10. kolo: VOJVODINA - Voždovac 2:1 (0:0)

Locked
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1625
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

10. kolo: VOJVODINA - Voždovac 2:1 (0:0)

Post by ogi »

fkvojvodina.rs wrote:Тренер Војводине Милан Раставац радује се предстојећем сусрету са Вождовцем у 10. колу Моцарт Бет Супер лиге Србије.

Војводина ће у недељу од 18.00 угостити Вождовац што је уједно и сусрет директних ривала у борби за места која воде у Европу наредне сезоне.

– Радујем се овој утакмици из два разлога. Први је што имамо прилику да наставимо победнички низ, а други што испред себе имамо противника којег да бисмо победили морамо да се истакнемо у нечем изузетном. Или у јако добром тимском издржавању или у неким екстремно добрим индивидуалним квалитетом. Очекујем да због тога ова утакмица извуче најбоље из нас, јер је то неопходно за победу. Самим тим довољно сам рекао и о екипи Вождовца. Они имају својствену идеју у игри и изузетан тимски квалитет. Наш задатак ће бити да разбијемо ту њихову контролу игре и у оној мери у којој успемо у томе, толико ће бити више простора за нас. Припремамо се на тај начин да деструкцијом њихове игре наметнемо нашу и будемо доминантнији на терену. Вождовац је једна складна екипа, која има квалитете у свим линијама тима без израженог појединца који се истиче. Опасни су по боковима, у централни, имају сигуран пас преко бекова, штоперски пар је такође добар, не чека нас лак ривал, али сигурно да можемо да их угрозимо ако их избацимо из њиховог ритма – рекао је Раставац.

Овај меч биће потенцијална прилика за деби Николе Чумића, а ван строја и даље је само Филип Малбашић.

– Филип Малбашић је и даље ван тренажног процеса, остали су на располагању. Чумић долази из тренажног процеса, није тренирао са првом екипом Олимпијакоса, али је важно да је прошао припреме и да је физички спреман. Ако не буде играо сад, за следећу утакмицу ћемо сигурно рачунати на њега. Војводина је њиме добила једног стабилног играча, са изузетним карактеристикама у фази офанзиве, што у дриблинзима, што у сарадњи са саиграчима и са брзинским способностима. Он може да игра све позиције у нападачком делу тима, што је веома значајно за наш тим у овом тренутку. Чумић има свој рејтинг, кредибилитет који је стекао играјући у овој лиги. Ми верујемо да можемо да му помогнемо да настави да напредује и да нам исто тако он донесе све оно што је већ успевао у Супер лиги Србије – рекао је Раставац.

Вождовац је први у низу, на папиру, тежих ривала у предстојећем периоду, али Раставац верује да Војводина може да угрози сваког противника.

– Оно што долази иза имена противника и њихових квалитета који су им донеле одређене позитивне резултате, доноси различит проблем испред нас. С једне стране ћемо против тежих противника имати неке лакше сегменте у нашој игри, тако да се то на неки начин компензује. По именима су неки ривали тежи и по томе што су у игри захтевнији и квалитетнији, али уједно и нама отварају просторе које нисмо имали против неких досадашњих ривала. Управо тај неки простор верујем да ми можемо да искористимо и да поседујемо квалитет да угрозимо сваког противника – закључио је Раставац.

Улазнице за ову утакмицу ће се продавати по ценама од 400 (запад), 200 (исток) и 100 динара (север). Улазнице за запад ће се продавати на главној благајни стадиона (између западне и јужне трибине), улазнице за исток ће се продавати на благајни на источној трибини (поред ресторана „Огњиште“), док ће се улазнице за север продавати у шопу навијача Војводине на западној трибини „Карађорђа“. Благајне ће бити отворене на дан меча, два сата пре почетка утакмице.

Улаз на источну трибину биће слободан за све који на утакмицу дођу у обележју ФК Војводина (дрес, мајица, шал итд).

