Kup Srbije 2022/2023

User avatar
Neizlecivi
Posts: 1460
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 1/2 finala Kupa: VOJVODINA - Čukarički, danas 15.00 (A1P)

Post by Neizlecivi »

Doslo mi je da sednem i placem posle utakmice. Nick mi je na mestu. Debil sto se uvek ponadam.

Ivanovic i Badamosi su ih razgrtali i prevrtali, ljudi jedan duel nasi nisu dobili protiv njih. Za prosli kup smo imali nesto sto sad nismo! Jebenog Drincica od 40 godina koji je doktor za ceo nas vezni red. Zukic i Topic su za rotaciju i ulazak sa klupe. Prilile su obojica dobili i previse. Cuka je danas sa Docicem izgledala kao ekipa, i sa njihovim zadnjim veznim crncem koji bije kida i otresa. Kabic je poceo zasto? Da bi ga Di Vaio gledao? Ne znam vise... Svasta bih pisao, a mozda bolje oladiti do te cuvene evrope...

Igracki nula velika. Trenerski nula jos veca. Sve je jedna velika nula od ove sezone. Od realnih 5 konkurenata za evropu, mi smo bili poslednji. Nismo nista izborili, vec smo zavrsili jebeno poslednji od relevatne konkurencije. Voleo bih da neko iz kluba podvuce crtu i kaze sta ima.

Igracki uzasno. Cumic poneku utakmicu. Carevic i Simic na pocetku sezone tu i tamo. Lazarevic isto par utakmica. Uros Nikolic 3-4 tekme. Ja ne znam dal je to to za celu sezonu. Podvlacite crtu da plati ko sta ima i zatvaraj kafanu do sezone kupanja.
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 1/2 finala Kupa: VOJVODINA - Čukarički, danas 15.00 (A1P)

Post by Turija »

Niti smo napravili ekipu, niti kostur ekipe, niti izbacili nekog mladog igraca, niti napravili rezultat.
Sledi brukanje do kraja prvenstva i isti takav nastavak u Evropi.

Stidi se Novi Sade.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Istocno stajanje
Posts: 540
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: 1/2 finala Kupa: VOJVODINA - Čukarički, danas 15.00 (A1P)

Post by Istocno stajanje »

Igraci su krivi, trener takodje, ali i uprava!
Rekli su na polusezoni da nam nisu potrebna pojacanja, o onim lupetanjima kako se borimo za titulu da i ne govorim.
Bukvalno, razlika izmedju prethodne i ove uprave je malo bolji marketing i sto su ovi prodali sve zivo sto se moglo prodati. Rezultati su isti, losi.
Nevernik II
Posts: 447
Joined: Fri Jun 10, 2022 3:29 pm

Re: 1/2 finala Kupa: VOJVODINA - Čukarički, danas 15.00 (A1P)

Post by Nevernik II »

Kakva spektakularna gomila luzera.

Imaš istorijsku priliku da igraš grupnu fazu evrope, da konačno podigneš klub iz mrtvih, da razdrmaš grad i navijače, da ti to budu temelji za dalji razvoj kluba...i samo trebaš da budeš treći, ne prvi ne drugi dovoljno je bilo da budeš treći i ti dozvoliš da od tebe budu bolji besmisleni klubovi poput Topole i Čuke.
Imaš dve šanse da udješ u finale kupa, obe kao domaćin i ti ispadneš kao poslednji gubitnik iz poslednjeg mesta iz zemlje Luzeraj.

Način na koji je ova sezona protraćena je skandalozan.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 1/2 finala Kupa: VOJVODINA - Čukarički, danas 15.00 (A1P)

Post by Radoye »

Pa dobro, barem smo sad rastereceni brige o rasporedu tribina za finale kupa... :frown:

Nista, to je to, taman gde smo u ovom trenutku. Sledi ispadanje u prvom evropskom dvomecu, rasprodaja svega iz kluba za cega moze da se dobije neke pare, novi trener, novi SD, i novi vagon drvne gradje za novo nerviranje u novoj sezoni.

Dan mrmota...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Stexman
Posts: 2563
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 1/2 finala Kupa: VOJVODINA - Čukarički, danas 15.00 (A1P)

Post by Stexman »

Ne treba se upinjati i pokusavati da nekog onemogucimo da ide u evropu, mi za evropu nismo i bolje je i po nas da neko drugi osvaja bodove za navionalni koeficijent jer mi ne bi pola boda uzeli.
Dobijemo danas malte ne 2:0 fore i opet udjemo beskrvno u utakmicu za finale kupa. Koliko god ga ne volim, trofej je trofej.

Sad opsti reset, i uloziti neke pare u igracki kadar jer ovo vise nema smisla. Dovodimo slobodne igrace, e pa sad je valjda svima jasno zasto su slobodni i zasto ih niko ne trazi.
User avatar
Salvador
Posts: 1071
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: 1/2 finala Kupa: VOJVODINA - Čukarički, danas 15.00 (A1P)

Post by Salvador »

Sve ste napisali, velika sramota ovako odigrati najbitniju utakmicu.
Sezona katastrofa, nikakav napredak, a puno para potrošeno.
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: 1/2 finala Kupa: VOJVODINA - Čukarički, danas 15.00 (A1P)

Post by Krle »

:rage:
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
ultra komsa
Posts: 407
Joined: Fri May 03, 2013 9:37 pm

Re: 1/2 finala Kupa: VOJVODINA - Čukarički, danas 15.00 (A1P)

Post by ultra komsa »

Ostaje nam sećanje na prave momčine, a ne ovaj talog poluamatera. Hvala dresu sto i dalje trpi ove mamlaze sa rozim kopačkama. Niste vi ni V od Voše niti ćete ikada biti. Klasične smrdibube čiji vonj se jedino oseti a ničemu ne doprinose.
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 1/2 finala Kupa: VOJVODINA - Čukarički, danas 15.00 (A1P)

Post by Turija »

Jos jedan apsurd u FKV je taj, da sto je trener duze u Vosi, tim igra sve losije.

