9. kolo: VOJVODINA - Radnički (N) 3:0 (1:0)

Locked
srkins
Posts: 1432
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Radnički (N), utorak u 18.30h

Post by srkins »

Baraj kad treba da doda on sutne a kad treba da sutne on doda a mogao bi biti vrhunski igrac za nasu ligu
Traore me odusevi pa onda sledeci napad im otvori sansu mora da radi na smanjivanju tih gresaka
I da cini mi se da je sudija mirne duse mogao Milosavljevicu da pokaze drugi zuti
A sve u svemu mozda najzrelija igra naseg tima iako su imali oni vise loptu prakticno su stvorili samo 1 do 2 prave sanse a mi smo u polu kontrama i kontrama bili veoma opasni mislim da je ovo recept za buducnost probati rani gol dati i onda cekati greske protivnika i u kontrama ici na 2 i 3 gol
NorthTribune
Posts: 101
Joined: Tue Aug 30, 2022 7:45 pm

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Radnički (N), utorak u 18.30h

Post by NorthTribune »

Karlsson wrote: Tue Aug 30, 2022 8:29 pm
NorthTribune wrote: Tue Aug 30, 2022 8:27 pm Čestitke Voši na pobedi.
Trebala im je jedna ovakva utakmica i ubedljiva pobeda.
Rastavac je odličan trener za naše uslove, samo treba vremena i strpljenja. Ne može nista preko noći, svi znamo kakav je tim nasledio i koliko je tu bilo nedostataka.

Večeras solidna partija, nista epohalno ali za razliku od prethodnih utakmica koristile su se šanse. Simic i NN nose ovu ekipu, glavni su motor. Danas me prijatno iznenadio Bjeković, odlično njegovo izdanje. Carević siguran i deluje zaista kao prava opcija na golu. UN prva utakmica, prvi gol. Ukoliko bude zdrav, biće jedan od najboljih igrača JSL..
A čiji si ti?
Ljubitelj fudbala iz Srpske Atine.
Generalno nije ni bitno.. Važno je da je klub iz našeg grada ponovo stao na noge i da će ukoliko bude dovoljno strpljenja i vere biti opet tamo gde renomeom i istorijom zasluzuje!
Nevernik II
Posts: 448
Joined: Fri Jun 10, 2022 3:29 pm

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Radnički (N), utorak u 18.30h

Post by Nevernik II »

Naravno čim ja ne mogu da gledam oni se raspucaju :D

Optimističko gledanje - ovo može da bude prekretnica u sezoni. Da se svi malo razbude i prodrmaju.
Naravno, uz još jednu laku pobedu za vikend :)
Karlsson
Posts: 2113
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Radnički (N), utorak u 18.30h

Post by Karlsson »

Kabić se ozbiljno nameće u prvih 11. Odlične lopte šalje u prostor. Šteta što nije postigao gol. Svaka čast ljudima iz kluba koji su ga ubedili da ostane.
Дуле Ф89
Posts: 24
Joined: Sat Aug 13, 2022 9:49 pm

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Radnički (N), utorak u 18.30h

Post by Дуле Ф89 »

Turija wrote: Tue Aug 30, 2022 8:42 pm Najzad da sam dobro prognozirao rezultat :D

Dobra opservacija utakmice trenera Rastavca na kraju meca i dobre izmene.
Dosta dobrih nasih igraca defanzivno ( Jelicic odlicno cuvao Stulica, Traore standardno dobro, uz jedno proletanje u prazno, Djordjevic kapitenski).
Baraj, najzad, uneo i emociju u utakmicu.
Kabic ima slifa, ali mora da radi na cvrstini i brze se oslobadja lopte.
Miletic zapazen i borben, kao i Busnic.
UN nagovestio bolje dane Vose.
O NN nema sta reci - vrhunske asistencije.
Simic nastavio sa golovima, ali slabija partija.

Pobeda za povratak nadanja u bolje dane Vose.

