13. kolo: partizan - VOJVODINA 4:1 (2:0)

Locked
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

13. kolo: partizan - VOJVODINA 4:1 (2:0)

Post by Grof Žekula »

Између Митровице и Келна, играју са нама.
Идеална прилика да доживе три краха и реше своју сезону.
Онако како им ми желимо.
Да би тако било и ми морамо боље него раније. Имасмо времена, захваљујући репрезентацији, да се дуже уигравамо.
Верујемо да наши могу, само да и они приступе мечу тако.
Уздрмати их и нокаутирати у недељно вече, задатак је свих нас.
Раставац да покаже да је бољи од Петрића, а момци у црвено-белом од ових "црних".
Да им се црно и пише...

партизан - ФКВ 4:1 (2:0)
1:0 - Натхо 16'
2:0 - Натхо 23' (п)
3:0 - Филиповић 61'
3:1 - У. Николић 83'
4:1 - Баждар 84'

Извештај са утакмице - https://www.superliga.rs/sezone/2022-23/match/3573
Duplof
Posts: 862
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: 13. kolo: partizan - VOJVODINA, nedelja 19 h (А1П)

Post by Duplof »

Grof Žekula wrote: Fri Sep 30, 2022 7:46 am Између Митровице и Келна, играју са нама.
Идеална прилика да доживе три краха и реше своју сезону.
Онако како им ми желимо.
Да би тако било и ми морамо боље него раније. Имасмо времена, захваљујући репрезентацији, да се дуже уигравамо.
Верујемо да наши могу, само да и они приступе мечу тако.
Уздрмати их и нокаутирати у недељно вече, задатак је свих нас.
Раставац да покаже да је бољи од Петрића, а момци у црвено-белом од ових "црних".
Да им се црно и пише...
Lepo napisano, samo mislim da je ovo prva ovosezonska utakmica u kojoj bih radije voleo da pobedimo kako god, tj. da ne bih bio nezadovoljan lošom igrom ukoliko pobedimo. Naravno, za samopouzdanje u narednom periodu bilo bi idealno da ih pobedimo sa 2-3 gola razlike, ali, kao što smo mnogo puta konstatovali, ove sezone ne možemo pred bilo koju utakmicu reći "e, dobićemo mi ovo 100%", jer svaki put kad smo tako mislili dogodili su se Surdulica i Lučani. Srećno momcima u nedelju!
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1362
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: 13. kolo: partizan - VOJVODINA, nedelja 19 h (А1П)

Post by Uvek sa tobom »

Када видим партизан одма се сетим прошле утакмице на јна, мислим да је куп био, прође ме језа, прво полувреме које је требало бити 8-0, ал нас Роцков вадио. Да нам се никад не понови тако нешто.

Са њима смо генерално увек могли, поготово кад су у були, зато нас толико и мрзе... Надам се да ћемо им и сада забиберити чорбу. Мислим да нам је ова пауза добро дошла и надам се да смо физички спремнији.
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 13. kolo: partizan - VOJVODINA, nedelja 19 h (А1П)

Post by Turija »

Mislim da nam ovaj rezultat iz S. Mitrovice nikako ne odgovara.
Moracemo uloziti mnogo vise napora za pozitivan rezultat, nego da je partizan prosao u kupu.
Jedino je povoljna okolnost to sto ih ceka Keln u sledecoj utakmici.

Valjda cemo i mi, vec jedanput, biti bolji posle pauze u prvenstvu, nego pre nje?
Samo borbeno i srecno svima nasima u Bg :cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 13. kolo: partizan - VOJVODINA, nedelja 19 h (А1П)

Post by Deep Purple »

Nadam se lepoj organizaciji i lepom broju naših navijačana na Armijskom pašnjaku. U Nedelji sam sticajem okolnosti u Bg-u i šteta što se vraćam ranije i neću moći da gledam utakmicu uživo.

Natho će igrati, odmorio je kup meč, partizan je sa njim totalno drugačija ekipa.

Meč sa Čukaričkim nam je primer kako ne smemo da igramo makar trenutno sa kvalitetnijim ekipama u gostima. Moramo protivniku da prepustimo posed jer još uvek nismo kadri da i protiv kvalitetnijih ekipa u gostima držimo loptu u nogama jer pravimo često greške u dodavanjima u opasnoj zoni i protivnik sa brzim i kvalitetnim krilima to može lako da kazni. Mislim da morami u bloku da igramo sa dosta agresije i da ih pojedemo na kontre. Ekipa partizana je u dobroj formi na stranu meč u kupu koji je ozbiljan šamar i udarac za njih ali zadnjih mesec ipo dana su se dosta podigli. Igraju dosta ozbiljnije u odnosu na onaj meč sa TSC-om ili Pazarom. Zato ne treba da se zavaravamo kako su nam neke velike šanse da se nadigravamo sa njima. Prepustimo im loptu i udrimo ih iz sve snage u kontrama. Mislim da N.N ovo rešava imam takav osećaj. Sa potencijalnom pobedom vraćamo momentum kod publike i dižemo samopouzdanje. Sa dosta discipline mora da se odigra. Nadam se Baraju i Čumiću od prvog minuta po krilima. Topić i Milosavljević u vezi a ispred njih Simić. Mnogo će značiti Simićeva kontribucija u oba pravca.
Nadam se jasnoj ideji u igri jer smo imali dve nedelje da se spremimo i ne postoji nikakav izgovor da se odigra divlje i bez discipline. Za potencijalnu pobedu mora puno okolnosti da se poklopi ali mislim da imamo dovoljno kvaliteta da iznesemo utakmicu i pobedimo. Rastavac je najveće uspehe i pobede upravo i pravio kada je njegova ekipa bila u podređenom položaju. Nadam se taktički dobroj utakmici i po cenu poraza jer želim da vidim ekipu koja zna šta igra pa makar bilo to i u niskom bloku.

