Kup Srbije 2022/2023

User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1267
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: 1/2 finala Kupa: VOJVODINA - Čukarički, danas 15.00 (A1P)

Post by MiSmoFKV! »

Par stavki koje imam da primetim, malo hladnije glave.
  • Posle 5 minuta se videlo da gubimo mec, kako juce, tako i danas. Neverovatna losa psiholoska priprema igraca.
  • Neverovatno mi je da ni Rastavac, ni Batak nisu uocili da prostor koji Zukic i Topic. Svaka ozbiljnija ekipa(cuka, tsc, i cigani) ih je pretrcala na tom delu terena.
  • Cemu eksperimenti u odbrani, zasto menjati golmana koji je uigran sa odbranom?
  • Treba sto pre krenuti sa rekonstrukcijom ekipe, dovesti ozbiljnog trenera i krenuti u pripreme za sledecu sezonu.
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 1/2 finala Kupa: VOJVODINA - Čukarički, danas 15.00 (A1P)

Post by slanobarac »

Istocno stajanje wrote: Thu May 18, 2023 5:43 pm
Rekli su na polusezoni da nam nisu potrebna pojacanja, o onim lupetanjima kako se borimo za titulu da i ne govorim.
Bukvalno, razlika izmedju prethodne i ove uprave je malo bolji marketing i sto su ovi prodali sve zivo sto se moglo prodati. Rezultati su isti, losi.
Apsolutno, samo što bih ja obrnuo redosled. Uprava je temelj kluba, oni ga vode, organizuju, kupuju, prodaju, biraju i menjaju. Doveli trenera u koga su se kleli i verovali kao da je sam spasitelj sišao sa nebesa. Doveli igrače koji manje više nisu za renome( :?:) kluba. Treneri pogubljeni sa mešanjem postava i pozicija. Sve u svemu ovo je realnost sadašnjeg tima. Ništa se spektakularno neće desiti dovođenjem novih igrača jer struktura rukovođenja ostaje ista. Sumnjivi političari i kontroverzni biznismeni i služba ne mogu voditi klub. Zapravo mogu ali vidimo sami kako.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: 1/2 finala Kupa: VOJVODINA - Čukarički, danas 15.00 (A1P)

Post by Krle »

I šta kaže prezident? Batak je rekao šta je imao. Lepe pare su svi uzeli za rekreativnu sezonu.
Danas su i Kabića stavili u izlog - kad ćeš, ako ne u "najvažnijoj utakmici u sezoni"?
Šta još ima da se proda, pa da se stavi paraf, naravno na račun firme?
Sram vas bilo, sve odreda!
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 1/2 finala Kupa: VOJVODINA - Čukarički, danas 15.00 (A1P)

Post by Voja »

Gledam ovo i pitam se da li bi Carevic pokupio ovaj centarsut. Koliko je Simic od lopte,a ima pravo i rukama,a koliko Adzic koji ce loptu sprovesti u mrezu. Jedina razlika sto Simica lopta kao da ne zanima... steta... Sami sebe smo pobedili,kao i uvek

Image
Image
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: 1/2 finala Kupa: VOJVODINA - Čukarički, danas 15.00 (A1P)

Post by Krle »

Da, od njih dvojice jedan kompletan i to ne sasvim.
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
User avatar
Maki
Posts: 1111
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 1/2 finala Kupa: VOJVODINA - Čukarički, danas 15.00 (A1P)

Post by Maki »

O igri ne bih ništa, sve je napisano, možda samo da napomenem da je Docić ubedljivo najbolji igrač lige već duže vreme.
Juče su mame na istoku povukle igrače mlađih kategorija na zapad, ili kući, čim je počelo da pada. Rezervni igrači su isprintali do svlačionice kad je sviran kraj.
Danas je Firma navijala sa zapada pod krovom, dok je sever zvrjao prazan. Igrači su bar dali sve od sebe.

Ako nikoga drugoga, mene je sramota!
Budućnost nam je mračnija od sadašnjosti, a o prošlosti da ne govorimo...
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 1/2 finala Kupa: VOJVODINA - Čukarički, danas 15.00 (A1P)

Post by Turija »

Voja wrote: Thu May 18, 2023 8:30 pm Gledam ovo i pitam se da li bi Carevic pokupio ovaj centarsut. Koliko je Simic od lopte,a ima pravo i rukama,a koliko Adzic koji ce loptu sprovesti u mrezu. Jedina razlika sto Simica lopta kao da ne zanima... steta... Sami sebe smo pobedili,kao i uvek

Image
Znao sam da ces to pitati. Da li je mogao Antonijevic ispratiti tu loptu i svog coveka npr?
Simic daleko teze od njega, jer je lopta centrirana u blizini ivice 16m. Prvo je napadaca propustio jedan nas bek, pa drugi, a i imali smo igraca manje na terenu.

