8. kolo: Radnik - VOJVODINA 1:1 (1:0)

Locked
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1268
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: 8. kolo: Radnik - VOJVODINA, četvrtak 18h

Post by MiSmoFKV! »

Nisam mogućnosti da pogledam, pa ne mogu da komentarišem igru, ali mogu kolege forumaše.
Svi ste bili oduševljeni Makabijevim izbacivanjem zvezde, a sa druge strane taj isti Makabi se prvo poluvreme nije video. Polako, utakmica traje 90 minuta. I opustite se, ima previše utakmica u prvenstvu da bi ste se toliko jedili, to je ipak samo sport, nije pitanje života i smrti.
User avatar
Pera Centar
Posts: 820
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: 8. kolo: Radnik - VOJVODINA, četvrtak 18h

Post by Pera Centar »

Sta je u glavi ovog Rastavca, pa vadi Vidakova? Jos jedan trener filozof koji ne voli centarfore.
User avatar
Pera Centar
Posts: 820
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: 8. kolo: Radnik - VOJVODINA, četvrtak 18h

Post by Pera Centar »

Deep Purple wrote: Thu Aug 25, 2022 7:09 pm Busnić nagradio dobru partiju golom ! Lepa akcija.

@Red Marquis
+1
Vervatno ne gledamo istu utakmicu. Decko ima fiziku, ali nesto ne stima.
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 8. kolo: Radnik - VOJVODINA, četvrtak 18h

Post by Turija »

' ajd' kad je teren neravan, pa se kuburi sa kontrolom lopte, ali sta smeta teren, kad je lopta u vazduhu, a i takva nam je svaka problem da se iskontrolise.
Edit
Da li moze Zukic da se zameni? Samo pitam za druga.
Last edited by Turija on Thu Aug 25, 2022 7:33 pm, edited 1 time in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Maki
Posts: 1112
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 8. kolo: Radnik - VOJVODINA, četvrtak 18h

Post by Maki »

Ovo mi je zanimljivo što je Rastavac promenio čak pet igrača na poziciji levog napadača (Bastajić, Nešković, Malbašić, danas Kabić i Baraj), a tu smo jedino bili jaki jer je Simić harao godinama. Ove sezone samo je Malbašić odatle dao gol.
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 8. kolo: Radnik - VOJVODINA, četvrtak 18h

Post by slanobarac »

Ovu nemoć je mučno gledati.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 8. kolo: Radnik - VOJVODINA, četvrtak 18h

Post by Deep Purple »

Neka pričaju Tončev lud, Tončev budala ali taj bi se već sad oprostio od pola ekipe. Pola ih ne bi ni krenulo nazad za NS. Oladiću od foruma neko vreme, jako sam tanak sa živcima u poslednje vreme.
Marko93
Posts: 549
Joined: Fri Jul 18, 2014 1:32 pm

Re: 8. kolo: Radnik - VOJVODINA, četvrtak 18h

Post by Marko93 »

A jel mi nemamo neku taktiku kad gubimo i vijamo rezultat da igramo sa dva napadaca jel bas mora pozicija ua poziciju
User avatar
slanina
Posts: 809
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: 8. kolo: Radnik - VOJVODINA, četvrtak 18h

Post by slanina »

Opet ista igra kao prošla godina,isti igrači se vratili niko loptu da uštopa i doda ne zna,bio sam u zabludi prvih par kola.Kad Busnić da gol meni sve jasno.
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3833
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 8. kolo: Radnik - VOJVODINA, četvrtak 18h

Post by Red Marquis »

Ne bih rekao da smo podbacili. Ovo je domet ove ekipe.
Dovesti barem 2 vezna igrača. Mislim i tad ćemo biti kilavi, ali ovo sad je negledljivo.
Io odio Belgrado
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 8. kolo: Radnik - VOJVODINA, četvrtak 18h

Post by Voja »

Deep Purple wrote: Thu Aug 25, 2022 7:53 pm Oladiću od foruma neko vreme, jako sam tanak sa živcima u poslednje vreme.
Ajde,ajde... ne budi seka persa... kad se igraci ne nerviraju sto bi ti,a i nije Rastavac covek kriv sto si ti paljevina :mrgreen:
Image
milancl
Posts: 466
Joined: Tue Aug 21, 2012 2:18 am

Re: 8. kolo: Radnik - VOJVODINA, četvrtak 18h

Post by milancl »

Uključio sam se od 50 i nekog minuta, ako sam kompetentan da nešto kažem...
Tad je Spasić imao onu šansu, Simić odbranio i posle dosuđen ofsajd... Nije mi jasno što je Simić čekao na gol liniji sve vreme.
Zatim, sa neverovatnom lakoćom Traore daje odlične dijagonale, usudiću se da kažem vrhunske...
Dali smo bar 10-15 lopti od štopera ili zadnjeg veznog u sredinu igraču okrenutom leđima... Ne da nijednu nismo zadržali, nego smo sve olako izgubili. A zna se koliko u takvim situacijama mora da se bude jak na lopti i koliko je to opasno ako se pogreši...
Sada i moj optimizam pada u vodu,priznajem da je bio bez pokrića. Mada bez ove trojice nemoguće je nešto više uraditi sa ovim ovakvim igračima.
Nejasno mi je što je Carević sklonjen, čime je to zaslužio.
Nadam se da neće biti izgovori tipa "loš teren". Ono što mene najviše je boli što igramo bez kapi krvi.
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
Taxista
Posts: 119
Joined: Mon Jul 25, 2022 7:03 pm

Re: 8. kolo: Radnik - VOJVODINA, četvrtak 18h

Post by Taxista »

Bez ove trojice,mi smo u rangu sa baš današnjim protivnikom.Treba ovde mnogo više od dva pojačanja da bi ličilo na nešto.Beda!
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 8. kolo: Radnik - VOJVODINA, četvrtak 18h

Post by Turija »

Bod po bod, plejaut. Na sta ovo lici?
Ne 3 pojacanja, vec 5. Ali pojacanja.
Meni nije jasno sta se radi na treninzima ili su igraci toliko limitirani tehnicki, fizicki, pa i psihicki?
Sto vise utakmica u nogama, ekipa sve losija - do raspada sistema na svim nivoima.
Bruka.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Vladimir
Posts: 121
Joined: Sun Aug 21, 2016 9:35 pm
Location: Telep

Re: 8. kolo: Radnik - VOJVODINA, četvrtak 18h

Post by Vladimir »

Sramota, katastrofa... nemam reči koliko sam se razočarao. Uprava napolje, a većini igrača se zahvaliti.
Телеп
Locked