15. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA 1:1 (1:0)

Locked
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

15. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA 1:1 (1:0)

Post by Grof Žekula »

Керкез, Петрић, Лазетић, надиграше Миму у минулом периоду.

Гаћиновић чека. Неко гаће и скида, петком увече.

Идемо у Нови (почетак) Пазар (бурека) да пробамо да се не срамотимо пред пуним трибинама.

Јер "славно име она има". И мало тога још. Ако не постанемо мушкарци и не преузмемо ствари у своје руке. И задржимо поменуте гаће на месту, а не у истима. Да предахнемо бар за викенд, пред долазак непобедивих спортских пријатеља.

Нови Пазар - ФКВ 1:1 (1:0)
1:0 - Никчевић 10' (п)
1:1 - Буснић 60'


Извештај са утакмице - https://www.superliga.rs/sezone/2022-23/match/3600
Marko93
Posts: 549
Joined: Fri Jul 18, 2014 1:32 pm

Re: 15. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, petak 17

Post by Marko93 »

1 i D2+ uz crveni karton i ulazak Zukica zivi bili ja pogresio
CRD FCV
Posts: 1603
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 15. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, petak 17

Post by CRD FCV »

Овде влада ентузијазам и интересовање за утакмицу ко да је неко сачувајмебоже умро. Идемо на ноге њима напаљенима ми попишани ал јебем га памтимо и горе. Много горе. Можда раније нисам примећивао или га нисам слушао, али сад сам одслушао Раставца на конференцији и имам утисак да има проблеме са хормонима. Не видим како он некога може да мотивише.
Распоред овог кола нам иде на руку. Црно бели дерби, ТСЦ дочекује Бождовац. Уколико наши дају први гол нек одиграју бункер живота и да се онда надамо повољном расплету на друге две текме.
Термин катастрофа, јел се то сад штеди на струји и рефлекторима? Мада какве смо термине имали ово је ударни термин.
Надам се истој формацији као против ТСЦ с тим да бих Кабића гурнуо у први тим, воли да гризе и луцидан је. Комплет тим да се открије саиграчу са лоптом и ето боље игре 50%.
На крају крајева што каже стара песма, "И нема везе што Воша нема везе"
lapo-lapo
Posts: 210
Joined: Fri May 20, 2022 11:47 am

Re: 15. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, petak 17

Post by lapo-lapo »


Evo i link sa konferencije. Ponekad mi se cini kao da smo previse kriticni, bilo razloga za to ili ne. Za relativno kratak vremenski period moze mnogo da nam donese, nema tu bas puno da se oduzme jer smo vec razocarali pa kiksevi, kojih nadam se nece biti, pogotovo u ovom kladionicarakom zargonu nece doneti nekakvu novost. Novi Pazar ima dobre rezultate ali mislim da su imali vise srece nego kvaliteta koji im sigurni ne nedostaje. Ovde se pisalo za neke ranije meceve da bi dobro bilo da igramo od starta presing, znaci visoko od samog pocetka sto je nazalost nerealno. Za Vosu je od velikog znacaja kako prođemo u recimo prvih dvadesetak minuta tj. kako otvorimo utakmicu, ako primimo prvi gol kao da je vec gotovo i nemamo vise sansu za bilo sta pa cak ni za sutiranje u okvir gola a tek preokret je daleko kao u snovima. Izgubila se neka energija sa pocetka ili recimo da se ponovi taj neki voljni momenat kao iz Kragujevca. Da se pridruzim prognoziranju; ukoliko taj pocetak ne bude naopak, neki minimalac Vosi u korist uz bunkericu i bunarenje i sa dozom srece da dobijemo cime bi se igracima vratilo samopouzdanje i vratili nadam se na pobjednicki kolosjek.
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 15. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, petak 17

Post by ssnigd »

Trazi se reakcija, trazi se borba, trazi se trcanje, trazi se fudbal.
Poprilicno jednostavno, rekao bih.
Ako toga ne bude, za mnoge je to znak da se sami pokupe.
Ne mislim da ce pun stadion biti neki tas na vagi Pazaraca, osim prvih 15 minuta. U Pazaru se uvek voleo fudbal i secam se da smo tamo X puta dobili aplauz od njihovog zapada za prikazanu igru . Zeleo bih da to ponovo vidim na kraju, uz nasu pobedu naravno.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 15. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, petak 17

Post by fare »

Kakva euforija za utakmicu a do utakmice još 16 sati :roll:
P. S. Jel zna neko koliko se puta odvojio od klupe Rastavac da prošeta malo pored aut linije na podvikne da se malo nervira u dosadašnjem delu prvenstva?
User avatar
Maki
Posts: 1112
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 15. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, petak 17

Post by Maki »

Razmišljam samo o sredi, kada ću opet videti onu dečicu na istoku. Dobili su besplatne karte, za koga će navijati?