Izgleda, cim se vidi ,,trenerovih" 11, pocinje opustanje ,,sigurnih". O kondicionoj spremnosti da ne pricamo.
A, ako nemaju talenta, bar neka trce vise od drugih. No, ni to ne moze Klub da sprovede na terenu. Da ne idemo dalje.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Milan
Posts: 4152
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 1/2 finala Kupa: VOJVODINA - Čukarički, danas 15.00 (A1P)

Post by Milan »

Turija wrote: Thu May 18, 2023 6:26 pm
A, ako nemaju talenta, bar neka trce vise od drugih. No, ni to ne moze Klub da sprovede na terenu. Da ne idemo dalje.

Večita misterija našeg kluba. Gledam juče Siti kako melje sa presingom i trčanjem i pitam se kako je moguće da godinama ne možemo bar fizičku spremnost da dovedemo na zavidan nivo, kad već fudbal ne igramo...???!!!
POŠTO OBRAZ ???!!!
Cane
Posts: 1021
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: 1/2 finala Kupa: VOJVODINA - Čukarički, danas 15.00 (A1P)

Post by Cane »

O ovima što su nas dobili i dalje mislim sve najgore, bili su i ostaće trgovački projekat a ne klub, ne trebaju nikom osim njih samih, niti će trebati, ali im se mora čestitati i priznati da su jednostavno bolji od nas i to je sva filozofija. Toliko. Biće vremena za analizu naše sezone, ali realno tu smo gde po ukupno prikazanom i treba da budemo.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 1/2 finala Kupa: VOJVODINA - Čukarički, danas 15.00 (A1P)

Post by Rabba »

Batak balon se izduvao ko kanda... Na početku sezone rekoh da je 4. mesto odličan rezultat i da treba gledati kako ostati ispred TSCa i Radničkog iz Niša, i u suštini smo 50% od toga i uspeli. Moje oscilovanje u svakom prelaznom roku se i svodi na suštinu koja je izrečena u prethodnih nekoliko postova, previše para za premalo rezultata. Znate šta je najtužnije? TSC i Čukarički su ispred nas samo i isključivo jer imaju kontinuitet i obrise sistema. Kerkez i Lazetić su izgledali kao zreli za otkaze, na polusezoni, pa su ih istrpeli i sad ubiraju kakve-takve plodove. Timovi im deluju iole sklopljeno a ne skrpljeno. A kod nas Batak doveden da završi sezonu, pa da onda gledamo šta i kako dalje. I na leto smo opet na nuli, jedno petnaesti uzastopni put. Malo iznad haotičnog Novog Pazara. I dalje mislim da je Rastavca trebalo ostaviti do kraja sezone, pa svoditi račune. Pritom, od starta sam ga veoma podržavao, ali pri kraju sam bio razočaran partijama. Ali rešenje nije smena trenera. Ovaj igrački kadar jednostavno nije bio za više. I završio je tamo gde po kvalitetu(ne igračkom, nego kolektivnom) i pripada. Sada se postavlja pitanje, ko ostaje? I ko želi da ostane? I ko treba uopšte da ostane? I šta kad se i sledeće sezone desi ovo isto, a hoće?
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
CRD FCV
Posts: 1603
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 1/2 finala Kupa: VOJVODINA - Čukarički, danas 15.00 (A1P)

Post by CRD FCV »

Давно је прошло време када смо били трећа екипа без много труда. Имамо две екипе које, једна у последњих десет а друга у последњих пет, диже квалитет контиунално. Са друге стране смо ми. У истом периоду имамо континуални пад са пар скокова. Ово је резултат.
И ова сезона је далеко боља него неколико претходних. Имамо бољи резултат, барем једног играча који игра одлично за наше услове. Ммого времена треба да се вратимо на оно што смо били, а биће јако тешко успети у томе јер је конкуренција већа.

Није ми јасно ово вређање Чукаричког са називом трговачки. Клуб доведе играча, заради ако може и тако у круг. То је поента модерног фудбала. Нису дужни држави као двоглава аждаја, имају свок извор финансија. Нисмо ли и ми продавали играче на први намиг?
То што ми одавно немамо из својих редова шта да продамо је наш проблем.
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1361
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: 1/2 finala Kupa: VOJVODINA - Čukarički, danas 15.00 (A1P)

Post by Uvek sa tobom »

Просто је невероватно шта смо себи дозволили, да чукарички са 12 симпатизера оде у европу... али то смо ми, неко за ову катастрофалну сезону мора бити одговоран и отпуштен, ту најмање мислим на Батака, иако је и он почео да ме нервира.

ПС Колко мораш бити глуп да си капитен и да имаш картон и да онако стартујеш 30+ метара од гола и оставиш екипу на цедилу, отерати га још вечерас !
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
Locked