16. kolo: Napredak - VOJVODINA 0:2 (0:1)

fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 16. kolo: Napredak - VOJVODINA, ponedeljak 20h

Post by fare »

Ne vidim ja tu ni promil poboljšanja čak bi rekao i slabije od zvezde.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 16. kolo: Napredak - VOJVODINA, ponedeljak 20h

Post by Deep Purple »

Gospodine Rastavče Milane podnesite ostavku i pravac u AEK, mi vam se na svemu pruženom zahvaljujemo.

Džabe i gol Čumića ekipa vam se raspada.
Marko93
Posts: 549
Joined: Fri Jul 18, 2014 1:32 pm

Re: 16. kolo: Napredak - VOJVODINA, ponedeljak 20h

Post by Marko93 »

Mora da se pohvali Cumiceva smirenost i resavanje situacije 1 na 1 ,nije prvi put ,bravo i za golmana a bas sam hteo videti dal bi se Matic radovao 😁
User avatar
N13
Posts: 2029
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 16. kolo: Napredak - VOJVODINA, ponedeljak 20h

Post by N13 »

Ko je poslao loptu Cumicu? Nisam uspeo videti.

Carevic :lala:

Jel samo moj utisak da imamo neobicno veliki broj penala dosudjenih protiv nas? Ne kazem da je neregularno, ali moj utisak je da ima neobicno puno penala, pocev od prvog kola.
milancl
Posts: 466
Joined: Tue Aug 21, 2012 2:18 am

Re: 16. kolo: Napredak - VOJVODINA, ponedeljak 20h

Post by milancl »

Asistirao je neko od Nikolića, tako komentator reče... NN potez u kontri, zatim ono dodavanje Milosavljevića i Jeličića na centru koje je prošlo nekažnjeno, promašen fudbal Bjekovića i napravljen penal Vitasa su, usuđujem se reći, AMATERSKI potezi... Uvek više obraćam pažnju na greške odbrane, jer smatram da sam kompetentan... Tako sam pričao za Traorea kad su ga svi hvalili, da ima brdo grešaka i da je pitanje kad će početi ekipe da nas kažnjavaju... Uglavnom, ogromne greške naše odbrane iz kola u kolo...
Bravo za Carevića... Dal bi se Matić radovao? Mislim da bi, jer ne igra protiv crnih, nadam se da nećemo saznati
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 16. kolo: Napredak - VOJVODINA, ponedeljak 20h

Post by fare »

Tako iskusan igrač a tako glup penal napravi ne mogu da verujem, kada nam budu 100% spremni Čumić i Nikolić Uroš biće top igrači. Gledam sastav Napredka Voša u malom Bastajić, Matić, Putinčanin i Mićin Careviću sada veća svaka čast.
1892
Posts: 1052
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: 16. kolo: Napredak - VOJVODINA, ponedeljak 20h

Post by 1892 »

Samo nas ozbiljna doselekcija na zimu može spasiti. Da nekako otaljamo još ovih par mečeva pa da dovedemo krštenog centarfora, štopera ili dva, desnog beka.
Hvalospevi i bajke na račun NN su konačno utihnuli. Traore bi možda bio bolji na zadnjem veznom. Lazarević i Bjeković u miksu nemaju kvalitet za jednog beka. Od letošnjoh pojačanja pogodili smo sa krilima eventualno i golmanom. Carević sjajan iz meča u meč.
Nije jasno kako Napredak i dalje nije postigao gol posle svih šansi u prvom poluvremenu ali smo nadigrani čak i više nego na prethodnim mečevima.
Come on you Reds!
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: 16. kolo: Napredak - VOJVODINA, ponedeljak 20h

Post by Krle »

Careviću care. Pored njega još samo Čumić.
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 16. kolo: Napredak - VOJVODINA, ponedeljak 20h

Post by Turija »

Meni ovo sa NN u vezi i Malbasicem u spicu deluje mnogo bolje. Sad samo koliko minuta mogu da istrce veznjaci? Dobro da je usao Busnic.
Najveci problem nam je odbrana, ali vadi nas Carevic.
Cumic vrlo prodoran i smiren u gol sansama.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 16. kolo: Napredak - VOJVODINA, ponedeljak 20h

Post by Deep Purple »

