12. kolo: VOJVODINA - Javor 2:0 (1:0)

Locked
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 12. kolo: VOJVODINA - Javor 2:0 (1:0)

Post by fare »

Prvo što je uočljivo broj publike je u padu i Simić ne igra ništa od ponude Rusa čak bi možda razmislio i o prodaji jel ovakvim partijama ne zaslužuje 1 postavu.
čeda_maraš
Posts: 90
Joined: Fri Apr 02, 2021 11:53 am

Re: 12. kolo: VOJVODINA - Javor 2:0 (1:0)

Post by čeda_maraš »

Ponovo je počelo ono klasično,nevalja ovo ,nevalja ono,ovog prodati,ovaj je loš,ko da na ovom forumu nisu navijači Vojvodine.Slažem se,da smo pali u formi,da je Simić u maloj krizi,Malbašić treba da se vrati u staru formu,Čumiću treba vramena da se uigra i stekne kondiciju,Baraju da se prilagodi i još koja kockica da se složi ali to nije razlog za toliko napadanje igrača,trenera i uprave.Ajde,da se vratimo malo unazad i da se prisetimo koliko su nam sudije oduzele bodova.Realno 6 ali neka bude 4 boda.Sa ta 4 boda bi se na ovom forumu pisalo sasvom drugačije i svi bi bili dobri.Samo se setite na šta smo ličili pre dolaska ove uprave,a to je do nedavno,i sada odmah treba mesto crnog da bude belo.To bi bilo lepo, ali za sve treba vremena.Drugo,ne razumem kritike za Topića i da je bezvoljno ušao u utakmicu sa Javorom.Pa dečko je jedini grizao i na startu utakmice je napravio 4-5 faulova da sam mislio da će odmah dobiti žuti.Moje mišljenje je da je on najkonstantniji u formi i da kada slabije odigra daje sve od sebe.Treneri bi rekli:može se slabije odigrati ali se ne može slabo trčati.Zbiljić jeste na početku sezone rekao napadamo prvo mesto i ja tu njegovu izjavu podržavam.Ako se takmičim u bilo čemu ja hoću da pobedim,dez obzira na protivnika i taj gen treba usaditi i igračima.Da li ćemo uspeti ili ne,videli ste ne zavisi samo od nas.Uprava se rešila svih balast igrača,koje ste ovde spominjali,ali i za to je trebalo vremena.Ja isto nisam zadovoljan igrom u poslednjim utakmicama ali sam svestan da je za sve potrebno vreme i strpljenje i podrška našem klubu.
User avatar
Eric Frod
Posts: 70
Joined: Sun Aug 02, 2015 2:57 pm

Re: 12. kolo: VOJVODINA - Javor 2:0 (1:0)

Post by Eric Frod »

čeda_maraš wrote: Tue Sep 20, 2022 12:32 pm Ponovo je počelo ono klasično,nevalja ovo ,nevalja ono,ovog prodati,ovaj je loš,ko da na ovom forumu nisu navijači Vojvodine.Slažem se,da smo pali u formi,da je Simić u maloj krizi,Malbašić treba da se vrati u staru formu,Čumiću treba vramena da se uigra i stekne kondiciju,Baraju da se prilagodi i još koja kockica da se složi ali to nije razlog za toliko napadanje igrača,trenera i uprave.Ajde,da se vratimo malo unazad i da se prisetimo koliko su nam sudije oduzele bodova.Realno 6 ali neka bude 4 boda.Sa ta 4 boda bi se na ovom forumu pisalo sasvom drugačije i svi bi bili dobri.Samo se setite na šta smo ličili pre dolaska ove uprave,a to je do nedavno,i sada odmah treba mesto crnog da bude belo.To bi bilo lepo, ali za sve treba vremena.Drugo,ne razumem kritike za Topića i da je bezvoljno ušao u utakmicu sa Javorom.Pa dečko je jedini grizao i na startu utakmice je napravio 4-5 faulova da sam mislio da će odmah dobiti žuti.Moje mišljenje je da je on najkonstantniji u formi i da kada slabije odigra daje sve od sebe.Treneri bi rekli:može se slabije odigrati ali se ne može slabo trčati.Zbiljić jeste na početku sezone rekao napadamo prvo mesto i ja tu njegovu izjavu podržavam.Ako se takmičim u bilo čemu ja hoću da pobedim,dez obzira na protivnika i taj gen treba usaditi i igračima.Da li ćemo uspeti ili ne,videli ste ne zavisi samo od nas.Uprava se rešila svih balast igrača,koje ste ovde spominjali,ali i za to je trebalo vremena.Ja isto nisam zadovoljan igrom u poslednjim utakmicama ali sam svestan da je za sve potrebno vreme i strpljenje i podrška našem klubu.
+1
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 12. kolo: VOJVODINA - Javor 2:0 (1:0)

