13. kolo: partizan - VOJVODINA 4:1 (2:0)

Karlsson
Posts: 2113
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: 13. kolo: partizan - VOJVODINA 4:1 (2:0)

Post by Karlsson »

Dižem ruke od nas i za ovu sezonu. Toliko obećanja, promena pola tima, novi trener, a ni milimetar se nismo makli od prošle sezone. NI MILIMETAR, osim što smo verovatno više novca spičkali na ovaj tim. Svi su videli, svi su znali da ovom timu fali to nešto da ga vadi iz proseka, nedeljama, pa i mesecima unazad i opet ništa nije urađeno.
Rastavac me totalno razočarao i danas da ode ne bih ni najmanje žalio. Totalno mlak, bez emocija, sa istim izrazom na licu... očigledno nije u stanju da motiviše igrače, da drekne na njih, da menja nešto kada ne ide.
Lalatović jeste seljačina, mnogi ga ne podnose (među njima i ja), ali on je jedini koji je godinama unazad pravio pristojne rezultate sa Vojvodinom. Čovek 90 minuta stoji pored aut linije, dere se, nervira se, raduje se... Ne znam, nisam pametan.
Ugasio sam televizor nakon crvenog kartona Jeličiću. Srećom imao sam društvo, pa nisam ni razmišljao o utakmici. Tek na kraju sam samo pogledao rezultat bez ikakvih očekivanja.
Sada šta god da urade u nastavku ne zanima me.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 13. kolo: partizan - VOJVODINA 4:1 (2:0)

Post by Voja »

Jbg,a ja se sve suzdrzavam jos od pripremnih meceva,i doziram kritiku,vidim da ovde bilo napaljenih,reko ajd bolje da stiskam kocnicu nego da ulazim u kojekakve "sukobe",al od prvog pripremnog meca sve mi je bilo jasno,od samih sastava za utakmice se videlo koliko se tu luta,al jbg... dosadilo i meni da uvek budem crna ovca :)
Image
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 13. kolo: partizan - VOJVODINA 4:1 (2:0)

Post by Turija »

Osecam se isto kao @Deep i svi iskreni navijaci Vose. Izbacili su me danas iz ravnoteze, i malo malo, pa pogledam na Forum.

Mislim da bi bilo jako dobro da nas UEFA izbaci iz lige, kako bi krenuli potpuno ispocetka i vratili se na pravi put - put Osnivaca FKV.
Onda, znajte kako se osecam svih ovih godina. Sve prevara do prevare u Klubu.
A, za Vojvodinu navijacu i u podsavezu, sto je rekao Mika Antic.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Pera Centar
Posts: 820
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: 13. kolo: partizan - VOJVODINA 4:1 (2:0)

Post by Pera Centar »

User avatar
churguzijanac
Posts: 2037
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 13. kolo: partizan - VOJVODINA 4:1 (2:0)

Post by churguzijanac »

Bez sekiracije, biće to sve tip top jednog lepog dana u limburgu mesecu :mrgreen:
User avatar
Salvador
Posts: 1071
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: 13. kolo: partizan - VOJVODINA 4:1 (2:0)

Post by Salvador »

Sasvim verovatno da je svašta trulo oko kluba - počevši od naprednjaka i menadžerske mafije u upravi, ali meni ipak deluje da je za jučerašnji poraz najveći direktan krivac trener koji očigledno nema blage veze pre svega o taktici, a očigledno ni o motivaciji i vođenju ekipe.

Naravno da bi bilo dobro naći neko rešenje na duge staze i dati mu odrešene ruke, ali dajte bar nekog ko zna ovaj posao.
User avatar
Stexman
Posts: 2564
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 13. kolo: partizan - VOJVODINA 4:1 (2:0)

Post by Stexman »

Ajde da se ne zavaravamo da su krivi naprednjaci, sudije, sistem.... itd. Igraci su nam teski prosek i fali nam kreativac vec 10 godina. Upljuvasmo se pricajuci sta fali ali dzaba... Sportski sektor je podbacio maksimalno i nema im opravdanja.
CRD FCV
Posts: 1604
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 13. kolo: partizan - VOJVODINA 4:1 (2:0)

Post by CRD FCV »

Задесило се тако да сам био на стадиону па да испишем нека своја виђења.

Почели смо очекивано млако јер другачије не умемо да почнемо. Они су нам одсекли оно мало средине што имамо тако да је лопта морала да иде около а наши играчи се хвала Богу не откривају тако да онај несретник што се задеси да има лопту мора да је избија у кукурузе. Ниједном нисмо прешли организовано њихову половину у првом полувремену, све неке набијене лопте па шта буде.
Црвени картон као и пенал могуће престрого досуђени.
Друго полувреме другачија слика. Нзм да ли су они нама препустили игру јер су видели да су већ узели цео плен али ми смо изгледали доста озбиљно за услове са играчем мање. То се други пут дешава да сам то уживо гледао, имамо играча мање и играмо боље, као против Лучана.
Утакмицу је обележио Траоре са своја два, за њега неочекивана, кикса. Можда је боље да је сад направио два киска и коштао нас 3 бода него по један кикс на две различите текме па да нас кошта 6 бодова.
За Бараја сам и раније говорио да нам не доноси много на терену. Није тимски играч, има вештину која нам не вреди много.
Остатак екипе класика.

