14. kolo: VOJVODINA - TSC 1:2 (1:2)

Locked
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

14. kolo: VOJVODINA - TSC 1:2 (1:2)

Post by Grof Žekula »

Мушкарац, коме је надимак МИМА, рефлектује „то“ на остале око себе.
Играмо ко пи*ке.
Нема везе, кажу да је „јединство јаче него икад".
Све знају, осим да надиграју и победе некога.
И не смета никоме. Тринаест кола прошло.
Ја да штедим струју и заврћем сијалице, а жали Боже наших представа под рефлектором.
„Карађорђа“ посебно.
Ко у суботу врати лопту голману, желим му окончање каријере ломом потколенице која не зараста никако.
Нисмо Барса као у оној песми. Запамтите већ једном!
И да, Н. Н. (мислим, за мене и јесте непознато лице) и овај тамнопути брат студент, што игра назад, никако не требају да иду на терен.
Нека одморе мало.
Не знају. Не умеју. Не желе. Нешто јесте.
Срећом неће бити ни другог халфа, такође полуиграча (има ноге, главу нема, шта је?).
Можда зато и имамо шансе.
Или, пре, Т(о) С(е) Ц(рно) пише нама?

ФКВ - ТСЦ 1:2 (1:2)
1:0 - Чумић 28'
1:1 - Илић 32'
1:2 - Илић 44'


Извештај са утакмице - https://www.superliga.rs/sezone/2022-23/match/3586
User avatar
Turija
Posts: 10669
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 14. kolo: VOJVODINA - TSC, subota 19h

Post by Turija »

Kljucnu utakmicu protiv TSC, odgledacu mirno u tv prenosu, kao da gledam mec npr. Javor - Mladost Lucani ( bez ikakve lose pomisli sam naveo takav duel).

Slazem sa uvodom, osim onog loma, nego ko vrati loptu golmanu (kad ne mora), odmah na tribine, da na miru razmisli o svojoj igri.
Razumem opravdani gnev, ali ne bi trebalo argumentom na coveka, vec njegovo delo.
Ja cu gnev kanalisati metodom ,,ignore", jer drugog nacina nemam(o), a efikasan je ( pogadja njihov veliki ego, pa moze dati i pozitivnu reakciju ?). Od spektakularnih najava, do praznog stadiona je jako blizu (vec u oktobru i pri idealnim spoljnim temperaturama).
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9679
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 14. kolo: VOJVODINA - TSC, subota 19h

Post by Voja »

Turija wrote: Thu Oct 06, 2022 10:46 am Kljucnu utakmicu protiv TSC, odgledacu mirno u tv prenosu, kao da gledam mec npr. Javor - Mladost Lucani ( bez ikakve lose pomisli sam naveo takav duel).
Nemamo mi vise kljucne duele... za nas je prvenstvo zavrseno. Ostali samo mecevi za pokusaj uspostavljanja lepog fudbala,tecne igre i povratka publike na stadion. To je proces,za koji kod nas treba vremena... mislim da je projektovano vreme nekih desetak godina,tako da vec sad od prvog meca ne mozemo ocekivati mnogo. Gledajmo Mircevskog i prisecajmo se Milana Belica,jer me Mirce neodoljivo podseca na njega (zvrk koji je uvek gladan lopte i golova). Misljenja sam da ce ovaj pridoslica Ilic vrlo brzo postati jedan od nosilaca igre TSCa. Sto se nasih tice... mozda najzanimljiviji detalj sa meca ce biti objava sastava sat vremena pre istog
Image
User avatar
slanobarac
Posts: 3498
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 14. kolo: VOJVODINA - TSC, subota 19h

Post by slanobarac »

Mislim Grofe da si preterao sa uvodom u utakmicu. Želeti igraču da polomi nogu je odvratno. Traore odigra jednu utakmicu loše i odmah na stub srama. Šta je sa Simićem, Bjekovićem, Jeličićem, Milosavljevićem......? Mislim da ćemo doživeti poraz a ako se to desi, igrači i sudije neće biti najveći krivci.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Milan
Posts: 4156
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 14. kolo: VOJVODINA - TSC, subota 19h

Post by Milan »

Traore ima par kikseva po utakmici od kad je dosao. Na srecu, kaznjeni smo samo nekoliko puta. Dzaba njegova pozrtvovanost ako nas gluposti kostaju golova. Pritom, protiv partizana je i ta pozrtvovanost vrlo upitna…
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1362
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: 14. kolo: VOJVODINA - TSC, subota 19h

Post by Uvek sa tobom »

