5. kolo: VOJVODINA - c.z. 0:2 (0:0)

Locked
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

5. kolo: VOJVODINA - c.z. 0:2 (0:0)

Post by Grof Žekula »

За једну црвену, данас можете мало тога. За пола црвене готовоо ништа.
Осим да, ако немате сезонца, а то некако интимно желите, гледате тзв дерби кола.
Стижу непобедиви, а наши спортски пријатељи.
Ако меримо квалитет, форму, приказани фудбал у опште, "политику" ("спортску", наравно), чему да се надамо?
четири бода у последњих пет кола сведоче о свему! Нашем незнању (тренеровом посебно), слабој форми, анти-фудбалу који приказујемо.
Да преломимо све у четвртак, биће тешко.
Ко дође, бар нека ужива у труду и залагању.
Кад опет "спадосмо" на то да је и поменуто више него задовољавајуће.

ФКВ - ц.з. 0:2 (0:0)
0:1 - Пешић 52'
0:2 - Канга 62' (п)


Извештај са утакмице - https://www.superliga.rs/sezone/2022-23/match/3446
Duplof
Posts: 862
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: 16. kolo: VOJVODINA - c.z. (četvrtak, 19h)

Post by Duplof »

Zanimljive su ove cene karata, kao da se igra Evropa, taman da se ne privuku naši ljudi a da se zaradi na crvenima. Ona zamena karata mislim da je trebala biti drugačije ustanovljena, tj. da se prvo mogla zameniti karta juče i danas, a prodaja da počne od sutra npr. Ovako, u teoriji, neko ko ima kartu sa utakmice protiv TSC-a može ostati zakinut ukoliko bude velika prodaja karata. Ja sam veći optimista za ovu utakmicu nego za prethodne, samo se nadam da nećemo biti u gosti na svom stadion.
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
User avatar
Maki
Posts: 1111
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 16. kolo: VOJVODINA - c.z. (četvrtak, 19h)

Post by Maki »

Da se pitam, ne bih ni na klupu stavio svih 6 igrača koji imaju motiv više ili motiv manje na utakmicama protiv blizanaca.
User avatar
torrente
Posts: 503
Joined: Thu Aug 06, 2009 3:16 pm
Location: Srem bato

Re: 16. kolo: VOJVODINA - c.z. (četvrtak, 19h)

Post by torrente »

Mislim da se predajemo i pre tekme,svi znamo da protiv Zvezde igramo tj.ni ne igramo ...
Posto mi ne postujemo ni nas same a ni protivnika,a to se vidi u svakom segmentu,mislim da ce opet po ko zna koji put da se ispisaju po nama.
Mislim da ce da nam ga metnu nasi bivsi igraci,koje mislim i dalje da treba da nagradimo pre tekme za igranje i za vreme koje su proveli u Vojvodini (neki su se kleli u Ivanića)...
Pozdrav . :cheers:
moja familija je došla u Vojvodinu pre žaba...
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1361
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: 16. kolo: VOJVODINA - c.z. (četvrtak, 19h)

Post by Uvek sa tobom »

Утакмица колко видим је померена за 18:55, да знате, јер ко дође у 19ч може да пропусти да види неки го :mrgreen:
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 16. kolo: VOJVODINA - c.z. (četvrtak, 19h)

Post by Deep Purple »

Kvota na nas je ozbiljna. A znajući kakva sam sam budala na neki jači ulog singliram keca :cheers:
Marko93
Posts: 549
Joined: Fri Jul 18, 2014 1:32 pm

Re: 16. kolo: VOJVODINA - c.z. (četvrtak, 19h)

Post by Marko93 »

I ja isto uz 1 i GG


Jer ako je namesteno moraju cigani dati go kao bili su borbeni😂

Evo i pop nam je osvestao svlacionicu ,igrace i autobus ako sad ne pobedimo necemo nikada

AMIN
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3833
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 16. kolo: VOJVODINA - c.z. (četvrtak, 19h)

