8. kolo: Radnik - VOJVODINA 1:1 (1:0)

User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1106
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 8. kolo: Radnik - VOJVODINA, četvrtak 18h

Post by naseljekolumbija »

Иако ми није било пријатно да чујем коментатора како каже да не зна што радник није кренуо по други гол, морам да признам да је и мене чудило што нису. И слободно могу да кажем да су данас играли против тешких везера а то су знали и Гага и онај његов носати пајац помоћник.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 8. kolo: Radnik - VOJVODINA, četvrtak 18h

Post by Voja »

Turija wrote: Thu Aug 25, 2022 9:20 pm Zasto npr Satara?
Zato sto moze mnogo centarsuteva da izbaci ispred nasih golmana, visok je i kak u duelu, a moze i da da gol iz prekida, koji nam je katastrofa ( kako je napisai @ milanci: bolje da izbacimo loptu iz korneta u aut i uradimo presing na odbranu).

Zasto Radoja?
Da mozemo da brzo prenesemo loptu preko nase polovine, da moze jos neko da skoci na centarsut i pomogne Topicu u napredovanju ( i da ne gledam vise Zukica na terenu).

Zasto npr. Cumic?
Zato sto je brz, prodoran i mlad, a ima ino iskustvo.
Sto se skakaca tice,ne znamo da li ih imamo u timu kad nemamo normalne centarsuteve,tako da sa te strane Satara nista ne znaci.A opet,razlazes mi pojedinacno,a moje pitanje je u sta mi treba da uklopimo igrace,koji je nas stil igre.
Drugo nije Radoja desetka,vec zadnji vezni... vise mi je za jedno ili dva prenosenja lopte u toku meca
Trece jesi li zapazio onaj sut Zukica glavom u prvom poluvremenu? Eeeeee.... tako je isto Pavkov sutirao glavom dok je bio u Vosi i zbog toga sam rekao nikad od njega igrac :mrgreen:

A po cemu sad Cumic,ispred Kabica,Neskovica!?
I to cuveni - ino iskustvo. Ako si dobar ostajes preko,ako si los mozes u Srbiju... jednostavno je tako koliko god se mi ovde lagali i zanosili
naseljekolumbija wrote: Thu Aug 25, 2022 9:24 pm Иако ми није било пријатно да чујем коментатора како каже да не зна што радник није кренуо по други гол, морам да признам да је и мене чудило што нису. И слободно могу да кажем да су данас играли против тешких везера а то су знали и Гага и онај његов носати пајац помоћник.
I ja sam se u toku prenosa pitao da li Radojicic ne zna ili samo ne zeli da se kljukaju lopte sa bokova u peterac,a imali su itekako prostora za to
Image
Karlsson
Posts: 2113
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: 8. kolo: Radnik - VOJVODINA, četvrtak 18h

Post by Karlsson »

Ja ne znam šta mi toliko čekamo sa tim pojačanjima, pa da je i Radoja u pitanju? Čekamo da se smiluju da dođu, pa čekamo da se uigraju sa ekipom i uđu u formu, a u međuvremenu vreme prolazi, bodovi se prosipuaju protiv Lazarevca, Lučana i Surdulice.
Razumeo bih da igramo Evropu, pa čekamo da vidimo da li ćemo se plasirati u grupu ili ne, pa da se u zadnjem momentu pojačamo.
Lože nas tu preko medija kao opasno ime iz Španije, štoper iz inostranstva, pa onda jedan portal saznaje iz klupskih izvora da stižu tri bombe... a mi u međuvremenu prosuli još 4 boda i evo danima tišina.
Korektnije bi bilo da ćute i da rade ili da kažu to je to za ovo leto, ako treba na zimu ćemo se dodatno pojačati. Ovako te samo nalože da imaš visoka očekivanja, pa se debelo razočaraš, a oni se ućute.
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 8. kolo: Radnik - VOJVODINA, četvrtak 18h

Post by Turija »

Vojo, sistem ti je objasnio Marko 83.
A Cumic je bolji, jer je otisao preko, a ovi ni to nisu.
A, da li ce - ne zna se. Kako igraju - tesko.