Što se Pazara tiče, više se nadam u sudijsku organizaciju nego u našu igru. Voleo bih da gledam naše klince pošto je ovo prvenstvo već izgubljeno. Naprednjaci su tu i ubeđivaće nas još dugo da je sve u najboljem redu. Naravno, naša deca će otići u beli svet, a subvencionisaćemo preskupe strance. Tek je počelo.

Što se igre tiče, nadam se što manjem broju pasova unazad, kao i promenu taktike kod izvođenja kornera. Predlažem da se odmah lopta pošalje u gol aut, jer ovako može da nam sevne i neka kontra, gol sigurno ne možemo dati. Koliko se sećam, dali smo ga godinama unazad jedino protiv Javora onomad, kada je centaršut zlosrećno pogodio njihovog igrača...
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 15. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, petak 17

Post by Rabba »

Žao mi je što smo ponovo imali/imaćemo grogirane blizance koje smo mogli/morali da gurnemo dublje u rupu, a njihova renesansa nekako tradicionalno kreće od nas... grobari stigli sveži od blamaže u kupu i mučenja po srpskim pašnjacima do evo, izgleda, dve pobede nad Kelnom i rapsodije u koju su upali... mi da smo tom partizanu pokazali zube i barem se potukli ljudski protiv TSC, ova tekma bi bila takva ložiona pred dolazak crvenog smeća da bi verovatno ceo Novi Sad stao danas od 17-19 da pogleda tekmu. Ovako, serija loših igara, pre svega, nas je dovela u sitauciju da smo neminovnost vađenja cigana iz krize i davanja vetra u leđa pred dolazak Turaka(morah da se informišem s kim igraju...) već prihvatili a da je veliko pitanje da li možemo da se nadamo bilo čemu pozitivnom u Novom Pazaru...

Ono što je tužna činjenica je da je Rastavac ubedljivo najbolji trener kojeg smo imali u skorijem vremenskom periodu. Šta se dešava unutar kluba i igrača to je već pitanje za više instance, na koje oni neće odgovoriti, jer nemaju odgovornost za ništa, al da ne ulazim dalje u tu tematiku, tu je već sve rečeno. Suština je da sam milion puta imao potrebu da barem malo verujem u nešto dobro unutar Voše, pa sam možda i Rastavca prihvatio više kao "našeg" a manje kao "njihovog". Ono što je činjenica je da se oni za sve u ovom talogu pitaju, na svim nivoima, od države do skupštine stanara(opet "ta" tematika...), i da je realno teško da su Rastavac, Jovanović i igrači koji su dovedeni, izvan toga. Samo dodatno razočaranje koje se taloži.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Duplof
Posts: 862
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: 15. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, petak 17

Post by Duplof »

Kao da nema zainteresovanosti za ovu utakmicu, ali meni se javlja sledeći scenario:
-pobeđujemo Pazar golom u 80. i nekom minutu, cela ekipa utrčava na teren, forum "gori" i ne može da dočeka utakmicu u sredu;
-dolaze nam cigani, dajemo dva gola u prvom poluvremenu, pobeđujemo;
-tako naloženi od ovih par utakmica, a i umorni, gubimo od Grafičara u prvom kolu kupa;
-Zbilja najavljuje veliko pojačanje na zimu, ali od toga nema ništa;
-(bonus :) ) Srbija na SP ide u četvrtfinale.
Naravno, ovo sam napisao samo da se bar malko podigne atmosfera bar ovde na forumu, dosadno mi je kad nemam šta da čitam ovde :D
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
Makraganta
Posts: 33
Joined: Sun Jul 17, 2022 10:33 am

