15. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA 1:1 (1:0)

User avatar
slanina
Posts: 809
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: 15. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, petak 17 (A1P)

Post by slanina »



Ju ju šta nam govvnaaa sviraju,sad se vidi bolje pa to je tuga...
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 15. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, petak 17 (A1P)

Post by Voja »

Zakinuti smo bar za jedan penal
Image
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 15. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, petak 17 (A1P)

Post by fare »

Pa znate ko je bio u War sobi on je svirao penal jebo mamu svoju, Jovanović je pokazao da je dobilo signal iz War sobe da je penal. Nemamo 9 i nemamo 10 pa šta više da očekuješ 1 bod u Pazaru malo li je a sada ponovno guženje ciganiji i jedno 0:3.
Do sada naj veće razočaranje od pojačanja Filip Malabašić pa on ne zna gde udara, ako ne bude nekih velikih i pravih pojačanja na Zimu mi nemamo čemu da se nadamo mislim ulasku u Evropu a po meni najveće iznenađenje danas Milan Rastavac ustao sa klupe i dobio žuti karton :D.
Last edited by fare on Fri Oct 14, 2022 10:26 pm, edited 1 time in total.
Nevernik II
Posts: 448
Joined: Fri Jun 10, 2022 3:29 pm

Re: 15. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, petak 17 (A1P)

Post by Nevernik II »

Dobto, sad sledi 10 lakših utakmica 😁
Sledeća ozbiljna tamo negde u martu.
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: 15. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, petak 17 (A1P)

Post by Dragojlo »

@Fare, nije WAR, nego VAR....
WAR znači rat, a VAR Video Assistant Referee...
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 15. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, petak 17 (A1P)

Post by Voja »



Jbt.... dal ja sa previse emocija i strasti gledam mecev pa dobijem iskrivljenu sliku ili... kakav bunesligaski fudbal,tempo,kakav dobar put... o cemu ovi ljudi pricaju!? :roll:
Image
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: 15. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, petak 17 (A1P)

Post by borrissey »

Na stranu očaj, kriminal, kanal i mulj u kom se naš Klub nalazi, ali ovo nije penal ni u Boljšoj teatru...
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 15. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, petak 17 (A1P)

Post by Turija »

Vojo, utakmica je, cinjenicno, bila borbena, trcalo se mnogo vise, nego ranije.
Tehnicki nije bundesligaski, ali zavisi koga gledas u Bundes ligi. Ako pogledas Keln protiv partizana i trenera Kelna ( koji ce najverovatnije zasluzeno dobiti otkaz), onda i nije tako apsurdno to sto su pricali Gacinovic i Rastavac.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Taxista
Posts: 119
Joined: Mon Jul 25, 2022 7:03 pm

Re: 15. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, petak 17 (A1P)

Post by Taxista »

Nažalost,ja sam pre utakmice kad sam video ko je u VAR sobi,rekao da od pobede nema ništa.Prostićete,al go**o telepsko neko mora da malo prevaspita.Što se utakmice tiče,prvo poluvreme 0,drugo još bože pomozi.Penal,tja...i može i ne mora,al opet vraćajući se na početak posta go..ar je jedva čekao bilo kakvu situaciju.U.Nikolić je naš najpotkovaniji fudbaler.Nadam se da će zdravlje da ga služi.Milosavljević konačno uklonjen,bekovi nisu bog zna kako pomogli,ali ni odmogli.Šteta za onaj drop Simića.Daj da opalimo cigojnere i sve im oprastam do sad.
User avatar
Milan
Posts: 4156
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 15. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, petak 17 (A1P)

Post by Milan »

Da, kao borbeniji su bili u drugom poluvremenu, ali i dalje nemamo jednu smislenu akciju. Bezopasni smo, jalovi, spori u oslobadjanju lopte…, ma sve isto, a o cemu se ovde drvi vec dugo. Kad dodjemo u fazu napada, protivnicka odbrana se postavi i kad vidim nase kako stoje, kruze s loptom i cekaju da se neko cudo desi…-tu bih ih postrojio i zavrsio im karijere. Mi nismo u stanju 2 sanse na utakmici da napravimo. Tuga…

Sta se jebeno dogodilo sa Malbasicem???!!! Gari jednu loptu nije u stanju da sacuva…
POŠTO OBRAZ ???!!!
lapo-lapo
Posts: 210
Joined: Fri May 20, 2022 11:47 am

Re: 15. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, petak 17 (A1P)

Post by lapo-lapo »

Oni su vise zadovoljni bodom nego mi, mi smo kiksnuli (ponovo) a oni protiv Vojvodine osvojili bod. Dobra stvar je sto nam ostali rezultati jos idu u prilog, pa nakon sledece utakmice, dolaze nesto lakse koje bismo morali dobiti za popravljanje utiska pa onda da se spremamo za prolece bolje i pobede nove...
1892
Posts: 1052
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: 15. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, petak 17 (A1P)

Post by 1892 »

Iz utakmice u utakmicu deluje da bi Uroš Nikolić mogao biti ustvari najveće pojačanje ukoliko ga zaobiđu povrede. Pregled igre, šut, centaršut, hrabrost u igri. U ovom sivilu jedino me je to impresioniralo. Drugo poluvreme vrlo dobro, dok Mima to nije presekao sa nelogičnim izmenama, čijim ulaskom je tempo potpuno splasnuo i taj momentum koji je bio na našoj strani nepovratno izgubio. NN i Veljko Simić skroz van forme, šteta.
Come on you Reds!
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: 15. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, petak 17 (A1P)

Post by Danilo »

Stvara se neki utisak da mi ovakvim rezultatima moramo biti zadovoljni.Tobož potrebno je vreme i tako to.Iz utakmice u utakmicu ja nevidim nikakav pomak.Niko ne preuzima odgovornost.Niko ne snosi sankcije.Na početku sezone spominjali su i titulu.Situacija me izuzetno podseca na Fk Partizan sa Stolicom, smehotresna ekipa a sad dobija Keln dva puta respect i izgleda ozbiljno da znaju sta hoce.Petric kapa dole
Ne razumem ako je Slavoljub sa onim timom i predsednikom penzionerom imao vise bodova kako bi taj tim igrao da je dobio vreme....Obrni okrrni meni lici da je trener najveci problem.
Da li su ljudi svesni sta se ocekuje od Fk Vojvodine
Izuzev ova 4 tima iz gornjeg dela , koji su nas pocepali , sa svim autsajderima igrali smo egal.Ne racunam raspali Nis u tom momentu i Mladost koja se je skupila 5 dana pred pocetak prvenstva.
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 15. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, petak 17 (A1P)

Post by ssnigd »

U cetvrtak je jedina utakmica gde bih zeleo da vidim ponovo Psiholjuba na klupi. Jedino je on u prethodnih deset godina znao nesto sa ciganima da uradi ibda ih namuci.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 15. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, petak 17 (A1P)

Post by fare »

Dragojlo wrote: Fri Oct 14, 2022 11:01 pm @Fare, nije WAR, nego VAR....
WAR znači rat, a VAR Video Assistant Referee...
+1
Locked