10. kolo: VOJVODINA - Voždovac 2:1 (0:0)

Locked
User avatar
Sasa1969
Posts: 621
Joined: Sun Sep 29, 2013 11:29 pm
Location: Istok

Re: 10. kolo: VOJVODINA - Voždovac, nedelja u 18h

Post by Sasa1969 »

Cumic junak utakmice a Topic pokazao koliko je velik potencijal.Ovo je sto je danas odigrao za poluvreme MNOGO obecava.Topic je vec sad igracina!
Image
Marko93
Posts: 549
Joined: Fri Jul 18, 2014 1:32 pm

Re: 10. kolo: VOJVODINA - Voždovac, nedelja u 18h

Post by Marko93 »

slanobarac wrote: Sun Sep 04, 2022 8:06 pm
Marko93 wrote: Sun Sep 04, 2022 7:40 pm
Takodje najlosija partija Simica i prepotentnog crnca,ali Simicu oprastam
Ova rečenica je baš, baš nepotrebna. U najmanju ruku.
U najmanju ruku imam pravo da iznesem svoje misljenje Vama ako smeta vi kolega produzite dalje.Sto se tice uvrede vise necu koristiti rec crnac jer moze da spada pod rasizam i to je okej, ali prepotentan je karakterna osobina i ne povlacim je (dok ne zasluzi) :D covek dodaje loptu na 30 40 metara od gola kad dodje pred gol zeli sam da resi zato sto ne igra za tim vec je dosao da pokaze svoj kvalitet i da sto pre ode iz ove lige vidi se iz aviona .

Car me prijatno iznenadio na golu nadam se da nije ozbiljna povreda,ali u odbrani duva bas bas puno
Last edited by Marko93 on Sun Sep 04, 2022 8:33 pm, edited 2 times in total.
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: 10. kolo: VOJVODINA - Voždovac, nedelja u 18h

Post by Krle »

Dobili smo ih kad su baldisali. 92+ minuta nerviranja i tri minuta ludila. Klasika.
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
User avatar
N13
Posts: 2030
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 10. kolo: VOJVODINA - Voždovac, nedelja u 18h

Post by N13 »

Marko93 wrote: Sun Sep 04, 2022 7:40 pm Takodje najlosija partija Simica i prepotentnog crnca,ali Simicu oprastam
Mislim da je ovo 4. ili 5. put da napises slican komentar za Baraja.
I sve nekako mislim da je u sali, pa se nadam i da je ovog puta kroz salu. Jer ovako napisan komentar jako odvratno zvuci.
Verujem da bi se na ovo i Radovci zgrozili... a mi bismo trebali da budemo gospodski klub. Takvim stavovima nije mesto na forumu, sramota je.

Sto se utakmice danas tice, verovatno najlosija utakmica. Ipak pobeda, ali igraci su, kladim se, do sada najmanje pretrcali.
Nekoliko puta se desilo da igraci Vozdovca trce kontru, nasi trckaraju, kao da ih mrzi da se vrate.
Neko je lepo primetio, kod gola sudija pretrcava nasa 3 igraca. Prosto neverovatno. Kao da je falilo motiva... da nije mozda kasnila plata? :D

Od pojedinaca istakao bih Carevica. Jedan od najzasluznijih sto nismo gubili u prvom poluvremenu.
Takodje Traore, jos jedna doktorska partija.
Topica uvek kritikujem, red je i da ga pohvalim. Po meni je ovo mozda i najbolja njegova partija do sada. U jednoj situaciji je imao samo sporo reagovanje, vracanje lopte u nazad, ali sve ostalo perfektno odradio. Njegovim ulaskom smo dobili veliku prednost na sredini terena.
I naravno Cumic, za kratko vreme demonstrirao kvalitet. Sjajno kretanje, hitrina, inteligencija. Bice veliko pojacanje.
Kabic, Jelicic i NN podbacili skroz. NN dobio dosta batina, ne zameram mu. Takodje Veljko Simic nas je navikao na vrhunske partije, pa sada deluje da je podbacio, ali nije. Bilo ga je svuda, dosta trcao, borio se.
Barayu moguce da je mentalitet problem. Opet je jedan od retkih koji ima napraviti dribling. I za razliku od mnogih, ima odlican prijem lopte... tim prvim kontaktom posle prijema stvori sebi prednost. Nemamo ni jednog drugog igraca koji ima taj kvalitet. Vecina drugih mora 6 puta da pipne loptu da se nameste i okrene prema golu protivnika. Barayu je za to dovoljan 1 kontakt sa loptom. I to je stvarno jako bitno, pogotovo ce biti vazno na utakmicama protiv blizanaca, gde je godinama u nazad nas najveci problem sto ne mozemo da se okrenemo golu protivnika na njihovoj polovini.

