13. kolo: partizan - VOJVODINA 4:1 (2:0)

Makraganta
Posts: 33
Joined: Sun Jul 17, 2022 10:33 am

Re: 13. kolo: partizan - VOJVODINA, nedelja 19 h (А1П)

Post by Makraganta »

Igra odbrane i sredine terena katastrofa. 3 kiksa odbrane, neverovatno, tu nesto ne stima. A i penal i crveni karton za 4 minuta, sto je mnogo mnogo je... :argue:
Taxista
Posts: 119
Joined: Mon Jul 25, 2022 7:03 pm

Re: 13. kolo: partizan - VOJVODINA, nedelja 19 h (А1П)

Post by Taxista »

Gol Uroša Nikolića.Toliko od mene o ovoj utakmici.
meshtan
Posts: 49
Joined: Mon Aug 12, 2019 3:22 pm

Re: 13. kolo: partizan - VOJVODINA, nedelja 19 h (А1П)

Post by meshtan »

Koliko se secam da je predsedniku trener bio nedosanjani san. Pa onda i sportski direktor i tako redom... a pravo st(r)anje malo ko zna.Lane upravlja klubom iz senke, na perfidan nacin se uvukao i vlada.Predsednik mu slepo veruje i dozvoljava da radi sta hoce.U prvom timu ima svoje igrace, u mladjim kategorijama treneri mu ispunjavaju zelje,direktor ima svoje igrace i potpisuju naduvane ugovore sa njima...posle ovih nece ostati nista.
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: 13. kolo: partizan - VOJVODINA, nedelja 19 h (А1П)

Post by Danilo »

Daj dovedite Marka Nikolica.....Rastavac je zabluda nema onu stvar.On je trener za ženski fudbal i neke timove sredine terena gde i jesmo....Nema fajta neki forumas rece gospodin trener...zajebi to....mora da melje mora da grize.
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 13. kolo: partizan - VOJVODINA, nedelja 19 h (А1П)

Post by Turija »

Komentar Prijatelja sa mozzarta:

[
i]Prijatelj |

02.10.2022. U 22:18

Vreme je da se kaže istina. Lane hvala sa sve; ali jednostavno nemaš znanja da vodiš klub. Zbiljić treba da nađe novog savetnika. Trener nije ni za komentar; od poštenja više nije ostalo ni P.[/i]
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Nevernik II
Posts: 447
Joined: Fri Jun 10, 2022 3:29 pm

Re: 13. kolo: partizan - VOJVODINA, nedelja 19 h (А1П)

Post by Nevernik II »

Otkud sad Lane o svemu odlučuje?
Kakav twist :shock:
Ako ne znamo da igramo fudbal barem nije dosadno.
NorthTribune
Posts: 101
Joined: Tue Aug 30, 2022 7:45 pm

Re: 13. kolo: partizan - VOJVODINA 4:1 (2:0)

Post by NorthTribune »

Očajna predstava. Ekipa ubijena u pojam, bez samopouzdanja, bez ikakve ideje u igri. Rastavac treba da odgovori na pitanje zašto je to tako.
Nema vizije u veznom redu, brzina je misaona imenica. Kao usporeni snimak.
Partizan je ušao mnogo bolje u utakmicu i na kraju zasluženo slavio.
Jbg.
meshtan
Posts: 49
Joined: Mon Aug 12, 2019 3:22 pm

Re: 13. kolo: partizan - VOJVODINA, nedelja 19 h (А1П)

Post by meshtan »

Nevernik II wrote: Sun Oct 02, 2022 11:16 pm Otkud sad Lane o svemu odlučuje?
Kakav twist :shock:
Ako ne znamo da igramo fudbal barem nije dosadno.
Od kada je dosla nova uprava. Sto ne kazu javno koliki su kredit uzeli i zasto su prebacili Vujadina u vlasnistvo.Kolike ugovore imaju, i ko je čiji igrač... od pionira pa do prvog tima
User avatar
Milan
Posts: 4151
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 13. kolo: partizan - VOJVODINA 4:1 (2:0)

Post by Milan »

Ne pamtim da mi se to dogodilo, ali sam veceras izasao sa stadiona nakon 3:0 (nisam znao da ce gol biti ponisten, ali bih svakako otisao). Ne znam ni sta bih napiosao. Mlohavo, metiljavo, bezmudo… Zalosno, pre svega.

Oni su nama u prvom poluvremenu stvorili sansi koliko mi nismo za celu ovu sezonu. Za nas su Real Madrid.

Pogledao sam skraceni snimak i dve stvari su mi zapale za oko. Penal nije bio, a Traore deluje kao da je prodao utakmicu. Krivo mi je zbog crvenog kartona, jer mozda moze nekome da posluzi kao alibi. Djordjevic 4 puta izasao sa loptom van terena. Topic se stustio ka nasem golu. Veza i napad ne postoje… Ma uzas!