PS
Ko je onaj momak sa Traoreom na kraju utakmice?
Da nije neki novi nas igrac?
Мислим да је резервни играч Радничког, можда му је земљак.
User avatar
Maki
Posts: 1115
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Radnički (N), utorak u 18.30h

Post by Maki »

Konačno su nam se vratile one prosute šanse iz prošlih utakmica. Da nije bilo Nemanje Nikolića ovo bi bila još jedna jalova utakmica i igra. Videlo se posle prvog gola koliko smo izgubili samopouzdanje. Dobro je što sledi još jedna utakmica kod kuće da se vratimo u onaj ritam od pre pauze. Nadajmo se da će Uroša Nikolića poslužiti zdravlje. Izgleda da sada imamo ono što nam je falilo.
Ako odu Topić i Simić možemo da igramo, ali vidi se da fali vezni igrač Topićevog ranga. Busnić, Milosavljević i Miletić su pretanki za jače protivnike, a oni nam upravo slede.

I samo da podsetim da je Rastavac u četiri utakmice na Karađorđu uvek počinjao sa različitim levim napadačem. Danas se konačno posrećilo. Baraj je bio ubojit.

Edit: Zabrinjavajuće je koliko centarfori promašuju izgledne šanse. Danas Nikolić i Vukčević, a Vidakov prošlih par utakmica.
Last edited by Maki on Tue Aug 30, 2022 9:17 pm, edited 1 time in total.
draganas
Posts: 193
Joined: Thu Sep 15, 2016 2:44 pm

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Radnički (N), utorak u 18.30h

Post by draganas »

*northtribune

Dobrodošao na forum.

Navikneš se vremenom na hejtmod ovde na forumu, klasičan NS :D

Elem, prošle godine sa Niš imali dve nule i dva X.

Danas 3-0; i sad treba da pročamo o biločemu, pojačanjima, upravi, Zbiljiću.

Momcima podrška, samo napred ovo je i više nego dobro.

Ako je neko posle decenije bunarenja; tavorenja mislio da preskače Partizan,Čuku, TSC bez borbe, pa kako da im kažem - zajeba* ste se, toga nema ni u crtaćima.

Biće borba za 2/3 mesto, a tako i treba da bude.

Dobar meč, sasvim gledljivo.

Čekamo POJAČANJA ( da pojačanja velikim, koliko god se ljudi trudili da hejtuju ).
User avatar
N13
Posts: 2030
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Radnički (N), utorak u 18.30h

Post by N13 »

Napokon odlican rezultat.

I ono sto me najvise raduje, ne stajemo na 1:0, vec i dalje igramo.
A upravo me to nerviralo prethodnih jedno 5 sezona. Cim damo gol, cuvamo rezultat bilo da je 20. minut ili 85.
Ove sezone ce se to po svemu sudeci promeniti.

Sto se igraca tice, niko nije bio los. Svi su odigrali dobru utakmicu.
Kabic ima kalibar da bude vrhunski igrac, ali hitno mora da na sebi da radi. Ima sve sto mu treba, osim snage. Znaci pasulja i teretano, sto pre! Kako budu godine prolazile, bice sve teze dobiti na misicima. Ako to ne uradi, nazalost mislim da nece uspeti daleko u karijeri. Svaki duel gubi, cak i u ovoj ligi. U jacim ligama bi to bilo jos izrazenije. A svi ostali njegovi kvaliteti su za sam evropski vrh.

Ono sto sam jos primetio da je odbrana mnogo mirnija kada je Carevic na golu. Sto se tice golmanskih kvaliteta, nema tu prevelike razlike izmedju Carevica i Simica (za nijansu bih pre dao glas Carevicu, jer je ovaj drugi teski linijas), ali Carevic mnogo vise ucestvuje u igri. Kada igraci u odbrani imaju loptu, Carevic potrci, oktrije se, trazi pas. To je automatski jedan igrac vise prilikom zapocinjanja napada, i samim tim je odbrana mirnija jer ima jedno resenje vise. Sa Simicem je drugacije, ne ucestvuje toliko u igri, i odbrana izbegava da mu dodaje loptu, vec panicno bunari napred, sto je potencijalni rizik od greske i kontra napada protivnika.

Takodje Rastavac mora da poradi na igri i kretanju igraca bez lopte. To se najbolje videlo u situaciji kada je Veljko Simic izgubio loptu... bukvalno 20 sekundi je drzao u nogama, a ni jedan igrac mu nije ni prisao, cak ni potrcao. Nikakvo resenje nije imao. To se mora popraviti sto pre.