@Turija
Pa kako izgleda bolje kad Malbašić dva poteza dobra nije napravio. Vidi se da mu uvek fali korak, centimetar. Vidiš da je rovit, vidiš facijalnu ekspresiju da mu sve ovo teško pada… Znači ne ubacuješ ga od starta nego neka podiže formu kroz trening a ne da već čoveka sa uljuljkanim samopouzdanjem demorališeš. Znači samo trening i eventualno deset petnaest poslednjih minuta kad gubimo. Sve preko toga je preterano jer njemu treba trening a ne minuti na terenu.
User avatar
Djisa
Posts: 1202
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: 16. kolo: Napredak - VOJVODINA, ponedeljak 20h

Post by Djisa »

Ja što više gledam, sve mi se čini da su sve gori. Vitas, U. Nikolić i Malbašić su korisni kao naočare na slepom čoveku. To meni više ne bi igralo ni u Kabelu. A i ostali nisu nešto bolji. Jedino ko zna fudbal su Simić i Čumić. Ovo ostalo teški amaterizam.
Pa da se ne ljubimo!
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 16. kolo: Napredak - VOJVODINA, ponedeljak 20h

Post by fare »

Centarfora i prednjeg veznog napraviti kako znamo i umemo NN jedno veliko razočaranje šta je sa Miloševićem i dalje ništa?
User avatar
N13
Posts: 2029
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 16. kolo: Napredak - VOJVODINA, ponedeljak 20h

Post by N13 »

Ovde samo rezultat dobar... sve ostalo za zaborav.

Ono sto mi najvise ide na zivac jeste posed lopte. Napredak ima gotovo 60% posed.
Po meni je to nedopustivo... cak i protiv blizanaca, kamoli protiv Napretka.
I to je iskljucivo trenerova krivica. Postavka, taktika, kao da igramo protiv Bajerna... igra na kontre i panicarenje.
Ako trener nije sposoban da nametne igru, posed, duple pasove, smislene akcije protiv ekipa kao sto su Napredak, Radnik, Lucani i istali, onda realno neka se sam pokupi. Za Vojvodinu je to nedopustivo!

Topic i Bjekovic nekako uvek na pogresnom mestu, zaostaju korak dva uvek, nikako da budu tamo gde treba. De l to do toga sto nemaju srece ili jednostavno imaju katastrofalno pozicioniranje... evo ne znam ni sam vise. Ali nedoprinose igri nimalo.

Drze nas Carevic i Cumic individualnim kvalitetima. Timska igra i timski kvalitet nula.
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 16. kolo: Napredak - VOJVODINA, ponedeljak 20h

Post by Turija »

Deep Purple wrote: Mon Oct 24, 2022 8:48 pm @Turija
Pa kako izgleda bolje kad Malbašić dva poteza dobra nije napravio. Vidi se da mu uvek fali korak, centimetar. Vidiš da je rovit, vidiš facijalnu ekspresiju da mu sve ovo teško pada… Znači ne ubacuješ ga od starta nego neka podiže formu kroz trening a ne da već čoveka sa uljuljkanim samopouzdanjem demorališeš. Znači samo trening i eventualno deset petnaest poslednjih minuta kad gubimo. Sve preko toga je preterano jer njemu treba trening a ne minuti na terenu.
Bolje je utoliko sto NN moze da zadrzi loptu i prosledi je kako treba ( **bi ga desi i greska, kao ono kad mu je presla preko noge u kontri). Ipak, gol Cumica je pao posle njegovog dodavanja. Malo ko bi tako izveo slobodan udarac.
Malbasica treba Rastavac da zameni u poluvremenu, ali neresiv problem je nasa odbrana. Strasno kako je suplja i nesigurna.
Last edited by Turija on Mon Oct 24, 2022 9:02 pm, edited 1 time in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 16. kolo: Napredak - VOJVODINA, ponedeljak 20h

Post by Voja »

1892 wrote: Mon Oct 24, 2022 8:41 pm Hvalospevi i bajke na račun NN su konačno utihnuli.
Zasto bi utihnuli pa sve sto je Vojvodina uradila u ovoj sezoni uradila je preko NNa,hteo ti priznati ili ne. I veceras asistencija za gol,ali i potez (bar meni) za pamcenje - izbacivanje Urosa Nikolic au gol sansu izmedju kompletne odbrane Napretka. Prvo i osnovno NN nije klasican centarfor i kad to shvate u klubu njegov ucinak ce biti jos vec,a i ovako sam nosi Vosu kad su golovi u pitanju... kontam da je ucestvoavao (sto dao,sto namestio) u 60% Vosinih golova. Isto tako (NISTA LICNO) kontam da ko vidi Traorea na zadnjem veznom nema veze sa fudbalom.Njegovi pasovi su blagi ocaj. Cumic me podseca na Laneta Jovanovica
Image
Locked