14. kolo: VOJVODINA - TSC 1:2 (1:2)

Locked
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 14. kolo: VOJVODINA - TSC, subota 19h

Post by ssnigd »

Nase vedete NN i Simic opet dominirali.
Popisam se, da izvinete, na inteligenciju najinteligentnijeg igraca nase lige, koji ne zna da sutne na gol. Sut mu je jacine devojcice prvog razreda gimnazije.
Navukli protivnicki treneri psihicki slabu osobu, da umisli da je glavni, a ova budala veruje u to i nema ga nigde na terenu.
Idi decko sam iz ovog kluba, pa onda lajkuj po tviteru Sasu Danilovica kako peva "sve za ljubav, sve za partizan" posle tekme sa grobarima.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 14. kolo: VOJVODINA - TSC, subota 19h

Post by slanobarac »

I kada malo podignemo nivo igre vidi se da ne možemo da pariramo iole ozbiljnijim ekipama. Za gat je dovoljno ali za tsc nije. Idemo dalje što reče Trener i rastemo iz meča u meč. Bićemo pravi na proleće a sad je bitno jedinstvo. Živela Srbija!
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: 14. kolo: VOJVODINA - TSC, subota 19h

Post by Danilo »

Auuu kako jadno sve izgleda.Što Veljko Simic nije igrao , šta se dešava s njim razbijao je i nestao....Nema niko za prelaznu ocenu eventualno Čumic i Nikolic U.
Ovde je nesto mnogo trulo.Rastavac izjavljuje igrali smo koliko smo mogli, ej Trener FK Vojvodine to izjavljuje.
Gospodine treneru, Lazetic te je sistemom igre ubio ubio u pojam.Da li si video kakav pritisak sa kluoe pravi na igrače na sudije, energiju, da li si video da Tsc ne vraca loptu nazad ....a ti stojis kao mrtvo puvalo i tapšes.
Nije uprava kriva , oni se ljudi ne razumeju u fudbal niti su nekad pohadjali predmet fizičkog vaspitanja, mislim da taj deo zaista posle mnogo godina funkcionise i radi se
Problem je sto su se zajebali sa strucnim licima koji rade sa prvim timom i omladinskom skolom.
Mislim da niko nece da prizna gresku da je pogresio, ali zako ce biti sve gore i gore.Menjajte trenera mora da se napravi neki Šok .
I dovedite Misu Kosanovica da vam napravi ekipu sistem igre , ne mora kao trener nego kao neko strucno lice.
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 14. kolo: VOJVODINA - TSC 1:2 (1:2)

Post by Turija »

Dva suta u okvir gola i to od jednog istog igraca ( Cumica) za celu utakmicu u derbiju.
Igraci imaju snage za 30 minuta ozbiljnijeg fudbala. Polovina igraca polupovredjeni i cuvaju sebe. Ucestvuju u igri samo kad dobiju loptu u noge.
Centrira se napamet, a nema igraca koji moze dohvatiti loptu, ni nisku, ni visoku. Prakticno je bunarenje u napadu, a i u odbrani.
Odbrana se raspada kad bekovi odu u napad. Niko ih ,,ne zatvara" na kontri, jer se slabo trci.

Omladinska skola je katastrofa. Izlaze iz nje neobuceni igraci i losih psihofizickih karakteristika, posledica lose selekcije i (ne)rada. Odskoce samo retki na individualni prirodni talenat, koji tek treba da se formiraju kao igraci u drugom klubu.
Da bi Klub igracki ozdravio, prvo se mora napraviti red u Omladinskoj skoli. Dzabe ,,preciscavati vodu" ako je ona zagadjena na izvoru. Ta voda nikad ne moze biti dobra za upotrebu.
Svakog prelaznog roka se kupuje ceo prvi tim. Naravno od onih igraca koji nemaju klub, jer Vosa nema para za bolje. I iz tog zacaranog kruga ( nedostatka novca i dobrih igraca) ne moze se izaci bez igraca stvorenih na FCVB.