Slatka pobeda, idemo dalje!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9681
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 10. kolo: VOJVODINA - Voždovac, nedelja u 18h

Post by Voja »

Topic je jedini igrac koji nadolazi i raste tokom sezone,svi ostali stagniraju. Meni Baray i njegove igre apsolutno ne smetaju cak mi je i drago sto je takav karakter,jedini prgav igrac u timu.Svidja mi se sto je ovaj tim skup razlicitih karaktera i mislim da nas bas to rezultatski vadi. Sve utakmice dobijamo na bljesak pojedinca ili dva. Malo je tu jos uvek timske igre... Cak se cesto zapitam koliko Rastavac uopste ima uticaja na igru ove ekipe.
Image
Karlsson
Posts: 2113
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: 10. kolo: VOJVODINA - Voždovac, nedelja u 18h

Post by Karlsson »

Simić i Čumić bi bili idealni kao krila. Retko ko u ovoj ligi može da ih stigne, samo eto fali taj kreator. Možda staviti NN-a na desetku, jer očigledno dečko više voli da asistira nego da postiže golove.
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: 10. kolo: VOJVODINA - Voždovac, nedelja u 18h

Post by Krle »

Slažem se za Topića, a i Miletić raste. Kapiten se isponavljao u drugom poluvremenu uz aut, svaka čast. Carević, Traore i Bjeković u prvom, u drugom nas nosili Traore, kapiten i klinci u sredini. Baraju ko da fali snage. Nikolić razočarao. Čumić nam došao kao budali šamar. Čestitke!
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
Marko93
Posts: 549
Joined: Fri Jul 18, 2014 1:32 pm

Re: 10. kolo: VOJVODINA - Voždovac, nedelja u 18h

Post by Marko93 »

Karlsson wrote: Sun Sep 04, 2022 8:37 pm Simić i Čumić bi bili idealni kao krila. Retko ko u ovoj ligi može da ih stigne, samo eto fali taj kreator. Možda staviti NN-a na desetku, jer očigledno dečko više voli da asistira nego da postiže golove.
Onda se opet vracamo na Ozegovica u napadu :D ili probati sa Malbasicem 8)
Karlsson
Posts: 2113
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: 10. kolo: VOJVODINA - Voždovac, nedelja u 18h

Post by Karlsson »

Marko93 wrote: Sun Sep 04, 2022 8:41 pm
Karlsson wrote: Sun Sep 04, 2022 8:37 pm Simić i Čumić bi bili idealni kao krila. Retko ko u ovoj ligi može da ih stigne, samo eto fali taj kreator. Možda staviti NN-a na desetku, jer očigledno dečko više voli da asistira nego da postiže golove.
Onda se opet vracamo na Ozegovica u napadu :D ili probati sa Malbasicem 8)
Malbašić je deo prvog mandata kod nas i odradio kao špic i to poprilično uspešno. Sada bi imao još bolje saigrače pored sebe.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9681
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 10. kolo: VOJVODINA - Voždovac, nedelja u 18h

Post by Voja »

Mozda bih ja mogao iskopati jednog za zimu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Image
Karlsson
Posts: 2113
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: 10. kolo: VOJVODINA - Voždovac, nedelja u 18h