Nadam se da je ovo jedan pocetak niza pobeda :)
User avatar
Maki
Posts: 1115
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Radnički (N), utorak u 18.30h

Post by Maki »

Kabić je koliko znam propustio pripreme zbog mononukleoze. Drugo, dečko ima 18 godina, samo jednu više od Jovana Miloševića od koga nismo videli baš ništa, a 11 manje od Baraja, Milosavljevića i ostalih. Ima vremena da ojača, a onda ćemo ga gledati samo na TV. Danas su on i Bjeković (dva žgoljavca i loša igrača u fazi odbrane) gazili tom desnom stranom da sam uživao gledajući ih. Ako ovome dodamo i čudesnog i genijalnog NN, vredelo je doći na Karađorđe i jedva čekam sledeći dolazak. Povratila mi se euforija sa početka. Nadam se punim tribinama u nedelju protiv Voždovca..
User avatar
N13
Posts: 2030
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Radnički (N), utorak u 18.30h

Post by N13 »

Maki wrote: Tue Aug 30, 2022 9:28 pm Kabić je koliko znam propustio pripreme zbog mononukleoze. Drugo, dečko ima 18 godina, samo jednu više od Jovana Miloševića od koga nismo videli baš ništa, a 11 manje od Baraja, Milosavljevića i ostalih. Ima vremena da ojača, a onda ćemo ga gledati samo na TV. Danas su on i Bjeković (dva žgoljavca i loša igrača u fazi odbrane) gazili tom desnom stranom da sam uživao gledajući ih. Ako ovome dodamo i čudesnog i genijalnog NN, vredelo je doći na Karađorđe i jedva čekam sledeći dolazak. Povratila mi se euforija sa početka. Nadam se punim tribinama u nedelju protiv Voždovca..
Slazem se da ima vremena. Ali bojim se da ce u tom slucaju imati karijeru poput Mijata Gacinovica, koja je dobra, ali ne vrhunska.
Kabic je po meni veci biser i od Mijata i od Sergeja. Ima 'ono nesto' da bude u samom vrhu svetskog fudbala. Ali mora ojacati sto pre, pre 20-te godine. A opet, to se ne desava preko noci... meseci i godine treninga i rezuma ishrane su potrebne da bi sve leglo na svoje mesto. Ako se Kabic ne posveti tome, moze mu se odraziti na karijeru.
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Radnički (N), utorak u 18.30h

Post by Krle »

Eto, koliko malo treba. Od pakla do raja u nešto više od sat i po. Baš me zanima kako ćemo da ovde reagujemo na prvi sledeći remi ili pu-pu-pu poraz.
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
Karlsson
Posts: 2113
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Radnički (N), utorak u 18.30h

Post by Karlsson »

Lalatović naša talija. :mrgreen:
Nevernik II
Posts: 448
Joined: Fri Jun 10, 2022 3:29 pm

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Radnički (N), utorak u 18.30h

Post by Nevernik II »

Krle wrote: Tue Aug 30, 2022 9:35 pm Eto, koliko malo treba. Od pakla do raja u nešto više od sat i po. Baš me zanima kako ćemo da ovde reagujemo na prvi sledeći remi ili pu-pu-pu poraz.
Nema navijačke ljubavi bez fatalizma i ekstaze :D
User avatar
Turija
Posts: 10669
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Radnički (N), utorak u 18.30h

Post by Turija »

Nesto mi sumnjivo danasnje izdanje V. Simica - da nije oprostajno, kao i izostanak Topica :?:
A, tek onaj laznjak Zukica - sta sledi posle :mrgreen:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9681
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Radnički (N), utorak u 18.30h

Post by Voja »