Nego, voleo bih da cujem objasnjenje pompeznih najava i sta se to desilo da ne mozemo da pobedimo ekipe iz donjeg dela tabele?
Predsednik je obecao da se slobodno kritikuju svi, ako izostane obecano.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Nevernik II
Posts: 448
Joined: Fri Jun 10, 2022 3:29 pm

Re: 8. kolo: Radnik - VOJVODINA, četvrtak 18h

Post by Nevernik II »

Kad se samo setim kako sam pre nekoliko nedelja napisao "slede tri utakmice protiv lakih ekipa pa onda dve vezane u Novom Sadu...uz malo sreće mogli bi uzeti svih 15 bodova".

Hah...Kakvo spektakularno precenjivanje sopstvenih mogućnosti :D

Ova ekipa nema kvalitet a nema ni pobednički duh niti volju da svoje nedostatke nadomesti energijom i žarom.
Koliko se sećam hvalili su se da su doveli neke super ekstra iskusne kondicione trenere. Ne bih rekao da su ti likovi dobro odradili svoj posao.

Ništa, neka puste neku buvu o velikom imenu iz Španije ili o novom stadionu...čisto da imamo o čemu da kuckamo ovde pošto o igri i fudbalu nema svrhe.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 8. kolo: Radnik - VOJVODINA, četvrtak 18h

Post by Voja »

Marko93 wrote: Thu Aug 25, 2022 6:51 pm Po zevanju Rastavca u 2. minuti meca shvatio sam da ne sluti na dobro
Vrhunsko zapazanje,ovo sam i ja primetio i bacio komentar sam za sebe...
Image
Karlsson
Posts: 2113
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: 8. kolo: Radnik - VOJVODINA, četvrtak 18h

Post by Karlsson »

Gledam kako Slovan igra protiv Zrinjskog. Muče se da im daju gol, ali ulaze im u šesnaesterac kad god požele, lako probijaju odbranu, brzo trče, brzi i tačni pasovi...
Tako bi i mi trebalo da igramo protiv ovakvih ekipa, ali čini mi se da od naših igrača jedino Nikolić ima taj šmek. Koliko bi nam značio jedan Čavrić...
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 8. kolo: Radnik - VOJVODINA, četvrtak 18h

Post by Voja »

A jesi li gledao prvo poluvreme?Zrinjski 3 izlaska jedan na jedan,sve omasili
Image
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 8. kolo: Radnik - VOJVODINA, četvrtak 18h

Post by Turija »

Voja wrote: Thu Aug 25, 2022 10:13 pm A jesi li gledao prvo poluvreme?Zrinjski 3 izlaska jedan na jedan,sve omasili
Ja, posle ove nase utakmice ( razocaran kao @Deep), nisam imao volju da gledam bilo sta, a narocito ne fudbal i ugasio sam tv.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 8. kolo: Radnik - VOJVODINA, četvrtak 18h

Post by Voja »

Turija wrote: Thu Aug 25, 2022 10:38 pm
Voja wrote: Thu Aug 25, 2022 10:13 pm A jesi li gledao prvo poluvreme?Zrinjski 3 izlaska jedan na jedan,sve omasili
Ja, posle ove nase utakmice ( razocaran kao @Deep), nisam imao volju da gledam bilo sta, a narocito ne fudbal i ugasio sam tv.
Jbg ja se trudim da realno gledam na svaku situaciju (tada su i ocekivanja realna,valjda) pa se ne razocaram npr.ni kad Pavkov odigra lose :mrgreen:

edit:
mislim da sam sve skenirao vec u Sloveniji i tacno sam mogao da pretpostavim sta se od koga moze ocekivati... tako da za mene trenutno nema ni iznenadjenja ni razocarenja,pokusavao sam sve vreme da alarmiram,al eto... bez uspeha
Image
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 8. kolo: Radnik - VOJVODINA, četvrtak 18h

Post by Turija »

@Voja
Sta si skenirao u Sloveniji, potseti nas? Ali, konkretno sa imenom.
Pavkov nije bio u Sloveniji :mrgreen: .
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 8. kolo: Radnik - VOJVODINA, četvrtak 18h

Post by Voja »

