10. kolo: VOJVODINA - Voždovac 2:1 (0:0)

Locked
lapo-lapo
Posts: 210
Joined: Fri May 20, 2022 11:47 am

Re: 10. kolo: VOJVODINA - Voždovac, nedelja u 18h

Post by lapo-lapo »

Auuh :lala:
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 10. kolo: VOJVODINA - Voždovac, nedelja u 18h

Post by fare »

Čumke kralju :lala:
Jel ima potrebe još upoređivati Topa i Busnića kada smo počeli da igramo fudbal?
Last edited by fare on Sun Sep 04, 2022 8:00 pm, edited 1 time in total.
Karlsson
Posts: 2113
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: 10. kolo: VOJVODINA - Voždovac, nedelja u 18h

Post by Karlsson »

Vojvodjanin123 wrote: Sun Sep 04, 2022 7:43 pm
Karlsson wrote: Sun Sep 04, 2022 7:40 pm Čumić u prvih 11 umesto Baraja. Dosta je više.
Baraj je bio duplo bolji od Kabića danas. Učestvovao je i u akciji za gol.
Kabić još uvek nije na 100% nakon bolesti ja bih rekao ali u ovom trenutku je Baraj po meni bolja opcija. Uroš Nikolić ako opet bude dobar može umesto Baraja, a Simić na krilo.
Lik nije timski igrač. Kada primi loptu na protivničkoj trećini vidi samo protivnički gol ispred sebe. Ima na svakoj utakmici barem 2-3 šuta sa distance i ja se ne sećam da mu je jedan prošao u smislu da je išao u gol. Sve ili preko ili pored ili blok. Nema taj njuh za šut. Svaka čast za onaj slobodnjak, ali jako sebičan igrač.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 10. kolo: VOJVODINA - Voždovac, nedelja u 18h

Post by churguzijanac »

Vojo zamalo da izbaksuziraš sa Bormazom :D
Nagradjeni smo večeras.
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 10. kolo: VOJVODINA - Voždovac, nedelja u 18h

Post by slanobarac »

Marko93 wrote: Sun Sep 04, 2022 7:40 pm
Takodje najlosija partija Simica i prepotentnog crnca,ali Simicu oprastam
Ova rečenica je baš, baš nepotrebna. U najmanju ruku.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 10. kolo: VOJVODINA - Voždovac, nedelja u 18h

Post by gospodinFKV »

Za kritike upucene Baraju se slazem delimicno, ali nazivati ga ''prepotentnim crncem'' je po meni za upozorenje na forumu, no, to cu ostaviti adminima. Sto se njegovog prisustva na terenu tice, vec taj pocetni ''nadrkan sam'' smek polako gubi pokrice, jer je u ociglednom padu forme. Odlicno je uposlio Djordjevica, ima tu stvarno dobrih stvari, i jeste trenutno mnogo bolja opcija od Kabica, ali deluje kao jedan vrlo toksican igrac.

Valjda je sada ljudima jasno zasto je bitna klupa, odnosno onima koji su postavljali pitanje zasto jos jedno polivalentno krilo. Mi sada imamo igrace u poslednjoj trecini da odigraju 180 minuta u kontinuitetu, a ne 90. Malbasic, Simic, Baraj, Kabic, Cumic, U. Nikolic, N. Nikolic, Vidakov, Milosevic, pa i Zukic. Znacice kad udjemo u naredni ciklus utakmica u septembru i oktobru.