Утакмица Војводина – Вождовац на програму је у недељу од 18 часова уз директан пренос на каналу Арена спорт 3.
ФКВ - Вождовац 2:1 (0:0)
1:0 - Чумић 60'
1:1 - Бурмаз 69'
2:1 - Чумић 90'


Извештај са утакмице - https://www.superliga.rs/sezone/2022-23/match/3522
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
Karlsson
Posts: 2113
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: 10. kolo: VOJVODINA - Voždovac, nedelja u 18h

Post by Karlsson »

Mislim da je ovo prvi pravi test za nas od početka sezone, jer Radnički koliko god bio jako ime u srpskom fudbalu trenutno je na plejaut nivou, a nama su legli baš kada su u najvećem kanalu.
Narednih 5 kola će pokazati koliko smo zapravo jaki.
User avatar
Maki
Posts: 1112
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 10. kolo: VOJVODINA - Voždovac, nedelja u 18h

Post by Maki »

Šta je sa Topićem?
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 10. kolo: VOJVODINA - Voždovac, nedelja u 18h

Post by Voja »

Ma sta je sa forumom? Niko zagrejan za utakmicu...
Image
vdn slaninar
Posts: 1007
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: 10. kolo: VOJVODINA - Voždovac, nedelja u 18h

Post by vdn slaninar »

Трансфери су првенство гурнули у други план.Свима у глави Шатара,Радоја,Николов.
Што се тиче Вождовца,нико их не спомиње а они се лепо накупили бодова,табела не лаже,ривал по мери да потврдимо квалитет.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 10. kolo: VOJVODINA - Voždovac, nedelja u 18h

Post by Deep Purple »

Danas po pobedu. Kvalitetniji smo, nadam se konačno nekoj ekipi koja će da igra kod nas otvoreno i da se nadmeće otvorenog garda. Radnički je nešto probao ali nije ni to bio fudbal sa spuštenim gardom. Od Voždovca takav fudbal očekujem. Normalno ne volim da se bavim rezultatskim projekcijama ali mislim da je red da neko primi od nas pet ove sezone. Tabela svakako nije reper ničega i to što su ispred nas (meč više) ne znači ništa. Ovo će nam biti jedan od lakših mečeva za igranje. To je i Rastavac apostrofirao, protiv jačih ekipa ti je nekad i lakše igrati, jer se otvaraju neke nove mogućnosti. A Voždovac ako dođe da se nadmeće očekujem kao što sam gore naveo petardu. Mislim da nam retko ko odgovara kao oni.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 10. kolo: VOJVODINA - Voždovac, nedelja u 18h

Post by churguzijanac »

Jako bitna utakmica za nas.Kao i prva sledeća.Očekujem da Kabić zablista na ovoj utakmici ili neko od naše dece ko dobije šansu.
Cane
Posts: 1021
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: 10. kolo: VOJVODINA - Voždovac, nedelja u 18h

Post by Cane »

Evo na portalima piše da će nas danas gledati i selektor, lepo bi bilo da se pokažemo u punom sjaju :?
https://sportal.blic.rs/fudbal/srbija/s ... 9162759418
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 10. kolo: VOJVODINA - Voždovac, nedelja u 18h

Post by Voja »

Cane wrote: Sun Sep 04, 2022 12:50 pm Evo na portalima piše da će nas danas gledati i selektor, lepo bi bilo da se pokažemo u punom sjaju :?
https://sportal.blic.rs/fudbal/srbija/s ... 9162759418
Piksi je kao i ja,voli fudbalsku lepotu i ukoliko je bude na terenu nece mu mnogo trebati da nekom (bar) ukaze sansu,mada moramo biti realni i prizemni,malo je tu igraca koji bi mogli da popune trenutnu A selekciju. Al ukoliko bi odigrali timski i pokazali lep i dopadljiv fudbal nikad ne reci nikad.

