17. kolo: VOJVODINA - Mladost GAT 2:0 (1:0)

User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 17. kolo: VOJVODINA - Mladost GAT 2:0 (1:0)

Post by Turija »

Po meni, Vojo, sigurno si video ispruzenu ruku golmana, samo zavisi u kojem delu putanje ( leta) golmana. Uzlaznoj da, ali u silaznoj ili na prevoju tesko, jer se vec golman mora spremati za doskok i pad da se ne polomi.Milojevic je bas leteo puno u stranu i visinu na taj sut. Odrazio se maksimalno u visinu i duzinu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Marko93
Posts: 549
Joined: Fri Jul 18, 2014 1:32 pm

Re: 17. kolo: VOJVODINA - Mladost GAT 2:0 (1:0)

Post by Marko93 »

I ja sam video spustenu ruku mozda je covek igrao 1 mozda je rekao u kakav sut pusticu ja ovu bombu jer ga nece dati narednih 100 godina😂u svakom slucaju dali smo im stadion i nekoliko igraca 6 bodova je najmanje sto sam ocekivao za uzvrat
User avatar
salefkv
Posts: 597
Joined: Wed Aug 01, 2012 11:28 am

Re: 17. kolo: VOJVODINA - Mladost GAT 2:0 (1:0)

Post by salefkv »

Marko93 wrote: Sun Oct 30, 2022 1:39 pm ...u svakom slucaju dali smo im stadion i nekoliko igraca 6 bodova je najmanje sto sam ocekivao za uzvrat
Nadam se da je ovo sala i da ni jedan navijac Vojvodine ne razmislja ovako.
Nevernik II
Posts: 446
Joined: Fri Jun 10, 2022 3:29 pm

Re: 17. kolo: VOJVODINA - Mladost GAT 2:0 (1:0)

Post by Nevernik II »

Vi baš ne volete kad pobedimo. Morate odmah u teorije zavere.
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1360
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: 17. kolo: VOJVODINA - Mladost GAT, subota 20h

Post by Uvek sa tobom »

Milan wrote: Sun Oct 30, 2022 9:19 am
Uvek sa tobom wrote: Sun Oct 30, 2022 8:23 am
Milan wrote: Sat Oct 29, 2022 11:12 pm Ko je postigao njihov gol koji je ponisten? U izvestaju navode da je Mandic, dok se mei cini da je to bio Kovacevic…
И мени се чини да је Ковачевић, а и највише радовао :x


Ja sam bas hteo da pohvalim kako se nije radovao. Poskocio je instiktivno, ali se odmah obuzdao. Tacno sam video momenat kada je odlucio da se nece radovati i pohvala sa moje strane.
Ја сам гледао на ТВ, могуће онда да су приказали само тај први моменат.
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 17. kolo: VOJVODINA - Mladost GAT 2:0 (1:0)

Post by Voja »

Nevernik II wrote: Sun Oct 30, 2022 5:03 pm Vi baš ne volete kad pobedimo. Morate odmah u teorije zavere.
Hoces da kazes da teorije zavere treba da postoje samo kad gubimo!? :mrgreen: Opste je poznato da mnogo volim da posmatram golmane i njihovo ponasanje... i to sklanjanje ruke mi onako potez o kojem bi pricala cela Srbija da se desio protiv Zvezde ili Partizana. Zamisli da sam ga primetio protiv blizanaca i postavio ovde,verujem da bi ceo forum bio jednoglasan. Zato me eto zanimalo kakvo je vase misljenje kad smo mi u pitanju
Image
Nevernik II
Posts: 446
Joined: Fri Jun 10, 2022 3:29 pm

Re: 17. kolo: VOJVODINA - Mladost GAT 2:0 (1:0)

Post by Nevernik II »