Post by Voja »

čeda_maraš wrote: Tue Sep 20, 2022 12:32 pm Ajde,da se vratimo malo unazad i da se prisetimo koliko su nam sudije oduzele bodova.Realno 6 ali neka bude 4 boda.Sa ta 4 boda bi se na ovom forumu pisalo sasvom drugačije i svi bi bili dobri
Mislis da bi i sa dodatnih 6 bodova mi pisali da se igra lepsi fudbal!? Pa evo pobedili smo Javor,nisu nas sudije unakazile,i opet se pise da nesto ne valja... znaci bar za nas ovde na forumu bodovni saldo ne predstavlja znak kvaliteta
Image
User avatar
Eric Frod
Posts: 70
Joined: Sun Aug 02, 2015 2:57 pm

Re: 12. kolo: VOJVODINA - Javor 2:0 (1:0)

Post by Eric Frod »

Voja wrote: Tue Sep 20, 2022 3:35 pm
čeda_maraš wrote: Tue Sep 20, 2022 12:32 pm Ajde,da se vratimo malo unazad i da se prisetimo koliko su nam sudije oduzele bodova.Realno 6 ali neka bude 4 boda.Sa ta 4 boda bi se na ovom forumu pisalo sasvom drugačije i svi bi bili dobri
Mislis da bi i sa dodatnih 6 bodova mi pisali da se igra lepsi fudbal!?
Gotovo sigurno da bi se neki žalili, ali ne ovoliko. Da li stvarno ljudi nakon sto napišu da treba otkaz rastavcu, da nam treba nov spic, krilo, bek, stoper nakon ovakvog prelaznog roka, da uprava ne radi ništa, ne procitaju ponovo svoj post za svaki slučaj da provere za gramatičke greške ili melodramatiku? Ove godine se može gledati fudbal (nismo Liverpul ali pobogu) i trener nam nije nestabilna psihopata (nekon dugog perioda). Nije uvek u srbiji lako igrati lepršavo ali bar pokušava.
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 12. kolo: VOJVODINA - Javor 2:0 (1:0)

Post by Turija »

Sve sto sam napisao, napisao bih i da imamo tih 6 bodova vise. Jos jednom kazem da nisam za smenu Rastavca, ali ako se nista znacajno ne promeni u igri Vojvodine, smenice ga rezultati. Za sada su oni daleko bolji od igre u poslednje vreme.

PS
Dosta se odomacilo, u komentarima na portalima, da se potezu gramaticke greska kao argument, a ne sustina napisanog u diskusiji.Onda, obicno, procitam takav post ponovo i uverim se u ,,gramaticku ispravnost" teksta autora. Pravopis je jako klizav teren za svakoga, cak i za one koji misle da ga znaju odlicno, a dosta je i vremenom promenljiv.
Mislim da bi mi trebali taj trend izbeci. :cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Eric Frod
Posts: 70
Joined: Sun Aug 02, 2015 2:57 pm

Re: 12. kolo: VOJVODINA - Javor 2:0 (1:0)

Post by Eric Frod »

Turija wrote: Tue Sep 20, 2022 4:50 pm Sve sto sam napisao, napisao bih i da imamo tih 6 bodova vise. Jos jednom kazem da nisam za smenu Rastavca, ali ako se nista znacajno ne promeni u igri Vojvodine, smenice ga rezultati. Za sada su oni daleko bolji od igre u poslednje vreme.