Taj problem moze razresiti samo neko ko ima trenerski fudabalski autoritet iza sebe i karakter da pokaze vrata celoj toj ekipi neradnika.
Osim ,,Cika Mise" ne vidim nikog drugog, da bi sa dobrom namerom vratio Vosu na pravi put. U godinama je kad to jos uvek moze i kad mu novac nije prioritet, vec da zavrsi fudbalsku karijeru u klubu u kojem je poceo i gradu u kojem je odrastao i zivi.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
meshtan
Posts: 49
Joined: Mon Aug 12, 2019 3:22 pm

Re: 14. kolo: VOJVODINA - TSC 1:2 (1:2)

Post by meshtan »

Turija wrote: Sun Oct 09, 2022 10:56 am
Omladinska skola je katastrofa. Izlaze iz nje neobuceni igraci i losih psihofizickih karakteristika, posledica lose selekcije i (ne)rada. Odskoce samo retki na individualni prirodni talenat, koji tek treba da se formiraju kao igraci u drugom klubu.
Da bi Klub igracki ozdravio, prvo se mora napraviti red u Omladinskoj skoli. Dzabe ,,preciscavati vodu" ako je ona zagadjena na izvoru. Ta voda nikad ne moze biti dobra za upotrebu.
Svakog prelaznog roka se kupuje ceo prvi tim. Naravno od onih igraca koji nemaju klub, jer Vosa nema para za bolje. I iz tog zacaranog kruga ( nedostatka novca i dobrih igraca) ne moze se izaci bez igraca stvorenih na FCVB.

Ovo je srz svih problema u Vojvodini. Ozbiljne pare otimaju od roditelja. Informacija koja je proverena je da se u omladinskoj skoli sve placa kadeti, pioniri i sve mladje kategorije placaju opremu,pripreme, turnire na koje idu i to sve po naduvanim cenama.Cak sam cuo da su i sudije placali na nekim utakmicama. i naravno sve ide u kešu i na ruke. forsiraju se deca koja imaju varijante sa direktorom a ostali su samo broj na treningu...Iz omladinske skole niko nema mrvicu odgovornosti. Prodaju omladince koji nesto vrede a za prvi tim kupuju olupine sa kojima mogu da naprave tal. Evo Milosevica kao primer nije potpisao ugovor jer su hteli da ga prevare, trci krugove po Vujadinu i ceka zimu da promeni dres u boje na kom nema ni crvene a ni bele
student
Posts: 87
Joined: Sat Dec 21, 2013 12:51 pm

Re: 14. kolo: VOJVODINA - TSC 1:2 (1:2)

Post by student »

Samim zalaganjem i htenjem na jucerasnjoj utakmici sam i zadovoljan.
Najveci problem vidim i dalje na bekovskim pozicijama kao i na poziciji zadnjeg veznog. Kretanje bez lopte ne postoji i igraci koji igraju na tim pozicijama ne mogu da iznesu loptu.

Jedan najozbiljniji predlog administraciji foruma. Hajde da uvedemo glasanje (ako je tehnicki moguce naravno) o formaciji i postavi za narednu utakmicu.

Neka se 2 dana glasa za formaciji, a naredna 4 za postavu. (Zavisno od toga za koliko se dana igra naredna utakmica).

Hajde da uvedemo i glasanje za najlosije igrace u timu / najslabije pozicije. Odnosno na kojoj poziciji su nam potrebna pojacanja.

Isto moze da vazi i za poziciju predsednika / sportskog direktora / trenera itd. S tim da bi ovde bilo dobro dati i predlog koga umesto te osobe.

Neka glasanje bude jednostavno, kao na primer na Viberu ili Facebook-u. Jedan forumas jedan glas.

Bar cemo znati kako vecina nas misli.
User avatar
Salvador
Posts: 1071
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: 14. kolo: VOJVODINA - TSC 1:2 (1:2)

Post by Salvador »

Podržavam predloge.

