12. kolo: VOJVODINA - Javor 2:0 (1:0)

Locked
Taxista
Posts: 119
Joined: Mon Jul 25, 2022 7:03 pm

Re: 12. kolo: VOJVODINA - Javor, nedelja u 17h

Post by Taxista »

Traore je danas imao dva ozbiljna kiksa koja su mogla da nas koštaju,ali dobro ima kredit svojim angažovanjem.Igra loša,branili smo se od Javora kući,al eto malo fortuna malo individualni kvalitet pojedinaca i upisasmo trijumf.
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 12. kolo: VOJVODINA - Javor, nedelja u 17h

Post by fare »

Istom ekipom bi počeo i sledeću utakmicu samo mesto katastrofalnog Milosavljevića Baraya za sada Milosavljević naj slabije pojačanje mada ni Čumić se danas nije video prvih 10 minuta i to je to. Da obrazložim zašto Baraya mesto Milosavljevića ima bolji prekid opasniji i mnogo potkovaniji fudbaler jedino njegov temperament baš nije ok ali i to je nekada dobro. Milosavljević po meni do sada najmanje pokazao.
User avatar
Turija
Posts: 10669
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 12. kolo: VOJVODINA - Javor, nedelja u 17h

Post by Turija »

Taxista wrote: Sun Sep 18, 2022 7:34 pm Traore je danas imao dva ozbiljna kiksa koja su mogla da nas koštaju,ali dobro ima kredit svojim angažovanjem.Igra loša,branili smo se od Javora kući,al eto malo fortuna malo individualni kvalitet pojedinaca i upisasmo trijumf.
Imao je ta dva kiksa - cinjenica, ali mnogo puta nas je spasao kriticnih situacija. Tako da je u velikom plusu. Imali su veceras i drugi igraci vise kikseva od Traorea.
Borbenost i zeljaTraorea je za svaku pohvalu.

PS
@ fare, borben je i dosta koristan Milosavljevic. Odradjuje posao na sredini u defanzivi.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
churguzijanac
Posts: 2037
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 12. kolo: VOJVODINA - Javor, nedelja u 17h

Post by churguzijanac »

Ne treba trenera menjati, ali mora još pojačanja da se dovedu kadrih da naprave razliku.

Nekako me Malbašić najviše razočarao, valjda su mi prevelika očekivanja.

Uroš Nikolić će teško pružiti ono što mi očekujemo od njega.Ne bih prebrzo da sudim, jer malo je igrao, ali nekako nisam optimista.

Traore svaku utakmicu ima kiks ili dva, ali nas mnogo više puta izvuče iz govana.
Karlsson
Posts: 2113
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: 12. kolo: VOJVODINA - Javor, nedelja u 17h

Post by Karlsson »

Turija wrote: Sun Sep 18, 2022 7:39 pm
@ fare, borben je i dosta koristan Milosavljevic. Odradjuje posao na sredini u defanzivi.
I ja sam danas primetio Milosavljevića više puta. Bolje izvodi kornere od Baraja i u odbrani se danas dosta vraća i osvojio nekoliko lopti. Problem je što nije konstantan. Da jeste verovatno bi ostao u inostranstvu.
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 12. kolo: VOJVODINA - Javor, nedelja u 17h

Post by slanobarac »

Milan wrote: Sun Sep 18, 2022 7:28 pm Opet cu ponoviti da trenera ne smemo dirati. Neki su lepo obrazlozili kako nam takvi rezovi nikad nisu dobro doneli, a nismo nikad ni pokusali da nekom damo dugorocno sansu.
Samo ću da pitam dokle da ga trpimo, dokle???? Šta je novo doneo, gde se vidi boljitak? Dovedeni su novi igrači kada je već došao, znači njegovi su.Prošao pripreme sa njima i opet ništa. Treba mu dati šansu?
A što onda nismo dali dugoročnu šansu Đorđeviću? Što ga nismo ostavili da "izgradi sistem"? A ovde se vidi sistem? Daj nemojmo se zaje*avati.On će svakako dobiti otkaz jer to je sudbina svih trenera ali bolje pre nego kasnije. Ova 3 boda samo maskiraju loše igre i veštački nas održava iznad vode. A tegovi su sve teži. Stižu nam partizan, zvezda, tsc, Pazar.... Sa ovakvom igrom biće samo brukanje. Pogledajte postove posle utakmica. Ponavljaju se iste rečenice izmeča u meč. Dokle???
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: 12. kolo: VOJVODINA - Javor, nedelja u 17h