PS
Dosta se odomacilo, u komentarima na portalima, da se potezu gramaticke greska kao argument, a ne sustina napisanog u diskusiji.Onda, obicno, procitam takav post ponovo i uverim se u ,,gramaticku ispravnost" teksta autora. Pravopis je jako klizav teren za svakoga, cak i za one koji misle da ga znaju odlicno, a dosta je i vremenom promenljiv.
Mislim da bi mi trebali taj trend izbeci. :cheers:
Stavr gramatičkih grešaka nije bila poenta već melodrama. Ista koja se i sad nastavlja. Teško je nekad izneti sarkazam kroz poruku
User avatar
salefkv
Posts: 597
Joined: Wed Aug 01, 2012 11:28 am

Re: 12. kolo: VOJVODINA - Javor 2:0 (1:0)

Post by salefkv »

Voja wrote: Tue Sep 20, 2022 3:35 pm Mislis da bi i sa dodatnih 6 bodova mi pisali da se igra lepsi fudbal!?
Mozda bi ti bodovi(da su osvojeni tad) dali vetar u ledja igracima pa bi motivisanije igrali u narednim utakmicama, ne govorim samo o zalaganju vec svako ko je igrao sport zna da je energija posle pobede i posle remija totalno drugacija, a isto tako iz dobre energije zna i da se prikaze mnogo bolja igra. Ne kazem da bi bilo tako, ali jednostavno ne znamo. Cinjenica je da ne igramo leprsavo i da je to daleko od onoga sto navijaci Vojvodine zele, ali je cinjenica i da smo bodovno osakaceni!

Nemojmo apsolutno uvek traziti krivca iskljucivo u nama!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 12. kolo: VOJVODINA - Javor 2:0 (1:0)

Post by Voja »

salefkv wrote: Tue Sep 20, 2022 5:34 pm Nemojmo apsolutno uvek traziti krivca iskljucivo u nama!
I necemo,za dve nedelje cemo ga traziti u Gordanu Petricu :mrgreen:

Generalno moj utisak je da velika vecina foruma nije za smenu,ali da su se pojavili i forumasi koji bi vec da menjaju,sto samo mora da bude jos veca motivacija i igracima i upravi,treneru,jer ovde vide sta se ocekuje od njih,sistem,sinhronizacija,kolektivna igra,brza igra,automatizmi... izdici igru na taj nivo i nece biti problema. Evo ja sam kritikovao bekove u prvim mecevima i cim su samo za 20% digli igru,ne znam da l si primetio kritike splasnule. Niko od nas ne ocekuje robote na terenu tj.bezgresne igrace,ali neka osnova mora da bude vidljiva golim okom i takodje sve to iz kola u kolo mora da se nadogradjuje i da tim raste.
Image
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 12. kolo: VOJVODINA - Javor 2:0 (1:0)

Post by Turija »

Eric Frod wrote: Tue Sep 20, 2022 5:20 pm
Turija wrote: Tue Sep 20, 2022 4:50 pm Sve sto sam napisao, napisao bih i da imamo tih 6 bodova vise. Jos jednom kazem da nisam za smenu Rastavca, ali ako se nista znacajno ne promeni u igri Vojvodine, smenice ga rezultati. Za sada su oni daleko bolji od igre u poslednje vreme.

