11. kolo: Čukarički - VOJVODINA 2:0 (2:0)

User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: 11. kolo: Čukarički - VOJVODINA 2:0 (2:0)

Post by Krle »

Rolerkoster sreće i jada, šta drugo.
Ako zanemarimo rezultate, igru, očekivanja, ono zbog čega bi podržao Rastavca jeste što dovodi i forsira inteligentne igrače. Makar smo se bukovine rešili. S druge strane, mora to agilnije, žustrije i s više žara i hrabrosti.
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 11. kolo: Čukarički - VOJVODINA 2:0 (2:0)

Post by slanobarac »

Krle wrote: Mon Sep 12, 2022 7:33 pm Rolerkoster sreće i jada, šta drugo.
Ako zanemarimo rezultate, igru, očekivanja, ono zbog čega bi podržao Rastavca jeste što dovodi i forsira inteligentne igrače. Makar smo se bukovine rešili. S druge strane, mora to agilnije, žustrije i s više žara i hrabrosti.
Ne želim da kažem ni NE ni DA za Rastavca. O njemu će najbolje i najtačnije reći igra i rezultati i nema tu neke filozofije. Mene samo zanima gde si ti to primetio inteligenciju ovih igrača i neintelegenciju onih što su otišli. Koji su kriterijumi jer igra je možemo slobodno reći gotovo ista, možda samo malo brža. Rezultati identični, loši. Do juče smo se smejali partizanu a oni sinoć 6 komada Lučanima a mi smo čupali bod u NS. Za ovo što se dešava najviše krivim upravu i samog Zbiljića jer je davao neostvariva obećanja a i Rastavca jer još uvek nije uspostavio sistem u igri i izmene su mu (kad jurimo rezultat) katastrofalne. Dobio je mnogo bolji tim od Đorđevića a postiže identične rezultate a i igru nije mnogo unapredio.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Karlsson
Posts: 2113
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: 11. kolo: Čukarički - VOJVODINA 2:0 (2:0)

Post by Karlsson »

Ovaj poraz bi mnogo manje boleo da smo dobili Spartak protiv kojeg nam je ukradena pobeda i raspali Radnik koji je prikucan za dno. Čak bi imali i sada bod više od Čukaričkog.

Nema izgleda ništa od Jojića, kao što nije bilo ništa ni od Radoje. Očigledno da ne možemo da priuštimo takve igrače, ali novinari nas lože i lože. Jako smo naivni kao navijači Vojvodine, što se vidi i u komentarima na raznim portalima kako se odmah naložimo na pomen Radoje ili Jojića i već ih upisujemo kao naše, kao da je njihov dolazak gotova stvar.
vdn slaninar
Posts: 1007
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: 11. kolo: Čukarički - VOJVODINA 2:0 (2:0)

Post by vdn slaninar »

Није реално да будемо бољи од Чукаричког који за разлику од нас има сад већ дуг континуитет системског рада,а ми системског распада.Ал добро,ми смо навијачи,ја сам се први надао да можемо нешто,ал сад су проблем изјаве Збиљића,који је председник.Од мене имају подршку и даље,ипак су ми свежа сећања на претходни период.Треба подржати екипу.
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: 11. kolo: Čukarički - VOJVODINA 2:0 (2:0)

Post by Krle »

@Slanobarac
Nisam mislio da su ovi sad Ajnštajni, već da mogu da shvate da nije sve u napucavanju i trci. Bilo je lepih akcija, koje uglavnom nismo realizovali, ali to je već naša osobenost. Da se razumemo, ono u nedelju nije ličilo ni na šta, a i nije prvi put, ni poslednji. Ali terati trenera zbog prvog poraza, vrlo je detinjasto. Kao da od njega sve zavisi.
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
1892
Posts: 1052
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: 11. kolo: Čukarički - VOJVODINA 2:0 (2:0)

Post by 1892 »

