12. kolo: VOJVODINA - Javor 2:0 (1:0)

Karlsson
Posts: 2123
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: 12. kolo: VOJVODINA - Javor, nedelja u 17h

Post by Karlsson »

Šaula ima jezičinu i ne ćuti kao što to Rastavac čini. Mene je Šaula baš kupio kada je otvoreno, bez uvijanja rekao da nas sudije kradu, što ni Rastavac, ni iko iz uprave nije učinio.
User avatar
slanobarac
Posts: 3523
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 12. kolo: VOJVODINA - Javor, nedelja u 17h

Post by slanobarac »

@Voja
To sa AEK-om mi je neka markentiška priča, skroz nepouzdana da ne kažem nemoguća. A što se tiče strpljenja za trenere opet pitam zašto nismo istrpeli Đorđevića? Znamo to i ti i ja ali dajemo šansu nekom Rastavcu koji nije apsolutno ništa uradio a ima mnogo jači tim i od tog Đorđevića i Lalatovića. Znači mogu pod ruku svi, sve je to isto.
Last edited by slanobarac on Sun Sep 18, 2022 10:02 pm, edited 1 time in total.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9730
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 12. kolo: VOJVODINA - Javor, nedelja u 17h

Post by Voja »

Karlsson wrote: Sun Sep 18, 2022 10:00 pm Šaula ima jezičinu i ne ćuti kao što to Rastavac čini. Mene je Šaula baš kupio kada je otvoreno, bez uvijanja rekao da nas sudije kradu, što ni Rastavac, ni iko iz uprave nije učinio.
Onda daj da dovedemo Lalatovica ili Stanojevica ako je to potreban kriterijum za prvog trenera Vose
Image
User avatar
Turija
Posts: 10698
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 12. kolo: VOJVODINA - Javor, nedelja u 17h

Post by Turija »

Preneo bih ovde jedan komentar sa mozzarta sa nickom Banjalucanin.
Mislim da je covek dobro zapazio stanje u Vosi.

Banjalučanin |

18.09.2022. U 19:36

Nisam stručan, za fudbal, iako pratim, oko 40 g., naročito Vošu, ali čitajući komentare, dijelim mišljenje onih koji tvrde, da je Voši neophodno čim prije, još tri pojačanja i to:centralni vezni(profil, često pominjanog, u posljednje vrijeme Jojića, Bobana Nikolova, Vukana Savićevića, pa i Kosovića,...), a ne igrač iza špica, koji se vrti oko penaltika. Neko to zove 10-ka,a mislim, da je to više 8-ca,koja"naginje"10-ki!? Drugo, klasični špic, tipa A. Ilića, Mudrinskog,,pa i Silađija,... Badamosija. I najzad, def.vezni,koji bez problema može igrati stopera, kao, Medojević, Slobodan Simović, kao nekad Kačar, la Talek,... Jednostavno, sportski sektor je, mislim uradio što je mogao, zasad, i plašeći se možda da neće doći do nekih pojačanja, na vrijeme, možda je malo ishitrene povlačio poteze, pa je dovedeni više krila, u odnosu, na sredinu terena, tako da su neki igrači možda žrtvovani, na ulogama koje igraju, zarad sistema, pa onda trpi i igra. Onda zatekli su neke igrače pod ugovorima, a možda se ne uklapaju, a šta raditi s njima!, a da se ne ide na štetu kluba i igrača. Od nekih talenata se htjelo izvući više, pa su se produžavali ugovori, a i da se zadovolje navijačke želje, da se klub gradi na domaćim igračima, a vidimo da su se razvijali u teškim periodima, tako da sve to utiče. Treba dati podršku klubu, struci, igračima, jer je to dug proces. Strpljenja, strpljenja,...
Last edited by Turija on Sun Sep 18, 2022 10:23 pm, edited 1 time in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Karlsson
Posts: 2123
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: 12. kolo: VOJVODINA - Javor, nedelja u 17h

Post by Karlsson »

Voja wrote: Sun Sep 18, 2022 10:01 pm
Karlsson wrote: Sun Sep 18, 2022 10:00 pm Šaula ima jezičinu i ne ćuti kao što to Rastavac čini. Mene je Šaula baš kupio kada je otvoreno, bez uvijanja rekao da nas sudije kradu, što ni Rastavac, ni iko iz uprave nije učinio.
Onda daj da dovedemo Lalatovica ili Stanojevica ako je to potreban kriterijum za prvog trenera Vose
Koje kriterijume Rastavac do sada ispunjava? Jako mlak i bez emocija.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9730
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 12. kolo: VOJVODINA - Javor, nedelja u 17h