Набијањем и одуговлачењем до бода.
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
Maki
Posts: 1112
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 14. kolo: VOJVODINA - TSC, subota 19h

Post by Maki »

Turija wrote: Thu Oct 06, 2022 10:46 am Slazem sa uvodom, osim onog loma, nego ko vrati loptu golmanu (kad ne mora), odmah na tribine, da na miru razmisli o svojoj igri.
Ako dođe na istočnu tribinu da razmisli o svemu Grofova želja će mu biti blagoslov Gospodnji. :)
Svakako mu odavde već sledi porcija urlika i psovki za vraćanje lopte unazad.
Marko93
Posts: 549
Joined: Fri Jul 18, 2014 1:32 pm

Re: 14. kolo: VOJVODINA - TSC, subota 19h

Post by Marko93 »

Od prvog minuta treba krenuti zestoko i agresivno u trosenju vremena i hrabro izboriti 0 0 ,naravno ako vidimo da cemo izgubiti obavezno neko da dobije crveni karton dal zato sto mu se ne igra ili da za javnost izgleda da zbog toga nismo jadni mogli pobediti.

Treneru pre meca dati spid....ovaj guaranu da guaranu da se malo digne ta energija

I uz boziju pomoc da neko njihov igra rukom
Pa da iz penala pobedimo srecom pukom
User avatar
slanobarac
Posts: 3498
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 14. kolo: VOJVODINA - TSC, subota 19h

Post by slanobarac »

A znate li koji igrač je najviše vraćao loptu golmanu? Mala pomoć. U Surdulici je u prvih 15 minuta čak 4 puta vratio.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Milan
Posts: 4156
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 14. kolo: VOJVODINA - TSC, subota 19h

Post by Milan »

Ne valja kad se trener drogira, ne valja kad se ne drogira… :mrgreen:
POŠTO OBRAZ ???!!!
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 14. kolo: VOJVODINA - TSC, subota 19h

Post by ssnigd »

Milan wrote: Thu Oct 06, 2022 1:15 pm Ne valja kad se trener drogira, ne valja kad se ne drogira… :mrgreen:
Nadrogirani slaninar, sa gospodskim manirima. Ne znam sta nije jasno :mrgreen:

Ko ce da lupa recke po igracima, koliko je koji vratio loptu golmanu :?:
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
slanobarac
Posts: 3498
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 14. kolo: VOJVODINA - TSC, subota 19h

Post by slanobarac »

Svako vraćanje lopte našem golmanu propratiti zvižducima.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9679
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 14. kolo: VOJVODINA - TSC, subota 19h

Post by Voja »

slanobarac wrote: Thu Oct 06, 2022 2:48 pm Svako vraćanje lopte našem golmanu propratiti zvižducima.
Au to ce ih tacno pogoditi,mislim da mesec dana nece spavati posle silnih zvizduka :mrgreen: Pa oni ravnodusni na demoliranje od Partizana,a ne na zvizduke.
Image
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1106
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 14. kolo: VOJVODINA - TSC, subota 19h

Post by naseljekolumbija »

Да сумирам коментаре изнад-
Дрога је смрт, бавите се враћањем лопте, овај спортом :D
П.С. јединство и на форуму никад веће :mrgreen:
User avatar
Turija
Posts: 10669
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 14. kolo: VOJVODINA - TSC, subota 19h

Post by Turija »

slanobarac wrote: Thu Oct 06, 2022 11:41 am Mislim Grofe da si preterao sa uvodom u utakmicu. Želeti igraču da polomi nogu je odvratno. Traore odigra jednu utakmicu loše i odmah na stub srama. Šta je sa Simićem, Bjekovićem, Jeličićem, Milosavljevićem......? Mislim da ćemo doživeti poraz a ako se to desi, igrači i sudije neće biti najveći krivci.
Naravno da Grof to nije mislio stvarno na lom noge, vec samo da docara koliko nas frustriraju takvi potezi i da ne zeli da vidi takve igrace na terenu, pa i trenera koji to forsira.

@Voja je u pravu da ce se ovi igraci i trener uigrati, za jedno 10 godina, za Ligu veterana.

U pravu je i @Milan da je Traore kritican i da je uspeo da se izvadi sa slabijim protivnicima, dok bolji to kaznjavaju.

Ovo sa crnima je veliko pitanje sta se stvarno desilo, pa je izostala i poslovicna borbenost Traorea?
Najveci problem je sto se malo ko zalagao u Bg (samo rezervisti i Carevic), sto nikom u Klubu ne smeta sramni poraz.
Cestitam na jedinstvu.
Last edited by Turija on Thu Oct 06, 2022 4:33 pm, edited 2 times in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Locked