Pošto je 99% ovog foruma u nekom momentu za trenere priželjkivalo Mimu, a onda letos pozdravilo njegovu promociju malo kontradiktorno zvuči traženje glave posle 10 kola.
Očajna igra protiv Čuke stoji ali recimo i Juve je juče odigrao očajno protiv Salernitane, pa ništa. Ne znam koja su naša očekivanja, teško da ćemo da meljemo protivnike, ali ukoliko damo dugoročnu podršku treneru i ovom putu kojim klub ide, možda u narednom periodu i vidimo neki boljitak.
Ipak sa 10 novih igrača treba da prođe neko vreme da se stvori hemija, momci osete jedni druge, uigraju se. Po imenim jesmo u top 3-5 timova i to treba i ostvariti na terenu. Sledece godine nadograditi pa videti gde smo. Najgore bi bilo seći na pola sezone, prosto nije realno da nam to donese ikakav benefit u ovom momentu. A svakako Zbiljić to neće ni uraditi.
Come on you Reds!
milancl
Posts: 466
Joined: Tue Aug 21, 2012 2:18 am

Re: 11. kolo: Čukarički - VOJVODINA 2:0 (2:0)

Post by milancl »

Najviše boli što smo juče "poginuli bez ispaljenog metka". Totalno anemično i bezvoljno smo izgledali. A ja upravo očekujem suprotno, ono što Voja traži. Dati celog sebe za taj dres, natopiti ga znojem i dati zadnji atom snage za taj grb koji nosiš, pa donekle i zbog nas ludaka na tribinama. A još si plaćen za to i od toga živiš. Tražimo li previše?

Što se tiče Rastavca... Prepustio bih struci fudbalsi deo... Ono što meni smeta... Ekipa ti izgleda kako izgleda na terenu, praktično da gore ne može, a ti i dalje imaš onaj isti izraz lica tipa "nemam emocija", ako ni u takvom momentu ne možeš bar malo da podvikneš na igrače, onda tu ili nešto ne štima, ili nemaš autoritet ili ja ne razumem fudbal.
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
User avatar
Maki
Posts: 1112
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 11. kolo: Čukarički - VOJVODINA 2:0 (2:0)

Post by Maki »

Prošle godine smo posle prvog dela imali 26 bodova (7 5 3). Da li je realno da sa ovim trenerom u sledećih 5 kola (Javor, TSC, NP, PA, CZ) uzmemo više od 7 bodova?
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 11. kolo: Čukarički - VOJVODINA 2:0 (2:0)

Post by Voja »

ajd posto znam da ovo sad svi otvaraju da zloupotrebim topic i samo da vas pitam: Koliko cesto posecujete podforum Gde su,sta rade...!? Non stop kljukam video izvestaje tamo,a imam osecaj da se to uopste ne prati,ne gleda,pa ukoliko je tako mozda bolje da mi kazete nego da gubim vreme ni za sta. Odgovore i komentare mozete pisati u tematskom podforumu,ovde sam samo zeleo da postavim pitanje d abi bilo vidljivije. hvala!!!
Image
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: 11. kolo: Čukarički - VOJVODINA 2:0 (2:0)

Post by Dragojlo »

Maki wrote: Mon Sep 12, 2022 9:10 pm Prošle godine smo posle prvog dela imali 26 bodova (7 5 3). Da li je realno da sa ovim trenerom u sledećih 5 kola (Javor, TSC, NP, PA, CZ) uzmemo više od 7 bodova?
Prošle sezone smo, sa dva različita "stručnjaka" na klupi, uspeli da vežemo po 6 poraza, ne jednom, nego u DVA navrata!! Ja pratim fudbal i Vošu od svoje 11.godine (1994),i od tada do prošle sezone se to NIKADA nije desilo! Dokle više selektivna poređenja sa nečim od pre!?
User avatar
Maki
Posts: 1112
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 11. kolo: Čukarički - VOJVODINA 2:0 (2:0)

Post by Maki »

Prošle godine se iz aviona videlo da je trener loš, ali je bar davao šansu našim klincima. Videla se strategija kluba koji je hteo da ulaže u budućnost. Rezultati u prvom delu su bili dobri, da bi zatim pre Nove godine u sledećih 6 utakmica uzeli svega 4 boda. Umesto da se pozdravimo sa Đorđevićem, mi smo ga pustili da odradi nove pripreme i trpeli ga preko svake mere.
Sada se isto ponavlja.
User avatar
Milan
Posts: 4154
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 11. kolo: Čukarički - VOJVODINA 2:0 (2:0)

Post by Milan »