Post by Red Marquis »

Pre nekih 8-9 godina sam presekao, i prestao ne samo da idem na mečeve s ciganima, već ih ni ne gledam na tv-u. Čekam da prestane doba skinutih i posranih gaća, ali mislim da to vreme nije još blizu.
Io odio Belgrado
User avatar
newnowapv
Posts: 589
Joined: Sun Dec 06, 2009 4:05 pm
Location: Telep

Re: 16. kolo: VOJVODINA - c.z. (četvrtak, 18.55h)

Post by newnowapv »

Kad je tesko, daj popa! :popa:
Istocno stajanje
Posts: 540
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: 16. kolo: VOJVODINA - c.z. (četvrtak, 18.55h)

Post by Istocno stajanje »

Spreman sam da im oprostim sve kikseve do sada ako pobede u cetvrtak!
Koral
Posts: 418
Joined: Tue Jun 09, 2009 2:54 pm

Re: 16. kolo: VOJVODINA - c.z. (četvrtak, 18.55h)

Post by Koral »

"Како је саопштила Звезда, улазнице се могу купити на продајним местима Гигс тикса у књижарама Вулкан по цени од 500 динара за јужну трибину и 1.000 динара за западну."

Od kada ovi prodaju ulaznice za zapadnu tribinu?!
1892
Posts: 1052
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: 16. kolo: VOJVODINA - c.z. (četvrtak, 18.55h)

Post by 1892 »

Koral wrote: Tue Oct 18, 2022 6:39 pm "Како је саопштила Звезда, улазнице се могу купити на продајним местима Гигс тикса у књижарама Вулкан по цени од 500 динара за јужну трибину и 1.000 динара за западну."

Od kada ovi prodaju ulaznice za zapadnu tribinu?!
Na radiju sam danas čuo da se karte za zapad prodaju u BG po ceni od hiljadu dinara. Potpuna glupost.
Come on you Reds!
Duplof
Posts: 862
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: 16. kolo: VOJVODINA - c.z. (četvrtak, 18.55h)

Post by Duplof »

Znači ipak će biti ono čega smo se bojali - bićemo gosti na svom stadionu... Sramota za upravu!
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
User avatar
N13
Posts: 2028
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 16. kolo: VOJVODINA - c.z. (četvrtak, 18.55h)

Post by N13 »

Mislim da je to jako tesko spreciti. Zamislite tek da smo moderni dovoljno, pa da postoji online prodaja ulaznica na klupskom sajtu? Ovako smo prepustili gigstixu da prodaje, a oni imaju kancelariju i u BG.

Ja cu biti zadovoljan ako zaista ispune ono sto su rekli - sa zvezdinim obelezjima nema ulaza na zapad. To ponavljaju svake godine, ali uvek bude ciganskih dresova i majica na zapadu.
Neka jednom odrze rec i ja cu biti zadovoljan.
Duplof
Posts: 862
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: 16. kolo: VOJVODINA - c.z. (četvrtak, 18.55h)

Post by Duplof »

N13 wrote: Tue Oct 18, 2022 7:35 pm Mislim da je to jako tesko spreciti. Zamislite tek da smo moderni dovoljno, pa da postoji online prodaja ulaznica na klupskom sajtu? Ovako smo prepustili gigstixu da prodaje, a oni imaju kancelariju i u BG.

Ja cu biti zadovoljan ako zaista ispune ono sto su rekli - sa zvezdinim obelezjima nema ulaza na zapad. To ponavljaju svake godine, ali uvek bude ciganskih dresova i majica na zapadu.
Neka jednom odrze rec i ja cu biti zadovoljan.
Realno, svako ispod jakne može obući šta poželi, da ne idemo u neke drastičnije detalje. Stvarno li neko misli da će ljudi na ulazima proveravati ko šta nosi ispod jakne? Ove sezone na istoku nisu bili u stanju da pocepaju kartu nekad, a kamoli da pretresu malo ozbiljnije.
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
Locked