Чумић и Урош Николић нажалост још дуго неће моћи да играју стандардно због природе њихових повреда. Овако ћемо их гледати на 20-так минута. Приметно је да са њима играмо боље, лепше и кроз средину. Фали нам један тај централни везни који има форму и најмање једнако знање као њих двојица или НН.

Малбашић такође кубури са повредом па ћемо и њега гледати на кашику углавном.

Бјековић нажалост ни близу неког свог нивоа на овој текми. Њега ћемо стандардно гледати на терену док се не догоди неки изненадни трансфер.

Извођача корнера морамо хитно да променимо јер овако слободно судија може да свира гол аут, мање су шансе да се деси нека контра за противника.

Пар мисли о ванфудбалским стварима.
ЈНА је у поређењу са Карађорђем озбиљно здање. Паркинг за све категорије, вип улаз озбиљан, шоп им се налази исто тамо негде на некој трибини. Око стадиона се налазе штандови на којима се продају реквизити. Није то велика ствар али опет за људе са децом значи много, купе те заставице које наша деца могу да виде само ако је нека кореографија припремљена. Кокице им се пакују у кесе са ознаком клуба.
Све су то мале ситнице које заправо много значе. За то је стварно потребно минимум улагања и кад упоредим нашу организацију утакмице и наш стадион са оним што они имају, стварно испадамо смешни.
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: 13. kolo: partizan - VOJVODINA 4:1 (2:0)

Post by borrissey »

Stexman wrote: Mon Oct 03, 2022 8:27 pm Ajde da se ne zavaravamo da su krivi naprednjaci, sudije, sistem.... itd. Igraci su nam teski prosek i fali nam kreativac vec 10 godina. Upljuvasmo se pricajuci sta fali ali dzaba... Sportski sektor je podbacio maksimalno i nema im opravdanja.
Uprava je sačinjena od naprednjačkog kadra, tako da ti to ide jedno sa drugim. Inače, bljucka mi se od ovog blizanačkog manira prozivanja igrača i iživljanja nad njima što vidimo u ovom videu iznad. Furamo se da smo kao gospodski klub, a prepisujemo najogavnije prakse krimosa sa tribina sa obe strane topčiderskog brda. Nego, sine, kad imaš muda do poda da prozivaš igrače tako, što nisi malo dokačio i upravu? Sportski sektor? Lako je na igračima trenirati strogoću, ali ako ekipa nije taktički i psihološki spremna - kriv je trener, ako ne može da trči 90 minuta - kriv je kondicioni, a ako ne znaju - kriva je uprava i sportski sektor koji ih je selektovao i doveo!
Kao neko ko prati odbojku solidno i to više od 25 godina, bio sam vrlo skeptičan u vezi sa dolaskom Zbiljića u Klub (na stranu što je naprednjačka štetočina, koja je deci plaćala novac da dolaze na odbojkaške utakmice, ne pitajte me kako znam!), jer je tobože njegovim zaslugama OK Vojvodina osvojila ne znam kolko vezanih titula. Ko iole prati odbojku videće da su te titule nastale ne kao neki rezultat uprave, već činjenice da nam je odbojka u teškom kurtzu i tamo će biti bojim se prilično dugo. Naša liga je jedan stepenik iznad amaterske, a to se vidi i po tome kakve uspehe beleže naši klubo i u evro kupovima - duplo golo. Osim toga, blizancima je stalo do odbojke kao tvorziću do OFK Beograda. Ona Vojvodina iz druge polovine 90ih bi ovu Vojvodinu samlela i ispljunula i tražila još.

Nadam se da će me vreme demantovati...
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 13. kolo: partizan - VOJVODINA 4:1 (2:0)

Post by fare »

1892 wrote: Mon Oct 03, 2022 9:55 am Ovim golom iz slobodnjala U.Nikolić je još jednom pokazao da ima kvalitet. Vitas takođe. Traore je teška kiksara, to se videlo od prvog dana, samo je bilo prikriveno slabim protivnicima. Požrtvovan, borben, atraktivan igrač, ali puno greši. Bilo bi takođe, lepo da toliko hvaljeni NN malo o'ladi na klupi. Sledeću utakmicu bi ofanzivno počeo Čumić-UN-Kabić i napred mali Milošević.
Kako mali Milošević kada neće ni na klupi da sedi?
1892
Posts: 1052
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: 13. kolo: partizan - VOJVODINA 4:1 (2:0)