Post by borrissey »

Stigao sam na drugo poluvreme i ono što sam video je apsolutna nula od igre. Neverovatno odsustvo bilo kakve koncepcije u napadu, ovo je jezivi užas. Bukvalno se sve svodi na to da li će neko uspeti na neku individualnu foru ili vic da uradi nešto. Šta oni treniraju? Kako je moguće da tim stoji tako loše i da se ne nazire nikakva igra? Realno gledano, Javor nas je nadigrao i njihov poraz je apsolutno nezaslužen ishod ovog meča. Mi igramo sve gore, pad forme je evidentan, uopšte ne mogu da shvatim o čemu se radi.
Brojka na tribinama daleko premašuje nivo igre koju fudbaleri prikazuju.
Vosa je sve
Posts: 118
Joined: Thu Feb 09, 2017 11:48 pm

Re: 12. kolo: VOJVODINA - Javor, nedelja u 17h

Post by Vosa je sve »

treba sad naci idealnu postavu
ovaj napad
nikolic
malbasic simic cumic
ne pokazuje nista, treba probati 4-4-2
User avatar
N13
Posts: 2030
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 12. kolo: VOJVODINA - Javor, nedelja u 17h

Post by N13 »

slanobarac wrote: Sun Sep 18, 2022 7:57 pm
Milan wrote: Sun Sep 18, 2022 7:28 pm Opet cu ponoviti da trenera ne smemo dirati. Neki su lepo obrazlozili kako nam takvi rezovi nikad nisu dobro doneli, a nismo nikad ni pokusali da nekom damo dugorocno sansu.
Samo ću da pitam dokle da ga trpimo, dokle???? Šta je novo doneo, gde se vidi boljitak? Dovedeni su novi igrači kada je već došao, znači njegovi su.Prošao pripreme sa njima i opet ništa. Treba mu dati šansu?
A što onda nismo dali dugoročnu šansu Đorđeviću? Što ga nismo ostavili da "izgradi sistem"? A ovde se vidi sistem? Daj nemojmo se zaje*avati.On će svakako dobiti otkaz jer to je sudbina svih trenera ali bolje pre nego kasnije. Ova 3 boda samo maskiraju loše igre i veštački nas održava iznad vode. A tegovi su sve teži. Stižu nam partizan, zvezda, tsc, Pazar.... Sa ovakvom igrom biće samo brukanje. Pogledajte postove posle utakmica. Ponavljaju se iste rečenice izmeča u meč. Dokle???
Ja bih licno podrzao promeni trenera, samo ako se ponudi novo ime prvo, ali neko ko je ostvaren u inostranstvu.
Sta bismo dobili da sada urucimo otkaz treneru, pa tek onda pocnemo traziti novog? Nasli bismo nekog novog Djordjevica, Stolicu, ili tamo nekog ko svakih 6 meseci menja klub u nasoj ligi. Sta ce nam to doneti? Nista, bolje da Mima ostane.

Ali kada bi neko ponudio da nam trener bude Sinisa Mihajlovic, Jokanovic ili neko slicno veliko ime, sa inostranim iskustvom, potpisao bih odmah da se promeni trener. Samo skupa je to igranka za nas, tako da je bolje da se nista ne dira, dok se ne pojavi bolja prilika.
User avatar
Forza Voša
Posts: 574
Joined: Fri Nov 29, 2013 6:22 pm

Re: 12. kolo: VOJVODINA - Javor, nedelja u 17h

Post by Forza Voša »