Nama golmani, uopste nisu problem. Naprotiv, najbolji su deo ekipe.
Simic je odbranio sve sto je moglo. A dali bi nam gol svakako i da je npr. skinuo taj centarsut, vec iz neke druge akcije, jer su nas pritisli zestoko.
Takodje, zasto je Simic branio. Branio je zato sto imamo podjednake golmane i da obojica imaju kontinuitet branjenja.

Podbacili su juce i danas kljucni igraci u polju.
Ne zna se ko vise: Kapiten, vezni red ili napadaci i treneri. Nismo mogli jedno krsteno dodavanje lopte da napravimo, samo su se klizali, padali, a gol da pogodimo je mislena imenica. Cumic van forme, Malbasic van forme, UN ispod svog nivoa, a o Kabicu i Milosevicu, vredi li nesto reci? Protiv cukarickog se mora imati brojniji, motivisaniji i trkacki spremniji vezni red ( V. Simic, Milosavljevic, Miletic, pa i Busnic sa Zukucem Topicem i UNom, jer oni mogu da trce) a u kontri sta urade Cumic i eventualno Malbasic i cekati penale sa Nikolom Simicem na golu.

Meni nije jasno da to Batak nije shvatio za celu polusezonu i posle sinocne utakmice? Cumicu treba prostor, a ne da ga udvajaju brzi Ovusu i Rogan uz pomoc Pankova.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
vdn slaninar
Posts: 1007
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: 1/2 finala Kupa: VOJVODINA - Čukarički, danas 15.00 (A1P)

Post by vdn slaninar »

Чука и Тсц су играчки много јачи од нас,још сад кад узму преко 3 милиона од Европе,5. место нам је пуна капа.Без 4-5 озбиљних играча,који коштају, као што је Чумић,немамо шта да се надамо.Тако да ћемо после прелазног рока знати све и пре почетка следећег првенства,По један,два озбиљна квалитетна играча у свим линијама тима или је и следећа сезона без резултата.
Остало се све слажем са @Источно стајање.
User avatar
rykerfcv
Posts: 726
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: 1/2 finala Kupa: VOJVODINA - Čukarički, danas 15.00 (A1P)

Post by rykerfcv »

Maki wrote: Thu May 18, 2023 8:56 pm O igri ne bih ništa, sve je napisano, možda samo da napomenem da je Docić ubedljivo najbolji igrač lige već duže vreme.
Juče su mame na istoku povukle igrače mlađih kategorija na zapad, ili kući, čim je počelo da pada. Rezervni igrači su isprintali do svlačionice kad je sviran kraj.
Danas je Firma navijala sa zapada pod krovom, dok je sever zvrjao prazan. Igrači su bar dali sve od sebe.

Ako nikoga drugoga, mene je sramota!
Budućnost nam je mračnija od sadašnjosti, a o prošlosti da ne govorimo...
Od ovoga ne moze bolje,moze nazalost samo gore...
Upadamo u rupu bez dna kao klub i toga su svi svesni bez uprave.
Meni nije jasno hajde nemaju igracke kvalitete,al sto barem ne izgines za dres kluba koji nosis.Razumem NN koga svi gledaju kao Boga sa njegovim takozvani fudbalski kvaliteti,on meni kao igrac nista nije specijalno,precenjen je ovde na forumu.Ovi ostali moraju bre da ostave srce na terenu,a ne ko zadnje p***e da gube svaki duel.
I da verujem da bi Vidakov bio bolji od NN-a i vise uradio a ne slati ga po pozajmicama.
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 1/2 finala Kupa: VOJVODINA - Čukarički, danas 15.00 (A1P)

Post by Voja »

Turija wrote: Thu May 18, 2023 8:58 pm Znao sam da ces to pitati. Da li je mogao Antonijevic ispratiti tu loptu i svog coveka npr?
ma bekove ne komentarisem jer ih nemamo,celu sezonu.Nego mi Simke zanimljiv iz vise aspekata,prvo pretpostavljam da je napravljen dogovor na pocetku sezone,jednom gosi prvenstvo,drugom kup,ali ako se vec doslo do polufinala,i najvaznijeg meca u sezoni,preci je klub od bilo kakvog internog dogovora.Posebno jer nam je protivnik Cukaricki koji 90% svojih golova daje posle prekida i centarsuteva,tako da mi logicnije da na tom mecu ne brani linijas.Simke je zanimljiv jer je imao alternativu,dok za bekove to ipak ne mozemo reci. Al dobro... bilo pa proslo. KAda videh Kabica u startnoj postavio,odmah sam shvatio da mi ustvari danas imamo precih stvari od finala kupa,tako da sve ostalo je logican epilog,ne treba se nervirati.Gledajte to sa vedrije strane,dobili smo obavezu manje u zivotu,ne moramo gledati finale kupa :mrgreen: A bas danas razmisljam preko 60 sati zivota smo u ovoj sezoni potrosili na Vosine meceve (sto uzivo sto uz TV prenose) i danas smo dobili jedno veliko HVALA! :mrgreen:
Image
User avatar
Milan
Posts: 4150
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 1/2 finala Kupa: VOJVODINA - Čukarički, danas 15.00 (A1P)

