15. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA 1:1 (1:0)

User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 15. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, petak 17 (A1P)

Post by Deep Purple »

Da li Pešukić ima već žuti? Jer ako ima ono je čist drugi žuti bio za njega nakon onog starta nad Simićem na sredini.

Damjanović je jako jako bezobrazan igrač, nadam se da će ga neki naš igrač u skoku namestiti laktom.
CRD FCV
Posts: 1604
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 15. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, petak 17 (A1P)

Post by CRD FCV »

Воша у другом полувремену је Воша коју желим да гледам.
Буснић доктор за Топића.
Кабић пар киксева доста ризичних.
Антонијевић-Лазаревић сјајан бековски тандем.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 15. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, petak 17 (A1P)

Post by Deep Purple »

Ovo što za izmenama radi Rastavac me jako pogađa. Čovek ne zna šta radi definitivno.

Nadam se da se rastajemo jer nema smisla stvarno.

Katastrofalne odluke u završnicama. Da li on sa njima radi završnice???

Nemanja Nikolić ima da izbaci pod pravim uglom Malbašića u 91 minutu jedan na jedan on gura bočnu loptu ka Kabiću.

Ima prostora da ostavi na krilo loptu kada smo imali četiri na tri napad on zalama pa hoće rezanu kroz dve linije odbrane da provuče.

Igrači se otvaraju pod lošim uglom tokom cele sezone. Uvek loše stoje. Kod svakog prijema lopte smo okrenuti na pogrešnu stranu i to nam u startu oduzima 2-3 sekunde kod svakog napada što je previše. Mi definitivno kada spojilo sve zadnje i centralne vezne nemamo jednog kvalitetnog igrača. Busnića gotivim ali je tužno da ti je on najkvalitetniji vezni.
Last edited by Deep Purple on Fri Oct 14, 2022 6:58 pm, edited 1 time in total.
User avatar
N13
Posts: 2030
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 15. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, petak 17 (A1P)

Post by N13 »

Utisak utamice je zuti karton Rastavca zbog agresivnog istupa prema sudijama :D ko bi rekao...
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1461
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 15. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, petak 17 (A1P)

Post by Neizlecivi »

Onaj start je za drugi zuti.
Momci su bili borbeni jako u drugom delu igre. Samo mi ostaje gorak ukus u ustima zbog utiska da su u jednom trenutku imali nalet gde su Pazarci lagano mogli da prime 3 komada, a nasi to nisu iskoristili ni malo...

Eh kad bi tako grizli i u sredu.
Istocno stajanje
Posts: 541
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: 15. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, petak 17 (A1P)

Post by Istocno stajanje »

Uzeli smo BOD!

Spavas li mirno zvezdo crvena?
User avatar
slanina
Posts: 809
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: 15. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, petak 17 (A1P)

Post by slanina »

Uz dužno poštovanje Busniću i svaka čast za gol,on je meni igrač koji ne zna da doda da primiri loptu kao i Lazarević iako je naš .Ne znam što je Topić na klupi iako me nervira vraćanje unazad.Malbašić veliko razoračenje šta mu se desilo,on ne zna gde je svaki duel izgubi a nekad kad dobije gol pola šanse.Kabić sve lošiji umesto da napreduje.Treba nam špic crnac ,razarač ovo je sve kerov kuurac da me izvinite šuta u gol nema.
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 15. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, petak 17 (A1P)

Post by Voja »

slanina wrote: Fri Oct 14, 2022 7:19 pm Treba nam špic crnac ,razarač ovo je sve kerov kuurac da me izvinite šuta u gol nema.
Imam ga.... a i Valakari veceras dao gol,al ko mene sta pita :mrgreen:

Ono sto mene hrabri je da smo mi ovako razbucani i fizicki i takticki,bez pleja,bez spica egal sa mnogim ekipama
Image
Duplof
Posts: 862
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: 15. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, petak 17 (A1P)

Post by Duplof »