N13 wrote: Sun Sep 18, 2022 8:32 pm
slanobarac wrote: Sun Sep 18, 2022 7:57 pm
Milan wrote: Sun Sep 18, 2022 7:28 pm Opet cu ponoviti da trenera ne smemo dirati. Neki su lepo obrazlozili kako nam takvi rezovi nikad nisu dobro doneli, a nismo nikad ni pokusali da nekom damo dugorocno sansu.
Samo ću da pitam dokle da ga trpimo, dokle???? Šta je novo doneo, gde se vidi boljitak? Dovedeni su novi igrači kada je već došao, znači njegovi su.Prošao pripreme sa njima i opet ništa. Treba mu dati šansu?
A što onda nismo dali dugoročnu šansu Đorđeviću? Što ga nismo ostavili da "izgradi sistem"? A ovde se vidi sistem? Daj nemojmo se zaje*avati.On će svakako dobiti otkaz jer to je sudbina svih trenera ali bolje pre nego kasnije. Ova 3 boda samo maskiraju loše igre i veštački nas održava iznad vode. A tegovi su sve teži. Stižu nam partizan, zvezda, tsc, Pazar.... Sa ovakvom igrom biće samo brukanje. Pogledajte postove posle utakmica. Ponavljaju se iste rečenice izmeča u meč. Dokle???
Ja bih licno podrzao promeni trenera, samo ako se ponudi novo ime prvo, ali neko ko je ostvaren u inostranstvu.
Sta bismo dobili da sada urucimo otkaz treneru, pa tek onda pocnemo traziti novog? Nasli bismo nekog novog Djordjevica, Stolicu, ili tamo nekog ko svakih 6 meseci menja klub u nasoj ligi. Sta ce nam to doneti? Nista, bolje da Mima ostane.

Ali kada bi neko ponudio da nam trener bude Sinisa Mihajlovic, Jokanovic ili neko slicno veliko ime, sa inostranim iskustvom, potpisao bih odmah da se promeni trener. Samo skupa je to igranka za nas, tako da je bolje da se nista ne dira, dok se ne pojavi bolja prilika.
Moja tri pika sa kojima bi se nagledali fudbala:
Veljko Paunović, Ljubiša Tumbaković, Aleksandar Veselinović
„Hasta la Victoria Siempre!“
User avatar
Milan
Posts: 4156
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 12. kolo: VOJVODINA - Javor, nedelja u 17h

Post by Milan »

Ne bih potpisao za mihajlovica ili jokanovica, pa i da nam oni placaju da budu treneri…

:shit: :shit: :shit:
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Turija
Posts: 10669
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 12. kolo: VOJVODINA - Javor, nedelja u 17h

Post by Turija »

Rastavac je predstavljen kao veliko trenersko osvezenje u domacem fudbalu, a Zbiljic kao predsednicko.
Medjutim, nesto ne ide po iznetom planu. Mnogo, jos uvek, skripi na sve strane.

Videcemo sad sta ce biti posle obecane analize u pauzi prvenstva?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Nevernik II
Posts: 448
Joined: Fri Jun 10, 2022 3:29 pm

Re: 12. kolo: VOJVODINA - Javor, nedelja u 17h

Post by Nevernik II »

Nikad zadovoljni niste, ni kad pobedjujemo :D

Imaju dve nedelje da kako god znaju i umeju (ako uopšte znaju i umeju) smisle/uigraju nešto novo & bolje...inače u oktobru sledi potop.

Trener se ne menja u afektu već se nekoliko nedelja pre smene krene u traženje adekvatne zamene. Ako nema spremne zamene ne treba menjati jer u tom slučaju dobijamo Linte, Ridjošice, Kosanoviće i slične likove koji samo šetaju od kluba do kluba.

Zamislite da stvarno dovedu Jokanovića, Mihu, Tumbakobića....pa 90% ljudi sa foruma bi odmah pocepalo sezonske karte 😁
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 12. kolo: VOJVODINA - Javor, nedelja u 17h

Post by slanobarac »

Znali smo da menjamo trenera i kad smo bili prvi na tabeli.
Što ne bi Šaula mogao da izgura ovo do kraja i videti ume li ili ne? Ako ne ide, dolazi pauza i dovesti ozbiljnog trenera za proleće. Ovo svi vidimo da ne štima i samo gubimo dragoceno vreme (i bodove).
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Karlsson
Posts: 2113
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: 12. kolo: VOJVODINA - Javor, nedelja u 17h

Post by Karlsson »

Tanjga? Gaćinović?

Iskreno ne znam šta da mislim. Da imamo igru, da se silno ispromašavamo i da izgubimo nekom frljokom rekao bih da trener treba da ostane i da će rezultati vremenom doći. Međutim ovakve pobede, sa ovakvom igrom koja traje već 2 meseca mi ne ulivaju nikakvo poverenje, jer samo uz ogromnu sreću protivnik nije dao danas gol ili dva, a to će verovatno doći na naplatu uskoro ako se ovako nastavi.
Locked