Voja wrote: Sun Oct 30, 2022 7:18 pm
Nevernik II wrote: Sun Oct 30, 2022 5:03 pm Vi baš ne volete kad pobedimo. Morate odmah u teorije zavere.
Hoces da kazes da teorije zavere treba da postoje samo kad gubimo!? :mrgreen: Opste je poznato da mnogo volim da posmatram golmane i njihovo ponasanje... i to sklanjanje ruke mi onako potez o kojem bi pricala cela Srbija da se desio protiv Zvezde ili Partizana. Zamisli da sam ga primetio protiv blizanaca i postavio ovde,verujem da bi ceo forum bio jednoglasan. Zato me eto zanimalo kakvo je vase misljenje kad smo mi u pitanju
Svako vidi ono što želi da vidi :D
Pogotovo u fudbalu gde je većina stavova ekstremno subjektivna i totalno iracionalna. Uvek je onaj drugi klub oličenje zla.

Srpski fudbal, sve je moguće. Ja ne verujem da nameštamo domaće utakmice sa najgrdjom ekipom u zemlji ali pošto je u pitanju srpski fudbal nikad ne možeš biti 100% siguran.
Kada su objavili ko nas preuzima ja sam bio ubedjen da ćemo se prošetati do trećeg mesta i ne samo zahvaljujući lepršavoj igri. Zato mi je tokom oktobarskog potopa rezultata bilo malo i drago jer (za sada) ne koristimo takve metode.
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 17. kolo: VOJVODINA - Mladost GAT, subota 20h

Post by fare »

Milan wrote: Sun Oct 30, 2022 9:19 am
Uvek sa tobom wrote: Sun Oct 30, 2022 8:23 am
Milan wrote: Sat Oct 29, 2022 11:12 pm Ko je postigao njihov gol koji je ponisten? U izvestaju navode da je Mandic, dok se mei cini da je to bio Kovacevic…
И мени се чини да је Ковачевић, а и највише радовао :x


Ja sam bas hteo da pohvalim kako se nije radovao. Poskocio je instiktivno, ali se odmah obuzdao. Tacno sam video momenat kada je odlucio da se nece radovati i pohvala sa moje strane.
Kova se nikada neće radovati golu protiv svoje. VOŠE u to budite ubeđeni :lala:
User avatar
Milan
Posts: 4150
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 17. kolo: VOJVODINA - Mladost GAT 2:0 (1:0)

Post by Milan »

Voja wrote: Sun Oct 30, 2022 11:46 am Posto na forumu imamo i ljude koji strucnije analiziraju golmane,zamolio bih da mi neko objasni zasto je golman Milojevic naglo povukao ruku nazad (snimak iza gola) kada je vec bio nadomak Cumiceve lopte!? Jel to neka procedura,jel to tako treba i zasto?

Isto sam primetio i prokomentarisao...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 17. kolo: VOJVODINA - Mladost GAT 2:0 (1:0)

Post by Turija »

Dajte da se skoncentrisemo na Graficar, a ne Gat.

A, Voja neka pita Milojevica zasto je povukao ruku. Dobice info iz prve ruke :wink:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
slanina
Posts: 809
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: 17. kolo: VOJVODINA - Mladost GAT 2:0 (1:0)

Post by slanina »

Milan wrote: Sun Oct 30, 2022 9:08 pm
Voja wrote: Sun Oct 30, 2022 11:46 am Posto na forumu imamo i ljude koji strucnije analiziraju golmane,zamolio bih da mi neko objasni zasto je golman Milojevic naglo povukao ruku nazad (snimak iza gola) kada je vec bio nadomak Cumiceve lopte!? Jel to neka procedura,jel to tako treba i zasto?

Isto sam primetio i prokomentarisao...
Posle par ponovljenih snimaka jasno se vidi da je ruku povukao kad je lopta već ušla u gol i nije stigao da reaguje,nemojte praviti teorije od ničega,hteli su oni da izjednače jer su nas u jednom mometu stisli.Inače te komentare čitam i na youtube gde je postavljen snimak,smešno.
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
Locked