9. kolo: VOJVODINA - Radnički (N) 3:0 (1:0)

User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Radnički (N) 3:0 (1:0)

Post by Deep Purple »

Ako brojimo i pripreme četrnaesti meč bez poraza pod Rastavcem.
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Radnički (N) 3:0 (1:0)

Post by slanobarac »

Deep Purple wrote: Wed Aug 31, 2022 9:40 am Ako brojimo i pripreme četrnaesti meč bez poraza pod Rastavcem.
Ugrožava najuspešnijeg u istoriji kluba :mrgreen:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Radnički (N) 3:0 (1:0)

Post by Deep Purple »

slanobarac wrote: Wed Aug 31, 2022 10:25 am
Deep Purple wrote: Wed Aug 31, 2022 9:40 am Ako brojimo i pripreme četrnaesti meč bez poraza pod Rastavcem.
Ugrožava najuspešnijeg u istoriji kluba :mrgreen:
Pa jel bio juče svojim očima da se uveri da je i to moguće da njega neko ugrozi :mrgreen:
User avatar
Milan
Posts: 4154
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Radnički (N) 3:0 (1:0)

Post by Milan »

ogi wrote: Wed Aug 31, 2022 12:48 am Ima to zalamanje na kraju ovog klipa.




Na 1:55 katastrofalna reakcija za jednog napadača.
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Radnički (N) 3:0 (1:0)

Post by Turija »

Zadovoljan sam vidjenim juce.
Pre svega zalaganjem i htenjem svih igraca, da se dodje do pobede. Nije bilo slabog pojedinca, a zamene su unele ono sto se od njih ocekuje. Miletic, UN, Neskovic, pa i Zukic onim potezom na kraju utakmice. Jedino nisam primetio Milosevica, ali je imao i malo minuta.
Rastavac na najbolji nacin okarakterisao Kabic ( igrao je mladalacki i razdragano - uz ucinjene greske ).

NN je najbolji ,,menadzer" svojim saigracima i napadacima, koji mogu da ga isprate idejno i tehnicki.
A, toliko je bilo omalovazavanja njegovog kvaliteta na ovom forumu i kod Lalatovica.
Nadam se da su sad svi uvideli svoje velike greske.
I Lalatovic juce.

PS
Da nismo Voja i ja bili toliko. ,,dosadni" na Forumu u obrazlozenjima zasto NN treba Vojvodini, mozda ga nikad vise ne bi, ponovo, gledali u nasem dresu?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Maki
Posts: 1112
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Radnički (N) 3:0 (1:0)

Post by Maki »

Milan wrote: Wed Aug 31, 2022 10:49 am Na 1:55 katastrofalna reakcija za jednog napadača.
Da, upravo sam to komentarisao. Šta ume NN da promaši, to ne mogu Vidakov i Vukčević zajedno.
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Radnički (N) 3:0 (1:0)

Post by Turija »

Maki wrote: Wed Aug 31, 2022 1:05 pm
Milan wrote: Wed Aug 31, 2022 10:49 am Na 1:55 katastrofalna reakcija za jednog napadača.
Da, upravo sam to komentarisao. Šta ume NN da promaši, to ne mogu Vidakov i Vukčević zajedno.
Sad ste me naterali da pogledam ponovo taj detalj.
Uopste, to nije bila jednostavna situacija za postizanje gola.

Koliko ja primecujem, NN je prvo hteo da uposli Simica, koji je utrcavao pred gol Radnickog. Onda je video da ne moze, jer je Simic bio pokriven i ulazio u ofsajd. Tada je odlucio da sutira, gde mu je dalji ugao pokrio igrac gostiju, pa je morao u blizi, gde je bilo vrlo malo prostora da prodje lopta u gol ( samo pored stative) uz ometanje odbranbenog igraca Radnickog.
Da je provukao tu loptu ,,kroz iglene usi" , bilo bi velemajstorski za Ligu petice i uz sportsku srecu, da golman ne odbrani taj blizi ugao u kojem se nalazio.

Po meni, to je bila teska pozicija za postizanje gola, a ne zicer.
Ne branim NN, ume da promasi, ali ovo nije za kritiku.
Promasivali su i veci igraci, vece sanse. Dve vrhunske asistencije juce su samo za pohvalu, kao i zelja i zalaganje Nikolica.

PS
Ne znam zasto, uglavnom svi, vide NN kao centarfora, osim nas nekolicine forumasa, koji ga vidimo kao poluspica i ,,pakera"?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Milan
Posts: 4154
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Radnički (N) 3:0 (1:0)

Post by Milan »

Turija, nije on imao ovde sta da ceka i dodaje, vec samo da primi loptu levom nogom ka napred i sutira. Sâm je bio…
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3833
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Radnički (N) 3:0 (1:0)

Post by Red Marquis »

Ja sam prvi koji smatra da on ne sme biti naš centarfor. Stvar je u tome što ne bi ovo bio problem, da se to ne dešava stalno. NN jednostavno nije čovek koji ume da rešava klinički ovakve situacije, zato i treba da igra polušpica. Protiv ovakvih timova nije problem, stvaraju se šanse, sa ozbiljnijim ekipama na meču možda bude jedna dve šanse i u njima treba da bude igrač koji to ume da reši.
Io odio Belgrado
User avatar
Maki
Posts: 1112
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Radnički (N) 3:0 (1:0)

Post by Maki »

