11. kolo: Čukarički - VOJVODINA 2:0 (2:0)

Locked
lapo-lapo
Posts: 210
Joined: Fri May 20, 2022 11:47 am

11. kolo: Čukarički - VOJVODINA 2:0 (2:0)

Post by lapo-lapo »

Раставац: Циљ је наставак победничког низа

Тренер Војводине Милан Раставац изјавио је да његова екипа путује на гостовање Чукаричком са планом да настави победнички низ.

Након тријумфа над екипама Радничког и Вождовца, Вошу чека нови тежак тест у 11. колу Моцарт Бет Супер лиге Србије.

– За ову утакмицу најважнији је наш став са којим путујемо на овај меч, а ми идемо са јасним планом да наставимо да побеђујемо. Имамо испред себе квалитетног противника, знамо да су у форми као и ми и неће нам бити лако. Следићемо нашу амбицију и верујемо да смо у стању да наставимо победнички низ. Чукарички има чврстину, има и способност да нападне ривала на различите начине. Ми смо се као и увек спремили да спречимо њихове добре стране, а да оне лоше искористимо и да покушамо да их угрозимо. Имамо све предуслове да ово буде још једна добра фудбалска представа – рекао је Раставац.

Војводина традиционално уме да одигра веома добро против Чукаричког, а Раставца радује што је традиција на страни „старе даме“.

– Традиција са собом носи нешто што је значајно и може да има утицај и драго ми је што је она позитивна и на нашој страни. Има нешто у томе да одређени противници неком леже више или мање и до сада ми је искуство показало да традиција доноси нешто са собом – каже Раставац.

Он је потврдио да су сви играчи здрави и спремни за овај дуел.

– Сви су спремни и орни за утакмицу. Радује ме што су играчи који су били повређени сада поново спремни и драго ми је што коначно могу да рачунам на све – рекао је он.

Шеф стручног штаба Војводине сматра да је победа против Вождовца права увертира пред дуел са Чукаричким.

– Значи нам и победа, а мени лично значе и они периоди игре када смо успели да личимо на прави тим који је способан да веома добар Вождовац доведемо у проблеме. Свесни смо да нас чекају тежи и све квалитетнији ривали. Ми ипак мислимо на то колико смо ми способни да угрозимо те ривале, јер је то оно чему тежимо – истакао је Раставац.

За крај је прокоментарисао добре и лоше стране наредног ривала Војводине.

– Чукарички је екипа која је највећи број голова примила из транзиције. С друге стране, доминација Чукаричког је да много лопти може да донесе у казнени простор захваљујући висини Бадамосија. Из било каквих ситуација, они преко њега могу да дођу до нашег шеснаестерца и ми треба да те лопте сведемо на минимум – закључио је Раставац.

Утакмица Чукарички – Војводина на програму је у недељу у 19.00 уз директан пренос на каналу Арена спорт 1.

Чукарички - ФКВ 2:0 (2:0)
1:0 - Бадамоси 23'
2:0 - Бадамоси 30'


Извештај са утакмице - https://www.superliga.rs/sezone/2022-23/match/3539
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9683
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 11. Kolo: Čukarički - VOJVODINA

Post by Voja »

Pobeda bi legla samo tako.... bila bi mozda i prekretnica sezone
Image
User avatar
N13
Posts: 2030
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 11. Kolo: Čukarički - VOJVODINA

Post by N13 »

Nesto razmisljam da ako mi vreme dozvoli sutra odem na banovo brdo, na utakmicu. Udjem na zvanicni sajt cukarickog da vidim ima li informacije o kartama ili eventualna online kupovina ulaznica.
Kad imam sta da vidim. Azurnost tabele super-lige je 24. kolo sezone 2018/2019, raspored utakmica takodje. Grb Vojvodine u toj tabeli zamenjen grbom Radnickog iz Nisa.
Nula informacija o ulaznicama, otvaranju blagajni, tribinama, sektorima. Linkovi na sajtu za drustvene mreze ne rade, zapravo pola linkova ne radi.
Ima tek pojedine svezije vesti, i sve su vezane za ozvanicene transfere (plus progrlasenje najbolje igraca devetog kola lige). Katastrofa.
TSC je za njih (a i za skoro celu nasu ligu) Liverpul licno sto se tice sajta i prodaje ulaznica.
Bar sam od Cukarickog ocekivao vecu profesionalnost, privatizovan i uredjen klub. Ali jbg, nemaju navijace, za koga da azuriraju zvanicni sajt?
https://www.fkcukaricki.com/