Specifican mec,veoma specifican... ponovo smo ocajno otvorili utakmicu i samo nas je sreca odrzala na nuli. Ali ono sto se u ovom mecu videlo je velika odlucnost svakog pojedinca da se mec dobije,to mi do ove utakmice nijedan mec pre nije ponudio.Cini mi se da je svaki igrac bio 100% glavom u mecu i na svom maksimumu,a kad se tako odigra nagrada ne moze izmaci,cak je ni sudije ne mogu ukrasti. Ono sto se sve vreme ovde prica,pocastis protivnika sa 3 komada i onda je sudija neprimetan.Brdo je detalja koji su se mogli prepoznati na mecu.Napokon smo imali oba beka koji su uticali na igru i na rezultat,to dugo nismo videli. Oba beka napaljena maksimalno i oba su ulozili celog sebe i svo svoje znanje da im je jednostavno nemoguce bilo sta prigovoriti. NN necu ni da komentarisem,jer ako ga neko poznaje taj sam,navikao sam na ovo od njega,sto kaze Turija jos da je Valakari tu pa da tako isto i za njega pisem :D I ja pred TVom sam mnooogo mirniji kad je Carevic na golu... normalno,decko je zivo bice desice se i njemu greske,kiksevi... al desavale su se i Kanu,Smajhelu,Stojkovicu,Kocicu,Supicu.... ali kazem miran sam kad je on na golu,a to je valjda taj neki unutrasnji instikt,valjda i on nesto govori. Traore i Jelicic standardno,bez primedbi. Meni samo bode oci kako Traore ume da posalje lepe dijagonale,ali mislim da je kroz ovih 8 meceva svaka upropastena u najmanju ruku losim prijemom lopte. Busnic i Milosavljevic sta znam,na momente... Milosavljevic ima tu neku mekanu loptu,ume da je prosledi,ali mi se cini da se nekako mnogo potrosi dok dodje do trenutka da je prosledi. Busnica realno ima u igri,ali ocigledno nije fudbalski elegantan kao Topic,ali opet eto zamalo ponovo da bude strelac,i zao mi je sto nije dao gol,ne toliko zbog njega (kao u Srdulici sto mi je bilo drago kad ga je bas on dao),vec zbog Zuke koji je lepse zalomio nisliju nego Suma Megvajera,ali na njegovu zalost nismo postigli gol i ovaj potez ce pamtiti samo najveci Vosini fanatici.Baray za mene ucinio potez utakmice,koji ce (u mom nekom rezonovanju fudbala) konkurisati i za potez sezone kod mene,jer su to momenti koji mene rade,FUDBALSKA INTELIGENCIJA!!! Koliko je samo mocno gledati kako se bacaju igraci Radnickog,kako lopta sporo ide,ali teledirigovano navodjena i koliko igraci nemaju sansu da je sprece da udje u gol.Za mene potez vredan 3 boda u IGRACu SEZONE. Simic,sta da kazem,gresio,ali trud mu niko osporiti ne moze,a tek efikasnost,samo da ostane u klubu i posle prelaznog roka nastavi u istom ritmu.Koliko svaki njegov gol obraduje nas toliko zaboli svakog zvezdinog navijaca verujte. Za Kabica sam rekao i pre,nebruseni dijamant sa kojim treba raditi,a sta!? To je vec pitanje za strucnjake,ne bih se mesao,ali da ima sve predispozicije da postane brend u fudbalu,ima. ko je jos ostao!? Miletic i Uros Nikolic... Uros jeste dao lep gol,koji onako mirise i na inteligenciju,ali retko kad se palim na jedan potez,vise volim da (pro)sudim nakom 270minuta igre recimo. Isto i o Mileticu. Zlicica pamtim kao nekog ko je prokockao sansu i po onom evro golu na debiju,a Zuku cu verovatno pamtiti po prokockanoj sansi i ovom zalamanju veceras.Neskovic,ja ne bih bio ja ako mu ne bih zamerio sto se ranije nije oslobodio lopte prilikom onog ulaska u kazneni i sto nije dao laganu povratnu na ivicu 16,verovatno bi bio gol. Crnogorac veceras generalno sve fudbalski uradio,ali vec od ranije imam stav o njemu,nije on za nas. Malo duza poruka,valjda vas nece smoriti :)

edit: ono sto mene licno brine je sto sam u totalnoj suprotnosti sa Rastavcem,kad je nisam zadovoljan on je prezadovoljan,a veceras posle meca cekam izjavu,ja mozda i najzadovoljniji od pocetka prvenstva,on uzeo da prigovara svasta nesto :mrgreen: Nikako da se "nadjemo"
Image
Locked