Post by 1892 »

fare wrote: Tue Oct 04, 2022 12:32 am
1892 wrote: Mon Oct 03, 2022 9:55 am Ovim golom iz slobodnjala U.Nikolić je još jednom pokazao da ima kvalitet. Vitas takođe. Traore je teška kiksara, to se videlo od prvog dana, samo je bilo prikriveno slabim protivnicima. Požrtvovan, borben, atraktivan igrač, ali puno greši. Bilo bi takođe, lepo da toliko hvaljeni NN malo o'ladi na klupi. Sledeću utakmicu bi ofanzivno počeo Čumić-UN-Kabić i napred mali Milošević.
Kako mali Milošević kada neće ni na klupi da sedi?
To treba Zbiljića da pitamo, neko je hteo da ga dovede na forum. Recimo sad je pravi momenat. :mrgreen:
Come on you Reds!
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 13. kolo: partizan - VOJVODINA 4:1 (2:0)

Post by slanobarac »

borrissey wrote: Mon Oct 03, 2022 10:58 pm
Stexman wrote: Mon Oct 03, 2022 8:27 pm Ajde da se ne zavaravamo da su krivi naprednjaci, sudije, sistem.... itd. Igraci su nam teski prosek i fali nam kreativac vec 10 godina. Upljuvasmo se pricajuci sta fali ali dzaba... Sportski sektor je podbacio maksimalno i nema im opravdanja.
Uprava je sačinjena od naprednjačkog kadra, tako da ti to ide jedno sa drugim. Inače, bljucka mi se od ovog blizanačkog manira prozivanja igrača i iživljanja nad njima što vidimo u ovom videu iznad. Furamo se da smo kao gospodski klub, a prepisujemo najogavnije prakse krimosa sa tribina sa obe strane topčiderskog brda. Nego, sine, kad imaš muda do poda da prozivaš igrače tako, što nisi malo dokačio i upravu? Sportski sektor? Lako je na igračima trenirati strogoću, ali ako ekipa nije taktički i psihološki spremna - kriv je trener, ako ne može da trči 90 minuta - kriv je kondicioni, a ako ne znaju - kriva je uprava i sportski sektor koji ih je selektovao i doveo!
Kao neko ko prati odbojku solidno i to više od 25 godina, bio sam vrlo skeptičan u vezi sa dolaskom Zbiljića u Klub (na stranu što je naprednjačka štetočina, koja je deci plaćala novac da dolaze na odbojkaške utakmice, ne pitajte me kako znam!), jer je tobože njegovim zaslugama OK Vojvodina osvojila ne znam kolko vezanih titula. Ko iole prati odbojku videće da su te titule nastale ne kao neki rezultat uprave, već činjenice da nam je odbojka u teškom kurtzu i tamo će biti bojim se prilično dugo. Naša liga je jedan stepenik iznad amaterske, a to se vidi i po tome kakve uspehe beleže naši klubo i u evro kupovima - duplo golo. Osim toga, blizancima je stalo do odbojke kao tvorziću do OFK Beograda. Ona Vojvodina iz druge polovine 90ih bi ovu Vojvodinu samlela i ispljunula i tražila još.

Nadam se da će me vreme demantovati...
Borrissey :cheers:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1362
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: 13. kolo: partizan - VOJVODINA 4:1 (2:0)

Post by Uvek sa tobom »

@borissey

Није ми јасно шта је требало да их похвале за то што су му*а оставили кући. Ако си и слушао речено је да није проблем и да изгубе али да се боре и изгину за дрес, имали смо и лошије поставе па се гинуло на јна. Дође Јавор из Ивањице па игра егал на јна, Митровица их избаци. Ми смо у првих 5 минута могли примити два гола, јер су се усрали, а то нема везе са тренером и тактиком, коју свакако немамо, па нас 11 са форума би људски ушло у утакмицу. Верујем да би и тренер добио порцију само да је дошао до њих.

Још плус долазе цигани, треба неко да их мало размрда кад већ тренер не може, да неби пукла петарда у сред Новог Сада.
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 13. kolo: partizan - VOJVODINA 4:1 (2:0)

Post by slanobarac »

Orkestar svira onako kako dirigent diriguje. Igrači su dobri (bolji od prošlogodišnjih) ali nema ko da sve to namesti kako treba. Ja to tako vidim. :cheers:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
meshtan
Posts: 49
Joined: Mon Aug 12, 2019 3:22 pm

Re: 13. kolo: partizan - VOJVODINA 4:1 (2:0)

Post by meshtan »

Kako mali Milošević kada neće ni na klupi da sedi?
[/quote]

Ne pita se Milosevic da li hoce da igra ili nece. Sklonjen je zbog rukovodecih ljudi u omladinskoj skoli koji nisu mogli sebi da naprave varijantu.Tek sada su mu ponudili neki smesan ugovorcic koji niko normalan nece da potpise. Svi ti decaci koji su vredeli a otisli iz Vose su zbog iste stvari napustili klub.I napuštaće i dalje.Top kvalitet odlazi a poluigrači ostaju i guraju se do besvesti. Vidi se u prvom timu ko i kako igra iz omladinske skole. A navijači bi mogli malo da dodju do Vujadina pa da tamo ispostrojavaju bagru jer pravo zlo za Vosu dolazi upravo sa Vujadina.
Locked