Vozdovac je jedini klub na svetu koji nikako ne umem da razumem ni sta igraju ni kako igraju ni koliko mogu da pruze ni da l su na maksimumu ili mogu jos vise,trenutnu formu nikad ne umem da im procenim,jednostavno klub koji me zbog svega toga veoma iritira.... :mrgreen:
Image
NorthTribune
Posts: 101
Joined: Tue Aug 30, 2022 7:45 pm

Re: 10. kolo: VOJVODINA - Voždovac, nedelja u 18h

Post by NorthTribune »

Meni se svidja nacin na kojji igraju...Uvek se trude da kroz pas iznose, to su i na Marakani bez straha pokusali..Vezali su tri pobede i dolaze puni samopouzdanja na crtu..
Voleo bih da vidim večeras Čumića na delu, doneće potrebnu brzinu...Voša je do danas igrala dosta spor i bez previše ideje fudbal..Fali kreativnosti...Videćemo da l će po tom pitanju krenuti na bolje..Večeras se gledamo na Karadjordju ..
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 10. kolo: VOJVODINA - Voždovac, nedelja u 18h

Post by Voja »

NorthTribune wrote: Sun Sep 04, 2022 1:41 pm Voša je do danas igrala dosta spor i bez previše ideje fudbal..Fali kreativnosti...

Večeras se gledamo na Karadjordju ..
Slazem se sa ovim sto si napisao u vezi igre.

E sad ovo ispod... imam dva pitanja za tebe,al da budes potpuno iskren,al ja cu ti verovati sta god da napises

- za koga ce navijati?
- hoces li ovacijama pozdraviti Piksija,ili si ipak na strani Terze i smatras da je Piksi nepotreban zvezdi

eto dva pitanja,cisto da te bolje upoznamo.
A sto se njihovih igraca tice sem Hajdina zapazio sam jos Ivezica i Pantovica,ostale nikako da pohvatam... Burmaza znam od ranije kao nekog ko masi sve sto se omasiti ne moze :mrgreen:
Image
NorthTribune
Posts: 101
Joined: Tue Aug 30, 2022 7:45 pm

Re: 10. kolo: VOJVODINA - Voždovac, nedelja u 18h

Post by NorthTribune »

Voja wrote: Sun Sep 04, 2022 1:53 pm
NorthTribune wrote: Sun Sep 04, 2022 1:41 pm Voša je do danas igrala dosta spor i bez previše ideje fudbal..Fali kreativnosti...

Večeras se gledamo na Karadjordju ..
Slazem se sa ovim sto si napisao u vezi igre.

E sad ovo ispod... imam dva pitanja za tebe,al da budes potpuno iskren,al ja cu ti verovati sta god da napises

- za koga ce navijati?
- hoces li ovacijama pozdraviti Piksija,ili si ipak na strani Terze i smatras da je Piksi nepotreban zvezdi

eto dva pitanja,cisto da te bolje upoznamo.
A sto se njihovih igraca tice sem Hajdina zapazio sam jos Ivezica i Pantovica,ostale nikako da pohvatam... Burmaza znam od ranije kao nekog ko masi sve sto se omasiti ne moze :mrgreen:
Ne biH da vam remetim topic ali ću odgovoriti dragom bratu Voji...Navijam za klub iz svog grada, kao što navijam i u 99,9 slučajeva kada velikan srpskog fudbala Vojvodina igra..
A na drugo, pa..Zvezdinu Zvezdu i selektora Piksija sa ovacijama, ex rukovodioca FKCZ Piksija sa motkom :greenbutt: Tako da bicu u dilemi :D
Karlsson
Posts: 2113
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: 10. kolo: VOJVODINA - Voždovac, nedelja u 18h

Post by Karlsson »

Vojvodini ne trebaju vikend navijači i simpatizeri koji vole zvezdu/partizan, a Vojvodinu simpatišu jer je eto iz njihovog grada, pa kada ne igraju njihovi voljeni klubovi onda je dobra i Vojvodina.
To je velika uvreda za njene prave navijače i za samu Vojvodinu.
Kao da je Vojvodina nečija ''side-whore'' ili da budem blaži na srpskom - švalerka.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 10. kolo: VOJVODINA - Voždovac, nedelja u 18h

Post by churguzijanac »

Imaš brate Sokola.Očas posla si u BG, pa gledaj.Razvodnjavate mi tribinu.
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 10. kolo: VOJVODINA - Voždovac, nedelja u 18h

Post by slanobarac »

Ja sam skapirao da je čovek iz bg a ne NS.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Locked