Turija wrote: Thu Aug 25, 2022 10:46 pm @Voja
Sta si skenirao u Sloveniji, potseti nas? Ali, konkretno sa imenom.
Pavkov nije bio u Sloveniji :mrgreen: .
Mrzi me da trazim,i nije to samo u jednoj poruci... citaj sve moje poruke od kola do kola bice ti jasno.... a evo recimo generalno je ovo bio stav
Voja wrote: Thu Jun 30, 2022 10:52 pm p.s.i mislim da uopste nismo opasni na prekidima koliko nas Kurtes nahvalio,mora to ubojitije.
p.s.s.po svemu prikazanom na pripremnim mecevima mislim da moramo u svaki mec uci ostro od prvog minuta i navaliti na gol,ako nam efikasnost bude ovakva,svako "strpljenje" tokom meca ce nam doci glave... ne smemo biti spori i "cekati sansu" moramo od prvog sekunda da je jurimo,jedino tako cemo pobedjivati,u suprotnom mirise na mnogo meceva bez datog gola
A za nagradu cu ti pustati svaki gol Pavkova u Arabiji,nadam se da necu preopteretiti forum :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Image
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1268
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: 8. kolo: Radnik - VOJVODINA, četvrtak 18h

Post by MiSmoFKV! »

Turija wrote: Thu Aug 25, 2022 9:38 pm Vojo, sistem ti je objasnio Marko 83.
A Cumic je bolji, jer je otisao preko, a ovi ni to nisu.
A, da li ce - ne zna se. Kako igraju - tesko.

Nego, voleo bih da cujem objasnjenje pompeznih najava i sta se to desilo da ne mozemo da pobedimo ekipe iz donjeg dela tabele?
Predsednik je obecao da se slobodno kritikuju svi, ako izostane obecano.
Kada Kabić ode preko, neće se vraćati. :lala:

Mislim da je bolja opcija forsirati Kabića jer je njegov plafon veći, nego oživljavati Čumića.
I za jednog i za drugog treba strpljenja.
CRD FCV
Posts: 1603
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 8. kolo: Radnik - VOJVODINA, četvrtak 18h

Post by CRD FCV »

Да имамо за чим да жалимо, имамо. Да ли треба да очајавамо, не треба још. Јесмо просули бодове против екипа за које смо рачунали да су сигурне победе ал све је то фудбал. Још смо без пораза. Сада смо на критичнној клацкалици - победа у следећем колу даје крила за даље и даје наду и веру да је серија нерешених само скуп лоше среће и још горих судија, док пораз потврђује да смо у лошем налету и да ћемо се тешко дићи пре зимске паузе. Надам се првом сценарију и да ће та једна победа улити снаге да директне конкуренте за Европу оставимо иза себе.

Након ове утакмице смо ушли у месец дана без победе.

Једна занимљивост - Вадуз је избацио Рапида из Беча и тиме се пласирао у ЛК. Сада након 10 година после пораза од њих можемо да подвучемо црту и кажемо где су они а где смо ми.
Такође, извесни ФК Балкани са КиМ се пласирао у ЛК.
И након свега написати да су црни играли нерешено на Малти. Како ће то утицати на бодовни салдо за Европу не знам, али сам сигуран да неће позитивно
Istocno stajanje
Posts: 541
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: 8. kolo: Radnik - VOJVODINA, četvrtak 18h

Post by Istocno stajanje »

CRD FCV wrote: Fri Aug 26, 2022 1:05 am
Једна занимљивост - Вадуз је избацио Рапида из Беча и тиме се пласирао у ЛК. Сада након 10 година после пораза од њих можемо да подвучемо црту и кажемо где су они а где смо ми.
Такође, извесни ФК Балкани са КиМ се пласирао у ЛК.
И након свега написати да су црни играли нерешено на Малти. Како ће то утицати на бодовни салдо за Европу не знам, али сам сигуран да неће позитивно
To samo govori da svi napreduju, a mi ne. Toliko nam fali taj neki uspeh u Evropi i kad vec ne mozemo kroz kvalifikacije, otvori nam se da samo budemo treci, ali ni to ne mozemo izgleda. Prosto neverovatno.
Mislio sam da ne mozemo imati goreg trenera od Djordjevica. Ocekivao sam od Rastavca da napravi nesto vise, ali ovo je mucno za gledanje.
Najkrivlje mi je zbog tih otvorenih vrata za Evropu...
Locked