N13 wrote: Fri Oct 14, 2022 6:55 pm Utisak utamice je zuti karton Rastavca zbog agresivnog istupa prema sudijama :D ko bi rekao...
Sad mi je žao što nisam gledao utakmicu :)
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 15. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, petak 17 (A1P)

Post by slanobarac »

Ako budemo ovim tempom igrali i skupljali bodove, blizanci će biti na 30+ bodova a Čuka i TSC na 20+ bodova od nas. :frown:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
slanina
Posts: 809
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: 15. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, petak 17 (A1P)

Post by slanina »

Voja wrote: Fri Oct 14, 2022 8:01 pm
slanina wrote: Fri Oct 14, 2022 7:19 pm Treba nam špic crnac ,razarač ovo je sve kerov kuurac da me izvinite šuta u gol nema.
Imam ga.... a i Valakari veceras dao gol,al ko mene sta pita :mrgreen:

Ono sto mene hrabri je da smo mi ovako razbucani i fizicki i takticki,bez pleja,bez spica egal sa mnogim ekipama
Ih kad bi taj došao popravio bi nam krvnu sliku . :mrgreen:
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 15. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, petak 17 (A1P)

Post by Voja »

slanina wrote: Fri Oct 14, 2022 8:44 pm
Voja wrote: Fri Oct 14, 2022 8:01 pm
slanina wrote: Fri Oct 14, 2022 7:19 pm Treba nam špic crnac ,razarač ovo je sve kerov kuurac da me izvinite šuta u gol nema.
Imam ga.... a i Valakari veceras dao gol,al ko mene sta pita :mrgreen:

Ono sto mene hrabri je da smo mi ovako razbucani i fizicki i takticki,bez pleja,bez spica egal sa mnogim ekipama
Ih kad bi taj došao popravio bi nam krvnu sliku . :mrgreen:
Pogledaj danasnji gol :mrgreen:

On i crnac razbijac kog sam isto nasao i eto Vose kojoj ni Rastavac ne moze nista :mrgreen:
Image
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 15. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, petak 17 (A1P)

Post by ssnigd »

Novi Pazar zreo za tri komada. Ne koristimo ulaske u 16m sa vise igraca, svi stoje i cekaju loptu.
Penala videlo nije, jos jedna u nizu gresaka na nasu stetu.
Ovakva igra ne moze da prodje, ako nemamo dva igraca na sredini terena koja mogu da trce i da znaju sa loptom.
Imamo balast identicnih igraca na tim pozicijama, kojih se moramo resiti u polusezoni. Zukic, Topic, Milosavljevic, Miletic, Busnic. Trojica slobodno mogu da odu vec sada.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
slanina
Posts: 809
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: 15. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, petak 17 (A1P)

Post by slanina »

Pogledaj danasnji gol :mrgreen:
Naši bi tu kad dobiju loptu odakle je ovaj odapeo vratili golmanu nazad a ovakav šut je naučna fantastika za naše,oni ko da ne gledaju fudbal.To vraćanje me toliko iritira da je to neverovatno.
Ti dvostruki aršini kod naših sudija kad mi igramo i drugi je toliko evidentno da samo slepac ne vidi,jel imamo mi nekog u upravi da reaguje?
Nama penal odma suđen bez ikakve provere čak i usporeni snimak iz nekog ugla gde se ne vidi kontakt,pa kod šuta njihov igrač ulazi u šesnaesterac nama su ponovili penal protiv Kolubare zbog toga a ruke ni da sačeka VAR proveru jer zna se ko sedi u VAR sobi ,ne bi ga imenovao oštetio nas je bar 5 puta ove sezone čovek nas ne voli a živi u ovom gradu.
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
lapo-lapo
Posts: 210
Joined: Fri May 20, 2022 11:47 am

Re: 15. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, petak 17 (A1P)

Post by lapo-lapo »

Neka postavi neko snimak sa utakmice sa golovima ako ima.
Locked