Post by Milan »

Simicu se danas ne moze nista zameriti, pa ni primljeni gol. Ne znam koji golman bi isao na tu loptu u datoj situaciji. Vrlo, vrlo dobro je branio.
POŠTO OBRAZ ???!!!
meshtan
Posts: 49
Joined: Mon Aug 12, 2019 3:22 pm

Re: 1/2 finala Kupa: VOJVODINA - Čukarički, danas 15.00 (A1P)

Post by meshtan »

slanobarac wrote: Thu May 18, 2023 7:53 pm
Istocno stajanje wrote: Thu May 18, 2023 5:43 pm
Rekli su na polusezoni da nam nisu potrebna pojacanja, o onim lupetanjima kako se borimo za titulu da i ne govorim.
Bukvalno, razlika izmedju prethodne i ove uprave je malo bolji marketing i sto su ovi prodali sve zivo sto se moglo prodati. Rezultati su isti, losi.
Apsolutno, samo što bih ja obrnuo redosled. Uprava je temelj kluba, oni ga vode, organizuju, kupuju, prodaju, biraju i menjaju. Doveli trenera u koga su se kleli i verovali kao da je sam spasitelj sišao sa nebesa. Doveli igrače koji manje više nisu za renome( :?:) kluba. Treneri pogubljeni sa mešanjem postava i pozicija. Sve u svemu ovo je realnost sadašnjeg tima. Ništa se spektakularno neće desiti dovođenjem novih igrača jer struktura rukovođenja ostaje ista. Sumnjivi političari i kontroverzni biznismeni i služba ne mogu voditi klub. Zapravo mogu ali vidimo sami kako.
Najvece pojacanje na leto ce biti Lanetov sin koji ce uz svu dobro poznatu propagandnu pompu doleteti iz kadeta u prvi tim. A od pravih pojacanja poput Cumica bice mozda jedno...a obecanja ce po obicaju biti mnooogoo
fruskogorac
Posts: 169
Joined: Sat Jun 07, 2008 5:38 pm

Re: 1/2 finala Kupa: VOJVODINA - Čukarički, danas 15.00 (A1P)

Post by fruskogorac »

Nisam dugo bio na Forumu. Čuka u finalu, čestitam. Ako ništa drugo ono zbog golmana Popovića i velikog Darka Puškarića. Bilo je u bližoj prošlosti i težih poraza od Čuke. Nisam gledao prekinutu utakmicu, nisam ni ovu današnju. NAŠU VOŠU gledam, analiziram, posmatram .... na neki svoj način. Moje viđenje je blisko pojedinim forumašima koje ovom prilikom pozdravljam. Kako god bilo, nismo u finalu Kupa. Prvenstvo završavamo kao peti na tabeli. Jel moglo više ? Pre početka aktuelne sezone sam na jednom "okruglom stolu" rekao: "Stanite ljudovi, polako, o kakvoj Evropi pričamo. Daj da vidimo gde igramo tu Evropu, onda drugi koraci". Danas postavljam isto pitanje. Čuka nema infrastrukturu za evropske utakmice, na vreme su izabrali alternativu. Voleli ili ne Matijaševića, zajedno sa Grkinićem, mislim da zna svoj posao. Jel neko od ljudi iz Vojvodine (ne samo sadašnja Uprava) mozgao da tom istom Matijaševiću ponudi neku funkciju u klubu (da se razumemo, poštujem lik i delo Marka Jovanovića) ? Jel bilo nekih divana sa Darkom Puškarićem ? Da li je pre Carevića (drago mi je što je u Novom Sadu) bilo nekih kontakata o povratku, i istinski pruženoj šansi gore pomenutom Popoviću ? .... Od Čuke nismo izgubili ni juče ni danas.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 1/2 finala Kupa: VOJVODINA - Čukarički, danas 15.00 (A1P)

Post by gospodinFKV »

Kao sto sam na temu pravilnika bio kratak, bicu i sad.
Klub je juce Todoru za ono urucio mrtvu sedalicu. Ta sedalica kao poklon za onako nesto je savrsena metafora tragikomicnosti ovog kluba u novijoj istoriji, a pogotovo od kako je sredstvo potkusurivanja lokalnih SNS pacova i secikesa.

Ovaj klub je sedalica.
Ovi igraci su sedalica.
Ova igra je sedalica.

Iz godine u godinu mi dobijemo sedalicu, a ako je sedalica metafora za apsolutni kur*on, jednacinu mozete resiti sami.

Toliko.
Locked