Bojim se da tu nikakve strategije nije bilo i da su omladinci pustani na teren iz prinude i ocaja…
POŠTO OBRAZ ???!!!
Istocno stajanje
Posts: 541
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: 11. kolo: Čukarički - VOJVODINA 2:0 (2:0)

Post by Istocno stajanje »

Zamislite da je Partizan dao dugorocnu podrsku Stolici...borili bi se za opstanak.
Imali smo LOS dan. Los dan je kada sameljes protivnika, ali lopta nikako da udje u gol, a ne obrnuto. Takva igra ne sme da bude protiv direktnog konkurenta, pogotovo sto moze odlucivati i medjusobni skor... Da li vi i svom poslodavcu kazete kada lose radite svoj posao "dajte mi dugorocni ugovor, pa cu biti bolji"?
Sto se uprave tice, jeste primetili da su se pojavili botovi na drustvenim mrezama koji ih brane? Ova uprava je ista kao prosla, niko nije smenjen nakon katastrofalne sezone, samo je novo(staro) lice Zbiljic. Ne ocekujem titulu, ali ocekujem da ako najavis borbu za istu da budemo konkurentni bar pola sezone. Ako ne budemo medju prve 3 ekipe na kraju, hoce li preuzeti svi kompletno odgovornost? Jaka vajda od vas i vaseg uticaja, ni sudije nas ne zarezuju ni 5 posto.
1892
Posts: 1052
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: 11. kolo: Čukarički - VOJVODINA 2:0 (2:0)

Post by 1892 »

Istocno stajanje wrote: Tue Sep 13, 2022 6:37 am Imali smo LOS dan. Los dan je kada sameljes protivnika, ali lopta nikako da udje u gol, a ne obrnuto. Takva igra ne sme da bude protiv direktnog konkurenta, pogotovo sto moze odlucivati i medjusobni skor... Da li vi i svom poslodavcu kazete kada lose radite svoj posao "dajte mi dugorocni ugovor, pa cu biti bolji"?
A kako znaš da Rastavac radi loš posao. Ima nov tim, od prošle sezone blizu prvih 11 su Bjekovic, Jelicic, Topic, Djordjevic, Simic. Više od polovine prve postave je novo. Treba vremena, najlakše je na prvi kiks drvlje i kamenje.
Par utakmica smo igrali sjajan fudbal, par smo podbacili. Liga je konkurentnija, svi se trude, pojačavaju, svaka utakmica je na nož.
Uostalom ni trafiku ili cvećaru kad otvoriš ne očekuješ da ti odmah dođe ceo komšiluk već treba vremena da je razradiš. Tek vreme može pokazati da li je on loš trener ili ne. Prošlu sezonu smo završili sa 19 poraza a ove posle prvog (uključujući i prijateljske utakmice) tražimo glavu.
Čuka nas jeste razbila, ali isto tako Čuka je mnogo ozbiljna ekipa čak i po imenima je jača od nas. Pa su opet njihovi navijači na tribinama komentarisali da im je ovo prvi kvalitetno odigran meč od početka sezone. Tako se namestilo.
Come on you Reds!
Istocno stajanje
Posts: 541
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: 11. kolo: Čukarički - VOJVODINA 2:0 (2:0)

Post by Istocno stajanje »

1892 wrote: Tue Sep 13, 2022 9:21 am
Istocno stajanje wrote: Tue Sep 13, 2022 6:37 am Imali smo LOS dan. Los dan je kada sameljes protivnika, ali lopta nikako da udje u gol, a ne obrnuto. Takva igra ne sme da bude protiv direktnog konkurenta, pogotovo sto moze odlucivati i medjusobni skor... Da li vi i svom poslodavcu kazete kada lose radite svoj posao "dajte mi dugorocni ugovor, pa cu biti bolji"?
A kako znaš da Rastavac radi loš posao.
Pogledaj tabelu.
A jos nismo igrali protiv blizanaca. Lak raspored, nema turbulencija oko uprave, imas sve uslove(ili nemas?) da ostvaris dobar rezultat. Imamo dosta novih igraca? Pa da, nasa liga je dosta fizicki zahtevna, pa nisu spremni...
Nisam ja postavio visoke ciljeve, oni se podrazumevaju za Vosu, vec ih je uprava postavila. Ovi rezultati su ok ako si trener Javora.
I kako to mislis posle prvog kiksa?
Locked