Image
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 13. kolo: partizan - VOJVODINA, nedelja 19 h (А1П)

Post by Turija »

@Deep
Slazem se sa napisanim.

Mislim da jos nismo spremni za zelju trenera i nas navijaca da drzimo loptu protiv jacih ili egal protivnika, jer cesto pravimo greske ( tj. nismo sigurni sa loptom u posedu). Kad se lopta izgubi, jako je opasno po nasu odbranu. Velik slobodan prostor ostaje nepokriven, a samo Traore moze da to zakrpi. Naravno da to nije uvek moguce da nas Traore i nas(i) golman(i) spasavaju primljenog gola.

Tako da pamet u glavu, tj. ne zalecimo se grlom u jagode.
Imamo brze igrace u napadu i lukavog NN i to treba da materijalizujem golom-dva.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Stexman
Posts: 2564
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 13. kolo: partizan - VOJVODINA, nedelja 19 h (А1П)

Post by Stexman »

Jebes lepotu fudbala, daj tri boda!
Igracemo lepo dogodine. :lala:
vdn slaninar
Posts: 1007
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: 13. kolo: partizan - VOJVODINA, nedelja 19 h (А1П)

Post by vdn slaninar »

Треба одиграти концентрисано одбрану,мислим на целу екипу и ако одиграмо две,три брзе транзиције можемо нечему да се надамо.Офанзивни део екипе нам је јачи део, тако да не треба се бојати,у напад ићи са већим бројем фудбалера.Надам се да нам је ова пауза користила и да ћемо и тај малер разбити.Ломи се првенство,без битних победа нема Европе.
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 13. kolo: partizan - VOJVODINA, nedelja 19 h (А1П)

Post by Turija »

Stexman wrote: Fri Sep 30, 2022 12:40 pm Jebes lepotu fudbala, daj tri boda!
Igracemo lepo dogodine. :lala:
Ha, haa :cheers:

PS
Samo da se @Voja slozi sa time :mrgreen:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Maki
Posts: 1112
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 13. kolo: partizan - VOJVODINA, nedelja 19 h (А1П)

Post by Maki »

Veljko Simić wrote:Kao Zvezdino dete naravno da imam motiv više protiv Partizana
https://hotsport.rs/2022/09/30/veljko-s ... radjordju/

Abortirano dete BGD blizanca ima dodatni motiv. Koliko me ovo nervira i koliko loše deluje na ekipu.

Kakve veze ima čije si dete, zar nije dovoljan sportski motiv da pregaziš i Zvezdu i Partizan pred njihovom publikom?
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 13. kolo: partizan - VOJVODINA, nedelja 19 h (А1П)

Post by slanobarac »

A batina ima dva kraja pa će "zvezdino dete" osetiti dodatni motiv "partizanove dece". Idiotski potez i dovoljno da neko "Vošino dete" dobije prednost.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Karlsson
Posts: 2113
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: 13. kolo: partizan - VOJVODINA, nedelja 19 h (А1П)

Post by Karlsson »

Baš nepotrebna izjava. Da li će on protiv partizana igrati kao ''zvezdino dete'' ili kao fudbaler Vojvodine? Ako će protiv partizana da grize zato što je zvezdino dete šta onda da očekujemo na utakmici protiv zvezde?
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 13. kolo: partizan - VOJVODINA, nedelja 19 h (А1П)

Post by slanobarac »

Nepotrebna i neodmerena izjava ali i on je nevažan. Bitno je šta ćemo mi uraditi u nedelju na jna. Pobeda nas "drži iznad vode" a poraz mnogo udaljava od pretendenata na Evropu.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Maki
Posts: 1112
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 13. kolo: partizan - VOJVODINA, nedelja 19 h (А1П)

Post by Maki »

Novinar ga je džukački to pitao na kraju intervjua, pa onda stavio u naslov kao najbitnije.

Mislim da možemo i moramo ovo dobiti, ali ni neko 2:2, ili 3:3 ne bi bilo loše za nastavak prvenstva. Važno je da pokažemo snagu.
Realno, teško da mogu Đorđević i Jeličić zaustaviti onog Dijabatea, ali zato možemo igrati na gol više.
User avatar
Milan
Posts: 4154
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 13. kolo: partizan - VOJVODINA, nedelja 19 h (А1П)

Post by Milan »

6 poraza za redom sa crnima…
POŠTO OBRAZ ???!!!
Locked