9. kolo: VOJVODINA - Radnički (N) 3:0 (1:0)

Cane
Posts: 1021
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Radnički (N), utorak u 18.30h

Post by Cane »

Dobro je, strašno važna pobeda posle mesec dana. Da nam se vrati samopouzdanje i vera u sebe od koje mnogo zavisi kako ćemo stajati na terenu. Posebno mi je drago da se UN oporavlja i da bi se mogao pokazati kao rešenje nekih naših očiglednih problema. Koliko mu je značilo da ga konačno krene posle malera s povredama pokazuje i ona emotivna reakcija posle gola, zbog čega zaslužuje punu podršku ubuduće. NN zlata vredan, igrač koji rešava utakmice ali treba mu još vremena da se potpuno namesti i uštima s ostatkom ekipe da bi bio ono što može. Kabića očigledno moramo još dosta istrpeti ali za razliku od nekih već more puta pominjanih ovde, zaslužuje da mu se daje šansa i kad ne očarava nastupom kao večeras. Da ne nabrajam dalje svi ostali su doprineli pobedi manje ili više i zbog toga čestitke svima.
Ali za razliku od nekih koji iz stanja razočaranosti i defetizma za sat vremena prelaze u oduševljenje ja realno moram primetiti da je bilo i dosta toga slabog večeras, da bi nas neka bolja ekipa vrlo lako kaznila i da struka mora na nekim stvarima ozbiljno i hitno poraditi.
Meni se nikako ne dopada kako u velikom delu utakmice stojimo na terenu, pokretljivost i transformacija vrlo često nedopustivo loša i čak očajna. Prisutna neka pogubljenost, zbunjenost, paničarenje bez potrebe i strah iako realnog razloga za to nema. Nedostatak energije na momente skroz zabrinjavajući, voleo bih da mi neko odgovori zašto već u 30 minutu većina naših igrača deluje tako tromo, usporeno, iscrpljeno i gotovo polucrknuto, što je prosto neverovatno.
Znači, s jedne strane pitanja za psihologa ako ga ima, a ako ga nema savet da se hitno angažuje i radi s ekipom, kao i za kondicionog trenera. Nešto preduzmite jer ovo što gledamo poslednjih par mečeva odaje utisak da u ovim segmentima nešto ozbiljno škripi.
CRD FCV
Posts: 1604
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Radnički (N), utorak u 18.30h

Post by CRD FCV »

Нисам успео присуствовати и проблеми са стримом али сам успео видети прва два гола и неки део утакмице. Немања Николић одлично одиграо, учествовао у два гола. Други гол деловао тако чисто и школски, као у лигама петице, спуштена лопта и сјана реакција Симића.
Велика три бода у јако критичном моменту, може се рећи да су 3 узастопна ремија више узрок неке несреће него недостатка квалитета. Ушло се у серију тешких противника веома позитивно, сад то треба крунисати победом у недељу. Нпарављен је искорак у односу на прве пратиоце, сад је ред на њих да нас испрате ако могу.
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Radnički (N), utorak u 18.30h

Post by Krle »

To oko pokretljivosti, koncentracije i previše nežnosti moglo se videti na stadionu. Ne znam kako je delovalo na TV. Bizarno, ali sam zadovoljan jedino odbranom i golmanom.
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
User avatar
Deep Purple
Posts: 3839
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Radnički (N), utorak u 18.30h

Post by Deep Purple »

Samo ću ovo reći 3:0 85 minut moram da izađem iz stana imam neke obaveze, brže bolje palim strim i gledam napolju. Vodimo 3:0 a nerviram se što sporo učitava.
Molim vas spojite mi Lukića i Nikolića u napadu i mislim da ma ne znam ni šta da kažem, šta bi njih dvoje radili u napadu :cheers:

@Voja danas je jednu Traoreovu dijagonalu fantastično primio Baraye grudima.
lapo-lapo
Posts: 210
Joined: Fri May 20, 2022 11:47 am

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Radnički (N), utorak u 18.30h

Post by lapo-lapo »

User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Radnički (N), utorak u 18.30h

Post by Voja »

Deep Purple wrote: Tue Aug 30, 2022 10:31 pm @Voja danas je jednu Traoreovu dijagonalu fantastično primio Baraye grudima.
Ajd sad se i ti ^vataj za to jedno primanje... ja uzeo 8 meceva za poredjenje i on covek opalio demant sad,samo zato sto mu Amar Osim (kog predlagao za trenera Vose) izgubio 3:0 od ekipe koja ove godine usla iz druge lige :mrgreen: :cheers:
lapo-lapo wrote: Tue Aug 30, 2022 10:35 pm
Ovo nije validan snimak bez bazukinog zalamanja :frown:
Image
User avatar
Deep Purple
Posts: 3839
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Radnički (N), utorak u 18.30h

Post by Deep Purple »

@Voja
Nećemo sad i da se vređamo :mrgreen:
Ma ja sam ga predlagao samo zbog konferencija kad smo bili čemer i jad makar nešto interesantno i da čujemo :mrgreen: (Nije ga zato predlagao, verovao u njegove kvalitete :greenbutt: )
lapo-lapo
Posts: 210
Joined: Fri May 20, 2022 11:47 am

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Radnički (N), utorak u 18.30h

Post by lapo-lapo »