A evo kako na sta bismo mogli i mi da se ugledamo, a i ostatak lige:
https://www.fktsc.com/karte/

Jednim klikom kupis ulaznicu, platis karticom, stigne ti na email ulaznica sa QR kodom. Nema potrebe da se stampa, sacuvas je na telefonu i prilikom ulaska na stadion skeniras QR kod i to je to.
Jednostavnije ne moze, moderno i prakticno.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3843
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 11. Kolo: Čukarički - VOJVODINA

Post by Deep Purple »

Voja wrote: Sat Sep 10, 2022 12:11 pm Pobeda bi legla samo tako.... bila bi mozda i prekretnica sezone
Utisak nije važan već samo tri boda jer je ovo meč koji vredi šest bodova.
User avatar
slanobarac
Posts: 3498
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 11. Kolo: Čukarički - VOJVODINA

Post by slanobarac »

Deep Purple wrote: Sat Sep 10, 2022 1:33 pm
Voja wrote: Sat Sep 10, 2022 12:11 pm Pobeda bi legla samo tako.... bila bi mozda i prekretnica sezone
Utisak nije važan već samo tri boda jer je ovo meč koji vredi šest bodova.
Ovo je već treća utakmica sezone koja bi mogla biti "prekretnica". I uvek nas neko pogleda od gore i kiksnu i rivali. :mrgreen:
Inače, slažem se da ovaj meč vredi 6 bodova.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Istocno stajanje
Posts: 541
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: 11. Kolo: Čukarički - VOJVODINA

Post by Istocno stajanje »

Vec sam napisao da je ovo najbitnija utakmica do kraja godine(naravno ako ne nastavimo da prosipamo bodove protiv slabijih).
Svaka cast Pazaru, TSC-u, Vozdovcu i ostalima koji se bore za visok plasman, ali Cuka je po meni najozbiljniji rival za to trece mesto.
O porazu ne smem ni da pomisljam, nakon njih igramo protiv TSC, Partizana, Pazara, Zvezde...
User avatar
Stexman
Posts: 2564
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 11. Kolo: Čukarički - VOJVODINA

Post by Stexman »

N13 wrote: Sat Sep 10, 2022 12:12 pm
Jednim klikom kupis ulaznicu, platis karticom, stigne ti na email ulaznica sa QR kodom. Nema potrebe da se stampa, sacuvas je na telefonu i prilikom ulaska na stadion skeniras QR kod i to je to.
Jednostavnije ne moze, moderno i prakticno.
Sve je to super ali druze, nas stadion je izgradjen 1928, a cini se da mi nismo makli nista dalje od tog vremena! Skeniranje QR koda? Pa mi ni kljuceve od katanaca od ulaza nemamo, kakvo skeniranje. Dobro je da imamo i ulaz :)

Sjajna ideja, naravno i treba ici u tom pravcu.
User avatar
Maki
Posts: 1115
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 11. kolo: Čukarički - VOJVODINA, nedelja u 19h

Post by Maki »

Bio bih prezadovoljan sa nerešenim. Mislim da možemo to da ostvarimo. Šuplja je odbrana i nama i njima, ali je zato napad evropski. Prognoziram 2:2.
Ne zaboravimo da je ovo prvo gostovanje u Beograd gde mi tradicionalno utrnemo. Zapravo, drugo jer je i Lazarevac beogradska opština.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9683
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 11. kolo: Čukarički - VOJVODINA, nedelja u 19h

Post by Voja »

Maki wrote: Sat Sep 10, 2022 4:10 pm Bio bih prezadovoljan sa nerešenim.
Ne zaboravimo da je ovo prvo gostovanje u Beograd gde mi tradicionalno utrnemo.
Vosa je na brdu uzimala bod i kad je bila najlosija... a ako je ovaj tim sklopljen sistematski,i sa nekom (sportskom) namerom,nije sklopljen da bi se plasio Cukarickog,vec da bi ga pobedjivao,sa Partizanom da bi se nosio egal,a sa zvezdom muski da bi se pobio,sa sansama vecim od 40%.Ukoliko to ne moze da se ostvari,onda je ulaganje besmisleno. Neko ce pitati a losi rezultati protiv slabijih timova!? Pa moze da se desi,da imas los dan,da te protivnik ne inspirise,ali protiv Partizana,Cuke i zvezde los dan i slaba motivacija na ovoliko ulozenog i truda i novca jednostavno ne smeju da se dese. I ponovo kazem,sutrasnji mec ce napokon pokazati da l je ovo neka nova Vojvodina ili ona dooobra stara.
Image
lapo-lapo
Posts: 210
Joined: Fri May 20, 2022 11:47 am