Post by Voja »

slanobarac wrote: Sun Sep 18, 2022 10:00 pm @Voja
To sa AEK-om mi je neka markentiška priča, skroz nepouzdana da ne kažem nemoguća. A što se tiče strpljenja za trenere opet pitam zašto nismo istrpeli Đorđevića? Znamo to i ti i ja ali dajemo šansu nekom Rastavcu koji nije apsolutno ništa uradio a ima mnogo jači tim i od tog Đorđevića i Lalatovića. Znači mogu pod ruku svi, sve je to isto.
Evo 17.maja sam pisao ovo... cisto da ne bude da sam nesto opcinjen ili branim Rastavca
Voja wrote: Tue May 17, 2022 9:26 pm Kad je dolazio Lalat bar se ocekivalo da ce biti sou kraj aut linije i na konferencijama,za Slavoljuba sam znao kakav je profil licnosti pa mi i njegov dolazak na neki nacin bio zanimljiv,za Radojicica me vezu prelepe emocije iz vremena dok je igrao za nas,jer je imao neki poseban nacin igranja fudbala,odudarao je od svih ostalih u timu,a opet bio izrazito efikasan,pa ajd i za njega mi bilo zanimljivo da povede nas tim... a sta reci o Rastavcu!? Nekako sam ravnodusan...Ne svidja se meni ta generacija trenera... nekako ni ne nose neku emociju u sebi,a ni po cemu ih posebno nisam zapamtio... sta znam...Mislim neka dodje,nemam nista protiv,ali sve je to nekako vec vidjeno... ustvari sve je vec vidjeno,idemo u novi pocetak,ponovo da lazemo sami sebe
A sto bih pre istrpeo Rastavca nego Djordjevica,Lalata... zbog zdrave atmosfere recimo.... prva dvojica su bili tempirane bombe koji imaju neke svoje momente u kojima shvatis da njima Vojvodina apsolutno nije bitna. Evo recimo mizerna stvar... trener tera igraca da menja frizuru,tj. da dodje osisan na sledeci trening!? :roll: Smatras li da je to put ka boljem rezultatu!? Zato kazem,ajd bar dok nam ovako serviraju da je sve super i idilicno,dajmo mu sansu,pa ako to do kraja sezone ne bude licilo ni na sta,dovedimo novog trenera koji ce imati kompletne pripreme sa timom i napasti ili Evropu ili titulu :)
Image
User avatar
slanobarac
Posts: 3523
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 12. kolo: VOJVODINA - Javor, nedelja u 17h

Post by slanobarac »

Zdrava atmosfera?
Gde si to video? Ne kažem da nije ali ni da jeste. Nema igre, nema rezultata i to ono što je važno a za atmosferu se brinuo i Lalatović pa ne vredi. Nema znanja. Surovo ali je tako. U svakoj profesiji. Ova sezona je šansa za klub da dođe do zelene grane a i to nam klizi iz šaka. Ali..... dajmo šansu. Bezveze skroz.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9730
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 12. kolo: VOJVODINA - Javor, nedelja u 17h

Post by Voja »

slanobarac wrote: Sun Sep 18, 2022 10:25 pm Zdrava atmosfera?
Gde si to video? Ne kažem da nije ali ni da jeste. Nema igre, nema rezultata i to ono što je važno a za atmosferu se brinuo i Lalatović pa ne vredi. Nema znanja. Surovo ali je tako. U svakoj profesiji. Ova sezona je šansa za klub da dođe do zelene grane a i to nam klizi iz šaka. Ali..... dajmo šansu. Bezveze skroz.
Ajd onda ovako.... tvoj plan i program za zimu!? U odnosu na postojece,koga bi se odrekao,kome bi dao odresene ruke,koga oterao,koga bi doveo,sta bi i kako bi igrali... ovo nije zajebancija,ovo je samo moje pitanje tebi da bih stekao sto realniju sliku sagovornika s kojim opstim. I recimo evo da imas budzet za 3 igraca do milion eura... cisto da vidim cemu tezis
Image
User avatar
Turija
Posts: 10698
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 12. kolo: VOJVODINA - Javor, nedelja u 17h

Post by Turija »

Sa gomilanjem dosta kvalitetnih krilnih igraca za nasu ligu, mislim da smo Rastavca stavili u ozbiljan procep da odrzi dobru atmosferu i disciplinu na terenu i u svlacionici?

Drugo, mislim da dovedeni igraci nisu bili bas potpuno zeljeni igraci od strane trenera i SD, vec da je to izgledalo, otprilike, ovako:
Nadjite slobodne igrace i proberite sa spiska. Treba da promenio sastav ekipe jedno 70%,.
Kako su ti igraci bez aktivnog ugovora, nisu u mogucnosti da traze ni neke velike plate. A, sad struka na posao sa, uglavnom, slabo zainteresovanim igracima za uspeh Vose, a najvise za licnu promociju, uz cast izuzecima.

U javnosti se stvorio utisak o ozbiljnoj rekonstrukciji Vose na terenu i u upravi, a u medjuvremenu se prodaju mladi reprezentativci.
Preslikano zvezdino, a delom i partizanovo poslovanje koje bas nema neku dobru perspektivu u buducnosti. Sve se svodi na: daj da uzmemo dogodine novce od UEFA.

