13. kolo: partizan - VOJVODINA 4:1 (2:0)

Locked
User avatar
Maki
Posts: 1114
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 13. kolo: partizan - VOJVODINA, nedelja 19 h (А1П)

Post by Maki »

Uroš Nikolić ne sme da se raduje što je dao gol svom klubu. Niko od naših igrača ne trči u gol po loptu da je nosi na centar.
Traore gleda kako mu Baždar uzima loptu. Da ne igra Mamadu neku kladionicu?
User avatar
Turija
Posts: 10669
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 13. kolo: partizan - VOJVODINA, nedelja 19 h (А1П)

Post by Turija »

Sjajan gol Urosa Nikolica i pored preblizu postavljenog zivog zida.
I jos jedna pocetnicka greska Traorea.
Mora potpuna zamena stopera, bekova, a ovi napadaci sto su usli da budu starteri.
Metiljavi prvotimci na klupu sa istim takvim ,,strucnim stabom".
Koliko je ko ,,dobar" posle ove utakmice?
Last edited by Turija on Sun Oct 02, 2022 8:54 pm, edited 1 time in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9679
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 13. kolo: partizan - VOJVODINA, nedelja 19 h (А1П)

Post by Voja »

Turija wrote: Sun Oct 02, 2022 8:50 pm a ovi napadaci sto su usli da budu starteri.
Metiljavi prvotimci na klupu sa istim takvim ,,strucnim stabom".
Koji tacno? Ne dozvoli da te zavara da su oni izveli decu na teren izvukli najbolje,imali su rezultat,zatvarali utakmicu...
Image
User avatar
Deep Purple
Posts: 3840
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 13. kolo: partizan - VOJVODINA, nedelja 19 h (А1П)

Post by Deep Purple »

Bravo momci, bravo treneru na 4:1 smo im dozvolili da nam pevaju pola pola. Da nam pišaju u usta…
fare
Posts: 2789
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 13. kolo: partizan - VOJVODINA, nedelja 19 h (А1П)

Post by fare »

Fenomenalan rezultat za nas neka kaže ko šta hoće, 3 gola smo im poklonili imali igrača manje igrali do sada najjajarskiji fudbal ove sezone i dali smo lep gol iz slobodnjaka malo li je?
User avatar
slanobarac
Posts: 3498
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 13. kolo: partizan - VOJVODINA, nedelja 19 h (А1П)

Post by slanobarac »

Šta još da se desi da bi većini foruma bilo napokon jasno da je trener neznalica. Da mu damo još šanse što rekoše neki? Već smo debelo zakasnili......
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Vojvodjanin123
Posts: 175
Joined: Sat Jul 09, 2022 6:59 pm

Re: 13. kolo: partizan - VOJVODINA, nedelja 19 h (А1П)

Post by Vojvodjanin123 »

Veoma loše. Ništa više nemam da dodam...
User avatar
Turija
Posts: 10669
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 13. kolo: partizan - VOJVODINA, nedelja 19 h (А1П)

Post by Turija »

Voja wrote: Sun Oct 02, 2022 8:54 pm
Turija wrote: Sun Oct 02, 2022 8:50 pm a ovi napadaci sto su usli da budu starteri.
Metiljavi prvotimci na klupu sa istim takvim ,,strucnim stabom".
Koji tacno? Ne dozvoli da te zavara da su oni izveli decu na teren izvukli najbolje,imali su rezultat,zatvarali utakmicu...
Cumic i Uros Nikolic.
Vitasa na stopera, pa da vidimo i Jelekovica sta moze.
Bekovi Lazarevic i taj Antonijevic, kad su vec ,,kasirali".Milanova.
Ovih, svih sadasnjih, smo se vec previse nagledali, kao i taktike Rastavca, kondicione nespremnosti igraca, bez i malo motiva.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Maki
Posts: 1114
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 13. kolo: partizan - VOJVODINA, nedelja 19 h (А1П)

Post by Maki »

slanobarac wrote: Sun Oct 02, 2022 9:00 pm Šta još da se desi da bi većini foruma bilo napokon jasno da je trener neznalica. Da mu damo još šanse što rekoše neki? Već smo debelo zakasnili......
Realno, igrači nam nisu tako loši. Mima ima tri puta bolji tim nego što su ga imali Đorđević i Gaga.
Ti i ja smo jedini bili izričitog mišljenja da novi trener treba da vodi utakmicu protiv Javora.
Ovako kilav trener, sa ovakvom psihološkom pripremom igrača nema šta da traži u fudbalu. Ne znam kako je uopšte zaslužio mesto na našoj klupi.