Turija wrote: Wed Aug 31, 2022 1:27 pm Ne znam zasto, uglavnom svi, vide NN kao centarfora, osim nas nekolicine forumasa, koji ga vidimo kao poluspica i ,,pakera"?
Ti si pažljivije pratio njegovu karijeru. Na kojoj poziciji je najčešće igrao?
I meni više liči na Deju Genija, nego na Mitro Gola, ali građenjem lopte i nošenjem štopera na leđima više liči na klasičnog centarfora. Možda bi bio najbolji u paru sa još jednom napadačem.
Svejedno, oduševljen sam njime.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Radnički (N) 3:0 (1:0)

Post by Voja »

Maki wrote: Wed Aug 31, 2022 2:44 pm
Turija wrote: Wed Aug 31, 2022 1:27 pm Ne znam zasto, uglavnom svi, vide NN kao centarfora, osim nas nekolicine forumasa, koji ga vidimo kao poluspica i ,,pakera"?
Ti si pažljivije pratio njegovu karijeru.
Turija koliki ti je procenat!? :mrgreen:

p.s.kako je lepo kad se ubedljivo pobedi,ali i kad si zadovoljan zalaganjem i odlucnoscu celog tima (pobedili smo mi GAT i ubedljivije,al zalaganje nije bilo ovoliko) pa nemas sta ljudski ni prigovoriti,napisati :cheers:
Image
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Radnički (N) 3:0 (1:0)

Post by Turija »

Maki wrote: Wed Aug 31, 2022 2:44 pm
Turija wrote: Wed Aug 31, 2022 1:27 pm Ne znam zasto, uglavnom svi, vide NN kao centarfora, osim nas nekolicine forumasa, koji ga vidimo kao poluspica i ,,pakera"?
Ti si pažljivije pratio njegovu karijeru. Na kojoj poziciji je najčešće igrao?
I meni više liči na Deju Genija, nego na Mitro Gola, ali građenjem lopte i nošenjem štopera na leđima više liči na klasičnog centarfora. Možda bi bio najbolji u paru sa još jednom napadačem.
Svejedno, oduševljen sam njime.
Maki, tacno to, kao i ono sto je napisao Red Marguis.

Napravio je dosta igraca golgeterima ( recimo u Spartaku Ivanovica, pa Tufegdzica, bio na putu za Bjelovica, ali je presao u Vosu).
Mislim da nema kreativnijeg i nepredvidljivijeg igraca, trenutno, u nasoj ligi. Nije to ni Ivanic, nije ni Katai, ni neko u partizanu ili drugom supeligasu. Znaci u nasim granicama. Za dalje, naravno, da ima. To je ono sto publiku vraca na stadione i nestrpljivo iscekivanje utakmice da vidis lep fudbalski potez o kojem se prica.

PS
Vojo, odrekao sam se procenata u korist Vose :D :cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Radnički (N) 3:0 (1:0)

Post by Deep Purple »

Jako ali jako cenim Nikolića ali dobro se Voja seća šta sam o njemu pisao kad sam ga upoređivo sa Lukićem a to je upravo realizacija, sve što može Nikolić može i Lukić plus Lukić ima onaj killer instict kad se nađe pred golom protivnika a oni su fudbaleri koji su sličnog cenovnog ranga. Doduše iskreno lepše je gledati Nikolića kako pleše sa loptom u odnosu na Lukića. Nikolić je onaj “something special” player. Ali je Lukić kompletniji.
Mislim da bi tandem Nikolić - Lukić koji se dopunjuju bio za naše uslove na jako jako visokom nivou.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Radnički (N) 3:0 (1:0)

Post by Voja »

Hahahha.... izgleda sad na forumu jedini ja ne gotivim NNa :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Jbg mene zeza sto sve brzo zaboravljam,od svih nekih silnih prica secam se da se Nikolic omalovazavao a velicao sa Ivanic i tako nesto... al kontam nije to niko sa naseg foruma pisao :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Bas bih voleo da arhivatori foruma provere ko je prvi pomenuo NNa ovde na forumu i pre koliko godina :D
Image
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Radnički (N) 3:0 (1:0)

Post by ssnigd »

Ukupno gledano, utakmica lepa i gledljiva. Puno sadrzaja sa obe strane i puno fudbalskih poteza.
Baraye je po meni igrac koji je obelezio tekmu.

Imali smo i srece u nekim situacijama, ali mi se svidela reakcija igraca na sve sto im se desavalo u ranijim utakmicama i jucerasnjoj. Borbenost do kraja od strane svih, cak i kada nije islo kako treba.
Nadam se jos jacem radu na treninzima i manje prica o titulama i bakracima.

Pohvale za Rastavca za pruzanje sanse Mileticu i smanjivanju minutaze Zukicu. Drugospomenuti dok se ne uozbilji, 10-15min je maksimum na koji bi mogao da racuna.

Atmosfera na stadionu takodje odlicna,. Videlo se cim je reakcija na terenu dobra, da se ista vraca sa tribina. Za to zasluge ima i Radnicki, koji je bio dobar juce i drzao tenziju na terenu i tribinama. Rezultat jeste previsok, ali objasnio je vec Rastavac, da nam se delimicno vratilo za Suboticu i Lucane.

Naredni ispit zrelosti protiv Vozdovca. Valjda ce NN biti sposoban da igra, posto smo bez njega slabiji 30%.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Locked