Post by Karlsson »

Voja wrote: Sun Sep 04, 2022 8:47 pm Mozda bih ja mogao iskopati jednog za zimu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Može Vojo, samo prvo pitaj Marka za finansijska ograničenja, da nas ne zadužiš previše. :mrgreen:
User avatar
Deep Purple
Posts: 3842
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 10. kolo: VOJVODINA - Voždovac, nedelja u 18h

Post by Deep Purple »

Karlsson wrote: Sun Sep 04, 2022 8:52 pm
Voja wrote: Sun Sep 04, 2022 8:47 pm Mozda bih ja mogao iskopati jednog za zimu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Može Vojo, samo prvo pitaj Marka za finansijska ograničenja, da nas ne zadužiš previše. :mrgreen:
Jeftiniji je ovaj dosta od Valakarija, Valakari bi nas koštao pola TSC-ovog stadiona :mrgreen:
Karlsson
Posts: 2113
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: 10. kolo: VOJVODINA - Voždovac, nedelja u 18h

Post by Karlsson »

E a sutra tek kad dođe Radoja. :mrgreen:
Passazir
Posts: 41
Joined: Sun Dec 05, 2010 10:18 am
Location: Centar

Re: 10. kolo: VOJVODINA - Voždovac, nedelja u 18h

Post by Passazir »

Pohvalio bi bekove danas. Đorđević sprinta uz liniju u 90-om kao da je utakmica tek počela+asistencija Čumiću. Sa druge strane nije mi jasno što je Bjeković toliko potcenjen na forumu. Dečko ima voljni momenat možda najveći od svih, daje se 100%. Na kraju krajeva njegova je asistencija za pobedonosni gol.
Čumiću svaka čast za golove ali mislim da nije spreman za više od 30min. Vidi se ogroman kvalitet ali mu je duša bila u nosu posle 15min igre. Ovaj put dva bljeska ali je upitno kako bi izgledako ako bi igrao od početka. Odlično pojačanje u svakom slučaju.
Nikolića ne razumem, sve što dobro uradi padne u vodu kada ne reši jednostavne situacije pred golom.
Topić konstantno tražio loptu, sve pohvale za odigrano.
Protivnik je bio odličan, timski igraju, fizički jako dobro pripremljeni. Mislim da je presudilo što imamo kvalitetnije izmene od njih.
Last edited by Passazir on Sun Sep 04, 2022 9:12 pm, edited 2 times in total.
Budi VOJVODJANIN navijaj za Vojvodinu
User avatar
slanobarac
Posts: 3498
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 10. kolo: VOJVODINA - Voždovac, nedelja u 18h

Post by slanobarac »

Marko93 wrote: Sun Sep 04, 2022 8:29 pm
slanobarac wrote: Sun Sep 04, 2022 8:06 pm
Marko93 wrote: Sun Sep 04, 2022 7:40 pm
Takodje najlosija partija Simica i prepotentnog crnca,ali Simicu oprastam
Ova rečenica je baš, baš nepotrebna. U najmanju ruku.
U najmanju ruku imam pravo da iznesem svoje misljenje Vama ako smeta vi kolega produzite dalje.Sto se tice uvrede vise necu koristiti rec crnac jer moze da spada pod rasizam i to je okej, ali prepotentan je karakterna osobina i ne povlacim je (dok ne zasluzi) :D covek dodaje loptu na 30 40 metara od gola kad dodje pred gol zeli sam da resi zato sto ne igra za tim vec je dosao da pokaze svoj kvalitet i da sto pre ode iz ove lige vidi se iz aviona .

Car me prijatno iznenadio na golu nadam se da nije ozbiljna povreda,ali u odbrani duva bas bas puno
Nisam ni mislio na reč prepotentan već ti je rečenica je*eno rasistička! Mi kao ne znamo da je on crnac već ti to moraš da napišeš. Da si ispred imena Simića napisao belac bilo bi isto glupo ali bar ne bi bilo rasistički.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Locked