Žalosno je što se krivica sada prebacuje na igrače...
Cane
Posts: 1021
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: 13. kolo: partizan - VOJVODINA, nedelja 19 h (А1П)

Post by Cane »

Pogledah sad rezultat, vidi, vidi, čak smo i gol dali, ma divota.
User avatar
Turija
Posts: 10669
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 13. kolo: partizan - VOJVODINA, nedelja 19 h (А1П)

Post by Turija »

Maki wrote: Sun Oct 02, 2022 9:09 pm
slanobarac wrote: Sun Oct 02, 2022 9:00 pm Šta još da se desi da bi većini foruma bilo napokon jasno da je trener neznalica. Da mu damo još šanse što rekoše neki? Već smo debelo zakasnili......
Realno, igrači nam nisu tako loši. Mima ima tri puta bolji tim nego što su ga imali Đorđević i Gaga.
Ti i ja smo jedini bili izričitog mišljenja da novi trener treba da vodi utakmicu protiv Javora.
Ovako kilav trener, sa ovakvom psihološkom pripremom igrača nema šta da traži u fudbalu. Ne znam kako je uopšte zaslužio mesto na našoj klupi.

Žalosno je što se krivica sada prebacuje na igrače...
Pridruzujem vam se posle ova dva debakla ( iako nisam bio za smenu), ali sad vec, zaista, nema nade da moze nesto da promeni u igri Vojvodine. Posteno bi bilo: ostavka, bez obzira sto nije jedini krivac za ovu sramotu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Duplof
Posts: 863
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: 13. kolo: partizan - VOJVODINA, nedelja 19 h (А1П)

Post by Duplof »

Maki wrote: Sun Oct 02, 2022 9:09 pm
slanobarac wrote: Sun Oct 02, 2022 9:00 pm Šta još da se desi da bi većini foruma bilo napokon jasno da je trener neznalica. Da mu damo još šanse što rekoše neki? Već smo debelo zakasnili......
Realno, igrači nam nisu tako loši. Mima ima tri puta bolji tim nego što su ga imali Đorđević i Gaga.
Ti i ja smo jedini bili izričitog mišljenja da novi trener treba da vodi utakmicu protiv Javora.
Ovako kilav trener, sa ovakvom psihološkom pripremom igrača nema šta da traži u fudbalu. Ne znam kako je uopšte zaslužio mesto na našoj klupi.

Žalosno je što se krivica sada prebacuje na igrače...
Pridružujem se i ja.
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
Marko93
Posts: 549
Joined: Fri Jul 18, 2014 1:32 pm

Re: 13. kolo: partizan - VOJVODINA, nedelja 19 h (А1П)

Post by Marko93 »

Na ovu utakmicu nemam komentar
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3835
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 13. kolo: partizan - VOJVODINA, nedelja 19 h (А1П)

Post by Red Marquis »

Svaki put kad blizanci kiksaju pre našeg meča, ja se oladim, jer znam da nećemo ni prdnuti. I uvek, uvek bude tako.
Imamo i dalje zvučnije ime od ostalih ligaša, i lepo im poslužimo za podizanje morala.

Nisam gledao duže od 20-og minuta, a već mi sve bilo jasno posle 10. Teško je igrati kad ti gaće stoje oko članaka.
Ova ekipa, a došlo je 10 igrača, nema lidera ekipe. Nema igrača koji ume s loptom u sredini. Nema trenera koji ume da motiviše. Nema igrače koji će da ginu za klub. Nema centarfora. Nema okosnicu koja neće sa strahopoštovanjem da izađe protiv crnih i crvenih. Ekipa skoro da nema ništa. Zabole me za Rastavca, nek ide, nek ostane, ali ništa to neće biti promeniti...ništa se ovde nije počelo menjati.
Io odio Belgrado
User avatar
Протомајстор
Posts: 418
Joined: Sun Feb 10, 2013 8:29 pm
Location: Исток, Лиман

Re: 13. kolo: partizan - VOJVODINA, nedelja 19 h (А1П)

Post by Протомајстор »

Ако сам ономад рекао да је Раставчева референца Чукарички, ово је сада било још горе, јер Чука је јачи тим од Партизана. Не видим да вреди да се више надамо напретку са овим тренером.
Видим да цигани вриште по друштвеним мрежама како смо ово наместили. Не знам да ли је жалосније да поверујем у то, или у чињеницу да смо се баш толико уплашили, или да толико немамо појма.
О некој срећи овде не треба ни говорити. Заправо, имали смо среће што су спустили лопту после 2:0 и црвеног картона, јер нису хтели да се троше мислећи на Келн у Лиги Конференција.
Locked