Tacno je raspolozenje od tame do sjaja od pakla do raja. Bilo je i nekoliko atraktivnih poteza, ali svakako je bolje pobediti tri nula nego dva nula iliti vise volim da izgubim pet nula nego sest nula :) Bez obzira na neke pogreske u suđenju u mecevima za nama i uzimajuci u obzir taj neki mentalitet ili kako to nazvati o cemu se vec pisalo po forumu, nama su bolja tri remija nego jedna izgubljena a dvije dobijene jer je tu vazan taj psiholoski momenat i kako se podici (i spustiti) kada treba.
lapo-lapo
Posts: 210
Joined: Fri May 20, 2022 11:47 am

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Radnički (N), utorak u 18.30h

Post by lapo-lapo »

Ajde da neko postavi i to zalamanje! Iako mozda ne moze drugacije i prosto mora tako iz xy razloga, jos jednom da stavim minus za termine odigravanja utakmica...
Taxista
Posts: 119
Joined: Mon Jul 25, 2022 7:03 pm

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Radnički (N), utorak u 18.30h

Post by Taxista »

Večeras je bilo uživanje biti na stadionu.Važna tri boda,zapad na 2:0 navijao sa firmom do kraja utakmice.Al utisak večeri skakanje Traorea pred navijačima na kraju utakmice,smehotres🤣🤣
Vojvodjanin123
Posts: 175
Joined: Sat Jul 09, 2022 6:59 pm

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Radnički (N), utorak u 18.30h

Post by Vojvodjanin123 »

MiSmoFKV! wrote: Tue Aug 30, 2022 8:38 pm
Vojvodjanin123 wrote: Tue Aug 30, 2022 7:58 pm Vukčević mi i dalje deluje kao loš igrač. Voleo bih da Bjeković malo poradi na sebi fizički (kad bi nabacio malo mišića i popravi kondiciju bio bio odličan bek). Baraj je mogao u 2 situacije da bude manje sebičan, ali je dobar za sad.
Potpisujem za Bjekovića. Pa ja kao večiti štreber imam bolje držanje od njega. A koliko su mu tanke ruke da ne govorim.
To nažalost i svi koriste protiv njega.

I ovo je nešto na čemu može da se radi i "lako" je popravljivo.
A to je nešto što može lako da se reši (ne mislim da je lako trenirati naravno , nego lako u smislu da se zna tačno šta se radi da bi se to popravilo). Kakvi sve panjevi igraju na bekovskim pozicijama u našoj ligi (čast izuzecima), stvarno mislim da kad bi se fizički popravio da bi imao potencijal da bude najbolji bek u ligi. Greške u odbrani se ispravljaju iskustvom, a u napadu je talenat očigledan.

Oduševio me je Miletić danas. Posle dugo vremena smo ga opet videli i stvarno je bio sjajan po meni. Ozbiljan potencijal.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2037
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Radnički (N), utorak u 18.30h

Post by churguzijanac »

Voja wrote: Tue Aug 30, 2022 10:36 pm
Deep Purple wrote: Tue Aug 30, 2022 10:31 pm @Voja danas je jednu Traoreovu dijagonalu fantastično primio Baraye grudima.
Ajd sad se i ti ^vataj za to jedno primanje... ja uzeo 8 meceva za poredjenje i on covek opalio demant sad,samo zato sto mu Amar Osim (kog predlagao za trenera Vose) izgubio 3:0 od ekipe koja ove godine usla iz druge lige :mrgreen: :cheers:
lapo-lapo wrote: Tue Aug 30, 2022 10:35 pm
Ovo nije validan snimak bez bazukinog zalamanja :frown:
Daj neko nek stavi to zalamanj makar kao gif za nas sto nismo mogli da gledamo tekmu.
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1625
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Radnički (N) 3:0 (1:0)

Post by ogi »

Ima to zalamanje na kraju ovog klipa.

Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1362
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Radnički (N) 3:0 (1:0)

Post by Uvek sa tobom »

Види се колко нам НН значи и Симић, биће тешко екипи да се поново прилагоди одласком Симића, приметио сам чак и радовање Симића, кад је Николић У. дао 3 го. Надам се да ће остати. Честитке Урошу и надамо се да ће га обићи повреде. Барај опет танак ал ето дао је тај го. Одбрана као што је неко рекао сигурнија са Царевићем, као и ја.

Што се утакмице тиче сви су ми некако били подједнако добри, мислим да нам је и Милосављевић битан играч јер може да повуче да пренесе лопту дода напред, Буснић није био лош, ал некако још у њега немам поверење.

Е сад што се тиче Кабића губио је доста лопти, доста падова лаких, очекивао сам више у ове две утакмице. А што се Бјековића тиче у првом полувремену док је био на мојој страни катастрофа, Николић му показује где да стоји, лош несигуран пријем, стоји иза играча, у првом је препустио у нападу све Кабићу, у једном нападу Кабић иде 1 на 1 и овај му довуче свог чувара који Кабићу узима лопту. У другом полувремену нисам толко пратио ту страну.
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Radnički (N) 3:0 (1:0)

Post by Voja »

Uvek sa tobom wrote: Wed Aug 31, 2022 8:08 am А што се Бјековића тиче у првом полувремену док је био на мојој страни катастрофа, Николић му показује где да стоји, лош несигуран пријем, стоји иза играча, у првом је препустио у нападу све Кабићу, у једном нападу Кабић иде 1 на 1 и овај му довуче свог чувара који Кабићу узима лопту. У другом полувремену нисам толко пратио ту страну.
Kao sto sam vec pisao jedina je sreca bila sto je u vecini protivnickih napada Mesarovic isao na njega,ne daj Boze da je bio neki bolji igrac... ali trud i zalaganje i igra u oba pravca se ovaj put ne mogu oduzeti Bjekovicu,bolji je bio nego na prethodnim mecevima
Image
Locked