U igri ne da nema napretka, vec igramo sve gore i gore. Motiv ne postoji, a para u klubu nikad vise. Sad mi ni ove teorije zavere ne deluju nemoguce…
POŠTO OBRAZ ???!!!
Nevernik II
Posts: 447
Joined: Fri Jun 10, 2022 3:29 pm

Re: 13. kolo: partizan - VOJVODINA, nedelja 19 h (А1П)

Post by Nevernik II »

meshtan wrote: Sun Oct 02, 2022 11:40 pm
Nevernik II wrote: Sun Oct 02, 2022 11:16 pm Otkud sad Lane o svemu odlučuje?
Kakav twist :shock:
Ako ne znamo da igramo fudbal barem nije dosadno.
Od kada je dosla nova uprava. Sto ne kazu javno koliki su kredit uzeli i zasto su prebacili Vujadina u vlasnistvo.Kolike ugovore imaju, i ko je čiji igrač... od pionira pa do prvog tima

Realno, reci nam ti.
Od njih nećemo nikad saznati.
meshtan
Posts: 49
Joined: Mon Aug 12, 2019 3:22 pm

Re: 13. kolo: partizan - VOJVODINA, nedelja 19 h (А1П)

Post by meshtan »

Turija wrote: Sun Oct 02, 2022 11:04 pm Komentar Prijatelja sa mozzarta:

[
i]Prijatelj |

02.10.2022. U 22:18

Vreme je da se kaže istina. Lane hvala sa sve; ali jednostavno nemaš znanja da vodiš klub. Zbiljić treba da nađe novog savetnika. Trener nije ni za komentar; od poštenja više nije ostalo ni P.[/i]
Ovaj komentar je verovatno napisao neko iz kluba i 100% je tačan...samo da da dodam da i predsedniku nije mesto u Vosi... sve do sada je bilo "obećanje ludom radovanje"
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 13. kolo: partizan - VOJVODINA 4:1 (2:0)

Post by Turija »

Vecerasnjim izdanjem NN je ,, razbio krcag" i potrosio dosadasnji kredit i lepo misljenje o svom umecu.
Jako me je bio obradovao njegov dolazak u Vosu, ali ovo veceras je nepodnosljivo. Isto kao i za celu ekipu na terenu i oko njega.
Sramotnom igrom, zalaganjem i na kraju dodavanjem lopte golmanu partizana, u gol sansi, NNa je spustilo na nivo ispod kojeg se tesko povratiti.

Izgleda da su bili u pravu oni sto su pisali na portalima da protiv partizana NN odstoji celu utakmicu i svaku loptu doda njihovim igracima?

U sustini, sve je sramotno bilo veceras. Samo jos da ne stignemo i pod radar UEFA.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
meshtan
Posts: 49
Joined: Mon Aug 12, 2019 3:22 pm

Re: 13. kolo: partizan - VOJVODINA, nedelja 19 h (А1П)

Post by meshtan »

Nevernik II wrote: Sun Oct 02, 2022 11:45 pm
meshtan wrote: Sun Oct 02, 2022 11:40 pm
Nevernik II wrote: Sun Oct 02, 2022 11:16 pm Otkud sad Lane o svemu odlučuje?
Kakav twist :shock:
Ako ne znamo da igramo fudbal barem nije dosadno.
Od kada je dosla nova uprava. Sto ne kazu javno koliki su kredit uzeli i zasto su prebacili Vujadina u vlasnistvo.Kolike ugovore imaju, i ko je čiji igrač... od pionira pa do prvog tima

Realno, reci nam ti.
Od njih nećemo nikad saznati.
Reći ću.... naravno...samo polako. Ima jako puno stvari koje ne mozete ni zamisliti sta rade... naročito na Vujadinu
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1361
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: 13. kolo: partizan - VOJVODINA 4:1 (2:0)

Post by Uvek sa tobom »

Катастрофа...ако могу админи да ме банују на две недеље мало да одморим... :frown:
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
vdn slaninar
Posts: 1007
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: 13. kolo: partizan - VOJVODINA 4:1 (2:0)

Post by vdn slaninar »

Увек сам за да се отркрију све малверзације и да одговорни одговарају( добро то се никад не деси),бар да знамо кога да пљујемо.Ал нема ми неке везе данашња игра са тим ко је председник,просто јер мислим да нису баш толико лоши фудбалери да не знају да се боре,да додају један другом лопту,јер данас ни то нисмо видели.Сад једино ако је прича да је процењено да ћемо направити неке трансфере,да ће ући нека лова у клуб од јкп и слично,па се лешинари( не навијачи Борца БЛ) скупили да све извуку,да ни једног играча није брига како игра и за клуб.Да идемо стопама цигана у пословању,могуће,ал опет мораш имати неки резултат.Ми причамо о Европи па замисли нас против неког јаког из Лиге Европе или Конференције.
Мени за сада те приче да ћемо играти у Европи личе на приче наших политичара да Србија иде у ЕУ,бајке.
Locked