav trud.Daleko mu lepa kuća.
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 18. kolo: Spartak - VOJVODINA, subota 18h

Post by fare »

NN, Baray, Malbašić teške prevare od igrača.
lapo-lapo
Posts: 210
Joined: Fri May 20, 2022 11:47 am

Re: 18. kolo: Spartak - VOJVODINA, subota 18h

Post by lapo-lapo »

Ako nista statistika u broju sutiranja na gol se blago popravlja, vise sutiramo na gol. Koja to vizija sa ovakvim stavom tipa zadovoljni smo igrom, napredujemo svakoga dana (u svakom pogledu), bice rezultatski izrazenih uspjeha; Na prolece, za neku sezonu, posle jos nekoliko utakmica i uigravanja i sl. se moze ostvariti? Doćićemo do toga da budemo zadovoljni normalnim i nesmetanim funkcionisanjem kluba i recimo zlatnom sredinom (ili srednjom zalosti) prema stanju na tabeli. Mozemo do plej auta i do borbe za opstanak, pa i druga liga nije katastrofa, mozda bi bila na neki nacin otreznjavajuca, dosla bi kao hladan tus, grom iz vedra neba, ili pala kao budali samar. Vratili bi se bolji i zadovoljniji nego pre ispadanja pa mozda stvarno konkurisali ako nista za drugo mjesto na tabeli kad se vec ne sme za prvo. Bila je F.K. Vojvodina nekada i drugoligas, zar ne? Nego, nije nerealno i bice podvig ukoliko dođemo do toga da igramo kvalifikacije za neko evro takmicenje pa onda Jovo nanovo (ponovo) :( . Poentu i motiv privrzenosti prema ovome klubu treba traziti u njegovoj bogatoj tradiciji, na svu srecu postoji dosta tekstova i materijala koji se mogu pronaci u tom pogledu i na samom ovom sajtu, izuzev foruma. Glavu gore, mozda ne treba ono bice bolje, a i sta ce nam mozda ne zasluzujemo vise, barem Vošine simpatizere i navijace niko nece "razmaziti" i navici na velike rezultate.
User avatar
Milan
Posts: 4153
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 18. kolo: Spartak - VOJVODINA, subota 18h

Post by Milan »





Prva sansa na ovom snimku je za Spartak. Pogledati Bjekovicevu reakciju (po vokaciji odbrambeni igrac!). Sta ti decko radis na terenu?


Koji je danas razlog za neigranje u crveno-belim dresovima???!!!
POŠTO OBRAZ ???!!!
Duplof
Posts: 862
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: 18. kolo: Spartak - VOJVODINA, subota 18h

Post by Duplof »

Nisam gledao utakmicu, al' baš im se osvetio Rastavac... Pogledajte samo tabelu za igrača sezone, najviše bodova ima štoper koji više nije standardan, a drugi je golman, kome zaista svaka čast na prikazanom. Oooozbiljan presek stanja nam treba već sutra, videti s kim završiti saradnju, ima i takvih, ali koga dovesti na mesta rupa u ekipi. Ili čekaju SP, pa da dovedu nekog iz Gane ili Ekvadora :)
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 18. kolo: Spartak - VOJVODINA, subota 18h

Post by Radoye »

Duplof wrote: Sun Nov 06, 2022 1:13 am Pogledajte samo tabelu za igrača sezone, najviše bodova ima štoper koji više nije standardan, a drugi je golman, kome zaista svaka čast na prikazanom.
Po svemu sudeci to ce se promeniti vec nakon ovog kola...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 18. kolo: Spartak - VOJVODINA, subota 18h

Post by Turija »

Radoye wrote: Sun Nov 06, 2022 3:26 am
Duplof wrote: Sun Nov 06, 2022 1:13 am Pogledajte samo tabelu za igrača sezone, najviše bodova ima štoper koji više nije standardan, a drugi je golman, kome zaista svaka čast na prikazanom.
Po svemu sudeci to ce se promeniti vec nakon ovog kola...
Nista taj Vitas nije bolji od Traorea, ni defanzivno, ni u pasu.
Gledam gol Spartaka. Pa, to je nedopustivo da cela odbrana ispada iz igre, kao iz autobusa ( da je bio tu Traore, mozda bi stigao da presece ubacivanje?).
Prvo jedan nas netacan pas ka sredini terena prema Mileticu i Djordjevicu, koji se gledaju i pustaju igraca Spartaka da dodje do lopte i krene u napad ( i ne prate ga). Zatim lako ispada iz igre Jelicic, pa Vitas stoji nigde, a Bjekovic dopusta Sreckovicu da istrci ispred njega i kao ,,slag na tortu" Carevic prima gol kroz noge. Takve reakcije cele odbrane se vidjaju u rastimovanom timu nizih rangova takmicenja.

Realno, samo Cumic i UN su se pokazali kao pojacanja.
Carevic je OK golman, ali je moglo i bez njega, pa da se taj novac da za veznog i spic igraca. Nikola Simic je 'ladno mogao biti prvi golman za nerealno najavljene ambicije i sadasnje rezultate.
O Treneru - samo toliko, kako je napisao Voja, tj. da smo bar videli sve igrace.
Koliko oni ( ne)mogu, kao i on.

PS
Nije mi jasno, kako Saula, kao pomocni trener u Stabu, a bivsi odlican centarhalf, moze dopustiti i gledati da nam je odbrana busna kao svajcarski sir, tj. da ne kazem katastrofalno tragikomicna? Ili je i tu pitanje koliko on moze, kao trener, procentualno da pruzi od svog nesumnjivog igrackog kvaliteta?
Odlican igrac, nije garancija i dobrog trenera (i Cavi se, kao trener, pati u Barsi sa igrom i rezultatima).
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 18. kolo: Spartak - VOJVODINA 1:1 (0:0)

Post by churguzijanac »

Realno smo bili bolji od Spartaka, al kad nemozes gol da daš onda ga popiješ.Svi nas kažnjavaju.Ovoj ekipi toliko fali centarfor da to samo budali nije jasno.
Locked