Topic doktorski! :cheers:
Last edited by gospodinFKV on Sun Sep 04, 2022 8:09 pm, edited 1 time in total.
srkins
Posts: 1432
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: 10. kolo: VOJVODINA - Voždovac, nedelja u 18h

Post by srkins »

Bilo je dilema da li nam je trebao Cumic ili ne mislim da posle ovog meca te dileme vise na bi smelo da bude
Isto tako ako je kod trenera postojala dilema trenera bila dilema Topic ili Busnic mislim da smo i to svi videli da tu ne bi smelo da bude dilema
A gol sto smo primili mislim da bi ipak dao i da se ponovi takva situacija jednostavno niko nije isao na coveka koji je dosao na 22 23 metra od naseg gola a koliko sam video mogao je jos 2 3 metra da ide napred a da nasi defanzivci ne reaguju tako da mislim je tu koliko Burmaz zasluzan toliko i nasa odbrana za taj gol.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 10. kolo: VOJVODINA - Voždovac, nedelja u 18h

Post by Voja »

churguzijanac wrote: Sun Sep 04, 2022 8:04 pm Vojo zamalo da izbaksuziraš sa Bormazom :D
To se i ocekivalo,kao Pavkov protiv Liverpula :mrgreen:
Auuuuuh ne znam sta da kazem.... koliko promena raspolozenja tokom meca... neverovatan filing koji samo Vosa ume da priredi... Vratio nam se Spartak veceras,bili smo maksimalno nadigrani... a opet taj finis,ta emocija koju izazove skidanje crvenog belog dresa i proslava pobednickog gola... neprocenjivo :cheers: :cheers: :cheers:
Image
Vojvodjanin123
Posts: 175
Joined: Sat Jul 09, 2022 6:59 pm

Re: 10. kolo: VOJVODINA - Voždovac, nedelja u 18h

Post by Vojvodjanin123 »

Karlsson wrote: Sun Sep 04, 2022 7:59 pm
Vojvodjanin123 wrote: Sun Sep 04, 2022 7:43 pm
Karlsson wrote: Sun Sep 04, 2022 7:40 pm Čumić u prvih 11 umesto Baraja. Dosta je više.
Baraj je bio duplo bolji od Kabića danas. Učestvovao je i u akciji za gol.
Kabić još uvek nije na 100% nakon bolesti ja bih rekao ali u ovom trenutku je Baraj po meni bolja opcija. Uroš Nikolić ako opet bude dobar može umesto Baraja, a Simić na krilo.
Lik nije timski igrač. Kada primi loptu na protivničkoj trećini vidi samo protivnički gol ispred sebe. Ima na svakoj utakmici barem 2-3 šuta sa distance i ja se ne sećam da mu je jedan prošao u smislu da je išao u gol. Sve ili preko ili pored ili blok. Nema taj njuh za šut. Svaka čast za onaj slobodnjak, ali jako sebičan igrač.
Jeste sebičan u dosta situacija kad ide u solo prodore i kad napravi 2-3 driblinga viška umesto da doda loptu. Uzima često i nerezonske šuteve(nije inače baš da nikad ne pogodi, pogađao je okvir gola šutevima iz daljine protiv GAT-a i čini mi se Spartaka i još nekih ekipa na samom početku sezone). Međutim kao takav je i dalje veoma koristan za ekipu, i u ovom trenutku korisniji od Kabića. Jednim potezom može da reši utakmicu, iznudio je penal ove sezone, dao prvi gol na prošlom meču što je bilo jako bitno, u prvih par kola je svojim individualnim kvalitetom direktno doprinosio našim golovima takođe. I danas je iznudio 2-3 faula u opasnim zonama + imao 2-3 dobra centaršuta u prvom poluvremu. Fizički je mnogo spremniji od Kabića u svakom smislu. Dok se Kabić i/ili Malbašić ne oporave, po meni nema dileme da on treba da bude starter. Rastavac treba da obavi razgovor sa njim kako bi smanjio sebičnost.
Karlsson
Posts: 2113
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: 10. kolo: VOJVODINA - Voždovac, nedelja u 18h

Post by Karlsson »

gospodinFKV wrote: Sun Sep 04, 2022 8:08 pm Za kritike upucene Baraju se slazem delimicno, ali nazivati ga ''prepotentnim crncem'' je po meni za upozorenje na forumu, no, to cu ostaviti adminima. Sto se njegovog prisustva na terenu tice, vec taj pocetni ''nadrkan sam'' smek polako gubi pokrice, jer je u ociglednom padu forme. Odlicno je uposlio Djordjevica, ima tu stvarno dobrih stvari, i jeste trenutno mnogo bolja opcija od Kabica, ali deluje kao jedan vrlo toksican igrac.