Inače mi deluje da nam je najtanja pozicija zadnjeg veznog, svi napadi nam kreću preko bekova i krila ili neko bunarenje, uopšte nemamo pas igru po sredini.
Juče čitavo drugo poluvreme nismo napravili poštenu akciju, isto i protiv Čukaričkog i Partizana.
Šteta štonisu došli Radoja ili Medojević, oni bi već promenili priču, naravno i neki trener koji bi znao da ih organizuje.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 14. kolo: VOJVODINA - TSC 1:2 (1:2)

Post by Voja »

Moram priznati da mi je juce Uros Nikolic ostavio utisak izuzetno sebicnog igraca i velikog solera... al dobro,to je bilo juce,videcemo kako ce biti u sledecim mecevima
Image
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 14. kolo: VOJVODINA - TSC 1:2 (1:2)

Post by ssnigd »

Voja wrote: Sun Oct 09, 2022 2:52 pm Moram priznati da mi je juce Uros Nikolic ostavio utisak izuzetno sebicnog igraca i velikog solera... al dobro,to je bilo juce,videcemo kako ce biti u sledecim mecevima
Obicno pogodis iz prve ove stvari. Nadam se da ces sada omasiti :mrgreen:
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 14. kolo: VOJVODINA - TSC 1:2 (1:2)

Post by Voja »

ssnigd wrote: Sun Oct 09, 2022 5:29 pm
Voja wrote: Sun Oct 09, 2022 2:52 pm Moram priznati da mi je juce Uros Nikolic ostavio utisak izuzetno sebicnog igraca i velikog solera... al dobro,to je bilo juce,videcemo kako ce biti u sledecim mecevima
Obicno pogodis iz prve ove stvari. Nadam se da ces sada omasiti :mrgreen:
Nisam napisao da bih pogadjao,vec sam primetio u brdo situacija da je mogao ranije da se oslobodi lopte i prosledi je saigracu,ali nije to hteo,i posle kad premotam i na prethodnu minutazu (recimo ono soliranje pred golom partizana) polako sticem utisak da je igrac u fazionu "ja sve znam,ja sve mogu",al videcemo u skorije vreme
Image
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 14. kolo: VOJVODINA - TSC 1:2 (1:2)

Post by ssnigd »

Vojo, nisam mislio ni na kakve decije igre, da li si u pravu ili ne i da ti je to bitno.
Nego, da obicno ovakve stvari cesto prvi primetis i budes u velikom procentu u pravu.
Nadam se da neko u klubu zna kako se radi sa "zvezdicama", koji podignu nos i umisle da su bitni, a u stvari su suvi prosek nase lige. I to sve zato sto su odigrali dve solidne utakmice.
Ah da, ne radi niko vec nedeljama... Pocelo je od Barayea, pa Simica, Malbasica, NN i sada i Urosa Nikolica.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 14. kolo: VOJVODINA - TSC 1:2 (1:2)

Post by churguzijanac »

Naši svi dave loptu, zato i delujemo sporo i nemoćno.
lapo-lapo
Posts: 210
Joined: Fri May 20, 2022 11:47 am

Re: 14. kolo: VOJVODINA - TSC 1:2 (1:2)

Post by lapo-lapo »

Dosta sporo prelazimo u fazu napada i sa mnogo poteskoca dolazimo u poziciju da stvorimo sansu za gol. Zbog toga imamo malo suteva na gol (u okvir)! S druge strane, nasim rivalima to lakse ide, pa sto je kvalitetnija ekipa to je vidljivije, lakse dolaze pred nas sesnaesterac. Nismo dovoljno agresivni, kao da nismo u mogucnosti da trkacki pariramo...
CRD FCV
Posts: 1603
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 14. kolo: VOJVODINA - TSC 1:2 (1:2)

Post by CRD FCV »

Може ли топик за утакмицу против Пазара, најава уколико неко има инспирацију
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 14. kolo: VOJVODINA - TSC 1:2 (1:2)

Post by slanobarac »

CRD FCV wrote: Wed Oct 12, 2022 1:02 pm Може ли топик за утакмицу против Пазара, најава уколико неко има инспирацију
U Pazaru se traži karta više a kod nas interesovanje nula. :(
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Locked