Re: 15. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, petak 17

Post by Makraganta »

Odbrana nam je katastrofalna, svaku drugu loptu vraćaju golmanu. Sredinu terena ne bi ni da pominjem, tu nemamo jednog igrača koji može da iznese loptu na protivnikovu stranu terena. Napad nam je još i najbolji deo tima, a dzaba kada nema ko da im doda loptu od igrača koji igraju sredinu terena, već N.N. i Simic moraju da se vraćaju pozadi da bi se bilo kakva valjana akcija odigrala. Sve u svemu dosta sreće zelim danas timu protiv Novog Pazara.
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1362
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: 15. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, petak 17

Post by Uvek sa tobom »

Пошто су сви на располагању надам се Чумићу и У. Николићу од почетка, са њима бар колко толко и играмо фудбал.

Како било, све сем пораза ће ме пријатно изненадити, јер каже тренер потребно нам је време...
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
Marko93
Posts: 549
Joined: Fri Jul 18, 2014 1:32 pm

Re: 15. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, petak 17

Post by Marko93 »

Duplof wrote: Fri Oct 14, 2022 9:06 am Kao da nema zainteresovanosti za ovu utakmicu, ali meni se javlja sledeći scenario:
-pobeđujemo Pazar golom u 80. i nekom minutu, cela ekipa utrčava na teren, forum "gori" i ne može da dočeka utakmicu u sredu;
-dolaze nam cigani, dajemo dva gola u prvom poluvremenu, pobeđujemo;
-tako naloženi od ovih par utakmica, a i umorni, gubimo od Grafičara u prvom kolu kupa;
-Zbilja najavljuje veliko pojačanje na zimu, ali od toga nema ništa;
-(bonus :) ) Srbija na SP ide u četvrtfinale.
Naravno, ovo sam napisao samo da se bar malko podigne atmosfera bar ovde na forumu, dosadno mi je kad nemam šta da čitam ovde :D
Pa ako ispadamo od graficara nisi nam bas digao atmosferu😁😁😁
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 15. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, petak 17

Post by Turija »

Makraganta wrote: Fri Oct 14, 2022 9:34 am Odbrana nam je katastrofalna, svaku drugu loptu vraćaju golmanu. Sredinu terena ne bi ni da pominjem, tu nemamo jednog igrača koji može da iznese loptu na protivnikovu stranu terena. Napad nam je još i najbolji deo tima, a dzaba kada nema ko da im doda loptu od igrača koji igraju sredinu terena, već N.N. i Simic moraju da se vraćaju pozadi da bi se bilo kakva valjana akcija odigrala. Sve u svemu dosta sreće zelim danas timu protiv Novog Pazara.
Sve je tacno sto si napisao.
Videcemo da li moze ekipa, trener, pa i ceo Klub, da nesto promene na bolje?
Novi Pazar je dobar i pravi test za to u ovom trenutku.
Sudi Jovanovic, pa i tu ne bi trebalo biti vecih problema?
Utakmicu cu odgledati mirno, bez navijackog osecanja pripadnosti.
PS
Ne znam na osnovu cega smo blagi favoriti na mozzartovoj kladionici ( kvota na Vosu 2,70 a na Pazarce 2,75 danas)?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3833
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 15. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, petak 17

Post by Red Marquis »

Potpisao bih na keca rutinski poraz u Pazaru i ispadanje iz kupa od drugoligaša zarad igranja na krv i nož i otimanja barem boda ciganima.
Naravno to se neće desiti. I onda mi je teško da posmatram sve skorije mečeve sa nečim većim od blage doze melanholije (blage jer sam srećom oguglao od konstantnog luzeraja).
Io odio Belgrado
User avatar
LIMAN
Posts: 197
Joined: Tue Aug 30, 2016 3:42 pm

Re: 15. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, petak 17

Post by LIMAN »

Red Marquis wrote: Fri Oct 14, 2022 1:44 pm Potpisao bih na keca rutinski poraz u Pazaru i ispadanje iz kupa od drugoligaša zarad igranja na krv i nož i otimanja barem boda ciganima.
O ovome sam bas danas razmisljao, samo malo brutalnije, prihvatio bih sve poraze do kraja prvenstva, za POBEDU nad ciganima.
Само храбро до нове победе, але...
Locked