Valjda je sada ljudima jasno zasto je bitna klupa, odnosno onima koji su postavljali pitanje zasto jos jedno polivalentno krilo. Mi sada imamo igrace u poslednjoj trecini da odigraju 180 minuta u kontinuitetu, a ne 90. Malbasic, Simic, Baraj, Kabic, Cumic, U. Nikolic, N. Nikolic, Vidakov, Milosevic, pa i Zukic. Znacice kad udjemo u naredni ciklus utakmica u septembru i oktobru.

Topic doktorski! :cheers:
To i ja kažem. Barajev kvalitet je vidljiv, ali mentalitet je problem. Prepotentan, sebičan i čini se kratak fitilj. Treba neko da mu skrene pažnju više na ponašanje i stil igre. Nije on veći od kluba.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 10. kolo: VOJVODINA - Voždovac, nedelja u 18h

Post by Voja »

Moram da pohvalim utakmicu... zaista gledao sam nekoliko meceva engleske lige (posle 10 godina) sve jedan mec koji sam gledao je bio mnooogo dosadniji od ovog,prave uspavanke. Jedino sto ambijent i tv produkcija to izdizu na mnogo visi nivo,ali ovom nasom utakmicom moraju biti ponosni i FK Vojvodina i FK Vozdovac,VELIKO BRAVO ZA OBE EKIPE!!!
Image
Vojvodjanin123
Posts: 175
Joined: Sat Jul 09, 2022 6:59 pm

Re: 10. kolo: VOJVODINA - Voždovac, nedelja u 18h

Post by Vojvodjanin123 »

Da dodam samo da sam opet zadovoljan Miletićevim nastupom. Opet je uneo dosta energije, a čak i kad napravi grešku vraća se nazad odmah i trudi se da je ispravi po svaku cenu. Ako Topić nije 100% spreman zbog tog virusa ili čega već, više bih voleo da vidim Miletića nego Busnića. Busnić je dobar u odbrani, ali ni na koji način ne doprinosi napadu.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 10. kolo: VOJVODINA - Voždovac, nedelja u 18h

Post by Deep Purple »

Nevernik II
Posts: 448
Joined: Fri Jun 10, 2022 3:29 pm

Re: 10. kolo: VOJVODINA - Voždovac, nedelja u 18h

Post by Nevernik II »

Realno, ništa lepše nego pobediti golom u zaostavnom vremenu. Bolje nego 5:0 😁
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 10. kolo: VOJVODINA - Voždovac, nedelja u 18h

Post by Turija »

Sta znaci brz igrac koji zna da sutne, videli smo veceras :lala:

A, Burmaz ovakav gol vise nikad dati nece, kao Zlicic nekad. A ovi nasi na levom boku ga pustaju, pustaju, pustaju... bez blokiranja i starta. :oops: Jos jedan razlog zasto treba iskusnan stoper da se upari sa Traoreom.

Takodje, veceras se videlo i ko ce u Piksijevu beleznicu. :cheers:

A sad, sto napisao Deep, vratilo nam se ono sto smo nesrecno, bolje reci nespretno, gubili bodove.

Junaci vecerasnje pobede Cumic, Carevic, Traore i Bjekovic.
Najslabije partije do sada NN i V. Simica. Baraj ima slabu percepciju kad sutirati, kad dodati, kad driblati.

Ostalima pohvala za borbenost, Topic , Miletic, Djordjevic za centarsut za 1:0.
Za sad toliko, jos malo da sredim utiske da ne bih nekog preskocio da pohvalim.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Locked