Re: 11. kolo: Čukarički - VOJVODINA, nedelja u 19h

Post by lapo-lapo »

Cak i u slucaju poraza, ali bez lose, mlitave igre bez suta na gol, ne bi trebalo krenuti sa preteranom negativom i pesimizmom, vec pruziti igracima podrsku. Kao sto neko napisa, vec su nam se poklopili drugi rezultati i sreca pogledala bez obzira na kikseve i jos neke stvari, pa mozda ponovo bude tako. Mislim da se Cukarickom uz duzno postovanje prema svemu sto je taj klub postigao u organizacionom smislu i rezultatskom naravno, pridaje objektivno preveliki znacaj. Naprosto, trebalo bi neki drugi centri da su u prednosti u odnosu na njih koji su svakako susta suprotnost onome sto su bili prije deset, dvadeset godina.
User avatar
Turija
Posts: 10670
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 11. kolo: Čukarički - VOJVODINA, nedelja u 19h

Post by Turija »

Nekako nemam nikakav predosecaj.
Mi smo suplji u odbrani ( bez obzira sto smo primili malo golova), oni isto slabi odbranbeno, jos im otisao Sapic i Roganovic. Bolji smo u napadu, a i oni takodje. Mnogo promasujemo sansi, a kanda i oni?
Sve u svemu, vrlo je otvoreno sve na ovoj utakmici.
Mislim da ce sportska sreca presuditi ( mozda i sudije?).
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Nevernik II
Posts: 448
Joined: Fri Jun 10, 2022 3:29 pm

Re: 11. kolo: Čukarički - VOJVODINA, nedelja u 19h

Post by Nevernik II »

Kadeti i omladinci su doživeli debakl od Čuke danas (1:5 / 0:3)
Izgubio i Kabel.

Ne mogu baš svi da izgube ovog vikenda.
Dakle, sutra pobeda 8)
milancl
Posts: 467
Joined: Tue Aug 21, 2012 2:18 am

Re: 11. kolo: Čukarički - VOJVODINA, nedelja u 19h

Post by milancl »

To što im je otišao Šapić nema nikakav značaj. Nije ni igrao ove sezone. Inače jedan vrlo nepokretan igrač, bilo bi dobro da igra. Jedino ima "skok" tj realno ne mora ni da skoči koliko je visok, nema neki odraz.
Jesmo realno tanki nazad, ali mislim da bismo mogli malo povučenijom igrom da ih odvalimo brzom tranzicijom. Taj Badamosi mi na momente deluje kao zver, na momente jako traljavo... Imam neki osećaj da će Nikolić sutra imati 2 asistencije.
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9683
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 11. kolo: Čukarički - VOJVODINA, nedelja u 19h

Post by Voja »

milancl wrote: Sat Sep 10, 2022 9:26 pm Taj Badamosi mi na momente deluje kao zver, na momente jako traljavo... Imam neki osećaj da će Nikolić sutra imati 2 asistencije.
Da Badamosi na terenu deluje kao zver,a na onoj slici pored one Mocartove plavuse (dodela ceka za igraca kola) deluje traljavo,tu bih cini mi se ja bio zver :mrgreen:
Sad ozbiljno,Badamosi je fizicki fantasticno gradjen,al mi se cini da je dosta sirov,i ako iskaze volju za napredovanjem kao Meri ili Sadik recimo moze da izraste u super igraca,ali ako se zadovolji ovim sto sad postize stagnirace.

Ja isto pored Vujadinovica i Puske (ako im to bude stoperski par) ocekujem totalnu dominaciju NNa.
Image
User avatar
churguzijanac
Posts: 2038
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 11. kolo: Čukarički - VOJVODINA, nedelja u 19h

Post by churguzijanac »

Očekujem još jedno sjajno izdanje Čumića i gol u mreži Čuke.U to sam sigurniji nego u našu pobedu. :mafia:
Locked