Meni se, bar, to tako cini.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Maki
Posts: 1126
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 12. kolo: VOJVODINA - Javor, nedelja u 17h

Post by Maki »

Turija wrote: Sun Sep 18, 2022 9:51 pm @ Maki, nista nije ,,sa visine", samo je misljenje.
Saula je vec tu i ucestvuje u radu. Da se ne slaze sa Rastavcem, ne bi bio u stabu sa njim i obrnuto.
Drugo, svi sa Vojine slike su bili nasi vrhunski igraci i nama uvek dragi, ali to ne znaci da bi bili i takvi treneri.
Ako sam uspeo da pojasnim?
:cheers:
Jesi, hvala!
Voja wrote: Sun Sep 18, 2022 9:55 pm Jednostavno moje misljenje je da Saula nema kapacitet za prvog trenera.
Sredisnji deo poruke ti ne razumem,pojasni na sta aludiras i vrlo rado cu ti odgovoriti.
Videces da sam prvi na forumu pisao da sam nezadovoljan Rastavcem (...) I na kraju ovo sam tapijama ponovo ne razumem!?
Rekao si kako je naš predlog neozbiljan i da pogledam sliku. Posle Turija kaže: o, da, slika!
Šta bre slika? :) Šaula je nekoliko godina stariji od Rastavca, ali nikad nije dobio priliku da samostalno vodi neki klub iako ima Uefa pro licencu. Poznaje ekipu koliko i Mima, a verujem i bolje, jer sam siguran ne može niko tako pogrešno da podeli uloge u timu kao Rastavac.
Znam da si prvi kritikovao Rastavca, a ubrzo i Turija, ali čim neko drugi ode korak dalje i zatraži njegovu glavu, obojica ga odjednom branite. Turija doduše više traži odgovornost uprave. To je moj utisak.
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: 12. kolo: VOJVODINA - Javor, nedelja u 17h

Post by Dragojlo »

slanobarac wrote: Sun Sep 18, 2022 10:00 pm @Voja
To sa AEK-om mi je neka markentiška priča, skroz nepouzdana da ne kažem nemoguća. A što se tiče strpljenja za trenere opet pitam zašto nismo istrpeli Đorđevića? Znamo to i ti i ja ali dajemo šansu nekom Rastavcu koji nije apsolutno ništa uradio a ima mnogo jači tim i od tog Đorđevića i Lalatovića. Znači mogu pod ruku svi, sve je to isto.
Čoveče, da li ti između ostalog, treba podsećanje da je taj Đorđević izgubio šest utakmica zaredom (kao i Gaga posle njega)!?
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9730
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 12. kolo: VOJVODINA - Javor, nedelja u 17h

Post by Voja »

Maki wrote: Mon Sep 19, 2022 12:20 am Rekao si kako je naš predlog neozbiljan i da pogledam sliku. Posle Turija kaže: o, da, slika!
Šta bre slika? :)
Slika kao dokaz koja tri igraca najvise volim i postujem od kako znam za sebe. Cisto da ne steknes utisak da imam nesto protiv Saule i da ga ne volim.
Image
Wild Srem
Posts: 124
Joined: Mon Feb 21, 2022 7:54 pm

Re: 12. kolo: VOJVODINA - Javor, nedelja u 17h

Post by Wild Srem »

User avatar
N13
Posts: 2046
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 12. kolo: VOJVODINA - Javor, nedelja u 17h

Post by N13 »

Wild Srem wrote: Mon Sep 19, 2022 1:15 am
Uf, veliko razocarenje za kanal superlige. Zasto su ubacili i komentatora u pregled? Pa to ima i na areninom kanalu.
Bas bezveze... sad ce i snimci za gol sezone biti uzas sa komentatorom. Mnogo je bolje kada se cuje zvuk ambijenta sa stadiona, a ne komentator.
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1378
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: 12. kolo: VOJVODINA - Javor, nedelja u 17h

Post by Uvek sa tobom »

Неозбиљно је заиста покретати тему смене тренера приликом скора 6 победа 4 нерешене 1 изгубљена, слажем се да игра није на нивоу каквом треба да буде, ал не може се само тренер кривити за то, поготово што немамо све информације, шта ако је Раставац тражио појачање у средини, били су преговори са Фернандезом па га због финансија нисмо довели, ја мислим да види и он где шкрипи, али исто тако неће да се доведе било ко.

Једино што ја као лаик замерам што се стално форсира Симић на тој позицији, сад полако улази и У. Николић, али пре свега би ту пробао Николића Немању, једноставно његове лопте имају очи, уме да задржи лопту, сигуран пас. Неко је већ то споменуо, а у тој формацији ставити Малбашића у шпиц.

Траоре јесте стуб одбране, али кад је под притиском мора се брже ослободити лопте, јуче је опет петљао па замало да нас кошта то. Поздрављам одлуку Лазаревић пре Бјековића, зато сам Лазаревићу и дао бод. Бараја и треба мало охладити да дође себи, умислио је да је недодирљив, Чумић јуче слаб ал кад се ухода биће одличан. Шкрипи у вези и то се мора решити до партизана. Милосављевић јуче добро одиграо, Топић опет велико ништа, чак би пре пробао Буснића, мислио сам да ово никад нећу рећи.
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
Locked