PS
Dosta se odomacilo, u komentarima na portalima, da se potezu gramaticke greska kao argument, a ne sustina napisanog u diskusiji.Onda, obicno, procitam takav post ponovo i uverim se u ,,gramaticku ispravnost" teksta autora. Pravopis je jako klizav teren za svakoga, cak i za one koji misle da ga znaju odlicno, a dosta je i vremenom promenljiv.
Mislim da bi mi trebali taj trend izbeci. :cheers:
Stavr gramatičkih grešaka nije bila poenta već melodrama. Ista koja se i sad nastavlja. Teško je nekad izneti sarkazam kroz poruku
Primljeno k znanju :thankyou:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Sasa1969
Posts: 621
Joined: Sun Sep 29, 2013 11:29 pm
Location: Istok

Re: 12. kolo: VOJVODINA - Javor 2:0 (1:0)

Post by Sasa1969 »

čeda_maraš wrote: Tue Sep 20, 2022 12:32 pm Ponovo je počelo ono klasično,nevalja ovo ,nevalja ono,ovog prodati,ovaj je loš,ko da na ovom forumu nisu navijači Vojvodine.Slažem se,da smo pali u formi,da je Simić u maloj krizi,Malbašić treba da se vrati u staru formu,Čumiću treba vramena da se uigra i stekne kondiciju,Baraju da se prilagodi i još koja kockica da se složi ali to nije razlog za toliko napadanje igrača,trenera i uprave.Ajde,da se vratimo malo unazad i da se prisetimo koliko su nam sudije oduzele bodova.Realno 6 ali neka bude 4 boda.Sa ta 4 boda bi se na ovom forumu pisalo sasvom drugačije i svi bi bili dobri.Samo se setite na šta smo ličili pre dolaska ove uprave,a to je do nedavno,i sada odmah treba mesto crnog da bude belo.To bi bilo lepo, ali za sve treba vremena.Drugo,ne razumem kritike za Topića i da je bezvoljno ušao u utakmicu sa Javorom.Pa dečko je jedini grizao i na startu utakmice je napravio 4-5 faulova da sam mislio da će odmah dobiti žuti.Moje mišljenje je da je on najkonstantniji u formi i da kada slabije odigra daje sve od sebe.Treneri bi rekli:može se slabije odigrati ali se ne može slabo trčati.Zbiljić jeste na početku sezone rekao napadamo prvo mesto i ja tu njegovu izjavu podržavam.Ako se takmičim u bilo čemu ja hoću da pobedim,dez obzira na protivnika i taj gen treba usaditi i igračima.Da li ćemo uspeti ili ne,videli ste ne zavisi samo od nas.Uprava se rešila svih balast igrača,koje ste ovde spominjali,ali i za to je trebalo vremena.Ja isto nisam zadovoljan igrom u poslednjim utakmicama ali sam svestan da je za sve potrebno vreme i strpljenje i podrška našem klubu.
:lala:
Image
lapo-lapo
Posts: 210
Joined: Fri May 20, 2022 11:47 am

Re: 12. kolo: VOJVODINA - Javor 2:0 (1:0)

Post by lapo-lapo »

Igraci treba da pokazu kvalitet i da li ga imaju (naravno da poseduju određeni kvalitet) nakon pauze sa rivalima protiv kojih je to najpotrebnije i koji su nam direktni konkurenti. Kiksevi prilikom "lakseg" rasporeda na pocetku ce biti brzo zaboravljeni. Nakon dugo vremena postoji sansa da se napravi iskorak u rezultatskom smislu a sa druge strane ekipa ne bi trebalo da ima pritisak kroz imperativ pobjede i sa te strane ne bi trebali imati pritisak, pa mozda bas tu u psiholoskom smislu trebaju biti rastereceni. Potreban je veci voljni momenat i borbenost! Pronasao sam neku stariju sliku sa koreom i porukom sa kojom bi se sigurno vecina slozila https://i.postimg.cc/mrVMmFfC/521480-50 ... 3329-n.jpg Ovo je mozda za novu temu kada dođe vrijeme za to!
Locked